نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گرم مزاجی

1686
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39563
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گرم مزاجی

سلام خدمت همه اعضای سایت
    من 27 سالمه و زنم 24 سال الان یک ساله که ازدواج کردیم
    قبل از ازدواج توی حرف هامون من فهمیده بودم که همسرم خیلی گرم مزاجه و علاقه شدیدی داره به رابطه جنسی توی دوران عقد هم بخاطر درخواست های مکرر ایشون رابطه برقرار کردیم
    الان که ازدواج کردیم من که از سر کار میام هر روز ایشون از من رابطه میخوان هر روز ! من تا جایی که میتونم بهش میرسم همیشه هم بهم میگه که تو بهترینی و خیلی خوب کارت رو بلدی ولی بنظر خودم رابطه اینقدر نباید باشه نه در این حد !!! خیلی جستجو هم کردم که ببینم چطوری میشه میل جنسی زنم رو کمی کم تر کنم ولی زیاد موثر نبود و بازم همینجوریه که هست حتی شده توی رابطه ایی 4 الی 5 بار ارضاش کرده باشم و بعدش خودم رو ولی بازم بعد از تموم شدن رابطه بهم میگه که بازم میخواد لطفا بگید من باید چیکار کنم میترسم بهش بگم و فک کنه که دوستش ندارم و این جور افکار

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39666
    تشکـر
    31
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گرم مزاجی

نقل قول نوشته اصلی توسط he3am نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اعضای سایت
    من 27 سالمه و زنم 24 سال الان یک ساله که ازدواج کردیم
    قبل از ازدواج توی حرف هامون من فهمیده بودم که همسرم خیلی گرم مزاجه و علاقه شدیدی داره به رابطه جنسی توی دوران عقد هم بخاطر درخواست های مکرر ایشون رابطه برقرار کردیم
    الان که ازدواج کردیم من که از سر کار میام هر روز ایشون از من رابطه میخوان هر روز ! من تا جایی که میتونم بهش میرسم همیشه هم بهم میگه که تو بهترینی و خیلی خوب کارت رو بلدی ولی بنظر خودم رابطه اینقدر نباید باشه نه در این حد !!! خیلی جستجو هم کردم که ببینم چطوری میشه میل جنسی زنم رو کمی کم تر کنم ولی زیاد موثر نبود و بازم همینجوریه که هست حتی شده توی رابطه ایی 4 الی 5 بار ارضاش کرده باشم و بعدش خودم رو ولی بازم بعد از تموم شدن رابطه بهم میگه که بازم میخواد لطفا بگید من باید چیکار کنم میترسم بهش بگم و فک کنه که دوستش ندارم و این جور افکار
    من مشاور نیستم
    خیلی جالبه برام تازه داره از این انجمن خوشم میآد
    خیلی خوبه که مشکلتون رو به راحتی دارید عنوان میکنید
    این که خانمتون گرم مزاجه باید بهتون تبریک بگم و این که خوش به حالتون
    شما میتونین با جایگزین کردن مسائل دیگه ای این کار رو کمتر کنین
    مثلا بچه دار بشید
    اینکه این کار برای خانمتون اینهمه مهمه خیلی جالبه
    به بدن خودتون خوب برسید
    تغذیه مناسب ورزش خوب نذارید این روال شما رو از پا بندازه
    از دید من اینکه خانمی هر روز بخواد ایراد نیست و اینکه سر مزاجی باعث تزلزل پایه های زندگی هست رو باور دارم
    مواظب خودتون و خانمتون باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد