نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با خبر شدن خانواده از رابطه

2382
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38936
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با خبر شدن خانواده از رابطه

سلام وخسته نباشید.
    بنده متاسفانه به مشکل جدی برخوردم.
    با دختر خانومی حدود 8 ماهه رابطه دارم و واقعا همو دوست دارم.
    بنده چهار ماه پیش به ایشون گفتم ک به خانوادشون اطلاع بدن اما مخالفت کردن و حقم داشتن چون کار ثابت نداشتم و درسمم مونده بود.
    اما به هر حال من کار ثابت پیدا کردم تو ارتش اما در حال حاظر نمیتونستم برم وارد اون کار بشم و از خرداد سال بعد شروع به کار میکنم.
    با توجه به این قضایا ما رابطمون رو ادامه دادیم و مطمئن بودیم که همه چی درست میشه و واقعانم میشد چون کارم و درسم قضیش ی جا حل میشد و به طور غیر مستقیم متوجه شدیم ک پدر مادر ایشون هم حتی موافق هستن ک برم ارتش.

اما متاسفانه پدر و مادر اون دختر خانوم از رابطه ما با خبر شدن و تماسی ک مادر ایشون با من داشت واقعا عصبی بودن خانواده ایشون و گفتن وقتی ما جواب منفی دادیم ولی هنوز زنگ میزنید پس شما قصد اغفال دختر منو دارین و بنده هم چیزی نگفتم فقط عذرخواهی کردم و حرفی نمیزدم.

باور کنید ما هیچ رابطه انچنانی نداشتیم و واقعا هم همو میخوایم و از موقعی ک این ماجرا پیش اومده بی نهایت داریم اذیت میشیم.
    بنده تا خرداد سال اینده شرایطی ندارم برم خاستگاری و این اوضاع رو خیلی سخت کرده.

در ضمن بنده و اون دختر خانوم هم هم دانشگاهی هم هستیم و پدر مادرش گفتن ادامه دار بشه هم دانشگاه دخترمو عوض میکنم هم شکایت میکنم از شما و گفتن که از فکر هم بیرون بیاین.

نمیدونم چیکار کنم...موندم واقعا...موندم چی بگم که اون دختر خانوم به خانوادش بگه که نظرشون در مورد من عوض بشه...نمیدونم در اینده اصن قبول میکنن که ما همچنان ادامه بدیم و بمونیم پای هم...یا چیکار کنم که سر این قضیه همو از دست ندیم...ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38936
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با خبر شدن خانواده از رابطه

نمیدونم چی بگم که اون دختر خانوم به خانوادش بگه ک ایشون هم اذیت نشه نظر خانواده ایشون در مورد دخترشون و رابطه ما عوض بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : با خبر شدن خانواده از رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط 7788morteza نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید.
    بنده متاسفانه به مشکل جدی برخوردم.
    با دختر خانومی حدود 8 ماهه رابطه دارم و واقعا همو دوست دارم.
    بنده چهار ماه پیش به ایشون گفتم ک به خانوادشون اطلاع بدن اما مخالفت کردن و حقم داشتن چون کار ثابت نداشتم و درسمم مونده بود.
    اما به هر حال من کار ثابت پیدا کردم تو ارتش اما در حال حاظر نمیتونستم برم وارد اون کار بشم و از خرداد سال بعد شروع به کار میکنم.
    با توجه به این قضایا ما رابطمون رو ادامه دادیم و مطمئن بودیم که همه چی درست میشه و واقعانم میشد چون کارم و درسم قضیش ی جا حل میشد و به طور غیر مستقیم متوجه شدیم ک پدر مادر ایشون هم حتی موافق هستن ک برم ارتش.
    اما متاسفانه پدر و مادر اون دختر خانوم از رابطه ما با خبر شدن و تماسی ک مادر ایشون با من داشت واقعا عصبی بودن خانواده ایشون و گفتن وقتی ما جواب منفی دادیم ولی هنوز زنگ میزنید پس شما قصد اغفال دختر منو دارین و بنده هم چیزی نگفتم فقط عذرخواهی کردم و حرفی نمیزدم.
    باور کنید ما هیچ رابطه انچنانی نداشتیم و واقعا هم همو میخوایم و از موقعی ک این ماجرا پیش اومده بی نهایت داریم اذیت میشیم.
    بنده تا خرداد سال اینده شرایطی ندارم برم خاستگاری و این اوضاع رو خیلی سخت کرده.
    در ضمن بنده و اون دختر خانوم هم هم دانشگاهی هم هستیم و پدر مادرش گفتن ادامه دار بشه هم دانشگاه دخترمو عوض میکنم هم شکایت میکنم از شما و گفتن که از فکر هم بیرون بیاین.
    نمیدونم چیکار کنم...موندم واقعا...موندم چی بگم که اون دختر خانوم به خانوادش بگه که نظرشون در مورد من عوض بشه...نمیدونم در اینده اصن قبول میکنن که ما همچنان ادامه بدیم و بمونیم پای هم...یا چیکار کنم که سر این قضیه همو از دست ندیم...ممنون میشم کمکم کنید

خب دوست عزیز شما بهتر از هرکسی ایشون و خانواده اش رو میشناسید .
    بهتر از هر کسی واقف هستید که چه چیزهایی برای خانواده ها خط قرمز به حساب میاد.
    پس بهتره با رعایت این نکات از بروز برخوردها جلوگیری کنید.
    به همین خاطر بهتره از طریق وساطت افراد قابل اعتماد با خانواده ایشون وارد گفتگو بشید .
    و صحبت های ابتدایی در این خصوص زده بشه و تا به نتیجه رسیدن کار شما فرصتی داده بشه .
    در این حالت شما هم با خیالی آسوده برای مهیا کردن شرایط تلاش میکنید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد