نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بی عرضگی من

2433
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39907
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی عرضگی من

سلام من 19 سالمه و هیچ کاری نمیتونم بکنم همیشه دقت میکنم و گند میزنم.مایه سر افکندگی خانوادمم و ببخشید حرف بد میزنم ولی هیچ گوهی نیستم.خدا بسیار ناتوان و احمقه.چرا؟چون منو آفریده.
    خب بگذریم.از پس کوچکترین کارهایی که همسن و سالام میکنن بر نمیام.تو رانندگی هم که افتضاحم.قیافم انقدر زشته که اسید بپاشی بهش قشنگتر میشه.یه لاغرمردنی عوضی ام.انارو نگفتم بهم مشاوره بدین.ترا خدا بهم فحش بدین.هرچی کثیف تر بهتر ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی عرضگی من

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    آیا اینکه از سمت ما مورد تحقیر قرار بگیری بهت حس لذت می دهد؟
    چند مدته این تفکراتو دارید؟
    آیا برای برطرف شدن مشکلاتتون تا حالا تلاشی کردید؟
    اینکه شما دوست دارید از سمت ما مورد تحقیر قرار بگیرد جای تفکر زیادی دارد . با توجه به اینکه دید شما نسسبت به خودتان این مقدار منفی است یعنی از عزت نفس پایینی برخوردار هستید و برای بررسی سبک شخصیتیتان نیز بهتر است به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39907
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    آیا اینکه از سمت ما مورد تحقیر قرار بگیری بهت حس لذت می دهد؟
    چند مدته این تفکراتو دارید؟
    آیا برای برطرف شدن مشکلاتتون تا حالا تلاشی کردید؟
    اینکه شما دوست دارید از سمت ما مورد تحقیر قرار بگیرد جای تفکر زیادی دارد . با توجه به اینکه دید شما نسسبت به خودتان این مقدار منفی است یعنی از عزت نفس پایینی برخوردار هستید و برای بررسی سبک شخصیتیتان نیز بهتر است به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید .
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید
    آره دوست دارم بهم فحش بدین.دوسال اینطورم از وقتی از خونه فرار کردم و نتونستم دووم بیارم.نه تلاش نکردم.به همه حسودی میکنم.پسرای مردم همشون از من بهترن.بابامینا هم همش تحقیرم میکنن.البته دفعات زیادی بهم اعتماد کردن ولی گند زدم.خجالت میکشم وقتی خانوادم با اقوام ملاقات میکنن من خودمو معرفی کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

.......
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-09-2019 در ساعت 11:05 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که شرایط سختی را تحمل کرده اید و اما برای بهتر شدن مسیر زندگیتان بهتر است راحل های حل مسئله بیشتری را اموزش ببینید و با کمک یک روانشناس استعدادها و ویژگی های خود را شناسایی کنید تا بتوانید عزت نفس بیشتری در خودتان شکل بدهید هر فردی دارای یک سری نقص ها و ویژگی های مثبت می باشد که با شناسایی می تواند ویژگی های مثبت را رشد بدهد و ویژگی های منفی خود را کاهش بدهد و به کمال نزدیک تر شود هرچند که کمال کامل برای اننسان وجود ندارد . ممکن است شما دچار اختلال شخصیتی بخاطر مشکلات زیادتان شده باشید که نیاز به بررسی به کمک یک متخصص مجرب و تست های روانشناسی می باشد سعی کنید در مسیر درت قدم بردارید تا مشکلاتتان برطرف شود شما هنوز مسیر زیادی برای آینده ور سیدن به اهدافتان دارید.
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

ببین میدونم روزای سختی رو سپری کردی از تحقیر شدن از سرزنش و مورد انتقاد قرار گرفتن , از دویدن و نرسیدن ها , ولی اینو بدون هیچ کدوم اینها حقیقت ندارند.حقیقت اینه ک
    تو بهترینی تو مثل بقیه ادمها افریده خاص خدا و اشرف مخلوقات خدایی , در وجود تو پر از استعداد و توانایی هاییست ک منتظرند توسط تو کشف بشن ,و اینو بدون هیچ انسانی بی دلیل به زمین نیومده , وظیفه تو و هر ادمی اینه ک رسالت زندگیش اهداف زندگیشو پیدا کنه و به سمت رسیدن به اونها قدم برداره . پس ازت میخام اول بشینی هدف های زندگیت ارزوهایی ک داریو مشخص کنی و بنویسی و بعد به سمتشون حرکت کنی و هرگز از تحقیر شدن از تمسخر بقیه نترس و اینو بدون روزی خواهد رسید ک همین ادمها به زندگی تو وجایگاه تو حسرت می خورند اما به شرطی ک الان به همه اون نگاه ها و حرف ها پشت کنی و با قدرت جلو بری و اینو باورکنی ک تو همین الان هم بهترینی تو همین الان هم پر از توانایی و استعدادی تو بی نهایت با ارزشی و لایق شنیدن بهترین حرف ها ​نه دشنام و توهین ....و این هم بدون همه چیز از خود خود تو شروع میشه نه کس دیگه ای ..اگر تو خودتو لایق و ارزشمند بدونی کم کم دیگران و دنیا هم به تو به چشم یه انسان باارزش نگاه میکنه ...پس این هم ازت میخام در قدم دوم رو افکار و باورهایی ک نسبت به خودت داری کار کنی و خودتو آنطور ک در حقیقت هستی ببینی

موفق باشی
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد