نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درگیری با دخترم بخاطر چت با نامحرم

1444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39357
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درگیری با دخترم بخاطر چت با نامحرم

سلام
    دخترم 2 ساله با آقای چت میکنه قصدشون ازدواج نیست فقط وقتی با اون چت میکنه هم به من دورغ میگه هم دعواهای خانوادگی زیاد شدن چند بار تذکر دادم کارت اشتباه ولی با دروغ میگه با کسی نیستم در صورتی که خودم دیدم یعنی چت ها را چک کردم دخترم هم نماز میخونه و هم قران ولی به حرف من که میگم کارت اشتباه دعواهای شدید داره که با کسی نیستم نمیدونم چیکار کنم ؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : درگیری با دخترم بخاطر چت با نامحرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sima1397 نمایش پست ها
    سلام
    دخترم 2 ساله با آقای چت میکنه قصدشون ازدواج نیست فقط وقتی با اون چت میکنه هم به من دورغ میگه هم دعواهای خانوادگی زیاد شدن چند بار تذکر دادم کارت اشتباه ولی با دروغ میگه با کسی نیستم در صورتی که خودم دیدم یعنی چت ها را چک کردم دخترم هم نماز میخونه و هم قران ولی به حرف من که میگم کارت اشتباه دعواهای شدید داره که با کسی نیستم نمیدونم چیکار کنم ؟؟
    سلام
    زیاد حساس نشوید چون شما که نمی توانید همش دخترتان را چک کنید ضمنا همین چک کردن رابطه شما با دخترتان را خراب کرده دختر شما بزرگ شده و تو این سن شما نمی توانید برایش تصمیم بگیرید شما یک مشاور دلسوز و دوستی مهربان برای فرزندتان باشید بگذارید خودش تصمیم بگیرد میدانم برایتان سخت هست که او اشتباه کند ولی در این سن شخص احساس استقلال می کند و باید مستقل شود شما تا آخر عمر که با دخترتان نیستید پس پاپیچش نشوید بگذارید شما را محرم بداند هر وقت به سختی خورد به شما بگوید و ازتان کمک بخواهد فعلا آرام باشید و صبور.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وظیفه والدین وقتی دخترشون به بلوغ فکری میرسه فقط راهنمایی دادن هست نه شکستن حریم اون فرزند و دخالت .
    دخالت بیش از حد و تصمیم گیری برای فرزدتون طبیعتا رابطه شما رو بدتر میکنه و باعث خشم بیشتر فرزندتون میشه پس فقط وظیفه شما تجربه دادن و راهنمایی های مفید هست نه راهنمایی های متعصبانه .
    شما فوقش بتونید فرزندتون رو محدود کنید ولی ایا میتونید دور افکار فرزندتون هم حصار بکشین؟کسی که بخواد کاریو بکنه هر چقدرم محدودش کنید اون کارو انجام میده و حتی توی محدودیت ها پیشرفت میکنه برای اینکه ثابت کنه کسی نمیتونه براش تصمیم بگیره.
    پس اگر قصد کمک کردن دارین فرزندتون رو به حال خودش بزارین و خودتون با یه مشاور خوب راجب این مسئله بحث کنید و به فکر شکستن حریم خودتون و فرزندتون نباشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sima1397 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز برخورد مستقیم به هیچ وجه میسر نیست .
    فقط باعث میشه راه انکار و پنهانکاری رو در پیش بگیره .
    باید بطور غیر مستقیم در این مورد صحبت کنید.
    ایشون باید به شما اعتماد داشته باشه .
    یعنی قبل از اینکه نقش مادرانه داشته باشید باید رفیقش باشید .
    در این صورته که به حرفهای شما گوش خواهد داد .
    و گرنه هر برخورد شدیدی ایشون رو از شما و خانواده دور خواهد کرد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بزرگترین اشتباه پدر مادرها در زمان برخورد با بلوغ دختر پسراشون اینه که فک میکنن اونا راه اشتباه میرن و میخان با زور اونارو برگردونن

به نظرم شما موازی با او حرکت کنید و اینقدر خودمونی باشید که بتونه بهتون اعتماد کنه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

بجای برخورد مستقیم، اجازه بدید کمی راه اشتباه بره و شکست بخوره و با زندگی واقعی آشنا بشه و درس بگیره.

آدم از اشتباهات خودش درس میگیره اما خیلی سخت با نصیحت بقیه راه درستو انتخاب میکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد