نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خستگی از شغل

1654
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17536
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خستگی از شغل

با سلام
    من 15 سال سابقه کار در شغلی که کار می کنم دارم. وقتی برای اولین بار وارد این کار-کار پروژه ای - شدم اوایل فقط به صورت یک کاری که برای مدتی کوتاه در اون مشغول می باشم نگاه می کردم، منظورم اینه که با خودم می گفتم که این کار تا زمانی هست که من در طی یکسال هم که شده یک کار بهتر و با حقوق بهتر پیدا کنم و بدلایلی و یکیش هم تنبلی خودم قریب به 15 سال و تا الان طول کشیده و در این شغل مشغول هستم. لازم بذکر می باشد که من سه سال پیش شرکتی که هم اکنون در اون کار می کنم رو به امید شرایط بهتر رها کردم و به شرکت تازه تاسیسی که در زمینه شرکت قبلی کار می کرد پیوستم ولی بعد از طی 7 الی 8 هشت ماه دیدم که اصلاً وضعیت اونطور که خودم می خوام نیست و دوباره به شرکت قبلی -البته در دفتر مرکزی- برگشتم. وقتی به دفتر اومدم با اینکه مدیر پروژه رو از روز اول یعنی از سال 1383 می شناسم ولی ایشون کلاً دیدش به من منفی شده بود البته با گذشت 3 سال از حضورم در دفتر مرکزی، شرایط به نسبت گذشته بهتر شده ولی دیگه به من به چشم نیرویی که تازه اومده و نمیشه روی حرف و قولش حساب باز کرد نگاه می کنند. و این شرایط برای من بعنوان نیرویی که چندین سال برای این شرکت کار کرده واقعاً ازار دهنده است. و تا حدودی از انگیزه من نسبت به کار کم کرده و این شرایط داره به سمتی جریان پیدا می کنه که حتی صبح ها هم شوقی برای بیدار شدن ندارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خستگی از شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein1358 نمایش پست ها
    با سلام
    من 15 سال سابقه کار در شغلی که کار می کنم دارم. وقتی برای اولین بار وارد این کار-کار پروژه ای - شدم اوایل فقط به صورت یک کاری که برای مدتی کوتاه در اون مشغول می باشم نگاه می کردم، منظورم اینه که با خودم می گفتم که این کار تا زمانی هست که من در طی یکسال هم که شده یک کار بهتر و با حقوق بهتر پیدا کنم و بدلایلی و یکیش هم تنبلی خودم قریب به 15 سال و تا الان طول کشیده و در این شغل مشغول هستم. لازم بذکر می باشد که من سه سال پیش شرکتی که هم اکنون در اون کار می کنم رو به امید شرایط بهتر رها کردم و به شرکت تازه تاسیسی که در زمینه شرکت قبلی کار می کرد پیوستم ولی بعد از طی 7 الی 8 هشت ماه دیدم که اصلاً وضعیت اونطور که خودم می خوام نیست و دوباره به شرکت قبلی -البته در دفتر مرکزی- برگشتم. وقتی به دفتر اومدم با اینکه مدیر پروژه رو از روز اول یعنی از سال 1383 می شناسم ولی ایشون کلاً دیدش به من منفی شده بود البته با گذشت 3 سال از حضورم در دفتر مرکزی، شرایط به نسبت گذشته بهتر شده ولی دیگه به من به چشم نیرویی که تازه اومده و نمیشه روی حرف و قولش حساب باز کرد نگاه می کنند. و این شرایط برای من بعنوان نیرویی که چندین سال برای این شرکت کار کرده واقعاً ازار دهنده است. و تا حدودی از انگیزه من نسبت به کار کم کرده و این شرایط داره به سمتی جریان پیدا می کنه که حتی صبح ها هم شوقی برای بیدار شدن ندارم.
    این که به شما به چه چشمی نگاه میکنند مهم نیست
    اگر هدف کسب پول و درامد مالیست پس این که فلان نفر اینجوری بهم نگاه میکنه و ... نباید برایتان ارزش داشته باشد چون دارید برای پول میجنگید
    اما اگر هدف است و هدف شما پیشرفت است می توانید استعفا دهید و از ان جا بروید سراغ کار دیگر( البته با وضع الان بهتره اول دنبال کار بگردید بعد استعفا دهید )

اما باز هم می تونید با مشاوران صحبت کنید و از آن ها هم نظر خواهی کنید
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خستگی از شغل

سلام
    شما اصلا احتیاجی به اینکه بهت دید مثبت یا منفی داشته باشن نداری... من یه مدیر فروش سراغ دارم که همه به خونش تشنه ن، همه رو اذیت میکنه حتی نماینده ها رو. ولی اصلا عین خیالش هم نیست و هر وقت هم دیگرون براش دردسر درست کنن مستقیم میره پیش رییس و جلسه میذاره و همه چیزو براش توضیح میده...
    این مشکل فقط در ذهن شما بزرگ شده و ذهنتون رو درگیر کرده، این علف هرز رو باید خشکش کنی... هرکس خواست برات دردسر درست کن طبق عرف شرکت و منطق برای مدیر اصلی یا معاون توضیح بدید اونا خودشون پیگیری میکنن... ولی به هیچ وجه حرف از این نزنید که آره چون من رفتم بهم دید منفی دارن و بهم اعتماد ندارن، به هییییچ وجه... فقط کار و مشکل و راه حل رو برای مدیر توضیح بدید و خودتون رو بکشید کنار تا مدیران خودشون پیگیری کنن... دوستی با اینجور آدما نه ماندگاری داره و نه ارزش و لذتی... پس نگران اینکه راجع بهت چی میگن یا چه فکری میکنن نباش

4. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)