نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بی هویت بودن

4326
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39608
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی هویت بودن

من 22 سال سن دارم متاسفانه من به دلیل محبت افراطی پدر و مادرم و دخالت درتمام کارهایم، تبدیل به فردی بدون هویت مستقل،عاجز،بی اراده،بی هدف،نازپرورده ،ترسو ، بی انگیزه ، منزوی و افسرده شده ام.برای رفع این مشکلم باید چه کار بکنم؟
    ویرایش توسط amir_m7 : 11-20-2018 در ساعت 11:20 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی هویت بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m7 نمایش پست ها
    من 22 سال سن دارم متاسفانه من به دلیل محبت افراطی پدر و مادرم و دخالت درتمام کارهایم، من تبدیل به فردی بدون هویت مستقل،عاجز،بی اراده،بی هدف،نازپرورده ،وابسته و بی انگیزه و منزوی شده ام.برای رفع این مشکلم باید چه کار بکنم؟
    بهترین موقع به فکرش افتادی و این فکرا در این دوره هم عادی هست ولی برای استقلال خودت از همین الان تلاش کن مطمئن باش به هر چیزی فکر کنی همون خواهی شد و به همون خواهی رسید تازه از خداتم باشه که پدر مادرت هواتو دارن مطمئن باش بهشون تو مراحل زندگیت نیاز داری ولی از این به بعد سعی کن و دست خودت هم هست که وابسته باشی یا نه

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

3. کاربران زیر از hossain93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m7 نمایش پست ها
    من 22 سال سن دارم متاسفانه من به دلیل محبت افراطی پدر و مادرم و دخالت درتمام کارهایم، من تبدیل به فردی بدون هویت مستقل،عاجز،بی اراده،بی هدف،نازپرورده ،وابسته و بی انگیزه و منزوی شده ام.برای رفع این مشکلم باید چه کار بکنم؟
    درود
    بروید سربازی

5. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39608
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

....

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39608
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    بروید سربازی
    فعلا تا دو سه سال دیگه نمیتونم برم سربازی چون دو سه سال دیگه دانشگاهم تموم میشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مراقب باش تصمیم خطرناکی نگیری... ریسک نکنی... هر کار خارج از چارچوبی ممکنه وسوسه ت کنه ولی اینا باعث مستقل شدنت نمیشه... حالا که سن بالاتری داری باید حواس جمع دنیارو زندگی کنی... اول خودت رو بشناس.. با قابلیت هات آشنا شو... نقطه ضعف ها و محدودیت هاتو بشناس بعدش مسیر زندگیتو مشخص کن و با کمک خانواده ت توی اون راه بدرخش و برای خودت و دیگران ارزش آفرینی کن.... مثل ادیسون... ابن سینا... استیو جابز
    محکم و در راه درست قدم بردار... برای شروع... تست شخصیت mbti رو سرچ کن و کمی با خودت آشناشو

9. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

ببین دوست عزیز هر کسی یکسری استعداد ها و توانایی هایی داره که تنها خوده شما هستید که میدونید که به چه موضوعی علاقه دارید . اینکه بی انگیزه و بی هدف شدید به خاطر این هست که هنوز علایق های خودتونو کشف نکردید و خودتو نمیشناسید. مطمنن زمان هایی هست که تنها هستید و میتونید فکر کنید . از طریق سرچ کردن مشورت کردن و تهییه لیستی از موضاعات مختلف سعی کنید به اون موضوعی که حس میکنید بیشتر علاقه و استعداد دارید وارد اون مسیر بشید همین که واردش بشید بقیه مسیر خود به خود براتون مشخص تر میشه.
    میشه ازون چیزی که فکر میکنید مانع پیشرفتتون شده در جهت مثبتش به نفع خودتون تغییرش بدین مثلا محبت خانوادتون رو در جهت تشویق و ترغیب و حمایت بیشتر راهی که دارید انتخاب میکنید به کار ببرید. خانواده شما درست نمیدونه که شما چی دوست دارید و سعی میکنن اون راهی که از نظر خودشون و باتوجه به شرایط جامعه بهترین راه هست رو برای شما انتخاب کنن ولی اگر انگیزه و علاقه شما رو در رابطه با رفتن به مسیری که علاقه و استعداد در اون دارید ببینند مطمنن مانع پیشرفتتون نمیشن.
    خب الان برای شروع باتوجه به اینکه دقیقا نمیدونید به چه موضوعی علاقه دارید سعی کنید لیستی از موضات و مشاغل مخنلف در حیطه رشته دانشگاهیتون تهیه کنید . اگر به رشته ای علاقه + استعداد داشته باشید برای فهمیدنش بهتون پیشنهاد میکنم یه هفته در رابطه با اون موضوع و درساش مطالعه کنید اگر دیدید از خوندنش لذت نمیبرید و حتی کتابا رو باز نمیکنید یعنی علاقه ندارید . یا شایدم اصلن از درسخوندن خوشتون نمیاد و به کار ازاد و خرید وفروش علاقه دارید این ها را باید کاملا برای خودتون مشخص کنید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

11. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)