نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: سردرگم شدم

1303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگم شدم

سلام، 31ساله، پسر، مجرد هستم، شاغل، خیلی مشکل دارم، ناامیدی،نداشتن انگیزه و هدف، حس فرار و رفتن، حس تنهایی و دلتنگی و خستگی خیلی خیلی شدیدی دارم، استرس، اضطراب، هیجانات یهویی... وخیلی چیزای دیگه، گاها فکر خودکشی هم هست که کم رنگه و جدی نیست، سابقه اعتیاد، سابقه خودکشی حدودا 9 سال پیش با قرص الپرازولام45دوز با حدود 20یا30قرص قاطی رو دارم، و آدم شدید احساسی هستم که عاشق شدم، 7ساله تو انتظار و صبر کشنده ای، افکار تند و بدی دارم که از اثراتش، بی علاقه شدن به زندگی، کار، تنفر و دلسوزی به مردم و دنیا، و مهم نبودن خودم، اشاره کنم، الان ، این روزها حال خیلی بدی دارم !!! این ها خلاصه ای از مشکلات و گذشتم بود، خیلی خلاصه، نمیدونم باید چی بنویسم، یا چیکار کنم، و کجا بنویسم، کسی میتونه راهنمایی کنه و بهم کمک کنه!؟!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگم شدم

دانلود کردن و خوندن این کتاب کوتاه به شدت بهت توصیه میشه:
    هیپنوتیزم؛ مدیریت زمان و برنامه ریزی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiyan نمایش پست ها
    سلام، 31ساله، پسر، مجرد هستم، شاغل، خیلی مشکل دارم، ناامیدی،نداشتن انگیزه و هدف، حس فرار و رفتن، حس تنهایی و دلتنگی و خستگی خیلی خیلی شدیدی دارم، استرس، اضطراب، هیجانات یهویی... وخیلی چیزای دیگه، گاها فکر خودکشی هم هست که کم رنگه و جدی نیست، سابقه اعتیاد، سابقه خودکشی حدودا 9 سال پیش با قرص الپرازولام45دوز با حدود 20یا30قرص قاطی رو دارم، و آدم شدید احساسی هستم که عاشق شدم، 7ساله تو انتظار و صبر کشنده ای، افکار تند و بدی دارم که از اثراتش، بی علاقه شدن به زندگی، کار، تنفر و دلسوزی به مردم و دنیا، و مهم نبودن خودم، اشاره کنم، الان ، این روزها حال خیلی بدی دارم !!! این ها خلاصه ای از مشکلات و گذشتم بود، خیلی خلاصه، نمیدونم باید چی بنویسم، یا چیکار کنم، و کجا بنویسم، کسی میتونه راهنمایی کنه و بهم کمک کنه!؟!؟
    سلام

شما شغل دارید پس چرا ازدواج نمیکنید تا از تنهایی دربیاید؟

خب اگه یه رابطه عاشقانه ای وجود داشته اما به شکست خورده، فراموشش کن برو رابطه جدیدی شروع کن و این رابطه جدید همون حس قبلی رو میده فرق نداره یعنی اگه ملاکهاتو درست چیده باشی و براساس ملاکهات رابطه رو شروع کنی همون حس خوب که بهش میگیم عاشقی رو دوباره تجربه میکنی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    علایمی که شما ذکر کردید تقریبا علایم افسردگی می باشد که بازهم برای نتیجه گیری نیاز به بررسی بیشتری دارد و در همه انسان همه ممکن است اتفاق بیفتد. با توجه به این موضوع که شما چندین سال است این احساسات را به گونه های متفاوت ( خودکشی) تجربه کرده اید بهتر است برای پیدا کردن ریشه مشکلاتتان به یکی از روانشناسان حضوری ما مراجعه کنید چون راحل های کوتاه مدت تنها برای مرتی حال شما را خوب نگه میدارد اما درمان می تواند ریشه موضوع را پیدا و حل کند با توجه به ویژگی های مثبت شما و بینش خود نسبت به مشکلاتتان امیدوار کنندس که با حضور کنار یک روانشناس مشکلاتتان بهبود یابد
    شاد باشید

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، متشکر از راهنمایی حتما، براتون جواب رگ خواهم داد، البته به خاطر فراموشی و کم حافظه بودنم، فراموش نکردم چشم🌹

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، ممنون، علائمی که گفتم چیزیه که باهاشون مواجه میشم، البته در گوگل، مطالبی خوندم که به بیماری _دو قطبی_ نزدیک بود!!!! مشاوران حضوری شما؟ کجا؟؟؟؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از شکست دوباره، انتخاب دوباره، آمادگی ازدواج رو دارم یا ندارم با این روحیه و روان و فکر درهمم، و انزوا طلبی که دارم و در موارد خیلی کمی، به جمع اقوام درجه یک برم، ترس ترس ترس بگم بهتره، ترس از شکست! ترس از اینکه خودم دلیل اتفاق دی برای کسی دیگه بشم،و نتونم سازگار باشم و علت خراب شدنش، خودم باشم! به کسی ضربه عاطفی وارد کنم! وقتی میدونم، میبینم وضعیت پایدار و خوبی ندارم، عذاب تنهایی و هزاران فکر و نشخار شدنشون رو به خودم میدم، و صبر و تحمل میکنم، که تو زندگیم، قبل همه چیز، خیلی قبل ها، بشدت از _صبر و انتظار_بدم میومده، و دقیقا بهش مبتلا شدم و افتادم تو فرسایش سنگینی که سوهان خیلی بدیه، تمام من رو گرفته... با اینکه بشدت به یه مونس و همراه نیازم دارم!😔

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

مشکلات و شکستها راه و روش زندگی رو روشن میکنن راهی که باید توش قرار میگرفتیم و متناسب با شخصیت و روحیاتمونه.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    دانلود کردن و خوندن این کتاب کوتاه به شدت بهت توصیه میشه:
    هیپنوتیزم؛ مدیریت زمان و برنامه ریزی
    ناقلا با نویسنده این کتاب اشنایی ؟
    هرجا برسی معرفیش میکنی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    ناقلا با نویسنده این کتاب اشنایی ؟
    هرجا برسی معرفیش میکنی
    آره... چون نویسنده ش خودمم... البته این یه نسخه ی خلاصه ی اینترنتیشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد