نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تفاوت اخلاقی

1097
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت اخلاقی

سلام .خسته نباشید .من ۲۱سالمه .نزدیک به۲سال که نامزد کردمبا یکی از فامیلامون .اوایل به نظر خودم نامزدمو خیلی دوس داشتم .منو اون دور از هم زندگی میکنیم هر دوماه یکبار همدیگرو میبینیم.من خیلی شاکی میشدم که چرا بهم زنگ نمیزنی .یا وقتایی که میومد طرز برخوردش با خانوادش برام اصلا قابل هضم نبود انگار اونا خدمتکاراشن کم کم این رفتاراش باعث شد که ازش سرد بشم چون احترام برامن شرط اوله توزندگی .درست نزدیک به یه ساله که به خانواده خودم میگم میخوام جدا شم ولی میگن صب کن درس میشه .نمیدونم چطوری میخواد درس شه چون نامزدم خیلی فرد کم حرفیه وقتیم که حرف میزنه هر چی خودش بگه باید درس باشه.الان سه روزه منو آورده خونشون تویه شهر دیگه .وتو این سه روز ایشون اکثر اوقات بیرونن .به منم میگن تو خونه بمونم تا عادت کنم به خونه موندن.باهم اومدیم برا تفریح ولی از تفریح خونه واسه من مونده.الان واقعا نسبت به انتخابم به شک افتادم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تفاوت اخلاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط pmdi نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید .من ۲۱سالمه .نزدیک به۲سال که نامزد کردمبا یکی از فامیلامون .اوایل به نظر خودم نامزدمو خیلی دوس داشتم .منو اون دور از هم زندگی میکنیم هر دوماه یکبار همدیگرو میبینیم.من خیلی شاکی میشدم که چرا بهم زنگ نمیزنی .یا وقتایی که میومد طرز برخوردش با خانوادش برام اصلا قابل هضم نبود انگار اونا خدمتکاراشن کم کم این رفتاراش باعث شد که ازش سرد بشم چون احترام برامن شرط اوله توزندگی .درست نزدیک به یه ساله که به خانواده خودم میگم میخوام جدا شم ولی میگن صب کن درس میشه .نمیدونم چطوری میخواد درس شه چون نامزدم خیلی فرد کم حرفیه وقتیم که حرف میزنه هر چی خودش بگه باید درس باشه.الان سه روزه منو آورده خونشون تویه شهر دیگه .وتو این سه روز ایشون اکثر اوقات بیرونن .به منم میگن تو خونه بمونم تا عادت کنم به خونه موندن.باهم اومدیم برا تفریح ولی از تفریح خونه واسه من مونده.الان واقعا نسبت به انتخابم به شک افتادم

با همسرتون باید بشینید رو در رو صحبت کنید

از چیز هایی که شما خوشتون میاد و بالعکس صحبت کنید...

دوران نامزدی دوران شناخت هست این شناخت می تونه منجر به یک زندگی زنان شویی بشه می تونه به جدایی ختم بشه

اما این سوال و به همسرتون بگید که اگه مشکلی داری بهم بگو که باهم دیگه حلش کنیم چون زندگی زنان شویی یعنی همین . یعنی در کنار مشکلات بودن نه در رو به روی مشکلات ایستادن

رو به روی مشکل بایستی هیچ چیزی رو حل نمی کنه

مشکلات خیلی ساده حل میشن فقط کمی فکر کن ( همین )
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .خسته نباشید طبق گفته شما من باهاش صحبت کردم و گفتم مشکلم اینه ولی اون میگه اخلاق من اینه .هیچ تلاشی در راستای بهبودی رابطمون نمیکنه به همین دلیل منم باهاش سرد برخورد میکنم با این حال بازم نمیپرسه که چرا اینطوری شدم منم وقتی بخوام حرف بزنم میگه حوصله ندارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عرض سلام و احترام
    توجه داشته باشید که دوران نامزدی فقط باید صرف شناخت دوطرفه بشه نه چیزه دیگه ای...
    که متاسفانه در ایران خیلی کم به این موضوع توجه میشه...ضمنا شاید تاپیک زیر هم براتون تا حدی مفید واقع بشه :
    http://forum.moshaver.co/f124/%D8%A2...F%D8%9F-16618/
    سلامت و سربلند باشید.

5. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pmdi نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید طبق گفته شما من باهاش صحبت کردم و گفتم مشکلم اینه ولی اون میگه اخلاق من اینه .هیچ تلاشی در راستای بهبودی رابطمون نمیکنه به همین دلیل منم باهاش سرد برخورد میکنم با این حال بازم نمیپرسه که چرا اینطوری شدم منم وقتی بخوام حرف بزنم میگه حوصله ندارم
    اگر هنوز در دوران نامزدی هستید و همچین حرفی میزنه شک نکنید که بعد ازدواجتون این اتفاق ها اصلاح نخواهد شد

اگر ادم ها در طول دوران نامزدی عوض نشن در طول ازدواج هم عوض نمیشن مخصوصا این که بچه ای بیارید
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)