نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: پرده بکارت

3611
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بکارت

سلام به همه. من یه مشکلی دارم و اون اینه که من چند وقتیه متوجه شدم پرده ی بکارت ندارم. چطور بگم. من هیچ رابطه ای نداشتم و خود ارضایی هم نمیکنم. تا به حال هم یاد ندارم خون عجیبی از واژنم اومده باشه. ولی وقتی نگاه کردم متوجه شدم پرده ندارم. خواهشا کمک کنی. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پرده بکارت

سلام.نداشته باش چه مشکلی داره؟
    پسرا هم ندارن بشینن گریه کنن؟

3. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    bravo
    امضای ایشان
    مهدی76ص

5. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه شما پزشک زنان از کجا فهمیدی؟ باید معاینه بشید بعد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

گاها یک حرف های میزنی ...... یک دختر یا باید مادر زادی نداشته باشه و یا خدا نکرده دچار حادثه و تجاوز و... شده باشه و یا باید زیر یکی دیگه بوده که نداشته الان اون اگر شوهرش که هیچ ولی کسی دیگه بوده باشه هرزه تشریف داشته ببین مشکلش چیه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    گاها یک حرف های میزنی ...... یک دختر یا باید مادر زادی نداشته باشه و یا خدا نکرده دچار حادثه و تجاوز و... شده باشه و یا باید زیر یکی دیگه بوده که نداشته الان اون اگر شوهرش که هیچ ولی کسی دیگه بوده باشه هرزه تشریف داشته ببین مشکلش چیه
    گاهی یه حرفای چی میزنم؟
    خب عوامل مختلف مث خودارضایی حادثه و...ممکنه باعث بشه بکارت از بین بره یا حتی خیلی از دخترا کلا از همون اول نوع پردشون حلقوی هست خب که چی؟
    الان داری زور میزنی چی بگی؟
    بگی دختر باس باکره باشه؟
    ویرایش توسط saba95 : 11-07-2018 در ساعت 10:57 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

گاهی یه حرفای چی میزنم؟
    خب عوامل مختلف مث خودارضایی حادثه و...ممکنه باعث بشه بکارت از بین بره یا حتی خیلی از دخترا کلا از همون اول نوع پردشون حلقوی هست خب که چی؟
    الان داری زور میزنی چی بگی؟
    کم از هرزگی دفاع کن یعنی چی پرده نداره چه مشکلی داره؟ خودت هم نزن اون راه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اصلا جمله بندی اولتو خودت فهمیدی چی نوشتی؟والا هرکی فهمید من بهش جایزه میدم.
    شما برو از حوزه علمیه دختر بگیر اینقد جوش نکنن راجب مسائل دخترا گرچه اونام ممکنه چندباری صیغه شده باشن در هر حال صیغه بوده نعوذبالله کار خلاف شرع نبوده که بخوای ناراحت شی.
    شما فکر کن من از هرزگی حمایت میکنم مهم اینه واقعیت این نیس.
    همه ی ادمای امثال شما وقتی حرف عدالت میشه با برچسب هرزگی و فساد عدالتو سرکوب میکنید.
    لابد توقع داشتی بهش بگم غلط کردی پرده نداری دختره چش سفید یا اینکه ببرمش زیر زربین بهش کلی انگ بچسبونم متهمش کنم؟وقتی میگه نه خودارضایی میکنم نه تجربه رابطه داشتم واقعااااا توقع داری چی بهش بگم؟بگم برو خودتو بکش پرده نداری؟
    شما کلا سیستمتون یجوریه همه چیو باهم قاطی میکنید.

ویرایش توسط saba95 : 11-07-2018 در ساعت 11:13 PM

11. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظر همه ولی به نظرم این که گفتین پرده نداشته باشی اشکالی نداره به نظرم دیگه ته غرب زدگیه. راستش شاید مسخره باشه اما من دختریم که خیلی این چیزا برام مهمه و کاملا به پسری که به این موردا گیر بده حق میدم. شاید ته مرد سالاری باشه اما من معتقدم دختر اسباب و وسیله نیست. در ضمن پسر پسره. هر کاری بکنه هم من به شخصه میگم طوری نیس(البته غیر از تجاوز. اون لاشی بازیه).در واقع بهتره که دخترا پاهاشونو بسته نگه دارن.من اصلا قصد توهین ندارم و حوصله بحثم ندارم. خانم صبا این نظر شماس. و من بهش احترام میزارم. شاید اگهرو در رو بودیم خیلی بحث میکردم. ولی من یه دختر ایرانیم و واسه خودمم غرور اعتماد به نفس دارم. هیچ ربطی هم به تو سر خور بودن نداره ولی یه مرد مسلمون و با نژاد ایرانی حق داره دختر باکره بخاد. اون مرده و هر کاری بخاد تا قبل مجردیش میکنه. من مشکلی ندارم اما دختره که باید خودشو جمع کنه

13. کاربران زیر از atna بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

دوست عزیزمون راست میگویند

ببین دوست من

بیاید کمی منصفانه تر فکر کنیم

این که یک دختر بکارت داشته باشه یا نه مثل این میمونه که اون جنس پلمپ هست

حالا فرض شما داری یک خونه میسازی که عوارض شهرداری و مالیات و ... رو ندادی حالا شهرداری میاد خونه رو پلمپ میکنه
    آیا خود شما باعث برای این که خونه رو نشون شخص دیگه ای بدی پلمپ رو یک جور دیگه ای ( مثلا نردبان ) نمیزاری بری اون ور که خونه رو نشون بدی ( نردبان حکم مقعد داره و پلمپ شهرداری حکم بکارت )

هر دو نو و سالم و دست نخورده ان پس تفاوت چیه ؟؟؟

اگر برای بکارت بخوای ازدواج کنی شک نکن تو زندگیت خیلی به مشکل می خوری دوست من

حالا یک سوال اگر همین بلا سر دختر خودت ( اعوذ و باا...) یا خواهر خودت ( اعوذ و باا... ) میومد ( یعنی این که هر دو پاک و سالم بودن اما مادرزادی بکارت نداشتن ) آیا باز هم از این حرفا میزدی؟

وجدانا راستش و بگو ؟

این که دختر مادرزادی بکارت نداشته باشه و میشه فهمید
    از پرز های داخل واژن ( که مشخص میکنه که داشتن یا نه)
    چون دختری که مادرزادی بکارت نداشته باشه از طریق پرزهای داخل واژن که نظم قشنگ و یک دست و تمیزی و مرتبی دارن میشه تشخیص داد که رابطه داشته یا نه چون اگه رابطه داشته باشه حتی یک بار این نظم به هم می خوره و بعضی از پرزها حتی همه ممکنه دچار ساییدگی ( بسته به میزان دخول ) و این که نظم مشخص و ترتیب درست پرزها به هم می خوره

پس کمی عاقلانه تر و اندیشانه تر فکر کنیم
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

15. 2 کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط atna نمایش پست ها
    ممنون از نظر همه ولی به نظرم این که گفتین پرده نداشته باشی اشکالی نداره به نظرم دیگه ته غرب زدگیه. راستش شاید مسخره باشه اما من دختریم که خیلی این چیزا برام مهمه و کاملا به پسری که به این موردا گیر بده حق میدم. شاید ته مرد سالاری باشه اما من معتقدم دختر اسباب و وسیله نیست. در ضمن پسر پسره. هر کاری بکنه هم من به شخصه میگم طوری نیس(البته غیر از تجاوز. اون لاشی بازیه).در واقع بهتره که دخترا پاهاشونو بسته نگه دارن.من اصلا قصد توهین ندارم و حوصله بحثم ندارم. خانم صبا این نظر شماس. و من بهش احترام میزارم. شاید اگهرو در رو بودیم خیلی بحث میکردم. ولی من یه دختر ایرانیم و واسه خودمم غرور اعتماد به نفس دارم. هیچ ربطی هم به تو سر خور بودن نداره ولی یه مرد مسلمون و با نژاد ایرانی حق داره دختر باکره بخاد. اون مرده و هر کاری بخاد تا قبل مجردیش میکنه. من مشکلی ندارم اما دختره که باید خودشو جمع کنه
    نه اینجوری نیست مرد واقعی دنبال ازدواج و مسئولیت پذیری میره نه دنبال فاحشه کردن دخترای مردم.

زندگی برا هیچکس دل بخواهی نیست و قانون داره و هر کی از قانون تخلف کنه بالاخره چوبشو میخوره.

17. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم اگر خطاب به من حرف میزنی نقل قولم کن.
    ببین عزیزم متوجه منظور من نشدی برام عجیبه خیلی منظورمو واضح بیان میکنم ولی سوبرداشت میشه ازش.
    الان فکر میکنی من که دارم میگم بکارت برای دختر اهمیت نداره خودم بکارت ندارم؟والا من تابحال دستمم به پسری نخورده و اصلا هم اینو افتخار نمیدونم.
    وقتی میگم برای خودت احترام قائل نیستی دلیلش اینه همون طور که خودت بیان کردی موافق اینی مرد هرجورر ازادی جنسی بخواد میتونه داشته باشه و بقول خودت مرد هست ولی دختر حتی اگر بر اثر یه حادثه بکارتشو از دست داده باشه باید کلی عذاب بکشه برای پاسخگویی و جواب پس دادن به همه وکلی متهم بشه و حرف پشتش باشه!!
    خب خود ما دخترا هستیم که باعث میشیم تو جامعه اینقدر تبعیض بوجود بیاد.باعث میشیم با این طرز فکر یه پسر تو جامعه هر قدر میخواد هرزگی کنه اخرش بگن بقول خودت خب مرده و برن دنبال یه دختر اکبند براش بگردن.اون دختر بدبختم خودشو اکبندو پاک نگه داره تا به هرزه بیاد بکارتشو بزنه.این ته بدبخت بودنه یه دختره!
    اونوقت یه دختر مث شما که اصلا نه خودارضایی کرده نه رابطه داشته باید استرس روح و روانشو نابود کنه واسه اینکه بکارت نداره یا ممکنه تو حادثه از دست رفته باشه.
    من خودم تابحال با کسی رابطه نداشتم ولی اگر طرفم ازم گواهی بکارت بخواد اصلا نگاهشم نمیکنم و حتی اگر بکارتم برحسب حادثه از بین بره هیچ مشکلی ندارم که بخوام به یه پسر غریبه بابتش جواب پس بدم!
    خود ما دخترا عامل بوجود اومدن تبعیض و ظلم به خودمون هستیم امیدوارم به مرحله ای برسیم که بدون ترس و با شجاعت جلوی این تبعیض ها وایسیم.
    باز هم شما نظر خودتون رو دارین میتونید زندگی پر از تبعیض رو بپذیرین ولی از شمایی که غرور و اعتماد بنفس دارین واقعا بعیده که وقتی خودت میدونی کاری نکردی دلشوره بکارتتتو داشتی باشی و کلی خودتو تحقیر کنی تا ثابت کنی به پسر غریبه که بخدا من اکبندم!
    از نظر من که این ته کمبود اعتماد بنفسه...
    ویرایش توسط saba95 : 11-08-2018 در ساعت 06:35 PM

19. 6 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

درست صحبت کن با بانو پفیوس
    امثال تو کسایی هستن که با هرکسی بخان میخابن بعد انتظار دارن دختری که میگیرن باکره باشه بعد پرده داشته باشه
    بعد کسایی مثل صبا که میان از حقوق زنان دفاع میکنن رو هرزه خطاب میکنی ؟
    هرزه تو و امثال تو بی اصالت بی خانواده هستین که اینطور تو افکار 1400 سال پیش موندین و همه ما رو بدبخت کردید و جهنم ایران رو همین شما عوضیا ساختین
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

متاسفانه تا زن ها نسبت به هم این فکر و نظر داشته باشن بهم رحم نکنن و خودشون باعث تبعیض جنسیت بشن باید از مرد ها هم توقع داشت انقدر پرو بشن و هر رفتاری کنن
    زن ها خودشون بهم خیانت میکنن..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    امثال تو کسایی هستن که با هرکسی بخان میخابن بعد انتظار دارن دختری که میگیرن باکره باشه بعد پرده داشته باشه
    هرزه تو و امثال تو بی اصالت بی خانواده هستین که اینطور تو افکار 1400 سال پیش موندین و همه ما رو بدبخت کردید و جهنم ایران رو همین شما عوضیا ساختین
    منظورش که به خود شخص من نبود
    فک کرد من هدفم اینه هرزه بودن رو رواج بدم که من توجیه کردم اشتباه فکر میکنن.
    وقتی حرف از ازدی بشه یه عده صرفا تمام فکرشون میره سمت فساد جنسی و..
    ولی بقول بزرگی ازادی به این معنا نیست هرکاری که میخوای انجام بدی بلکه به این معناست که مجبور نباشی کاری رو انجام بدی که دلت نمیخواد.

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    یعنی چی که پسر هرکار خواست بکنه بعدشم بیاد راه بیوفته دنبال پیداکردن دخترباکره؟؟؟؟؟؟
    پسری که هرزه هست غلط می کنه دختر پاک بخواد.
    هرزه ها باهرزه ها ،سالم هام با سالم ها.
    شمام بهتره این عقاید جاهلی وزن ستیز روبذاری کنار پاک بودن دختروپسرنداره.هیچ جای اسلام هم نگفته پسراحق دارن برن هرکاری خواستن بکنن بعد انتظار دخترسالم وپاک داشته باشن.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

‏زمانی که برده داری در آمریکا رایج بود، زن سیاه پوستی به نام هریت تابمن، گروه مخفی راه انداخته بود و بردگان را فراری می داد. بعدها از او پرسیدند: سخت ترین مرحله کارتان برای نجات برده ها چه بود؟ او عمیق به فکر فرو رفت و گفت: قانع کردن یک برده به اینکه تو برده نیستی و باید آزاد باشی

26. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیزمون راست میگویند

ببین دوست من

بیاید کمی منصفانه تر فکر کنیم

این که یک دختر بکارت داشته باشه یا نه مثل این میمونه که اون جنس پلمپ هست

حالا فرض شما داری یک خونه میسازی که عوارض شهرداری و مالیات و ... رو ندادی حالا شهرداری میاد خونه رو پلمپ میکنه
    آیا خود شما باعث برای این که خونه رو نشون شخص دیگه ای بدی پلمپ رو یک جور دیگه ای ( مثلا نردبان ) نمیزاری بری اون ور که خونه رو نشون بدی ( نردبان حکم مقعد داره و پلمپ شهرداری حکم بکارت )

هر دو نو و سالم و دست نخورده ان پس تفاوت چیه ؟؟؟

اگر برای بکارت بخوای ازدواج کنی شک نکن تو زندگیت خیلی به مشکل می خوری دوست من

حالا یک سوال اگر همین بلا سر دختر خودت ( اعوذ و باا...) یا خواهر خودت ( اعوذ و باا... ) میومد ( یعنی این که هر دو پاک و سالم بودن اما مادرزادی بکارت نداشتن ) آیا باز هم از این حرفا میزدی؟

وجدانا راستش و بگو ؟

این که دختر مادرزادی بکارت نداشته باشه و میشه فهمید
    از پرز های داخل واژن ( که مشخص میکنه که داشتن یا نه)
    چون دختری که مادرزادی بکارت نداشته باشه از طریق پرزهای داخل واژن که نظم قشنگ و یک دست و تمیزی و مرتبی دارن میشه تشخیص داد که رابطه داشته یا نه چون اگه رابطه داشته باشه حتی یک بار این نظم به هم می خوره و بعضی از پرزها حتی همه ممکنه دچار ساییدگی ( بسته به میزان دخول ) و این که نظم مشخص و ترتیب درست پرزها به هم می خوره

پس کمی عاقلانه تر و اندیشانه تر فکر کنیم
    تو به مغزت زیاد فشار نیار

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    معلومه کی خانواده داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد