نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: سردشدن شوهرم به من وزندگی

3726
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردشدن شوهرم به من وزندگی

سلام .من و شوهرم بعد دوسال ونیم بعد عروسی مون به مشکل اخلاقی ومالی خوردیم جوری که شوهرم ورشکسته شد و بدهی روبدهی .شوهر در عرض دوماه اخلاق ورفتارش عوض شد دیگه هیچ چیز وهیچ کسی براش اهمیتی نداشت فقط فکرش رفتن از شهر خودش بود تا یکار دیگه ایی شروع کنه شاید بتونه از شر بدهکاریا راحت شه .ولی وقتی از پیشم رفت دیگه رفت تا ۴ماه ازش بیخبر بودم به هردری زدم که ازش خبر بگیرم نتونستم .بالاخره بعد از ناله هایی که به خدا زدم ازش خبر شد .ولی حرفایی زده بود که هیچوقت ازش انتظار نداشتم .بهم از گذشته و بی توجهیم به زندگی و مخالفت ها وبدرفتاریهای خانوادم قبل ازدواج حرف میزد از من که اصلا بدرد زندگی نمیخورم از اینکه من تو زندگی خیلی براش کم گذاشتم .من حرفاشو قبول کردم اما تاحدودی .چون اونم تو وضعیتی که بیکار بود خیلی اذیت میشدم و باعث میشد به زندگی سرد بشم .خلاصه خیلی حرفاشو قبول کردم قسمش دادم که تغییر میکنم بیا زندگی کنیم ولی همچنان حرفش همینه که اصلا بفکر زندگی نه با من .باهیچکسی نیس .اوایل افسرده شده بود ‌.الان ۹ماهه ازاین اتفاق گذشته و خانوادم هیچ خبری ازاین موضوع ندارن .مادرشوهرمم اوایل خیلی کمکم میکرد که زندگیمون خراب نشه ولی با وجود مشکلات خودش دیگه رمقی براش نمونده که ازش کمک بخوام و میگه خودتون تصمیم بگیرین .شوهرم اصلا باهام تلفنی حرف نمیزنه چی بشه بهش پیام بدم بهم جواب بده .اونم فقط درمورد جدایی و پول مهریه و این چیزا .گفته اصلا بخودم فکر نمیکنم چه برسه به زندگی .اخلاقش خیلی خوب بود خیلی مهربون ولی این بدهکاری کلا داغونش کرد .الانم گفته پول خرید یه خونه بهت میدم ولی باید بری کارای طلاقو انجام بدی .درضمن حق طلاق بامنه . من ازکارای گذشتم پشیمونم و خودشم دوست دارم و همیشه ازخدا میخوام محبت منو بدلش بندازه دوباره .توروخدا راهنماییم کنین چی بهش بگم تا دلش نرم بشه تا دوباره بهم اعتماد کنه و مهلت بده براش جبران کنم .از طلاق و آبروریزیش متنفرم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سردشدن شوهرم به من وزندگی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که هم شما و هم همسرتان شرایط سختی را تحمل می کنید و در این زمان فشارهای زیادی را تحمل کرده اید و این فشارها می تواند گاهی با آسیب های زیادی همراه باشد. این موضوع که شما خودتان نسبت به اشتباهاتی که همسرتان به شما گفته اند بینش دارید و تا حدودی آنها را قبول دارید برای رفع مشکلاتتان بسیار به شما کمک کننده است . شما در اول صحبتتان ذکر کردید که به مشکلات مالی و اخلاقی برخورده اید در صورت امکان مشکلات اخلاقی را بیشتر توضیح دهید؟ و آیا تا به حال به مشاور یا روانشناسی برای رفع مشکلتان مراجعه کرده اید؟
    شاد باشید
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 12-09-2018 در ساعت 10:58 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گلنازسادات نمایش پست ها
    سلام .من و شوهرم بعد دوسال ونیم بعد عروسی مون به مشکل اخلاقی ومالی خوردیم جوری که شوهرم ورشکسته شد و بدهی روبدهی .شوهر در عرض دوماه اخلاق ورفتارش عوض شد دیگه هیچ چیز وهیچ کسی براش اهمیتی نداشت فقط فکرش رفتن از شهر خودش بود تا یکار دیگه ایی شروع کنه شاید بتونه از شر بدهکاریا راحت شه .ولی وقتی از پیشم رفت دیگه رفت تا ۴ماه ازش بیخبر بودم به هردری زدم که ازش خبر بگیرم نتونستم .بالاخره بعد از ناله هایی که به خدا زدم ازش خبر شد .ولی حرفایی زده بود که هیچوقت ازش انتظار نداشتم .بهم از گذشته و بی توجهیم به زندگی و مخالفت ها وبدرفتاریهای خانوادم قبل ازدواج حرف میزد از من که اصلا بدرد زندگی نمیخورم از اینکه من تو زندگی خیلی براش کم گذاشتم .من حرفاشو قبول کردم اما تاحدودی .چون اونم تو وضعیتی که بیکار بود خیلی اذیت میشدم و باعث میشد به زندگی سرد بشم .خلاصه خیلی حرفاشو قبول کردم قسمش دادم که تغییر میکنم بیا زندگی کنیم ولی همچنان حرفش همینه که اصلا بفکر زندگی نه با من .باهیچکسی نیس .اوایل افسرده شده بود ‌.الان ۹ماهه ازاین اتفاق گذشته و خانوادم هیچ خبری ازاین موضوع ندارن .مادرشوهرمم اوایل خیلی کمکم میکرد که زندگیمون خراب نشه ولی با وجود مشکلات خودش دیگه رمقی براش نمونده که ازش کمک بخوام و میگه خودتون تصمیم بگیرین .شوهرم اصلا باهام تلفنی حرف نمیزنه چی بشه بهش پیام بدم بهم جواب بده .اونم فقط درمورد جدایی و پول مهریه و این چیزا .گفته اصلا بخودم فکر نمیکنم چه برسه به زندگی .اخلاقش خیلی خوب بود خیلی مهربون ولی این بدهکاری کلا داغونش کرد .الانم گفته پول خرید یه خونه بهت میدم ولی باید بری کارای طلاقو انجام بدی .درضمن حق طلاق بامنه . من ازکارای گذشتم پشیمونم و خودشم دوست دارم و همیشه ازخدا میخوام محبت منو بدلش بندازه دوباره .توروخدا راهنماییم کنین چی بهش بگم تا دلش نرم بشه تا دوباره بهم اعتماد کنه و مهلت بده براش جبران کنم .از طلاق و آبروریزیش متنفرم .
    ممنون از پاسخ تون. همسرم تواین دوسه سالی که باهم زندگی کردیم بشدت مهربان بشدت دلسوز و بخشنده و صبوروباگذشت بودن .ولی من چون تو این همه خوبیاش غرق شده بودم دیگه انگار برام عادی شده بود .من تو خونه ووسیله ها حساس بودم و بقول خود شوهرم که تو غرغری .چون ازاین اتفاقا برامون تاحالا نیفتاده بود و واقعا انتظار اینو نداشتم که یروزی منو ترک کنه بره .ته تهش فکرمیکردم فقط ازدستم خیلی عصبانی بشه و شاید چندروز قهرکنه ولی اینجوریشو اصلا فکر نمیکردم .من آدمی هستم که زیاد اهل خرج کردن نیستم اگرم چیزی بخوام بخرم خیلی میگردم تا خوب و قیمت مناسب پیدا کنم ولی شوهرم برعکس منه بریزوبپاش واهل حال‌ .همیشه سر این موضوع بحث داشتیم خیلی باهم حرف میزدیم و قول میگرفتیم یموقع هایی اون به حرفام عمل میکرد یموقع هایی من به حرفاش عمل میکردم.دوماه قبل رفتنش اصلا دوس نداشت من کنارش باشم میگفت اصلا حوصله ندارم فقط دوس دارم تنها باشم و به بدبختیام فکرکنم ودنبال راه حل باشم منو بزور میبرد خونه مامانم .برای اینکه خانوادم متوجه نشن میگفتم شوهرم سرکاره .خیلی تو این دوماه گریه کردم پیشش التماسش کردم که من تغییر میکنم و من فلان کارو میکنم جبران بشه .ولی میگفت من درکت میکنم ولی من هیچ حسی به هیچی ندارم بعد اخرای رفتنش بهم میگفت رفتارای این دوماه آخری خیلی عالی شده بودی اصلا حرف نداشتی ولی دیگه فایده ایی نداشت اون تصمیم خودشو گرفت و رفت . ما بددهن نبودیم و نیستیم بهم دیگه نه فحش دادیم نه بی احترامی کردیم ولی نمیدونم چرا زندگیمون اینجوری شد😔 من اگه پیش مشاور برم مطمئنم شوهرم نمیاد و میگه من تصمیمم رو برا جدایی گرفتم و برنامه ایی برا زندگی باهات ندارم .من نمیدونم چطوری باهاش با سیاست صحبت کنم که متقاعدش کنم من منِ سابق نیستم . لطفا راهنماییم کنین .ممنون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    ویژگی های بسیار مثبتی هنوز نیز در رابطه شما وجود دارد که یکی از این موارد توهین نکردن و حفظ احترام یکدیگر حتی در موقعیت فعلی می باشد. اینکه الان شما ذکر کردید که همسرتان به شما گفته اند که رفتارهای این دوماه اخیرتان بسیار عالی بوده است به معنای این موضوع است که همسرتان هنوز هم به رفتارهای شما توجه دارند و برایشان اهمیت دارد . تفاوتهای فردی همیشه در رفتارهای همه زوجین وجود دارد. با کمک یکی از مشاوران مجرب ما در کانون مشاوران ایران بسیار بهتر می توانید مشکلاتتان را بررسی کنید و به نتایج بهتری برسید حتی اگر همسرتان با شما همراه نمی شوند در اول شما می توانید به تنهایی مراجعه کنید. در اینجا من می توانم به شما بگویم که حتی اگر همسرتان در زمان فعلی شرایط ابراز احساسات و محبت به شما را ندارند شما احساساتتان را از ایشان پنهان نکنید و آنها را ابراز کنید کمی سخت است که با بازخورد از سمت ایشان مواجهه نشوید اما تا زمان گرفتن کمک از یکی از همکاران ما و بررسی بیشتر مشکلتان به احترام و ابراز احساساتتان ادامه دهید با ویژگی هایی که از همسرتان ذکر کردید به نظر می رسد با مشاوره به نتایج بسیار خوبی دست پیدا می کنید.
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخ تون. همسرم تواین دوسه سالی که باهم زندگی کردیم بشدت مهربان بشدت دلسوز و بخشنده و صبوروباگذشت بودن .ولی من چون تو این همه خوبیاش غرق شده بودم دیگه انگار برام عادی شده بود .من تو خونه ووسیله ها حساس بودم و بقول خود شوهرم که تو غرغری .چون ازاین اتفاقا برامون تاحالا نیفتاده بود و واقعا انتظار اینو نداشتم که یروزی منو ترک کنه بره .ته تهش فکرمیکردم فقط ازدستم خیلی عصبانی بشه و شاید چندروز قهرکنه ولی اینجوریشو اصلا فکر نمیکردم .من آدمی هستم که زیاد اهل خرج کردن نیستم اگرم چیزی بخوام بخرم خیلی میگردم تا خوب و قیمت مناسب پیدا کنم ولی شوهرم برعکس منه بریزوبپاش واهل حال‌ .همیشه سر این موضوع بحث داشتیم خیلی باهم حرف میزدیم و قول میگرفتیم یموقع هایی اون به حرفام عمل میکرد یموقع هایی من به حرفاش عمل میکردم.دوماه قبل رفتنش اصلا دوس نداشت من کنارش باشم میگفت اصلا حوصله ندارم فقط دوس دارم تنها باشم و به بدبختیام فکرکنم ودنبال راه حل باشم منو بزور میبرد خونه مامانم .برای اینکه خانوادم متوجه نشن میگفتم شوهرم سرکاره .خیلی تو این دوماه گریه کردم پیشش التماسش کردم که من تغییر میکنم و من فلان کارو میکنم جبران بشه .ولی میگفت من درکت میکنم ولی من هیچ حسی به هیچی ندارم بعد اخرای رفتنش بهم میگفت رفتارای این دوماه آخری خیلی عالی شده بودی اصلا حرف نداشتی ولی دیگه فایده ایی نداشت اون تصمیم خودشو گرفت و رفت . ما بددهن نبودیم و نیستیم بهم دیگه نه فحش دادیم نه بی احترامی کردیم ولی نمیدونم چرا زندگیمون اینجوری شد😔 من اگه پیش مشاور برم مطمئنم شوهرم نمیاد و میگه من تصمیمم رو برا جدایی گرفتم و برنامه ایی برا زندگی باهات ندارم .من نمیدونم چطوری باهاش با سیاست صحبت کنم که متقاعدش کنم من منِ سابق نیستم . لطفا راهنماییم کنین .ممنون
    سلام مجدد خدمت شما . این دوماه آخری که همسرم بهم گفتن مربوط میشه به ۶الی ۸ ماه پیش . شما میگین من به بروز احساساتم ادامه بدم آخه من مرداد ماه یروز همسرمو دیدم اونم به اصرار من .مسافت طولانی رو طی کردم و رفتم پیشش کلی صحبت کردم کلی التماسش کردم که برگرده به زندگیمون ولی گفت منو بزور میخوای راضی کنی؟ گفتم یکماه منو زیر نظر داشته باش ببین چقد برات جبران میکنم .ولی ازاونجایی که هنوز هیچی از بدهکاریاشو نتونسته تسویه کنه هنوز بفکر زندگی نیس.فقط الان فکرش دنبال جورکردن وامه و دادن همه ی بدهیها. از روزی که دیدمشتا یکماه بعد احساساتم رو بهش میگفتم زیاد گیر نمیداد ولی کم کم گفت حتی کلمه عزیزم رو هم بهش نگم چون همه چی تموم شدس و من عزیز کسی نیستم وازاین حرفا.اگر الان بخوام دوباره احساسی باهاش صحبت کنم میدونم دیگه جوابمو نمیده و حتی شاید منو بلاک کنه . بقول مادرشوهرم تا وقتی که بدهی تموم نشده این همینجوریه . خودش ناراحته ازاینکه حق مردم بگردنش مونده ازاینکه منو بدون نفقه و خرجی ول کرده وبقول خودش ازاین بابت عذاب وجدان داره که هنوز همسرشمو نیازامو نمیتونه برطرف کنه . الان همسرم منو مثل کسی که براش غریبه ام صحبت میکنه .اونم فقط ازطریق پیامک. خانوادم ازاین بابت خیلی ناراحتن که منو همسرم بعد دوسال عروسی بینمون فاصله افتاده و رفته یه شهر دیگه کار میکنه البته یجورایی چون باهاش خوب نیستن و زیرقول خوشبخت کردن من زده ازدستش کفرین .وبرادرام خط ونشون کشیدن که تا آخراین ماه تکلیفمو روشن کنم یا طلاق یا برم پیش شوهرم .منم موندم چیکار کنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما
    دوست عزیز اینکه شرایط شما سخته هست واقعا قابل درک می باشد اما با ویژگی هایی که از همسرتون در نوشته ها بیان می کنید مشخصه انسانی با مسیولیت و احساسی می باشند که البته از مدیریت پایینی برخوردارند. به یکی از همکاران ما مراجعه کنید تا به صورت حضوری یا تلفنی مشکلتونو دقیق تر برسی کنند و راههای احتمالی مشکل را با کمک خودتون برسی کنند و بعد تصمیم نهاییتون را برای جدایی یا ادامه زندگی بگیرید . بهتره قبل از مشاوره نگذارید خانوادیتان حرفی به ایشان بزنند که مشکلات را بیشتر کنند. بعد از مشاوره می توانید به کمک خانواده و مشاورتان تصمیم مناسبی بگیرید.
    شاد باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمکتون . اگه امکانش هست یه شماره تلفن بهم بدین یا برای حضوری رفتن یه آدرس بهم بدین وکدوم مشاور رو بهم پیشنهاد میکنین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    همکاران ما در کانون مشاوران ایران بسیار مجرب هستند براتون شماره تلفنی میزارم که میتونید با اون تماس بگیرید برای وقت گرفتن و مشاوره حضوری امیدوارم مشکلاتتون به کمک همکاران ما حل شود.
    021-22354282
    02144034490
    شاد باشید
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 12-10-2018 در ساعت 05:12 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از لطفتون . فقط من گرگان هستم و برای حضوری رفتن تو شهری که هستم فعالیت دارن؟ واینکه هزینه های مشاوره ازچه رنجی شروع میشه که من حدودی بدونم که بتونم جورکنم .بازم تشکر

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز با شماره هایی که خدمتتون ارسال کردم تماس بگیرید هم هزینه را به شما می گویند و هم می توانید به صورت تلفنی مشاوره دریافت کنید
    شاد باشید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت شما .خیلی خیلی ممنون از کمکتون .ان شالله موفق باشین.وماروهم دعا کنین مشکلمون زودتر حل بشه 🙏🙏

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نظر شخصیم اینه که یه مدت بهش پیام ندین
    به نظرم شما هم یه مدت به تنهایی فکر کردن نیاز دارید و بهتراست قبل از هرگونه تصمیمی چه دررابطه با طلاق یا ادامه زندگی روی جوانب مختلف زندگیتون فکر و برنامه ریزی کنید (چه طلاق چه ادامه زندگی برای هردو حالت برنامه ریزی کنید که قرار هست چکار کنید ) . وقتی با التماس و خواهش و یا تهدید و زور نمیتونید همسرتونو متقاعد کنید این نشون میده که ایشون نمیخان چیزی بهشون تحمیل بشه و دوس دارن خودشون تصمیم بگیرین . بعداز یه مدت که هم خودتون اروم تر شدید و هم به اون فرصت فکر کردن دادید و به اندازه کافی از هیجانات و استرس دور شدید ازش بپرسید .اون دقیقا چی میخواد ؟
    و ازش بپرسید . ایا فرصت دیگه ای برای ادامه زندگیتون وجود داره یا نه . اگر گفتن فقط طلاق خب به نظرم رابطه ای که دراون عشق وجود نداره بهتره تموم بشه و چون قبلش برنامه ریزی کردید راحتر میتونید با این موضوع کنار بیاین . و اگر گفتن بازم به تنهایی بیشتر نیازن دارن به نظرم این فرصتو بهش بدین و بگین تا موقعی که حالش خوب بشه بهش وفادار خواهید موند و در اون مدتم صبور باشید و سعی کنید تو اون مدتم رو پای خودتون بایستید و سرتون رو درگیر کارو ورزش کنید. گاهی با صبر کردن میتونید عشقتونو ثابت کنید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

13. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت شما .وممنون از پاسختون. الان نزدیک به یکساله که داره فکرمیکنه .البته چون هنوز بدهی زیادی داره فکرکنم اصلا به ادامه زندگی فکر نکرده . الان جدیدا میگه همه چیو فراموش کردم و هیچ حسی ندارم .منم زیاد بهش گیر نمیدم فقط به حرفش گوش میدم .دیگه نمیدونم چیکار کنم آخه غیر همسرم نمیتونم زندگی کنم .😔

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

وقتی مشکل بدهیهای شوهرتون حل بشه زندگیتون به حالت عادی برمیگرده، صبر کنید.

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

با وجود اینکه دوسال باهم زندگی کردید ولی اون شخصیت شما و توانایی های شما رو نمیشناسه و فکر میکنه یه زن غرغرو و تنبل و ضعیف هستید که وابستگی صددرصد بهش دارید . و درضمن این فاصله ای که بینتون افتاده متاسفانه باعث شده که دیگه ایشون احساساتشون نسبت به شما کم رنگ بشه و درعین حال چون شما بهش پیام میدین احساس میکنه که همیشه درکنارش هستین و نیازی به تلاش برای برگشتن نمیبینه . اگر واقعا ایشونو دوست دارید و این دوست داشتنتون از سر نیاز به حمایت مالی نیست و واقعا به خاطر خودش دوسش دارید. پس باید خودتون رو بهش بشناسونیذ باید بفهمه کی رو داره از دست میده . بدترین حالت اینه که طلاق میگیرد و اگر قراره طلاق بگیرید چرا حداقل دلشو نسوزونیدد و بهش نشون ندین که یه عاشق واقعی رو داره از دست میده ؟ که این باعث پشیمونی دراون میشه . پس به جای اینکه یه گوشه اتاق بشینید و گریه کنید و بهش پیام بدین . اولین کار اینه که مدت دیگه بهش پیام ندین و این دفعه شما غیب بشید یه برنامه توپ برای خودتون بریزید که اول یکار مناسب پیدا کنید تا نشون بدین که به خاطر پول و خونه و مهریه نیست که ایشونو میخواید مورد بعدی اینکه هر روز ورزش کنید تا استقامت روحی و جسمیتون بالا بره . و بعدش ااون سوالو ازش بپرسید که ایا به شما احساسی داره یا نداره ؟ واین سوال رو حتما ازش بپرسید که اگر بدهی هاشو بده بازم پیش شما برمیگرده یانه؟ ولی پرسیدن این سوالا تا زمانی که شما همچنان احساس ناتوانی و ضعف دارید فقط باعث میشه که ایشون قدرت بیشتری بگیره و بیشتر فاصله بگیره و مشخصا که شما جذابیتی براش ندارید.

خودتون برای یه مبارزه خودسازی اماده کنید تا زمانی که خودتون رو نشناختید چجور توقع دارید که ایشون شما روبشناسه و قدر تونو بدونه؟
    البته به نظرم درکنارش حتما مشاوره حضوری داشته باشید
    ویرایش توسط eli2 : 12-14-2018 در ساعت 11:37 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد.میدونین مشکل بدترمن اینه که خونوادم دیگه بهم مهلت نمیدن که اینجوری زندگی کنم چون اونا از هیچی خبر ندارن .وبهم گفتن تا آخر این ماه وقت دارین تصمیم بگیری .یا باهم باشین یا جدا شی .بنظر شما اگه دوهفته کاری باهاش نداشته باشم آیا منتظر باشم سراغمو بگیره یا من بعد یه مدت سراغشو بگیرم ؟ احتمالا تا ماه بعد با گرفتن وامش کل بدهیارو بده اونوقت فکرکنم گوشیشم خاموش کنه و دیگه ردی ازش نباشه .چون چندبار گفته بود بهم که بعد صاف کردن بدهیام دیگه ردی از من پیدا نمیکنین. مشاوره ام نمیاد . شما مشاوره جایی رو میشناسین قیمت مناسب باشه که بتونم برم .چون تو این وضعیت هیچ کمک مالی ندارم .

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام مجدد.میدونین مشکل بدترمن اینه که خونوادم دیگه بهم مهلت نمیدن که اینجوری زندگی کنم چون اونا از هیچی خبر ندارن .وبهم گفتن تا آخر این ماه وقت دارین تصمیم بگیری .یا باهم باشین یا جدا شی .بنظر شما اگه دوهفته کاری باهاش نداشته باشم آیا منتظر باشم سراغمو بگیره یا من بعد یه مدت سراغشو بگیرم ؟ احتمالا تا ماه بعد با گرفتن وامش کل بدهیارو بده اونوقت فکرکنم گوشیشم خاموش کنه و دیگه ردی ازش نباشه .چون چندبار گفته بود بهم که بعد صاف کردن بدهیام دیگه ردی از من پیدا نمیکنین. مشاوره ام نمیاد . شما مشاوره جایی رو میشناسین قیمت مناسب باشه که بتونم برم .چون تو این وضعیت هیچ کمک مالی ندارم .
    عزیزم همین سایت هم مشاور تلفنی داره هم حضوری
    فکر کن الان لبه تیغ ایستادی و هر کلمت میتونه ایندت رو تغییر بده پس حتما حتما اول با مشاور مشورت کن
    بعد قدم بعدی رو بردار
    لینک مشاور تلفنی رو برات گذاشتم پایین

مشاوره تلفنی | مشاوره خانواده کانون مشاوران ایران
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما و راهنماییتون

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39729
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکی این پست و میخونه برامون دعااااا کنه. ان شالله هیچکی زندگیش ازهم نپاشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)