نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت خانواده شوهر

1379
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39414
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت خانواده شوهر

سلام
    پدر شوهر و مادر شوهر من زیاد دخالت میکنن توی زندگیم یک بارم بهشون تذکر دادم که دخالت نکنید اونا فقط قطع رابطه کردن با خانواده من وکلا قید خرید که اول عقد میخرن رو زدن ،ما 2 و سال و نیم عقدیم و شوهر من شهرستان محل کارشه و من رفتم سر بزنم بهش و در طی این مدت که اونجا بودم متوجه شدم که ایشون میخوان خونه بخرن اونم خودش بهم نگفته و پنهون کرده ازم و من از زن عمو و دختر عمه هاش فهمیدم و شنیدم چند روز پیش خانوادش اونجا بودن و قرار بوده براش خونه بخرن شوهرم تمام مسائلش رو ازم پنهون میکنه البته این کار رو پدرش بهش یاد داده اوایل ازدواج بهش گفته بود هیچ چیز از زندگیتو به خانمت نگو و نزار توی کارات سرک بکشه حتی من خبر ندارم چقدر حقوق داره خیلی ازش ناراحتم با اینکه من کوچکترین مسئله زو با اون درجریان میزارم و محرم اسرارم میدونم اما شوهرم نمیدونم چرا اینطوره؟
    ممنون

2. کاربران زیر از Msf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مهدیس

نقل قول نوشته اصلی توسط Msf نمایش پست ها
    سلام
    پدر شوهر و مادر شوهر من زیاد دخالت میکنن توی زندگیم یک بارم بهشون تذکر دادم که دخالت نکنید اونا فقط قطع رابطه کردن با خانواده من وکلا قید خرید که اول عقد میخرن رو زدن ،ما 2 و سال و نیم عقدیم و شوهر من شهرستان محل کارشه و من رفتم سر بزنم بهش و در طی این مدت که اونجا بودم متوجه شدم که ایشون میخوان خونه بخرن اونم خودش بهم نگفته و پنهون کرده ازم و من از زن عمو و دختر عمه هاش فهمیدم و شنیدم چند روز پیش خانوادش اونجا بودن و قرار بوده براش خونه بخرن شوهرم تمام مسائلش رو ازم پنهون میکنه البته این کار رو پدرش بهش یاد داده اوایل ازدواج بهش گفته بود هیچ چیز از زندگیتو به خانمت نگو و نزار توی کارات سرک بکشه حتی من خبر ندارم چقدر حقوق داره خیلی ازش ناراحتم با اینکه من کوچکترین مسئله زو با اون درجریان میزارم و محرم اسرارم میدونم اما شوهرم نمیدونم چرا اینطوره؟
    ممنون
    محرم اسرار را که در میان میزارید عاالی است و زن و شوهر محرم اسرار هم دیگه هستند
    این که میگویید پدرش این کارها رو یادش داده و گفته همسرت تو زندگی نزار سرک بکشه به گمانم کار اشتباهی است
    با مشاور خانواده جهت کسب اطلاعات بیشتر صحبت کنید
    سر خود تصمیم نگیرید
    موضوع را با خانواده در میان بزارید تا بتونن دلسوزانه کمکتون کنن ( البته قبل از هر تصمیمی ازشون بخواید با مشاور خانواده مشورت کنن )( قبل این که نهایی کنید البته )
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دخالت خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Msf نمایش پست ها
    سلام
    ممنون

دوست عزیز خود شما عنوان کردید که پدرشوهر شما در این مورد دستوراتی صادر کرده .
    خب شما باید از طریق محبت کردن به خانواده همسرتون اعتمادشون رو جلب کنید.
    و دقیقا راهی رو پیش بگیرید تا نظرشون در مورد شما عوض بشه .
    از این طریق میتونید هم اعتمادشون رو جلب کنید و هم غیرمستقیم روی رفتار شوهرتون تاثیرگذار باشید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)