نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نیاز فوری به مشاوره

2339
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز فوری به مشاوره

سلام
    خب من چند سالی هست فروشگاه دارم -مغازه- حتی براش فروشگاه آنلاینم ساختم ولی باز به بازدهی که می خواستم نرسید زمینه شغلیی من چای و قهوه هست لازم به ذکر است که اصلا اینکارو دوست ندارم ولی انداختنم تو این کار واما علایق من ، من عاشق برق و الکترونیک هستم.
    این شرایط گذشت گذشت تابه الان رسید که بیمار شدم هم از نظر روح و روان هم جسمی این تجربه خوبی هست برای کسانی که نرن دنبال کاری که علاقه ندارن
    الان به شرایطی رسیدم که کار ورفتار همه روم تاثیر میزاره قدرت فکر کردنو از دست دادم زندگی برام بی روح شده و امیدی نیست یک چیز ناب از مجموعه مشکلات روانی دلم می خواد برم یجای دور برم پیش یه روانشناس و هی حرف بزنم و یک راه حل بهم بده فقط برای من راه حل بدهد
    انگاری تو سرم چیزی نیست خالی شدم واقعا احتیاجبه تجدید روح دارم
    ولی نمی دونم چکار کنم
    اینم بگم یکی ا دقدقه هام کار وحقوق مناسب است اینکه خیلی ها از من عقب تر بودن ولی الان جلوهستند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نیاز فوری به مشاوره

من نظر شخصیم این هست که درسته که هر کسی تو یه زمینه ای خاص ممکنه علاقه و استعداد داشته باشه و بهتره هر کسی خودشو و علاقشو بشناسه و در اون راه قدم بزاره ولی اینم در نظر بگیرید که استعداد ها و توانایی های انسان خیلی زیاده و حتی من عقیده دارم حتی میشه با تلقین مثبت و مطالعه در موضوعات مختلف به هر کاری، فرد علاقه پیدا کنه .
    مطمنن روزه اول علاقه ای داشتین که باعث شده حرکت کنید و مغازه و وبسایت بزنید ولی فکر میکنم دلیل بی انگیزگیتون ممکنه مقایسه کردن خودتون با دیگران باشه و اینکه کمی کارتون جذابیت خودشو از دست داده باشه .
    پیشنهاد من اینه که در محصولاتتون کمی تنوع داشته باشید غیر از چای و قهوه از محصولات دیگم استفاده کنید تا مشتریاتون بیشتر بشه . وقتی هدف های جدید تو ذهنتون ایجاد کنید وقت ازاد کمی برای فکر کردن به حاشیه ها خواهید داشت و انرژی خودتون رو برای رسیدن به هدفاتون و توسعه و پیشرفت کارتون میزارید و
    البته اینکه میگین به برق و الکترونیک علاقه دارید میتونید در اوقات بیکاری هم درس های اون رشته رو مطالعه کنید شاید با خوندن اون درسا علاقتون به این رشته تغییر کردو یا اینکه هدف های جدیدتری براتون ایجاد شد
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام داداش گلم
    اولا سعی کن تو زندگی خودتو با هیچ کس مقایسه نکنی بعد اینکه اجازه نده دیگران بهت بگن چیکار کنی و یا به قول خودت بندازندت توی یه کاری
    راهتو خودت انتخاب کن
    راهی که علاقه داری
    راهی که دوست داری
    وقتی پیداش کردی مدام بچسب بهش و تا تهشششش برووووووووووووووووووووووو ووووووووو
    فقط بروووووووووووووو
    به برق علاقه داری ؟!
    بسم الله
    برا ادامه تحصیل دیر نیست
    اگه اراده داشته باشی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

5. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    من نظر شخصیم این هست که درسته که هر کسی تو یه زمینه ای خاص ممکنه علاقه و استعداد داشته باشه و بهتره هر کسی خودشو و علاقشو بشناسه و در اون راه قدم بزاره ولی اینم در نظر بگیرید که استعداد ها و توانایی های انسان خیلی زیاده و حتی من عقیده دارم حتی میشه با تلقین مثبت و مطالعه در موضوعات مختلف به هر کاری، فرد علاقه پیدا کنه .
    مطمنن روزه اول علاقه ای داشتین که باعث شده حرکت کنید و مغازه و وبسایت بزنید ولی فکر میکنم دلیل بی انگیزگیتون ممکنه مقایسه کردن خودتون با دیگران باشه و اینکه کمی کارتون جذابیت خودشو از دست داده باشه .
    پیشنهاد من اینه که در محصولاتتون کمی تنوع داشته باشید غیر از چای و قهوه از محصولات دیگم استفاده کنید تا مشتریاتون بیشتر بشه . وقتی هدف های جدید تو ذهنتون ایجاد کنید وقت ازاد کمی برای فکر کردن به حاشیه ها خواهید داشت و انرژی خودتون رو برای رسیدن به هدفاتون و توسعه و پیشرفت کارتون میزارید و
    البته اینکه میگین به برق و الکترونیک علاقه دارید میتونید در اوقات بیکاری هم درس های اون رشته رو مطالعه کنید شاید با خوندن اون درسا علاقتون به این رشته تغییر کردو یا اینکه هدف های جدیدتری براتون ایجاد شد
    سلام وتشکر از شما
    استعداد ها و توانایی های انسان خیلی زیاده و حتی من عقیده دارم حتی میشه با تلقین مثبت و مطالعه در موضوعات مختلف به هر کاری، فرد علاقه پیدا کنه .
    بله درسته ولی همین کارو میکردم که طی 1 سالی که گفتم نتیجه نده جمع می کنم و اون یک سال شد 8-9 سال ! حتی براش فروشگاه آنلاینم ساختم ولی نشد که بشه خیلی به خودم همین حرف ها را زدم ولی حقیقت اینه که درامد نیست !

خیر ، روز اول علاقه ای نبود و بطورر اتفاقی و اجباری وارد اینکار شدم کارم اصلا جذاب نیست چون اعتقاد من اینه که باید علاقه باشه

پیشنهاد من اینه که در محصولاتتون کمی تنوع داشته باشید غیر از چای و قهوه از محصولات دیگم استفاده کنید تا مشتریاتون بیشتر بشه . وقتی هدف های جدید تو ذهنتون ایجاد کنید وقت ازاد کمی برای فکر کردن به حاشیه ها خواهید داشت و انرژی خودتون رو برای رسیدن به هدفاتون و توسعه و پیشرفت کارتون میزارید
    درسته تنوع خوبه ولی الن دیگه گران شده و بعضی از محصولاتم نیست ! همون هدفم را گمکردم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    سلام داداش گلم
    اولا سعی کن تو زندگی خودتو با هیچ کس مقایسه نکنی بعد اینکه اجازه نده دیگران بهت بگن چیکار کنی و یا به قول خودت بندازندت توی یه کاری
    راهتو خودت انتخاب کن
    راهی که علاقه داری
    راهی که دوست داری
    فقط بروووووووووووووو
    به برق علاقه داری ؟!
    بسم الله
    برا ادامه تحصیل دیر نیست
    اگه اراده داشته باشی
    سلام وتشکر از شما
    شاید باورت نشه من اینجوری بودم والن اینجوری شدم که اینقد فشار هست که بیشتر سرم درد میگیره و این اواخر هم بیماری کلیه و فشار خون گرفتم این اجساسم است که به علاقه و یکم استراحت و دوری دارم !

راهتو خودت انتخاب کن
    راهی که علاقه داری
    راهی که دوست داری
    تصور من اینه اعتماد به نفس خیلی آمده پایین این حرف ها را من میزدم ولی الان خودم گیج شدم موندم تو کار خودم نمی دونم چم شده نمی تونم کاری را تمام کنم من می خوام این کار و جمع کنم تا هم بخودم ثابت کنم هنوز میتونم کاری راتمام کنم هم شروع دوران جدید باشه که تنوع در خود دارد . اینای که گفتی خیلی خوبه ولی نمی دونم چرا یک انرژی برای استارتش نیست یک ترسی درونم هست نمی دونم تونست منظورم را برسانم

فقط بروووووووووووووو
    به برق علاقه داری ؟!
    بسم الله
    برا ادامه تحصیل دیر نیست
    اگه اراده داشته باشی
    آره خودم هم به خودم اینو میگم ولی نمی دونم چی جلویم را می گیره شاید هم مون ترسه جدیدا می خوام برم دورهای فنی حرفه ای هم یه تنوع بشه و هم مهارت ی یاد بگیرم چون اینو می دونم باید در هرکاری مهارت خاص خودش باشه از همه مهمتر علاقه دارم من حتی از طریق اینترنت و انجمنها بدون کلاس خاصی بستن وساخت تابلو روان هم یاد گرفتم بعضی وقتها بخودم میگم کاشکی از همون اول میررفتم به سمت مغازه الکترونیک چیزی را از دست نمی دادم فروش که این شغل فعلی همن داره مهمترین فرقش اینه که در الکترونیک علاقه دارم و شغل فعلی نه !
    شاید باورتون نشه من در این مدت که تابلو فرا گرفتم بیشتر از اون 7-8 سال پیشرفت داشتم ولی میگم انگار یچیزی جلویم را میگیره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط IRANPG نمایش پست ها
    آره خودم هم به خودم اینو میگم ولی نمی دونم چی جلویم را می گیره
    تنها چیزی که جلوت رو میگیره افکارت هست
    تجربه های گذشته و افکار منفی ...
    مقابله باهاش خیلی سخته و باید از هفت خان رستم گذشت ...
    تو زیاد نباید فکر کنی اصی یه مدت باس بیخیال همه چیز بشی و فقط تفریح کنی
    زمان که بگذره یکم اراده داشته باش و فکرتو ریستارت کن و دوباره شروع کن ...

خیلیا بودن که مثل خودم و خودت چنین حرفا و چنین چیزایی رو میگفتن ولی پای یه مشکل که وسط بیاد نابودد میشن و نمیتونن خودشونو جمع و جور کنن
    خدا انشا الله از همه ما و من و شما محافظت کنه
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد