نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: دوباره دارم عاشق میشم!

1872
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دوباره دارم عاشق میشم!

سلام به همه
    من مردی هستم که حدود 4 سال و خرده ای با دختری(B) دوست هستم و ما خیلی باهم خوب و اوکی بودیم تا اینکه مشکلی به وجود اومد و ما مدت زیادی هست که هم رو ندیدیم حتی صحبت هم کم و وبیش میکنیم
    از طرفی میدونم دوسم داره و اگه باهاش به هم بزنم خیلی بهش ضربه میخوره ضمن اینکه چون شرایطش به خاطر همون مشکل الان خوب نیس این بهم زدنه واقعا نابودش میکنه
    خیلی سرد شدیم طوری که حتی حوصله تلفن زدن بهش هم ندارم
    به خاطر یسری کاراش از چشمم افتاده

بحران روانی من جایی شروع میشه که جدیدا توی دانشگاه از دختری(C) خوشم اومده و الان واقعا نمیدونم چیکار کنم

یه رابطه 4 ساله سرد رو نگه دارم و به اون دختر(B) بیچاره هم ضربه نزنم یا اینکه تموم کنم و با دختری(C) که جدیدا بهش علاقه مند شدم رابطه ای رو شروع کنم
    این هم بگم ادم تنوع طلب یا هوس بازی نیستم خودم فکر میکنم دلیل علاقم به دختره توی دانشگاه(C) شاید کم توجهی یا جواب نگرفتن نیاز های عاطفیم از دختری که رابطم باهاش سرد شده(B) هست
    دلیل سردیش هم مشکلیه که برای به وجود اومده البته اینکه تلاش مفیدی هم برای رفع مشکل نمیکنه بی تاثیر نیست

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    شما بودین چیکار میکردین!!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوباره دارم عاشق میشم!

سلام
    متاهلین شما؟
    امضای ایشان
    چه بسیار شود که چیزی را مکروه شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده،و چه بسیار شود چیزی را دوست دارید و در واقع شرّ و فساد شما در آن است، و خدا داناست و شما نادانید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PESAR! نمایش پست ها
    سلام به همه
    من مردی هستم که حدود 4 سال و خرده ای با دختری(B) دوست هستم و ما خیلی باهم خوب و اوکی بودیم تا اینکه مشکلی به وجود اومد و ما مدت زیادی هست که هم رو ندیدیم حتی صحبت هم کم و وبیش میکنیم
    از طرفی میدونم دوسم داره و اگه باهاش به هم بزنم خیلی بهش ضربه میخوره ضمن اینکه چون شرایطش به خاطر همون مشکل الان خوب نیس این بهم زدنه واقعا نابودش میکنه
    خیلی سرد شدیم طوری که حتی حوصله تلفن زدن بهش هم ندارم
    به خاطر یسری کاراش از چشمم افتاده

بحران روانی من جایی شروع میشه که جدیدا توی دانشگاه از دختری(C) خوشم اومده و الان واقعا نمیدونم چیکار کنم

یه رابطه 4 ساله سرد رو نگه دارم و به اون دختر(B) بیچاره هم ضربه نزنم یا اینکه تموم کنم و با دختری(C) که جدیدا بهش علاقه مند شدم رابطه ای رو شروع کنم
    این هم بگم ادم تنوع طلب یا هوس بازی نیستم خودم فکر میکنم دلیل علاقم به دختره توی دانشگاه(C) شاید کم توجهی یا جواب نگرفتن نیاز های عاطفیم از دختری که رابطم باهاش سرد شده(B) هست
    دلیل سردیش هم مشکلیه که برای به وجود اومده البته اینکه تلاش مفیدی هم برای رفع مشکل نمیکنه بی تاثیر نیست

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    شما بودین چیکار میکردین!!؟

خودتون اگه ب جای دختر اول بودید دوست داشتید چه اتفاقی بیوفته؟ بخاطر مشکل یا بحرانی که دارید طرف مقابل رهاتون کنه یا نه کنارتون باشه و بهتون تو برطرف کردن مشکل کمک کنه؟

4. کاربران زیر از arezooy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط او خواهد آمد نمایش پست ها
    سلام
    متاهلین شما؟
    دوست دخترم هست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arezooy نمایش پست ها
    خودتون اگه ب جای دختر اول بودید دوست داشتید چه اتفاقی بیوفته؟ بخاطر مشکل یا بحرانی که دارید طرف مقابل رهاتون کنه یا نه کنارتون باشه و بهتون تو برطرف کردن مشکل کمک کنه؟
    قضیه اینه هیچی به من نمیگه و مشکلش رو درست مطرح نمیکنه
    از طرفی هم خودش اصلا تلاش قابل توجهی برای رفع مشکل نمیکنه یا حداقل من تلاشی نمیبینم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

قضیه اینه هیچی به من نمیگه و مشکلش رو درست مطرح نمیکنه
    از طرفی هم خودش اصلا تلاش قابل توجهی برای رفع مشکل نمیکنه یا حداقل من تلاشی نمیبینم
    من چند نفر از دوستام رو میشناسم که وقتی توی بحران میوفتن افسرده میشن و حسی براشون نمیمونه که بخان تلاش کنن. من حس میکنم که شما الان بیشتر احساس سردرگمی میکنید.
    بنظرم با طرفتون بشینید حرف بزنید ، تا حد امکان سعی کنید کنارش باشید ، بهش بگید که باهاش هستید و کمکش میکنید که حداقل حالش خوب بشه .
    من که هیچ وقت بهتون پیشنهاد نمیکنم ولش کنید ولی اینطوری خود اون دختر هم حس میکنه که یا باید تلاش کنه و یا شما رو از دست میده (یعنی خودش رو اماده میکنه برای از دست دادنتون). در اون صورت اگه بعد از یه مدت هم که رفتید احساس سرخوردگیه کمتری بهش دست میده تا اینکه یه دفه و بدون دلیل محکم بذارید برید.
    ۴سال زمان کمی نیست ، حداقل سعی کنید به زندگی امیدوارش کنید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من چند نفر از دوستام رو میشناسم که وقتی توی بحران میوفتن افسرده میشن و حسی براشون نمیمونه که بخان تلاش کنن. من حس میکنم که شما الان بیشتر احساس سردرگمی میکنید.
    بنظرم با طرفتون بشینید حرف بزنید ، تا حد امکان سعی کنید کنارش باشید ، بهش بگید که باهاش هستید و کمکش میکنید که حداقل حالش خوب بشه .
    من که هیچ وقت بهتون پیشنهاد نمیکنم ولش کنید ولی اینطوری خود اون دختر هم حس میکنه که یا باید تلاش کنه و یا شما رو از دست میده (یعنی خودش رو اماده میکنه برای از دست دادنتون). در اون صورت اگه بعد از یه مدت هم که رفتید احساس سرخوردگیه کمتری بهش دست میده تا اینکه یه دفه و بدون دلیل محکم بذارید برید.
    ۴سال زمان کمی نیست ، حداقل سعی کنید به زندگی امیدوارش کنید.
    علاقه ای که به اون یکی دختر پیدا کردم چی؟!

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39375
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    به نظر من با دوست قبلیتون بشینین واضح و بدون رو درواستی صحبت کنین که با کمک هم مشکلشو حل کنین.متاسفانه احساس میکنم این خانم دچار افسردگی شده باشه وگرنه هر ادم سالمی برای رفع مشکلش تمام تلاشش رو میکنه و اگه اینقد با شما صمیمی هست باید مشکلشو بهتون بگه مگه اینکه دنبال بهونه ای باشه که بخواد بره یا خستگی این چهار سال... (این حس منه البته)
    این که شما ازش بگذرین منصفانه نیست و اینکه توی رابطه سرد بمونین از اون بدتره.
    پس رک و راست باهاش صحبت کنین جوری که متوجه بشه اگه نخواد به خودش کمک کنه شما رو از دست میده.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

من اگه جای تو بودم a رو بر b ضرب میکردم و c رو با b برابر میکردم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه ای که به اون یکی دختر پیدا کردم چی؟!
    یه حالتی که داره اینه که واقعا نخاین با دختر خانم a ادامه بدید و علاقه ی به دختر خانم دوم غلبه میکنه که نباید از اولی طوری جدابشید که حالش رو بدتر بکنه، حالت دیگه اینه که به خاطر اینکه دختر خانم اول توی این رابطه سرد شده(که بنظرم افسرده شده البته) و اون توجهی که قبلا ازش میدید رو نمیبینید به نفر دوم رو آوردید و ته قلبتون هنوز دوسش دارید که باید مقاومت کنید و البته کمکش کنید تا به حالت عادی برگرده.

12. کاربران زیر از arezooy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نوشا نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر من با دوست قبلیتون بشینین واضح و بدون رو درواستی صحبت کنین که با کمک هم مشکلشو حل کنین.متاسفانه احساس میکنم این خانم دچار افسردگی شده باشه وگرنه هر ادم سالمی برای رفع مشکلش تمام تلاشش رو میکنه و اگه اینقد با شما صمیمی هست باید مشکلشو بهتون بگه مگه اینکه دنبال بهونه ای باشه که بخواد بره یا خستگی این چهار سال... (این حس منه البته)
    این که شما ازش بگذرین منصفانه نیست و اینکه توی رابطه سرد بمونین از اون بدتره.
    پس رک و راست باهاش صحبت کنین جوری که متوجه بشه اگه نخواد به خودش کمک کنه شما رو از دست میده.
    خودم حس میکنم بعد یه مدتی به جای عشق بینمون عادت بوده که با این مشکلی که به وجود اومد و الان یک ماهه باهم حرف نزدیم همو ندیدیم باعث شده ترک عادت بشه و از طرفی هنوز حسادتش رو داره و بنده یکسری چیزارو در مقابل دخترای دیگه باید رعایت کنم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    من اگه جای تو بودم a رو بر b ضرب میکردم و c رو با b برابر میکردم
    ولی اگه c بزرگتر و بهتر از b باشه چی؟!

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه حالتی که داره اینه که واقعا نخاین با دختر خانم a ادامه بدید و علاقه ی به دختر خانم دوم غلبه میکنه که نباید از اولی طوری جدابشید که حالش رو بدتر بکنه، حالت دیگه اینه که به خاطر اینکه دختر خانم اول توی این رابطه سرد شده(که بنظرم افسرده شده البته) و اون توجهی که قبلا ازش میدید رو نمیبینید به نفر دوم رو آوردید و ته قلبتون هنوز دوسش دارید که باید مقاومت کنید و البته کمکش کنید تا به حالت عادی برگرده.
    من چندین بار خواستم کمکش کنم هرچی ازش پرسیدم و خواستم کمک کنم جواب نداد و طوری برخورد کرد که غرورمو شکست ، منم خودمو دیگه کوچیک نکردم و سمت مشکلش نرفتم
    از طرفی این مشکلش به رابطه ضربه میزنه طوری که تماس تلفنی نمیتونیم بگیریم ، زیاد چت نمیتونیم بکنیم ، بیرون نمیتونیم بریم و... درست مثل یه غریبه که باهاش خاطره داری
    هنوز ازش به خاطر برخورد زشتش ناراحتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد