نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: حساسیت و زود رنجی سر هر مسئله حتی جزئی

1789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حساسیت و زود رنجی سر هر مسئله حتی جزئی

سلام من با دختری هستم که البته قصدمون ازدواجه و حتی خواستگاری هم رفتم و فعلا خانواده ها در جریانن حقیقتا چند وقتیه که یه وقتایی مثلا ی چیز کوچیک اگه پیش بیاد یا یه مسئله جزئی سریع بدش میاد و سنگین میشه و یا نگاه نمیکنه بهم مثلا سر یه عکس که من نشون بدم به خانوادم خودم خواستم نشونشون بدم ولی حرف تو حرف شد و بعدش از ذهنم رفت برگشتم توی اتاق تازه یادم اومد ولی دیدم بدش اومد گفت دارم باهات حرف میزنم انگار نه انگار کسی هست و انگار هویجم و میزنی توی ذوق ادم و ذوق داشتم عکسه رو نشونشون بدی خلاصه نگام نمیکرد توی تماس تصویری و حرف زیاد نمیزد نمیدونم چرا سر هر چیز حتی جزئی اینجوری میکنه بعدم خوب میشه و میگه یادم نیست و اینا و میگه عشقم و .. ولی قبل خوب شدن هر چی میخواد بهم میگه حتی دارم حرف میزنم باهاش نگاهم نمیکنه توی یه جاهاییش و یا میره ساعتو نگاه میکنه وقتیم میگم میگه حواسم هست و سنگین برخورد میکنه و یا حرف میزنم میگه ساکت شو بعدم میگم چرا اینجوری میگی به من بالاخره من مردم و مرد هم یه تحملی داره تا یه جایی هر چقدرم با ملایمت و مهربونی رفتار کنم بالاخره با این کارا شورش در میاد خلاصه بعدش ک این رفتارا رو میکنه خوب میشه و میگه چیزی یادم نیست نمیدونم چیکار کنم چطور این حساسیت و زود رنجیشو برطرف کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : حساسیت و زود رنجی سر هر مسئله حتی جزئی

نقل قول نوشته اصلی توسط khodabaman نمایش پست ها
    سلام من با دختری هستم که البته قصدمون ازدواجه و حتی خواستگاری هم رفتم و فعلا خانواده ها در جریانن حقیقتا چند وقتیه که یه وقتایی مثلا ی چیز کوچیک اگه پیش بیاد یا یه مسئله جزئی سریع بدش میاد و سنگین میشه و یا نگاه نمیکنه بهم مثلا سر یه عکس که من نشون بدم به خانوادم خودم خواستم نشونشون بدم ولی حرف تو حرف شد و بعدش از ذهنم رفت برگشتم توی اتاق تازه یادم اومد ولی دیدم بدش اومد گفت دارم باهات حرف میزنم انگار نه انگار کسی هست و انگار هویجم و میزنی توی ذوق ادم و ذوق داشتم عکسه رو نشونشون بدی خلاصه نگام نمیکرد توی تماس تصویری و حرف زیاد نمیزد نمیدونم چرا سر هر چیز حتی جزئی اینجوری میکنه بعدم خوب میشه و میگه یادم نیست و اینا و میگه عشقم و .. ولی قبل خوب شدن هر چی میخواد بهم میگه حتی دارم حرف میزنم باهاش نگاهم نمیکنه توی یه جاهاییش و یا میره ساعتو نگاه میکنه وقتیم میگم میگه حواسم هست و سنگین برخورد میکنه و یا حرف میزنم میگه ساکت شو بعدم میگم چرا اینجوری میگی به من بالاخره من مردم و مرد هم یه تحملی داره تا یه جایی هر چقدرم با ملایمت و مهربونی رفتار کنم بالاخره با این کارا شورش در میاد خلاصه بعدش ک این رفتارا رو میکنه خوب میشه و میگه چیزی یادم نیست نمیدونم چیکار کنم چطور این حساسیت و زود رنجیشو برطرف کنم
    با سلام
    من روانشناس هستم بنابراین ممکنه حرف های بنده زیاد به مذاقتون خوش نیاد ولی وظیفه بنده اینه که خاطر نشانش کنم و خطراتشو بهتون بگم.
    دوست عزیز
    شما سنی ازتون گذشته و این که چرا عاشق کسی با این همه فاصله سنی شدید بسیار بحث برانگیز هستش. اختلافات فرهنگی، رفتاری و ... مشخص هستش و از مردی به سن و سال شما چنین رفتاری واقعا بعیده...
    در نظر داشته باشید شما زندگی خوبی با این خانم به دلیل نرسیدن به بلوغ عاطفی و عقلی پایدار نخواهید داشت ایشون به زودی بزرگ میشن و تازه می فهمنن که چه چیزی از زندگی میخوان اون موقه شما مرد میانسالی هستید که از عهده رفع کنجکاوی هاش و هیجان جوانیش بر نخواهید اومد.
    زودرنجیشونم به خاطر بچگیشون هست. دقت داشته باشید دخترها و پسرها توی این سن اغلب فکر میکنند که عاشق شدن و حتی میتونن همزمان عاشق چند نفر باشند. که این قطعا عشق نیست و تنها بهم ریختن تعادل هورمون های بدن هستش و پس از متعادل شدن این هورمون ها تازه میتونند تصمیم بگیرند. برای اینکه به صدق ادعای بنده ایمان بیارید یه نگاهی به این وب سایت بندازید. و اگر به این فکر هستید که مورد شما با دیگران فرق داره باید بگم که متاسفانه شما درمورد مقوله ازدواج خیلی کم میدونید و بهتره که مطالعه بیشتری روی این زمینه داشته باشید.
    لطفا عاقل باشید و قبل از ادامه بیشتر این رابطه ان را قطع کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 10-07-2018 در ساعت 12:42 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام
    من روانشناس هستم بنابراین ممکنه حرف های بنده زیاد به مذاقتون خوش نیاد ولی وظیفه بنده اینه که خاطر نشانش کنم و خطراتشو بهتون بگم.
    دوست عزیز
    شما سنی ازتون گذشته و این که چرا عاشق کسی با این همه فاصله سنی شدید بسیار بحث برانگیز هستش.
    در نظر داشته باشید شما زندگی خوبی با این خانم به دلیل نرسیدن به بلوغ عاطفی و عقلی پایدار نخواهید داشت ایشون به زودی بزرگ میشن وتازه می فهمنن که چه چیزی از زندگی میخوان اون موقه شما مرد میانسالی هستید که از عهده رفع کنجکاوی هاش و هیجان جوانیش بر نخواهید اومد.
    زودرنجیشونم به خاطر بچگیشون هست. دقت داشته باشید دخترها و پسرها توی این سن اغلب فکر میکنند که عاشق شدن و حتی میتونن همزمان عاشق چند نفر باشند. که این قطعا عشق نیست و تنها بهم ریختن تعادل هورمون های بدن هستش و پس از متعادل شدن این هورمون ها تازه میتونند تصمیم بگیرند.
    لطفا عاقل باشید و قبل از ادامه بیشتر این رابطه ان را قطع کنید.

درود به شما حقیقتا در مورد سن کمش و زود رنجیش بخاطر سنش قبول دارم این نکته رو ولی در مورد عاشق چند نفر شدن و اینا حقیقتا نه چون درسته سنش کمه ولی حرفایی که میزنه و چیزایی که میدونه همسن های خودش شاید کمتر بدونن یا اصلا ندونن حتی راجب همین موضوع با چند نفر بودن میگه که ادم اگه واقعا کسیو دوس داشته باشه نباید با چند نفر بره اگه واقعا عاشق یکی باشه همه جوره بخوادش نباید حتی بزاره پسر دیگه ایی بهش نگاه چپ کنه در این موردم واقعا ازش مطمئنم چون همه جوره تستش کردم ولی در مورد زود رنجیش خب موافقم بخاطر سن کمشه ولی در مورد علاقش به من و موندگاریش با من و تعهد داشتنش به من هیچ شکی ندارم چون از همه نظر دختر پاکیه در اون مورد هم که گفتین تفاوت سنی خیلی هستن که 9 سال یا 10 سال تفاوت دارن ولی ازدواج کردن و بچه هم دارن و مشکلی ندارن حالا چه 27 ساله با 17 ساله چه 27 ساله با 18 ساله چه 29 ساله با 20 ساله مهم اینه که فکر همو بفهمن و همدیگه رو درک کنن و منم شاید سنم زیاد باشه ولی میتونم یعنی تا الان تونستم پا به پاش بچگی کنم و بفهممش و درکش کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز طرف مقابلتون رو همینطوری که هست باید بپذیرید .
    باید انتظارات و حساسیت های ایشون رو بشناسید و درک کنید .
    اینکه فراموش کنید و یا ... اصلا قابل توجیح نیست .
    اگر با این دید وارد زندگی بشید مسلما ارامش خواهید داشت .
    و گرنه با تصور تغییر دادن ایشون به جایی نمیرسید .
    بهتره خودتون رو تغییر بدید چون این کار با تسلط خود شما امکانپذیره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

درود به شما حقیقتا در مورد سن کمش و زود رنجیش بخاطر سنش قبول دارم این نکته رو ولی در مورد عاشق چند نفر شدن و اینا حقیقتا نه چون درسته سنش کمه ولی حرفایی که میزنه و چیزایی که میدونه همسن های خودش شاید کمتر بدونن یا اصلا ندونن حتی راجب همین موضوع با چند نفر بودن میگه که ادم اگه واقعا کسیو دوس داشته باشه نباید با چند نفر بره اگه واقعا عاشق یکی باشه همه جوره بخوادش نباید حتی بزاره پسر دیگه ایی بهش نگاه چپ کنه در این موردم واقعا ازش مطمئنم چون همه جوره تستش کردم ولی در مورد زود رنجیش خب موافقم بخاطر سن کمشه ولی در مورد علاقش به من و موندگاریش با من و تعهد داشتنش به من هیچ شکی ندارم چون از همه نظر دختر پاکیه در اون مورد هم که گفتین تفاوت سنی خیلی هستن که 9 سال یا 10 سال تفاوت دارن ولی ازدواج کردن و بچه هم دارن و مشکلی ندارن حالا چه 27 ساله با 17 ساله چه 27 ساله با 18 ساله چه 29 ساله با 20 ساله مهم اینه که فکر همو بفهمن و همدیگه رو درک کنن و منم شاید سنم زیاد باشه ولی میتونم یعنی تا الان تونستم پا به پاش بچگی کنم و بفهممش و درکش کنم
    دوست عزیز
    درسته سنتون 27 ساله ولی متاسفانه خیلی کم میدانید. اینکه چرا تمایل به ازدواج با سن پایین دارید هم خودش جای سوال داره؟!
    شما تفاوت های فاحشی دارید که متاسفانه به چشمتون نمیاد.
    مهمترین مسئله مجازی بودن رابطه هستش که هیچ وقت اون شناختی که میتونید در رابطه ی واقعی داشته باشید ندارید
    مخالفت خانواده ها
    دوری راه، مشابه نبودن فرهنگ ها
    سن دخترخانم که بسیار بسیار پایین هستش
    عدم استقلال مالی شما
    تمام این حرف ها هم که درمورد دخترخانم میزنید ناشی از نرسیدن به سن بلوغ هست.
    این هم که میگید خیلی چیزهارو میدونه نشونه بلوغ عقلی نیست. صرفا اطلاعات عمومیشون بالاست. و شنیده های دیگران رو قرقره میکنند. در ضمن نگفتم که ایشون با چند نفر دوست هستند قطعا هر انسان سالمی میدونه که این کار اشتباهه اما بهم ریختگی هورمون ها میتونه اونقدری بشه در این زمان که خانم بتونه از چند نفر خوشش بیاد. الان هم خیر ما اغلب میگیم تا سن 24 این مشکلات ممکنه پیش بیاد. قطعا درمورد ازدواج هم شما هم دختر خانم کم میدونید. امیدوارم هشدارهای بنده رو جدی بگیرید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 10-08-2018 در ساعت 11:28 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)