نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با شوهرخواهرم

3911
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39589
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با شوهرخواهرم

سلام وقت بخیر.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    مشکل من با شوهر خواهرمه که با ما خواهرزناش مخصوصا من زیادی صمیمیه و مدام بغلمون میکنه و میبوسه مارو که ماها از این رفتار متنفریم و رنج سنی ما بین ۲۷ تا 32 ساله و مجردیم.
    وقتی طرف من میاد و بغلم میکنه میزنمش و نیشگونش میگیرم ک ازم دور بشه اما فکر میکنه دارم شوخی و بازی میکنم ، موقع سلام و خداحافظی خودمونو دور میگیریم اما ما رو میکشه و میچسبونه به خودش و بغل و بوس میکنه، بارها بخاطر این کاراش حتی گریه افتادم و بارها به مادرم اینارو گفتیم و مادرم به خواهرم چندباری گفته که با شوهرش صحبت کنه که دست از این کاراش برداره که خواهرم میگه من بهش گفتم اما میگه بچه ها مثل خواهرامن و از خوهرام بیشتر دوسشون دارم و فلان.
    حتی وقتی هم ک شوهرش شاااید یکم بهتر رفتار کنه اما نسبت به من تغییر نمیکنه و به همون کاراش ادامه میده و به من میگه تو رو بیشتر از بقیه خواهر زنام دوست دارم و تو رفیق منی و بهترین دوستمی و این حرفا.
    ولی من از کارا و حرفاش چندشم میشه.
    وقتی با خواهرم میرم بازار یا تفریح اونم همراهمون میاد و بجای اینکه پیش خواهرم باشه میاد پیش من و دستمو میگیره و دست دو شانه هام میذاره.
    برای همین دیگه سعی میکنم باهاشون بیرون نرم ، و اینکه اونا شهر دیکه ای زندگی میکنن و وقتی میان چند روزی خونه ما هستن.
    نمیتونم تو پیام رسانها بلاکش کنم یا باهاش بدرفتاری کنم چون خواهرم به مامانم گله میکنه و با مامانم بداخلاقی میکنه و از طرفی به مامانم غیرمستقیم و مستقیم میزسونه ک بدرفتاری بچه ها باعث شد شوهرم ناراحت بشه و اگر زندگیم بهم بخوره و اینا مخصوصا ک قبلا عقد کرده یه بار و جدا شد،و کلا سعی میکنه به هر طریقی دل مامانمو بسوزونه و ناراحتش کنه. واقعا نمیدونم چکار کنم. خواهشا راهنماییم کنید چون هم حالم بهم میخوره از کارای شوهرخواهرم هم به این فکر میکنم اگر روزی ازدواج کنم ، جلوی شوهرم باهام این شوخی های زننده رو کنه،بغل و بوسم کنه، چه اتفاقی میوفته؟ غیراز اینکه بدم میاد از رفتارش وخودم هم جلوی شوهرم خجالت زده میشم .
    واقعا نمیدونم راهش چیه.
    یه بار یکی از خواهرام ،دامادمون رو بلاک کرده بود ک باعث شد مدتها تو خونمون جنگ و دعوا باشه و خواهر بزرگم هر موضوعی از حال و گذشته رو برای دعوا درست کردن مطرح کرد ،غیر از اینکه وقتی ما با شوهرش بدرفتاری کنیم خود شوهرش هم با مادر و پدرم کم محلی میکنه

حتی این نزدیک شدنش بهمون باعث شده ، نتونم با پسری درارتباط باشم چون همش حس میکنم پسرا هم میخوان باهام همین رفتارو کنن
    یادمه یه بار مامانم بخاطر رفتارش باهاش برخورد کرد ولی ئوقتی من و خواهرم و شوهرش تو اتاق بودیم ،تا مامانم از اتاق رفت بیرون بحالت یواشکی شروع کردن به این حرفا ک خلاصش این میشه : تا مامان برنگشته باز همونجوری رفتار بشه
    نمیدونم چرا خواهرم حمایتش میکنه و فکر میکنه این رفتاراش عادیه و ما بدفکر میکنیم .
    یه چیز دیگه: مدام شوهر خواهرم میگه تو خوشگلی و پسرا دوستت دارن و میمیرن برات و اینا ،اینا رو من ک مرد هستم دارم میگم ،من نمیدونم چکار کنم و از نفرت و شوک ،واقعا خشکم میزنه و لال میشم.
    واقعا وقتی باهام حرف میزنه ،خودشو نزدیک میکنه،بم دست و میزنه و... حالم بهم میخوره.
    حتی دلم میخولد بمیرم و تکرار نشه.
    خواهشا کمک کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مشکل با شوهرخواهرم

سلام

شما برادر ندارید یا حتی پدرتون میتونن یه کشیده بزنن زیر گوشش یک بار دعوا میشه اما برای همیشه قائله ختم میشه.

بعضیا رو تا نچزونی آدم نمیشن.

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

شما جلوی شوهر خواهرتون حتما باید حجاب داشته باشید که این مرز محرمو نامحرمی رو مشخص کنه .
    دوم اینکه زندگی شخصی شما به خودتون مربوطه اینکه موقعی که اونا میان از دور یه سلام و سریع به بهونه که کار دارید به اتاقتون برید و تا حد ممکن از اتاقتون بیرون نیاین و زیاد جلوشون ظاهر نشید . اینجا شما باید از خودتون محافظت کنید و حدو حدود رفتارها رو مشخص کنید و بهش یاد بدین ، مطمنن روز اول وقتی خواسته به شما دست بده شما واکنش بدی نشون ندادید و اونم کم کم داره این مسایل رو عادی تر جلوه میده و حدوحدودا رو.رعایت نمیکنه پس وقتی روزه اول خودتون بهش اجازه دادید سعی کنید خودتم این مشکلو بااخم و قاطعیت حلش کنید ،تو جامعه هم ازین مشکلات هست شما که نمیتونید همیشه به دامن پدرو مادرتون پناه ببریدو پشت اونا قایم بشید، شما با رفتار جدی و قاطعیتون حتی به خواهرای دیگتونم یاد میدین که اونا هم بتونن دراینده درجامعه هم از خودشون مراقبت کنن. من هم تو اقواممون افرادی هستن که محرم و نامحرمو رعایت نمیکنن و میخان دست بدن یادمه یکی از،اقواممون دستشو درازکرد و منم دستمو جلو نیوردمو و با احترام زیاد ازش خداحافظی کردم همه همون لحظه داشتم نگاه ما میکردن و عکس العمل منو میدیدن که ایا دست میدم یانه و اینجوری بعد ازون ماجرا هیچ کس،جرات نمیکنه که بخات به من دست بده ، یا اینکه دررابطه با شوهر خواهرم یه روز دره خونمون باز،بود یهویی اومد داخل حالا منم حجاب داشتم ولی اونقدر جیغ زدم سرش که یادگرفت وقتی میاد داخل در بزنه و کلی حضورشو به همه اعلام کنه ... گرچه به موقشم باهاش صمیمی هستمو براش تولد میگیریمو خانوادگی باهم مسافرتو حتی خرید و گردش میریم و من هر سوال درسی و کاری داشته باشم عین برادر برام حلش میکنه و به موقشم جدی و قاطع که جرات نداره بهم نزدیک بشه چون میدونه خیلی خشن میشم ،
    ویرایش توسط eli2 : 11-14-2018 در ساعت 10:12 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

بهترین رفتارکم محلی وسرسنگینیه شماوخواهراتونه وقتی میان یه سلام خشک و خالی کنین و تاحدامکان دوری کنین ازشون مثلاچیکارمیخوادبکنه؟به زنش میگه چون خواهرات نذاشتن ببوسمشون وهیزبازی دربیارم (معذرت میخوام ازاینکه این کلمه روبکاربردم)پس میرم دادخواست طلاق میدم...خواهرتون ازشدت پایین اعتمادبنفسشه مطمئن باشین بااینکارشوهرش مخالفه و اذیت میشه ولی ازجدایی میترسه،نبایداجازه بدین این اتفاقات تکراربشه شمامسئول به هم خوردن یا خوشبختی زندگی خواهرتون نیستین ولی درقبال خودتون و زندگیتون مسئولین بایدازخودتون مراقبت کنین،این اقاداره ازنقطه ضعف و ناتوانی خواهرشماسواستفاده میکنه و...
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

دوستان درست گفتن
    اول این که به برادر یا پردتون بگید تا یه کشیده ابدار حواله این مردک بکنن
    دوم این که باهاش سرسنگین باشید. نهایتا میخواد خواهرتون ناراحت بشه. بهتر از اینه که عفتتون خدشه دار بشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

باسلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد و ایشان نیاز است که حدود خودشان را حفظ کنند و خواهرتان نیز شرایط سنی و مجرد بودن شما و مرد بودن همسرشان را درک کنند . بهتر است در احترام زمانی که می خواهند به شما نزدیک شوند بیان کنید که از این کار احساس خوشایندی ندارید و ایشان به همان دست دادن اکتفا کنند و نشان دادن صمیمت و ارزش داشتن فرد با بغل کردن و لمس نمی باشد.
    دقت کنید که همه افراد از سبک شخصیتی یکسانی برخوردار نمی باشند و نیاز است که شما براساس شناخت در مورد این موضوع تصمیم گیری کنید و اینکه بخواهید به صورت یکسان در مورد همه افراد قضاوت کنید کمکی به تشکیل روابط موثر شما نخواهد کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد