نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بدبینی وتنفرازمردها

1606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39588
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبینی وتنفرازمردها

سلام حدوددوسال پیش بایه پسر ازخودم یکسال کوچکتر عقدکردم یه پسر دیگه خواستگارخواهرم بود بخاطر جواب رد خانوادم ودشمنی باما ب پیش شوهرم رفت وهزارتهمت به من زد شوهرمم باورکرد وچنان بامن دشمن شد پیش خانوادش جارزد ک من شوکه شدم ودرخواست طلاق توافقی داد ولی من درخواست مهریه دادم وتلاش کردم بافشارقراردادنش منصرفش کنم اما چنان این پسربامن رفتار کزد ک دشمنم اینجور رفتارنمیکرد خلاصه من بعد ازشییش ماه طلاق گرفتم وازاین بابت خداروشاکرم واز خواستگارخواهرمم شکایت کردم ک بعدازدوسال تعقیب گریز پیداش کردیم درحالی ک بهترین پولدارترین دخترازدواج کرده بود منم ب جبران ب زنش گفتم اما اون حرفای دروع شوهرشوباورکرد وباعث فرارش شدالان چیزی که منو ازارمیده من ب حدی نامردی خیانت و دروغ دیدم ک نسبت ب هرچی مرده بدبینم وگاهی حس تنفردارم وواقعا باعث معظل شده طوری ک الان کسی پیداشده ک جونشم برام میده من چنان بهش بدبین میشم قضاوتش میکنم ک خودم بعدا خجالت میکشم تواین شرایطم شحاعتم بیشترتنهاموندنه نه موندن ادما برام مهم نیس ادما ترکم کنن
    ویرایش توسط hadis.gr : 11-14-2018 در ساعت 02:30 AM دلیل: نمیدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39756
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بدبینی وتنفرازمردها

بعضی از مشاور ها می گن بعد از یک شکست عاطفی تا مدتی مثلا 5ماه اصلا با کسی وارد ارتباط نشید الان چند وقت میگذره از ماجرای طلاقتون؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.نظر منو بخوای طرف هیچ مردی نرو تا یکی پیدا بشه از همه جهت وجدان پاکش برات اثبات شده باشه.
    الان مردا خیلی بد شدن و دخترای مثل شما هم زیادن و جامعه هم کوچکترین اهمیتی بهشون نمیده.

4. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    مردا هم بعضی ها همین حس نسبت به زنا دارن ... اگر شما میخواین در ازدواج موفق بشید باید از گذشته شما کسی خبر نداشته باشه و اون دیگر از هوش شما بهره میبره با چه نوع مردی باید ازدواج کنید که بمونه باهاتون در ازدواج و پیشنهاد من این هست با مرد تحصیل کرده که میبینید زیاد اهل دوست دختر داشتن نبوده وارد موضوع ازدواج بشید چون مردی که در دوستیابی با جنس مخالف ضعیفه مسلما با وفا تر هست و اگر میخواهید با روابط دوستی با مردی وارد رتبطه دوستی شوید مطمین باشید خیانت و از هم پاشیدگی روابط احتمال خیلی بالایی داره
    زیاد از احساساتتون تصمیم نگیرید در کارها با عقل منطق جلو برید اگر دیدید مردی گفت جونمم برات میدم ببینید ایا از رو احساساته گفتن اش یا دوست داشتن واقعی .
    بهترین کار مراجعه کنید به مراکز مشاوره اگر هزینه اش براتون سنگین است مراکز مشاوره دولتی پیدا کنید قیمت بسیار مناسب تری دارن .
    برای راهنمایی و مشورت دقیق تر نیاز هست خیلی از جزییات شخصیتی و زندگی شما را مشاور بداند برای همین در این سایت نمیشه دقیق تر و مفید تر کسی شمارو راهنمایی کنه .

موفق باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که شرایط سختی را تحمل کرده اید و مشکلات در رابطه قبلیتان تاثیراتی بر دیدگاه شما نسبت به افراد گذاشته است . اما همه افراد آنگونه که خودتان نیز می دانید مانند یکدیگر نمی باشند اما گاهی با توجه به دانستن این موضوع افراد نمی توانند دیدگاه خود را کنترل کنند . شما می توانید با کمک یک روانشناس به صورت جزیی تر به بررسی نوع بدبینی خود بپردازید تا راحت تر بتوانید با موضوعات پیش آمده در گذشتیتان کنار بیاید .با توجه به شکست قبلی در مورد انتخاب این فرد جدید نیز می توانید مشورت های لازم را بگیرید تا با اطمینان بیشتری وارد زندگی شوید. برای کنار آمدن با گذشته نیاز به زمان و کمک گرفتن و یک همراه قابل اطمینان است.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    021-88472864
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)