نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اخلاق همسرم

4473
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39954
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق همسرم

سلام نه سال عروسی کردم یه پسر ۴ ساله دارم با شوهرم سالها دوست بودیم و به بدبختی عروسی کردیم حالا رفتارش اذیتم میکنه دورامدنای طولانی خاموش کردن گوشیش بد دهنی داغونم بحثم نمیتونم بکنم بخاطر بچم نمیدونم معتاده یا خیانت میکنه زیر بار نمیره میگه تو مشکل داری میپرسم کجا بودی میگه هرجا دوست داری فکر کن من همونجا بودم رفتارش اذیتم میکنه هزینه مشاوره هم زیاده نمیتونم برم کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اخلاق همسرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که شرایط سختی را تحمل می کنید اما بهتر بود با مدت طولانی که شما قبل از ازدواج با همسرتان دوست بودید سعی در شناخت ویژگی ها و علایق و سبک زندگی مورد نظر ایشان انجام می دادید. آیا از اول ازدواجتون این مشکلات وجودداشته است؟
    عموما افرادی که بددهنی می کنند از اعتماد به نفس پایینی برخوردار می باشند و سعی می کنند با این کار بر اعتماد به نفس پایین ود سرپوش بگذارند . متاسفانه تا با ایشان صحبت نشود و ریز رفتارهای هردوی شما مورد بررسی قرار نگید نمی توان قضاوتی در مورد ایشان و مشکلاتتان انجام داد . اینکه افکار خیانت و اعتیاد در ذهن شما وجود دارد یکی از نشانه هایی است که بهتر است به روانشناس مراجعه داشته باشید و با توجه به اینکه با صحبت های خودتان همسرتان جواب درستی به شما نمی دهند بهتر است برای بهتر شدن مشکلات و یا حداقل برای روحیه خودتان وارد پروسه مشاوره شوید . دلایل یک سری رفتارهای همسرتان مثلا خاموش کردن گوشی یا دیر آمدن به منزل باید مشخص شود تا بتوان تغییری ایجاد کرد. سعی کنید محیط خانه را برای همسرتان جذاب کنید و تنوعی در زندگی خود و رابطه های عاطفی و جنسیتان ایجاد کنید تا محیط خانه جذاب تر از بیرون برای همسرتان باشد البته این ها راحل های کلی می باشند و برای راحل های دقیق تر نیاز به بررسی بیشتر می باشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرکسری نمایش پست ها
    سلام نه سال عروسی کردم یه پسر ۴ ساله دارم با شوهرم سالها دوست بودیم و به بدبختی عروسی کردیم حالا رفتارش اذیتم میکنه دورامدنای طولانی خاموش کردن گوشیش بد دهنی داغونم بحثم نمیتونم بکنم بخاطر بچم نمیدونم معتاده یا خیانت میکنه زیر بار نمیره میگه تو مشکل داری میپرسم کجا بودی میگه هرجا دوست داری فکر کن من همونجا بودم رفتارش اذیتم میکنه هزینه مشاوره هم زیاده نمیتونم برم کمکم کنین
    سلام
    با آرزوي حل مشكل شما دوست عزيز براي مشاوره ميتونيد به پايگاه هاي سلامت مراجعه كنيد كه هزينه اي براي شما نخواهد داشت.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه نفرو بفرست دنبالش ببینم کجاها میره تا خیالت راحت شه بعد تو به خودت برس به خونه و بچه محلش نزار بزار اون بیاد سمتت-

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد