نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کنکور تجربی 98

2643
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39598
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کنکور تجربی 98

سلام به همه.من واقعا خسته سدم.
    من پست کنکوری ام و پارسال رتبم رنج5000 بود.الان دیگه دی ماه داره تمام میسه و من هنوز اندرخم یه جاده ام.از ظهر که از ازمون برگستم تو اینترنت دارم میگردم سروع از بهمن و همه جا نوسته حتما میسه ولی با برنامه ریزی درست
    ولی نمیدونم ایا میتونم به برنامه ریزیخودم اعتماد داسته باسم؟الان موندم که ایا به این موسسات کنکور اعتماد کنم؟کمترینسون500 و معمولیس1میلیون و با کل سی دی ها برو بالای 10 میلیون.من الان بین مکتبستان و حرف اخر موندم؟من پارسال حدودا3 میلیون فقظ کتاب و کلاس و یه برنامه250 تومنی خریدم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم. و امسال دیگه نمیخوام مثل پارسال روز اعلام نتایج اسک بریزم.
    بنظرتون خرید برنامه درسته؟کسی هست با این چیزتا رتبه زیر 200 اورده باسه؟
    من پزسکی دانسگاه تهران میخوام فقظظظظظ
    توروخدا اگر کسی میدونه کمکم کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39859
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کنکور تجربی 98

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا9090 نمایش پست ها
    سلام به همه.من واقعا خسته سدم.
    من پست کنکوری ام و پارسال رتبم رنج5000 بود.الان دیگه دی ماه داره تمام میسه و من هنوز اندرخم یه جاده ام.از ظهر که از ازمون برگستم تو اینترنت دارم میگردم سروع از بهمن و همه جا نوسته حتما میسه ولی با برنامه ریزی درست
    ولی نمیدونم ایا میتونم به برنامه ریزیخودم اعتماد داسته باسم؟الان موندم که ایا به این موسسات کنکور اعتماد کنم؟کمترینسون500 و معمولیس1میلیون و با کل سی دی ها برو بالای 10 میلیون.من الان بین مکتبستان و حرف اخر موندم؟من پارسال حدودا3 میلیون فقظ کتاب و کلاس و یه برنامه250 تومنی خریدم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم. و امسال دیگه نمیخوام مثل پارسال روز اعلام نتایج اسک بریزم.
    بنظرتون خرید برنامه درسته؟کسی هست با این چیزتا رتبه زیر 200 اورده باسه؟
    من پزسکی دانسگاه تهران میخوام فقظظظظظ
    توروخدا اگر کسی میدونه کمکم کنه

سلام ...

اولش میتونی یه کاری کنی؟ قسمت اخر جملت رو میتونی حذف کنی؟ اون جا که میگی "فقط دانشگاه تهران".
    من میگم بیا یه کار کن. اول روی قبول شدن تمرکز کن. توی قلمچی که بودم میگفتن که اگه مثلا تراز 6700 نرسیدید به دانشگاه فکر نکنین و فقط به رشته متمرکز بشین. اگه 7000 به بالا بود به دانشگاه هایی که میشه اورد فکر کنین. اگه تراز خیلی بالا بود مثلا 7500 به بالا اونوقت "میشه یه دور نگاهی به دانشگاه های تراز اول هم داشت" . میبینی ؟ در مورد تراز بالای 7500 میگه که "میشه به اون دانشگاه ها هم فکر کرد" ولی نگفت حتما برو و بهشون فکر کن.

واقع بینانه تر اگه نگاه کنی راحت تر به هدفت میرسی.
    من یه سایتی هست که کارش همین اموزش رایگانه و هر چی که از کنکور بخوای توش هست رو بهت میگم و به دوستات هم معرفی کن و به هر کی که لازمش داشت . من برای کنکور استفاده کردم و واقعا اگه نبود شاید هیچی جایی نمیتونستم قبول بشم. انجمنی هم داره که میتونی توش مشکلات درسیت رو بپرسی و برات حلش کنن.

پول هدر نده. اونجا رایگانه.
    اگه میگفتی ترازت چنده و برنامه ات چیه بهتر میتونستم کمکت کنم. اگه میخوای در مورد برنامت و ترازت اطلاعات بده تا کمکت کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39859
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

توی امتیاز ادرس سایت و انجمن رو بهت گفتم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39598
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadg نمایش پست ها
    سلام ...

اولش میتونی یه کاری کنی؟ قسمت اخر جملت رو میتونی حذف کنی؟ اون جا که میگی "فقط دانشگاه تهران".
    من میگم بیا یه کار کن. اول روی قبول شدن تمرکز کن. توی قلمچی که بودم میگفتن که اگه مثلا تراز 6700 نرسیدید به دانشگاه فکر نکنین و فقط به رشته متمرکز بشین. اگه 7000 به بالا بود به دانشگاه هایی که میشه اورد فکر کنین. اگه تراز خیلی بالا بود مثلا 7500 به بالا اونوقت "میشه یه دور نگاهی به دانشگاه های تراز اول هم داشت" . میبینی ؟ در مورد تراز بالای 7500 میگه که "میشه به اون دانشگاه ها هم فکر کرد" ولی نگفت حتما برو و بهشون فکر کن.

واقع بینانه تر اگه نگاه کنی راحت تر به هدفت میرسی.
    من یه سایتی هست که کارش همین اموزش رایگانه و هر چی که از کنکور بخوای توش هست رو بهت میگم و به دوستات هم معرفی کن و به هر کی که لازمش داشت . من برای کنکور استفاده کردم و واقعا اگه نبود شاید هیچی جایی نمیتونستم قبول بشم. انجمنی هم داره که میتونی توش مشکلات درسیت رو بپرسی و برات حلش کنن.

پول هدر نده. اونجا رایگانه.
    اگه میگفتی ترازت چنده و برنامه ات چیه بهتر میتونستم کمکت کنم. اگه میخوای در مورد برنامت و ترازت اطلاعات بده تا کمکت کنم

ترازم که اصلا خوب نیست تو 5000 استولی خب اینم بگم من اگر ترازم اینه واقعا با امادگی نهایتا20 درصد اینه یعنی حتی یه بارم نسده زیست و فیزیک و سیمی را مثل ادم بخونم یا حتی عمومی ها ولی میدونم اینو جدا میدونم اگر بخوام میتونم
    و راجب حذف دانسگاه،یکی از مهمترین موارد ارزو کردن تعیین دقیق اون هست.من اگر بگم فقظ پزسکی میخوام خب اون میتونه هر جایی باسه حتی پردیس ولی اگر بگم فقظ تهران اونوقت تمام تمرکزم میسه اون
    من تو خودم میبینم اگر واقعا بخونم 100 درصد به اونی که میخوام میرسم ولی راه رسیدن به اون رو سردرگمم؟راستی ازمون قلم چی میرم

و این موسسات واقعا به درد نمیخورن؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39859
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا9090 نمایش پست ها
    ترازم که اصلا خوب نیست تو 5000 استولی خب اینم بگم من اگر ترازم اینه واقعا با امادگی نهایتا20 درصد اینه یعنی حتی یه بارم نسده زیست و فیزیک و سیمی را مثل ادم بخونم یا حتی عمومی ها ولی میدونم اینو جدا میدونم اگر بخوام میتونم
    و راجب حذف دانسگاه،یکی از مهمترین موارد ارزو کردن تعیین دقیق اون هست.من اگر بگم فقظ پزسکی میخوام خب اون میتونه هر جایی باسه حتی پردیس ولی اگر بگم فقظ تهران اونوقت تمام تمرکزم میسه اون
    من تو خودم میبینم اگر واقعا بخونم 100 درصد به اونی که میخوام میرسم ولی راه رسیدن به اون رو سردرگمم؟راستی ازمون قلم چی میرم

و این موسسات واقعا به درد نمیخورن؟
    تراز 5000 اصلا بد نیست عزیز من فقط وحشتناکه این رو با لبخند زدن گفتم چون این وضعیت موقتی هست. اون سایت چه بخوای چه نخوای همه چیز رو تغییر میده و تراز 5000 یه خاطره میشه برای خندیدن

برو سایت و شروع کن به خوندن.

بازم سوالی داشتی بپرس تونستم جواب میدم.

موفق باشی

6. کاربران زیر از sajadg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد