نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پنهان کردن ازدواج اول

1832
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پنهان کردن ازدواج اول

باسلام بنده فردی 28 ساله هستم. در سال 93 در شهرستان کوچکی زندگی میکردم و یک عقد ناموفق داشتم و تقریبا این دوران 6 ماه بود و قبل ار عروسی به علت برخی اختلافات و دخالت خانواده ها کار به طلاق کشید.
    و برای فراموش کردن این موضوع به شهری بزرگ مهاجرت کردم و اقدام به انتخاب شغل و تهیه مسکن نمودم. و مجددا ابتدای سال 97 اقدام به تشکیل خانواده و ازدواج با دوشیزه ای ( با همکارم ازدواج کردم) نمودم.
    ما باهم خوبیم و کاملا باهم سازگاریم. ولی مشکل اینجا ست که بنده به علت سهل انگاری به همسر دومم نگفتم که چند سال پیش عقد ناموفقی داشتم.
    و در این خصوص چون حقیقت را پنهان کردم. عذاب وجدان دارم. مرتب در تنهایی خودم را سرزنش میکنم.
    .....................
    و مسئله دیگر این است که همسر جدیدم. اصرار به گرفتن وام ازدواجمان دارد که بعلت اینکه بنده چند سال پیش وام ازدواج گرفتم دیگر امکان پذیر نیست
    ...........
    خواهشا راهنماییم کنید چه کنم ؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج دوم

اینکه باید بهش بگی که به نظرم باید بگی، چون هرچقدر دیرتر بفهمه با خودش میگه اینکه تونسته این مدت پنهون کنه پس چیزای دیگه هم ممکنه داشته باشه
    زمان گفتن این موضوع قبل از ازدواج بود... شما زمان رو از دست دادی پس باید روی فاکتورهای دیگه قویتر عمل کنی تا نتیجه بگیری:
    مکان: به نظرم رختخواب بهترین گزینه ست، شاید پیش خودت فکر کرده باشی برید رستورانی جایی ولی اون محیطا براش بیگانه ست و شما هم میخوای حرفی بهش بزنی که احساس بیگانه بودن با شما رو درش تحریک میکنه... پس بهتره تو رختخواب بگی که اگر واکنشی هم نشون داد بتونی دستش رو بگیری یا حرکات نمایشی از پشیمونیت که چرا بهش نگفتی اجرا کنی
    کلام: جمله هایی مثل؛ از روی علاقه نبود، وقتی دیدم قضیه جدیه و باید با یه غریبه همخونه بشم ترسیدم و با اختلافات همراه شدم که سر نگیره و... کمکش میکنه که حس غریبه شدن باهات رو پس بزنه

ولی نه آدرسی ازون دختر بده و نه حتی اسمشو بگو و قبل از گفتنش هم به خانواده ت بگو که میخوای بهش بگی چون حتما بعدش از اونا پیگیر میشه
    وام ازدواج میتونه بگیره ولی شما دیگه نه بستته...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پنهان کردن ازدواج اول

نقل قول نوشته اصلی توسط omid5000 نمایش پست ها
    باسلام بنده فردی 28 ساله هستم. در سال 93 در شهرستان کوچکی زندگی میکردم و یک عقد ناموفق داشتم و تقریبا این دوران 6 ماه بود و قبل ار عروسی به علت برخی اختلافات و دخالت خانواده ها کار به طلاق کشید.
    و برای فراموش کردن این موضوع به شهری بزرگ مهاجرت کردم و اقدام به انتخاب شغل و تهیه مسکن نمودم. و مجددا ابتدای سال 97 اقدام به تشکیل خانواده و ازدواج با دوشیزه ای ( با همکارم ازدواج کردم) نمودم.
    ما باهم خوبیم و کاملا باهم سازگاریم. ولی مشکل اینجا ست که بنده به علت سهل انگاری به همسر دومم نگفتم که چند سال پیش عقد ناموفقی داشتم.
    و در این خصوص چون حقیقت را پنهان کردم. عذاب وجدان دارم. مرتب در تنهایی خودم را سرزنش میکنم.
    .....................
    و مسئله دیگر این است که همسر جدیدم. اصرار به گرفتن وام ازدواجمان دارد که بعلت اینکه بنده چند سال پیش وام ازدواج گرفتم دیگر امکان پذیر نیست
    ...........
    خواهشا راهنماییم کنید چه کنم ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز در مورد ازدواج شما بستگی داره که ازدواج قبلی تا چه مرحله پیش رفته .
    و گرنه داشتن یک عقد ساده و یا دوران نامزدی قابل چشم پوشیه .
    که به هر حال با توجه به اوضاع و احوال مشکلی برای شما وجود نداره .
    و در مورد وام ازدواج بهتره خود شما مقداری پول بابت این وام مستقیما به ایشون بدید .
    و اگر دقت کنید هر دروغ و پنهانکاری دورغ دیگه ای رو به دنبال داره .
    و به همین خاطر در این مرحله هم باید توجیحی پیدا کنید .

ولی در هر صورت شرایط رو بسنجید و در این مورد با ایشون گفتگو کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پنهان کردن ازدواج اول

خواهشا بیشتر راهنماییم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد