نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم تمایل به ادامه تحصیل

1251
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمایل به ادامه تحصیل

سلام من یه دخترم و تو رشته آموزش ابتدایی قبول شدم .ولی هیچ علاقه ای به دانشگاه رفتن و شاغل بودن در آینده ندارم.من دوست دارم که خونه دار باشم به خوم برسم تفریح کنم ورزش کنم واز هر چیز اجباری متنفرم همیشه دلم برای زنای شاغل سوخته و وقتی به این فکر میکنم که خودمم شاغل خواهم بود افسرده میشم اصلنم دانشگاه رفتنو دوس ندارم و دوس دارم کل وقتمو با خانواده سپری کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : عدم تمایل به ادامه تحصیل

سلام

خب این تصمیمش با خودتونه که دانشگاه بروید یا نه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

شما تا حالا جایی شاغل بودی؟
    از خیلی از خانمای شاغل بپرسی میگن برا اینکه بیکاری کلافه شون میکنه کار میکنن
    شما هم صد در صد در آینده نظرت عوض میشه، مخصوصا به خاطر اینکه بیشتر آرزوهات به استقلال نیاز داره
    یه چیزی، یه مسیری رو انتخاب کن که هم الان لذت ببری، هم اگر در آینده نظرت عوض شد بتونی یه کار داشته باشی، مثلا مترجمی زبان بخون، هم توی مسافرتات به دردت میخوره، هم میتونی ازش پول در بیاری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر کرد نمایش پست ها
    سلام من یه دخترم و تو رشته آموزش ابتدایی قبول شدم .ولی هیچ علاقه ای به دانشگاه رفتن و شاغل بودن در آینده ندارم.من دوست دارم که خونه دار باشم به خوم برسم تفریح کنم ورزش کنم واز هر چیز اجباری متنفرم همیشه دلم برای زنای شاغل سوخته و وقتی به این فکر میکنم که خودمم شاغل خواهم بود افسرده میشم اصلنم دانشگاه رفتنو دوس ندارم و دوس دارم کل وقتمو با خانواده سپری کنم.
    نمیدونم عیب کارماکجاست که توهرشرایطی قراربگیریم عکسشوانتخاب میکنیم و بعدحسرت به دلمون میمونه که چرا کاردرست روانجام ندادیم و تصمیم اشتباه گرفتیم وقتی دانشگاه میریم دوست داریم پیش خانواده باشیم وقتی پیش خانواده ای و درس نمیخونی حسرت دانشگاه و تحصیل بدلمونه وقتی کارداریم و مشغلمون زیادمیشه حسرت ادمای خونه دارومیخوریم وقتی بیکاریم دوس داریم شاغل و سرگرم باشیم...
    گردش و تفریح و باشگاه و ورزش موقعی که شاغلین میتونه جزبرنامه ریزیاتون باشه قرارنیست ادم حتمابیکارباشه که تفریح کنه یاورزش کنه یادرکنارخانوادش باشه.این رشته ای هم که قبول شدین خیلی خوبه چون سه ماه تعطیلی دارین جمعه هاتعطیلی و کلی میتونین هم تفریح کنین وهم مستقل باشین من خودم زمانیکه کارمیکردم و درس میخوندم روحیم عالی بود هدف داشتم هدف به زندگی ادم معنی میده.کارکردن علاوه براینها اعتمادبنفستونم دوبرابرمیکنه بیکاری واقعا ادموفسیل میکنه
    درکل به عنوان یک زن وکسیکه این تجربه هارو داشته بهتون پیشنهادمیدم حتمادرمورداینکه مثلا ده سال دیگه دوست دارین زندگیتون چه شکلی باشه حتمافکرکنید ارزوهاتونو درنظربگیرین و بعدتصمیم بگیرین
    ویرایش توسط hamideh banoo : 11-14-2018 در ساعت 10:59 AM
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

5. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)