نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: فریب خوردم

1724
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39365
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فریب خوردم

سلام
    من زنی ۳۰ ساله هستم بدلیل مشکل باهمسرم بامشاور ک دکترای روانشناسی داشت و تلفنشو از اینترنت گرفتم تماس گرفتم بعد ازچند جلسه این آقا ب من ابراز علاقه کرد ک البته ازجلسات ابتدایی قربون صدقه من میرفت ولی من فکرکردم چون حالم بده یاگریه میکنم چنینه. ولی بعد دیدم جدی تر شد وچون چت هم میکردیم برای دادن راهکار واینکه ازحال من باخبر بشن این موضوع ابراز علاقه بیشتر شد وچون ایشون ازمن دوسال کوچکتر بود من جدی نمیگرفتم وهربار بهشون تذکر میدادم.البته چون همون جلسه اول مبلغ تمام جلساتو واریز کرده بودم مجبور ب ادامه بودم ضمن اینکه صحبتهاشون خیلی راهگشا وخوب بود.البته اوایل میگفتن مثل خواهرم دوستت دارم ولی بعد طور دیگه شد.حالا نیمی از جلسات من باقی مونده ومن ایشونو بلاک کردم قراربود باشوهرم هم صحبت کنن من باب مشاوره مشکلمون.ولی الان من میترسم.چکار کنم؟ب شوهرم بگم تماس بگیره برای مشاوره یا کاملا قطع کنم وازهزینه ام صرف نظر کنم.لطفا راهنماییم کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : فریب خوردم

کاملا قطع کن و از هزینت صرف نظر کن

چون زندگیت ارزش بیشتری داره

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رهاتر نمایش پست ها
    سلام
    من زنی ۳۰ ساله هستم بدلیل مشکل باهمسرم بامشاور ک دکترای روانشناسی داشت و تلفنشو از اینترنت گرفتم تماس گرفتم بعد ازچند جلسه این آقا ب من ابراز علاقه کرد ک البته ازجلسات ابتدایی قربون صدقه من میرفت ولی من فکرکردم چون حالم بده یاگریه میکنم چنینه. ولی بعد دیدم جدی تر شد وچون چت هم میکردیم برای دادن راهکار واینکه ازحال من باخبر بشن این موضوع ابراز علاقه بیشتر شد وچون ایشون ازمن دوسال کوچکتر بود من جدی نمیگرفتم وهربار بهشون تذکر میدادم.البته چون همون جلسه اول مبلغ تمام جلساتو واریز کرده بودم مجبور ب ادامه بودم ضمن اینکه صحبتهاشون خیلی راهگشا وخوب بود.البته اوایل میگفتن مثل خواهرم دوستت دارم ولی بعد طور دیگه شد.حالا نیمی از جلسات من باقی مونده ومن ایشونو بلاک کردم قراربود باشوهرم هم صحبت کنن من باب مشاوره مشکلمون.ولی الان من میترسم.چکار کنم؟ب شوهرم بگم تماس بگیره برای مشاوره یا کاملا قطع کنم وازهزینه ام صرف نظر کنم.لطفا راهنماییم کنید ممنون
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و متاسفم از انچه که خواندم, و البته هستن همکارانی و یا به عبارتی شیادانی که به اسم روانشناس و مشاور و... از بیمارانی که تعادل روانی درستی ندارند سو استفاده های مالی

و حتی جنسی میکنند که جای بسی شرمساری خجالته .. و بنابراین برای همین من به بعضی از دوستان و هم وطنان فقط و فقط تاکید میکنم فقط روانشاس خانم و یا گاهی فقط اقا.

شما بهتره از مابقی پولی که پرداخت کرده اید درگذرید و به یکی از همکاران خانم ما رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا رحم کرده که عاقل بودی و کارت به جاهای باریک نکشید.
    پولت مهمتره یا زندگیت؟پولتو بیخیال شو و بچسب به زندگیت.
    اما اگه میتونی و میدونی برات دردسر نمیشه حتما به بهزیستی مراجعه و شکایت کن تا از فعالیتش جلوگیری کنن چون مطمئنا شما طعمه اول و آخر نیستی.

7. کاربران زیر از گلنمک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط گلنمک نمایش پست ها
    خدا رحم کرده که عاقل بودی و کارت به جاهای باریک نکشید.
    پولت مهمتره یا زندگیت؟پولتو بیخیال شو و بچسب به زندگیت.
    اما اگه میتونی و میدونی برات دردسر نمیشه حتما به بهزیستی مراجعه و شکایت کن تا از فعالیتش جلوگیری کنن چون مطمئنا شما طعمه اول و آخر نیستی.
    با نظر شما موافقم ممکنه این خانم اولین و آخرین طعمه نباشه
    از طرفی شاید همه مثل این خانم عاقلانه عمل نکنند و گرفتار محبت دروغین این آقا بشن
    من هم قطع مشاوره رو پیشنهاد میکنم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

9. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

حالا واست تجربه شد که جلسه به جلسه پرداخت کنی
    مشکلاتت رو اینجا هم میتونی بگی به قول شهرام مشاور همکاران حاذق ما به شما کمک میکنند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر واقعا مورد بدی برای شما داشته این مشاور و قابل اثبات هست یعنی مشهود باشد که دارد در مشاوره به شما سو استفاده میکند بهتر هست با یک فرد خوب که پلیس است یا با یک مشاور حقوقی مشورت بگیرید و یا اگر صلاح است با شوهرتان با کمک پلیس از نظر قانونی پیگیر شوید تا هم احتمالا ( شاید ) بتوانید پولتان را پس بگیرید هم برای چنین مشاورانی تجربه شود که دنیال سو استفاده از مراجعین اشان نباشند .
    فقط باید مدرک ثابت کننده داشته باشید که این مشاور دنبال سو استفاده هست اگر قابل اثبات نباشد میتواند از شما شکایت کند مراقب باشید و اگر دنبال درد سر بیشتر نیستید بیخیال بشید و دیگه مراجع نکنید و اگر نیاز به مشاوره داشتید سمت مشاورانی برید که خانم هستند .

موفق باشید
    ویرایش توسط mt12 : 10-03-2018 در ساعت 07:43 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد