نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خواستگاری که قبلا رابطه جنسی داشته

8543
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39522
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری که قبلا رابطه جنسی داشته

سلام به اعضای انجمن امیدوارم با مشاوره های دلسوزانه شما مسیر زندگیم مشخص شود.
    با اقا پسری در بچگی رابطه دوستی داشتم. هم را دوست داشتیم اما نیار جنسی به او فشار اورد و درخواست رابطه داد من قبول نکردم او هم گفت حالا که قبول نمی کنی یا باید دوست دختر س.ک.س.ی داشته باشم با او برطرف کنم تو هم باشی یا کلا رابطه را کات کنیم. خلاصه رابطه ما بعد از گذشت سال ها بهم خورد... اکنون سال ها گذشته و از اولین روز اشناییمون حدود یازده سال می گذره و دوباره ایشون وارد زندگیم شده و شماره منزل را گرفتند برای خواستگاری... چند بار خودم جواب منفی دادم اما دیدم اثر نداره گفتم خانواده جوابش کنند اب پاکی را روی دستش بریزند.

علت اینکه تمایل به ازدواج با ایشان ندارم این است که مطمعنم بارها و بارها رابطه جنسی داشته... چنین شخصیتی داره که اگر بعد از ازدواج هم سردی ببینه از تکرار اینکار ترسی نداره... حالم از این شخصیت بهم میخوره.

ایشون احساس می کنه من از چی دلگیرم بارها گفته که ادم سابق هوس باز نیست.

از ایشون اصلا نپرسیدم و در این رابطه صحبت نکردم. از جوابش می ترسم. چون شک ندارم به خاطر رابطه ج.ن.س.ی**** از من جدا شد پس قطعا تو این سالها تجربه کرده.

اما یه نیرویی من را وادار به مکالمه با او میکنه... یه حس قدیمی خاک خورده...

خلاصه سر دو راهی انتخابم.

کمکم کن.
    ویرایش توسط اسمان710 : 11-02-2018 در ساعت 07:43 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواستگاری که قبلا رابطه جنسی داشته

به نظرم که شما اصلا درگیر دوراهی نیستید و میدونید که باید این رابطه رو کات کنید . بلکه شما درگیر احساسات شدید که باید با نفستون مقابله کنید که اشتباه نکنید. وگرنه هم خودتون هم هرکسی هم این متن رو بخونه به شما خواهد گفت که این رابطه را باید تموم کنید.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان710 نمایش پست ها
    با اقا پسری در بچگی رابطه دوستی داشتم. هم را دوست داشتیم اما نیار جنسی به او فشار اورد و درخواست رابطه داد من قبول نکردم او هم گفت حالا که قبول نمی کنی یا باید دوست دختر س.ک.س.ی داشته باشم با او برطرف کنم تو هم باشی یا کلا رابطه را کات کنیم. خلاصه رابطه ما بعد از گذشت سال ها بهم خورد... اکنون سال ها گذشته و از اولین روز اشناییمون حدود یازده سال می گذره و دوباره ایشون وارد زندگیم شده و شماره منزل را گرفتند برای خواستگاری... چند بار خودم جواب منفی دادم اما دیدم اثر نداره گفتم خانواده جوابش کنند اب پاکی را روی دستش بریزند.

علت اینکه تمایل به ازدواج با ایشان ندارم این است که مطمعنم بارها و بارها رابطه جنسی داشته... چنین شخصیتی داره که اگر بعد از ازدواج هم سردی ببینه از تکرار اینکار ترسی نداره... حالم از این شخصیت بهم میخوره.

از ایشون اصلا نپرسیدم و در این رابطه صحبت نکردم. از جوابش می ترسم. چون شک ندارم به خاطر رابطه ج.ن.س.ی**** از من جدا شد پس قطعا تو این سالها تجربه کرده.

کمکم کن.

از نظر من شناخت ادم ها مسئله ی پیچیده ای هست و واقعا کار سختی هست

شما که یک شناخت قبلی ازش دارید

پس با شناختی که ازش دارید بهترین راه و انتخاب کنید .
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

همون طور که این اقا که چه عرض کنم(هرزه)بخاطر نیاز جنسیش رابطه رو کات کرد و از شما جدا شد و حالا که همه خوشی هاشو کرده دنبال یه دختر افتاب مهتاب ندیده هست شما هم با نهایت بی احترامی ایشون رو رد کنید تا بفهمه دختر مردم علاف و بازیچه نیست که بخاطر نیازت باهاش کات کنی ترکش کنی بعد که صفا کردی برگردی دوباره تو زندگیش .
    من نمیگم پسری که تجربه داشته ادم بدیه ولی یه پسر مث ایشون ادم درستی نیست.
    رفته همه کاراشو کرده حالا اومده دنبال یه دختر افتاب مهتاب ندیده که قبلا بخاطر اینکه قبول نکرده باهاش ************ کنه ترکش کرده؟!وقاحت هم حدو مرز داره.
    بهش بگو برو با همون دخترا که باهاشون ************ داری خوب به نیازت پاسخ میدن ازدواج کن.

6. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

منم بانظر بقیه دوستان موافقم. رد کردن ایشون بهترین راه هست اصلا نباید اجازه بدی که خاطرات گذشته دروجودت تازه بشه چون اینجوری توتصمیم گیریت دودل می شی واین کارروبرات سخت می کنه بهتره همین الان جوابتون روقاطعانه به ایشون بدیدو فرصت دیگه ای باقی نذارید.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

8. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دوراهی نداره که خانم قطعا ایشون مرد زندگی شما نیست

10. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان710 نمایش پست ها

کمکم کن.
    خواهر گرامی ضمن عرض تحیت خدمت شما ، بين دختر و پسر بايد سنخيت باشد، در قرآن و روايات ائمه معصومين(ع) در مورد تناسب بين زوجين سفارش زيادي شده است. به طوري که مهمترين تناسب و سنخيتي که بين دختر و پسر بايد لحاظ شود دين داري است. امام صادق(ع) فرمود: دختر دانا و با معرفت جز با جوان با معرفت و شايسته زندگي نمي‌کند. (بحارالانوار، ج100)

اگر شما هم از داشتن رابطه جنسی با هر شخصی آن هم خارج از چهار چوب ازدواج پروا و بیم ندارید و از نظر شما این موضوع پسندیده است این آقا برای شما هم کفو بوده و شایسته سرکار خانم می باشد .

و الّا اگر غیر از این است ازدواج شما با چنین شخصی از نظر اسلام و دستورات قرآن مورد قبول نمی باشد .
    ویرایش توسط وکیل حقوقی : 10-03-2021 در ساعت 01:19 AM

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

تاپیک سه سال پیش ایجاد شده کاربران هنوز میان بهش جواب میدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)