نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشاوره طلاق در مورد خیانت همسرم

7132
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39444
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشاوره طلاق در مورد خیانت همسرم

سلام. من با خانمم مشکل دارم و نمیتونم باهاش زندگی کنم .
    دلایل رو در تاپیک زیر نوشتم
    http://www.forum.moshaver.co/showthr...610#post278610

ممنون میشم در مورد طلاق از طرف من (مرد) بهم مشاوره بدین. من حقوقم 2 میلیون در ماه هست. چقدر حدودا باید در ماه مهریه بدم؟. اگر مشاوره حضوری دارید و یا وکیلی که بتونه به بهترین نحو کمکم کنه لطفا بهم در این مورد پیام بدین تا حضوری خدمت برسم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره طلاق در مورد خیانت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط khasteam نمایش پست ها
    خیانت چندین باره خانمم

ممنون میشم در مورد طلاق از طرف من (مرد) بهم مشاوره بدین. من حقوقم 2 میلیون در ماه هست. چقدر حدودا باید در ماه مهریه بدم؟. اگر مشاوره حضوری دارید و یا وکیلی که بتونه به بهترین نحو کمکم کنه لطفا بهم در این مورد پیام بدین تا حضوری خدمت برسم.

دوست عزیز مهریه ایشون براساس توانایی شما در پرداخت تقسیط خواهد شد .
    اگر شما در چند ماهی که پرداخت داشتید به سختی بیفتید میتونید دوباره دادخواست تعدیل برای مهریه رو ارائه کنید .
    تا با اوضاع و احوال شما بررسی بشه . در این میان شما باید از دو شاهد هم در این مورد استفاده کنید .
    ولی اگر حقوق شما ثابت باشه دادگاه با توجه به هزینه های شما تقسیط رو اجرا خواهد کرد .
    مگر اینکه با همسرتون روی مبلغی خاص به توافق برسید و طلاق شما توافقی باشه .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط khasteam نمایش پست ها
    http://www.forum.moshaver.co/showthr...610#post278610

سلام
    در مورد تعیین دقیق شرایط پرداخت برای مهریه از جانب شما ، به نظرم بهتر هست یه وکیل مجرب داشته باشید که ایشون بتونه از حق شما دفاع کنه
    و بندهایی که تو قانون اساسی در مورد این موضوع هست رو دقیقا براتون بررسی و پیگیری کنه
    که لازم هست قاضی رای نهایی رو بر اون اساس و علت طلاق صادر کنن

من یه وکیل تو شهرمون میشناسم که تا جایی که در مورد ایشون شنیدم وکیل مجربی هستن
    نمی دونم شهر شما کجاست
    اگر تمایل داشتید در صورتی که نزدیک بودید بفرمایید تا من اسم و آدرس ایشون رو بهتون بدم که باهاشون در این مورد صحبت کنید.
    یه توصیه اینکه به نظرم چون بعضی وکیل ها حق الوکاله ی خودشون براشون مهمتره تا دفاع از حقوق موکل
    قبل اینکه وکیل بگیرید یا تصمیمی در این مورد بگیرید

با چند تا وکیل خبره مشورت کنید و ببینید نظراتشون چی هستش
    برای شناخت هم میتونید از دوستان و آشنایی های که به واسطه ی شغلشون یا کاری که داشتن از وکیل ها شناخت دارن تحقیق کنید
    یا از کارمندان دادگستری و دفترخونه ها و کسانی که تو این عرصه فعالیت میکنن بپرسید
    اینجوری میتونید یه وکیل مجرب و آگاه رو برای پرونده تون انتخاب کنید.

نمی دونم چقدر در این مورد اطلاع دارید ولی اگه یه سرچ توی نت بزنید یا کتابی در این باره مطالعه کنید، و یه سری از بندهای قانون رو در این باره میتونید بررسی کنید.
    چند وقت پیش دولت به علت افزایش بی رویه ی سکه و به تبع اون افزایش تعداد خانوم هایی که به این خاطر مهریه اجرا گذاشته بودن
    طرح 55 سکه رو به مجلس دادن که از تبعات و مشکلات این مسئله کم کنن
    اما این طرح در حال حاضر تصویب نهایی نشده هنوز و به مرحله ی اجرا در نیومده.
    و همینطور دولت به خاطر آماز بالای زندانیان مهریه ،اعلام کردن که میخوان حکم جلب رو برای آقا در رابطه با مهریه بردارن
    که این بند هم هنوز به تصویب نهایی و مرحله ی احرا نرسیده.

برای مهریه اگه خانوم شما مهریه شون رو به اجرا بذارن و دادگاه بهشون رای بدن نتیجه اش میتونه این باشه که تمامی اموالی که به اسم شما هست توسط دادگاه توقیف میشه
    یه نکته ای این بین هست و فکر می کنم خالی از لطف نباشه
    این هست که تا شیش ماه قبل از این حکم و اقدام برای طلاق آقا نباید معامله ای انجام داده باشن
    پس حواستون به این مورد باشه
    (چون قانون مبنا رو این میذاره که شما از قبل قصد طلاق همسر رو داشتید و اموالتون رو به اسم کسی دیگه انتقال دادید، به خاطر اینکه حق طلاق هم تو ایران با مرد هست مگر تو عقد نامه خانوم هم حق طلاق گرفته باشن)

و این مورد هم موقعی که خانوم مهریه رو اجرا میذارن، دادگاه استعلام میگیره و معاملات اموال شما رو پیگیری و بررسی میکنه
    اما شما در صورتی که یه وکیل مجرب آگاه داشته باشید میتونید نهایت تلاشتون رو به کار بگیرید که براتون سختی کمتری داشته باشه
    وکیل میتونن حکم تقسیط از مهریه براتون بگیرن و دادگاه درآمد و اموال شما رو بررسی میکنه و بر اون اساس تعداد سکه ها رو در سال بهتون میگن
    همچنین بهترین کار این هستش این مواقع که تا یک ماه بعد از اینکه خانوم مهریه رو به اجرا میذاره
    آقا برن حکم اعسار از مهریه رو بگیرن و اگه دادگاه تایید کنه این حکم رو (مبنی بر اینکه شما توان کافی برای پرداخت اون مبلغ مهریه رو ندارید) خانوم هم نمیتونه برای شما حکم جلب بگیره
    چون شما از قبل این دادخواست رو تقدیم دادگاه کردید
    مگر اینکه قاضی رای رو عوض کنه که خانوم بتونه حکم جلب برای همسر بگیره.
    امیدوارم بتونید به خوبی این مسئله رو حل کنید.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-17-2018 در ساعت 12:20 PM
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41626
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره تخخصی و رایگان با وکیل طلاق به سایت kiandad.com مراجعه کن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42126
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . من میخوام از همسرم جدا شم و نمیدونم کار های قانونی رو چطور باید طی کنم و نمیتونم هم وکیل بگیرم البته مقاله مشاوره طلاق فیلیا رو دوستم واسم فرستاد و اطلاعاتم بالا رفت و الان خودم به تنهایی تونستم کارهام وانجام بدم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد