نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: چرا خواستگار ندارم؟

4245
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا خواستگار ندارم؟

من دختری ۲۵ ساله هستم لیسانس دارم ودر حال حاظر شاغلم از نظر تیپ و قیافه معمولیم خانواده خوبی دارم اصلا ملاکم برای ازدوام یه پسر پولدار یا ماشین و خونه داشته باشه نیست ولی متاسفانه تا حالا خاستگاری نداشتم و از این موضوع به شدت ناراحنم در حدی که دچار نامیدی شدم و فکر میکنم تا اخر عمرم مجرد میمونم نمیدونم چی کار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خاستگار ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elel نمایش پست ها
    من دختری ۲۵ ساله هستم لیسانس دارم ودر حال حاظر شاغلم از نظر تیپ و قیافه معمولیم خانواده خوبی دارم اصلا ملاکم برای ازدوام یه پسر پولدار یا ماشین و خونه داشته باشه نیست ولی متاسفانه تا حالا خاستگاری نداشتم و از این موضوع به شدت ناراحنم در حدی که دچار نامیدی شدم و فکر میکنم تا اخر عمرم مجرد میمونم نمیدونم چی کار کنم
    سلام

وقتتون بخیر

ارتباطاتتون و با همجنس های خودتون ( دختر ها به خصوص مادرهایشان زیاد کنید )

هر ارتباط شما با یک نفر معادل معرفی شدن شما به یک خانواده هست
    اگر با کسی دوست میشید سعی کنین به مرور زمان با مادرانشان هم اشنا بشید

می تونید از بسیج شروع کنید
    از مسجد شروغ کنید

همین که مردم بدانند کع شمایی هم وجود دارید این یعنی خاستگار ...
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    سلام

وقتتون بخیر

ارتباطاتتون و با همجنس های خودتون ( دختر ها به خصوص مادرهایشان زیاد کنید )

هر ارتباط شما با یک نفر معادل معرفی شدن شما به یک خانواده هست
    اگر با کسی دوست میشید سعی کنین به مرور زمان با مادرانشان هم اشنا بشید

می تونید از بسیج شروع کنید
    از مسجد شروغ کنید

همین که مردم بدانند کع شمایی هم وجود دارید این یعنی خاستگار ...
    الان تو دوره ای هستیم پسرا خودشون انتخاب میکنن ۱۰سال پیش که نیست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

الان تو دوره ای هستیم پسرا خودشون انتخاب میکنن ۱۰سال پیش که نیست

الان هم تو همون دوره ای هستیم که خانواده برای پسرا تصمیم میگیرن و هنوز هم از رسم و رسومات قبلی همچنان هست

شما ارتباطاتت رو با مادران اطراف . بیشتر کن بقیش را به خدا بسپار

اگر که می خواهید راه گناه آلود را انتخاب کنی بحثش فرق می کند
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الان هم تو همون دوره ای هستیم که خانواده برای پسرا تصمیم میگیرن و هنوز هم از رسم و رسومات قبلی همچنان هست

شما ارتباطاتت رو با مادران اطراف . بیشتر کن بقیش را به خدا بسپار

اگر که می خواهید راه گناه آلود را انتخاب کنی بحثش فرق می کند
    منظورم اینه که الان ۲نفر تو مهمونی تو خانواده بین دوستاشون یه نفر رو برای ازدواج میپسندن بعد برای ازدواج خانواده ها رو در جریان میزارن
    نه اینکه خانواده بپسنده پسر هم فقط از رو ظاهر خوشش بیاد
    من اصلا منظورم دوستی نیست دوستی هم داریم که قصد طرفین ازدواجه خانواده ها هم میدونن

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

منظورم اینه که الان ۲نفر تو مهمونی تو خانواده بین دوستاشون یه نفر رو برای ازدواج میپسندن بعد برای ازدواج خانواده ها رو در جریان میزارن
    نه اینکه خانواده بپسنده پسر هم فقط از رو ظاهر خوشش بیاد
    من اصلا منظورم دوستی نیست دوستی هم داریم که قصد طرفین ازدواجه خانواده ها هم میدونن

این که خاستگاری باید مخفیانه باشد و ازدواج اشکارا شکی نیست چرا که سخن خود پیامبر هم همین است

ازدواج یعنی پیوند دو خانواده باهم.
    تا حالا شده عاشق شوی ( همکلاسی . دوست . آشنا . ) اگر بوده است می توانی با مادرت در جریان بزاری تا با خانواده هایشان صحبت کنند

گاهی ممکن است غرور وجودت را گرفته باشد چرا که دختران مغرور به دل پدر و مادران نمیشینند

گاهی می تواند نتیجه اش این باشد که قبلا دل یک نفر را ش************ده ای و داری تقاص پس میدهی

پیشنهاد من این است که روزی چند مرتبه استغفار کنی و بعد از نمازهایت دست به دعا برداری

گاهی بهتر است به نداشته هایمان فکر کنیم چون نداشته هایمان گاهی به صلاحمان است

یکی از اقواممون تو بیمارستان کار میکنه
    یادمه یک بیمار اورژانسی اورده بودن که سرطان داشت و داخل بیمارستان بستری شده بود . متاسفانه به دست این بیمار قرص برنج میرسونن و طرف قرص برنج مصرف میکنه و کلی گریه و زاری می کنه و پرستارا رو صدا میزنه میگه هر چی می خواین بهتون میدم کمکم کنید زنده بمونم .
    هر کاری بگید انجام میدم هیچی از دنیا نمی خوام فقط زنده بمونم .
    از اون جا که طرف داخل خود بیمارستان این کار رو کرده بود با اقدامات اولیه معدش و شستشو دادن و نجاتش دادن .

بعد که بهوش اومد طرف میگه جناب دکتر تو رو خدا از کنارم نرو از اون ادمه خیلی میترسم .
    گریه می کرد که شب ها یکی کنارش بخوابه ( به گمانم چیزایی در حین بیهوشی دیده بود که ما نمی بینیم ) .

گاهی وقت ها تصمیمات غلطی می گیریم که از نظر خودمان صحیح است اما در واقع بی عقلی محض هست .

گاهی وقت ها حکایت و گاهی وقت ها نجابت است و گاهی وقت ها قسمت است
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این که خاستگاری باید مخفیانه باشد و ازدواج اشکارا شکی نیست چرا که سخن خود پیامبر هم همین است

ازدواج یعنی پیوند دو خانواده باهم.
    تا حالا شده عاشق شوی ( همکلاسی . دوست . آشنا . ) اگر بوده است می توانی با مادرت در جریان بزاری تا با خانواده هایشان صحبت کنند

گاهی ممکن است غرور وجودت را گرفته باشد چرا که دختران مغرور به دل پدر و مادران نمیشینند

گاهی می تواند نتیجه اش این باشد که قبلا دل یک نفر را ش************ده ای و داری تقاص پس میدهی

پیشنهاد من این است که روزی چند مرتبه استغفار کنی و بعد از نمازهایت دست به دعا برداری

گاهی بهتر است به نداشته هایمان فکر کنیم چون نداشته هایمان گاهی به صلاحمان است

یکی از اقواممون تو بیمارستان کار میکنه
    یادمه یک بیمار اورژانسی اورده بودن که سرطان داشت و داخل بیمارستان بستری شده بود . متاسفانه به دست این بیمار قرص برنج میرسونن و طرف قرص برنج مصرف میکنه و کلی گریه و زاری می کنه و پرستارا رو صدا میزنه میگه هر چی می خواین بهتون میدم کمکم کنید زنده بمونم .
    هر کاری بگید انجام میدم هیچی از دنیا نمی خوام فقط زنده بمونم .
    از اون جا که طرف داخل خود بیمارستان این کار رو کرده بود با اقدامات اولیه معدش و شستشو دادن و نجاتش دادن .

بعد که بهوش اومد طرف میگه جناب دکتر تو رو خدا از کنارم نرو از اون ادمه خیلی میترسم .
    گریه می کرد که شب ها یکی کنارش بخوابه ( به گمانم چیزایی در حین بیهوشی دیده بود که ما نمی بینیم ) .

گاهی وقت ها تصمیمات غلطی می گیریم که از نظر خودمان صحیح است اما در واقع بی عقلی محض هست .

گاهی وقت ها حکایت و گاهی وقت ها نجابت است و گاهی وقت ها قسمت است
    من نه مغرورم نه دل کسی رو ش************دم اون وقت باسه چی باید استغفار کنم؟؟؟؟ کی گفت میخوام خودکشی کنم حرفی زدم؟؟؟ دوست دارم ازدواج کنم چرا نکردنش باید بهتر باشه؟؟؟
    به نظرم شما تو ۱۰۰ سال پیش گیر کردین
    نظرتون رو دادین گرچه به دردم نخورد حالا لطف کنین وقتی چیز بیشتری نمیدونین دیگه حرف نزنین چون حرفاتون باعث دل شکستن من میشه اون وقت شما باید استغفار کنین خدانگهدار

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

من نه مغرورم نه دل کسی رو ش************دم اون وقت باسه چی باید استغفار کنم؟؟؟؟ کی گفت میخوام خودکشی کنم حرفی زدم؟؟؟ دوست دارم ازدواج کنم چرا نکردنش باید بهتر باشه؟؟؟
    به نظرم شما تو ۱۰۰ سال پیش گیر کردین
    نظرتون رو دادین گرچه به دردم نخورد حالا لطف کنین وقتی چیز بیشتری نمیدونین دیگه حرف نزنین چون حرفاتون باعث دل شکستن من میشه اون وقت شما باید استغفار کنین خدانگهدار

جملاتی که گفتم که گاهی ممکن است یا گاهی می تواند یعنی این که ممکنه همچین اتفاقی افتاده باشه و در خبر نباشید و من قصدم این نبود که بخوام تهمت بزنم به کسی چون شما را نمی شناسم که بخواهم در مورد شما نظر بدهم یا خیلی کمکتان کنم.

استغفار هم خیلی خوب است گرچه این که هر روز و مداوم باشد ( مگر حتما باید برای کار نکرده استغفار کرد ). . .

مثال قوممان را برایتان زدم از این باب بود که نگران نباشید چون هر چیزی تو این دنیا یک حکمتی دارد... گاهی این حکمت می تواند آزمایش شما باشد.

ممکن است الان دلیلش را متوجه نشوی اما بعد ها خواهی فهمید. . .

به قول مادرم : نداند جز ذات پروردگار *** که فردا چه بازی کند روزگار

چشم من دیگر در این تاپیکی که ایجاد کرده اید یا تاپیک هایی که ایجاد خواهید کرد پاسخی نخواهم داد.
    امضای ایشان

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جملاتی که گفتم که گاهی ممکن است یا گاهی می تواند یعنی این که ممکنه همچین اتفاقی افتاده باشه و در خبر نباشید و من قصدم این نبود که بخوام تهمت بزنم به کسی چون شما را نمی شناسم که بخواهم در مورد شما نظر بدهم یا خیلی کمکتان کنم.

استغفار هم خیلی خوب است گرچه این که هر روز و مداوم باشد ( مگر حتما باید برای کار نکرده استغفار کرد ). . .

مثال قوممان را برایتان زدم از این باب بود که نگران نباشید چون هر چیزی تو این دنیا یک حکمتی دارد... گاهی این حکمت می تواند آزمایش شما باشد.

ممکن است الان دلیلش را متوجه نشوی اما بعد ها خواهی فهمید. . .

به قول مادرم : نداند جز ذات پروردگار *** که فردا چه بازی کند روزگار

چشم من دیگر در این تاپیکی که ایجاد کرده اید یا تاپیک هایی که ایجاد خواهید کرد پاسخی نخواهم داد.
    میتونستین اینو بگین نه اونجوری گرچه حرفاتون رو قبول ندارم
    خوبه که دیگه تو تاپیک هام شرکت نمیکنین خوشحالم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام عزیزم بنده روانشناس هستم.
    متاسفم که یک سری از کاربرها اینجوری صحبت میکنن و شروع کننده تاپیک رو اینجوری زده میکنن.
    اهمیتی به این حرف هاشون نده چون این افراد از عهده حل مشکلات خودشون برنمیان و سرشار از تناقض هستند، به همین خاطر سعی میکنن با این ادبیات دیگران رو هم مشابه خودشون کنند. اگر همچنان به اینجا سر میزنی. پاسخم رو منشن کن تا راهنماییت کنم.
    موفق باشی

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم بنده روانشناس هستم.
    متاسفم که یک سری از کاربرها اینجوری صحبت میکنن و شروع کننده تاپیک رو اینجوری زده میکنن.
    اهمیتی به این حرف هاشون نده چون این افراد از عهده حل مشکلات خودشون برنمیان و سرشار از تناقض هستند، به همین خاطر سعی میکنن با این ادبیات دیگران رو هم مشابه خودشون کنند. اگر همچنان به اینجا سر میزنی. پاسخم رو منشن کن تا راهنماییت کنم.
    موفق باشی
    بله سر میزنم ممنون که راهنمایی میکنین

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

بله سر میزنم ممنون که راهنمایی میکنین
    اول اعلام کنم که ازدواج خیلی مبحث مهمی نیست و اینو به خاطر داشته باش که وقتی تمام تمرکزتو بذاری روی یک موضوعی باعث میشه اعتماد به نفست کم بشه و بیخودی حساس بشی که این رفتار اسیب زننده هستش. در ضمن ازدواج زودهنگام اسیب های زیادی داره و فکر نکن که اگر ازدواج نکنی اتفاق بدی افتاده. ولی بهم بگو روابط عمومیتون چطور هست؟و اینکه ایا محیطی که کار میکنی فقط خانم هستند یا اقا؟
    فرزند چندم خانواده هستی؟ ایا سایر خواهرها و برادرها و اعضای فامیل ازدواج کردن؟
    لطفا این سوالاتمو جواب بده تا بهتر راهنماییت کنم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    اول اعلام کنم که ازدواج خیلی مبحث مهمی نیست و اینو به خاطر داشته باش که وقتی تمام تمرکزتو بذاری روی یک موضوعی باعث میشه اعتماد به نفست کم بشه و بیخودی حساس بشی که این رفتار اسیب زننده هستش. در ضمن ازدواج زودهنگام اسیب های زیادی داره و فکر نکن که اگر ازدواج نکنی اتفاق بدی افتاده. ولی بهم بگو روابط عمومیتون چطور هست؟و اینکه ایا محیطی که کار میکنی فقط خانم هستند یا اقا؟
    فرزند چندم خانواده هستی؟ ایا سایر خواهرها و برادرها و اعضای فامیل ازدواج کردن؟
    لطفا این سوالاتمو جواب بده تا بهتر راهنماییت کنم
    روابط عمومیم بد نیست نه خیلی میخندم نه خیلی جدیم کاملا معمولیم
    محیط کارم اقا هم هست که همشون متاهل هستند
    فرزند اول هستم تو نوه های پدری و مادری هم اولم ولی یه پسرخاله و دختردایی دارم همسن مننکه ۲ ۳ سالی میشه ازدواج کردن

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

روابط عمومیم بد نیست نه خیلی میخندم نه خیلی جدیم کاملا معمولیم
    محیط کارم اقا هم هست که همشون متاهل هستند
    فرزند اول هستم تو نوه های پدری و مادری هم اولم ولی یه پسرخاله و دختردایی دارم همسن مننکه ۲ ۳ سالی میشه ازدواج کردن
    خب پس ازمحیط کارت نمیتونی انتظار خاصی داشته باشی.
    در ضمن الان به خاطر شرایط جامعه واقعا ازدواج سخت شده. و اقایون هم می ترسن زیر بار این مسئولیت بزرگ برن. بهتره یک سری کلاس های متفرقه ثبت نام کنید.
    کلاس هایی مثل کلاس زبان و یا سفرهای دسته جمعی تورها و یا باشگاه ورزشی ثبت نام کنی(هر دختر خانمی ممکنه برادری داشته باشه که با دیدن شما متوجه بشه که میتونه شمارو به برادر یا اشناهاش معرفی کنه) توی این مکان های عمومی میتونی ادم های جدیدی ببینی و به دیگران هم شانس بدی که ببیننت.
    چون شرکت در جمع های جدید به شما فرصت دیده شدن می ده و در محیط های جدید می تونید عقاید، شخصیت و ظرفیت تون جهت اداره یک زندگی رو به دیگران نشان بدید، یعنی پختگی شما تا زمانی که پشت پرده باشه، کسی را به سمتتون جلب نمی کنه. شما باید در محیط های اجتماعی سالم رفت و آمد داشته باشین و قابلیت های خود را نشان بدید. حتما منظورم را از قابلیت متوجه می شوید؟ یعنی آن چه که احترام دیگران را نسبت به شما برانگیخته کنه و نشان بده شما یک سر و گردن از دخترای دیگه بالاترید و آمادگی یک زندگی واقعی را دارین.
    اینجوری هم روحیت میاد سرجاش، هم اعتماد به نفست بالا میره و احیانا ممکنه اصلا توی این جاها طرز فکرت عوض شه و کلا اهداف دیگری برای زندگیت پیدا کنی.
    در ضمن به خودت نگاه کن ایا ویژگی شخصیتی خاصی داری که باعث بشه دیگران بترسن و نزدیکت نشن؟ و یا اینکه خانوادت ایا رفتارهای نامناسبی داشتن که باعث شده خواستگاری به خانه شما نیان؟
    ایا خواهر یا برادر با مشکل خاصی دارید؟
    تمام این عوامل میتونه تاثیر گذار باشه.
    و اگر هیچکدوم از این موارد نیست مطمئن باش که دیر نشده و به زودی همسر مناسبی به سراغ شما خواهد اومد. تا اون موقع روی ویژگی های شخصیتیتون کار کنید. چون ازدواج اراده ای قوی و محکم میخواد و بیشتر از بیرون زیباست ولی از درون قطعا مشکلات خودش رو خواهد داشت که خودشناسی شما در راحت گذشتن از این مشکلات نقش عمده ای خواهد داشت
    موفق باشی عزیزم

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

امان از این ادمایی که دست به کمرشونه راهنمایی میخوان و بعدش یه نفر راهنمایی میکنه کلی جبهه میگیره و توهین میکنه . اگر واقعا تحمل شنیدن نظرات مختلفو نداری نیا اینجا راهنمایی بخواه برو یه پول بده مشاور خصوصی .
    واقعا متاسفم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

16. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    امان از این ادمایی که دست به کمرشونه راهنمایی میخوان و بعدش یه نفر راهنمایی میکنه کلی جبهه میگیره و توهین میکنه . اگر واقعا تحمل شنیدن نظرات مختلفو نداری نیا اینجا راهنمایی بخواه برو یه پول بده مشاور خصوصی .
    واقعا متاسفم
    اصی حیف تو که بیای برا چنین ادمایی وقت بزاری
    والا بوخودا
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

18. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چرا خواستگار ندارم؟

واقعا متاسفم
    اگه نمیتونی مشکلی رو حل کنی نظر ندی بهتره

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39497
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    اصی حیف تو که بیای برا چنین ادمایی وقت بزاری
    والا بوخودا
    شما این وسط چی میگی برو یه جا که به دردت بخوره این سایت به نظراتت نیازی نداره

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

واقعا متاسفم
    سلام

خب راهنمایی این کاربر پیشتر قضاوت بود که

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

خب راهنمایی این کاربر پیشتر قضاوت بود که

سلام

تیکه ای از پیام ها که قضاوت کرده ام را بهم بگید ؟
    صرفا کپی کردن کامل متن پیام ...
    امضای ایشان

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

برخوردتون با جنس مخالف چجوریه؟

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

شما این وسط چی میگی برو یه جا که به دردت بخوره این سایت به نظراتت نیازی نداره
    همین اخلاق گوه رو داری که خاستگار نداری دیگه بدبخت
    تو تا اخر عمر مجرد میمونی
    از خط ...
    این نشون ...
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)