نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: تبهکار یا قربانی

2098
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تبهکار یا قربانی

سلام پسر 17ساله ای هستم 4سال و بیشتر در کنار شیزوفرنی دچار شخصیت مرزی و نمایشی شدم یکبار مورد تعرض قرار گرفتم بچه طلاق بودم توی بچگیم کتک میخوردم از مادرم ولی بلاهایی که سرم اومده اصلا برام اهمیتی نداره و الان بیشترین چیزی که ازارم میده شرایط زندگیم رفتار دیگران با من و خودزنی و همچنین اعتیاد به خودارضایی هست که برام عذاب اور شده اما عین یه مخدر حالمو خوب میکنه بعد از یک سال من ماهیانه خودزنی میکردم که الان 2 ماهه از هر هفته خودزنی رسیده به هر روز و یا دو روز یک بار تا جوش خوردن زخمم با کسی در ارتباطم که همون اقای شیزوفرنی هست اون خیلی کمکم میکنه و منو کاملا بی نیاز کرده از نیاز عاطفی چندین بار تونستم کامل باهاش حرف بزنم خیلی کمک کنندس برام البته باعث شد خیلی چیزارو بفهمم از سیستم زندگی ادما و دولت و همه چیز راجب خدا .. بازم میگم برام اهمیتی نداره این چیزا اما واقعا دارم عذاب میکشم هیچ وقت نمیتونم ثبات رو تجربه کنم از 9سالگی کامل از دوست و اجتماع فراری شدم و توی هر حالتی باهاش حرف میزنم به کمک شخصیت نمایشی خیلی کارا ازم بر میاد اما خستم کرده این داستان همینطور شخصیت مرزی که بدجور چیره شده روی من و دوستم اون جامعه ستیزه تقریبا و برام مهمه بودنش بدترین قسمت این زندگی اینه متوجه شدم همه دارن بهم دروغ میگن و فقط می خوان ثابت کنن ک هیچیم نیست کسی براش اهمیتی نداره و سیستم هرچی بخواد ازشون اونا بهش عمل میکنن من الان خوب شدنم برام مهمه ولی فردا اینجوری نیست اینم یادم رفت که دچار انحرافات جنسی بدی شدم و الان کمرنگ شده دیگه خیلی چیزارو گفتم بازم همه داستان زندگیم نیست فقط می خوام که بدونم باید چیکار کنم چرا وجدان ندارم چرا منحرف شدم و لطفا بگید که شما کمکم میکنید؟ ممنون که گذاشتین حرفامو بزنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : تبهکار یا قربانی

نقل قول نوشته اصلی توسط arad19 نمایش پست ها
    سلام پسر 17ساله ای هستم 4سال و بیشتر در کنار شیزوفرنی دچار شخصیت مرزی و نمایشی شدم یکبار مورد تعرض قرار گرفتم بچه طلاق بودم توی بچگیم کتک میخوردم از مادرم ولی بلاهایی که سرم اومده اصلا برام اهمیتی نداره و الان بیشترین چیزی که ازارم میده شرایط زندگیم رفتار دیگران با من و خودزنی و همچنین اعتیاد به خودارضایی هست که برام عذاب اور شده اما عین یه مخدر حالمو خوب میکنه بعد از یک سال من ماهیانه خودزنی میکردم که الان 2 ماهه از هر هفته خودزنی رسیده به هر روز و یا دو روز یک بار تا جوش خوردن زخمم با کسی در ارتباطم که همون اقای شیزوفرنی هست اون خیلی کمکم میکنه و منو کاملا بی نیاز کرده از نیاز عاطفی چندین بار تونستم کامل باهاش حرف بزنم خیلی کمک کنندس برام البته باعث شد خیلی چیزارو بفهمم از سیستم زندگی ادما و دولت و همه چیز راجب خدا .. بازم میگم برام اهمیتی نداره این چیزا اما واقعا دارم عذاب میکشم هیچ وقت نمیتونم ثبات رو تجربه کنم از 9سالگی کامل از دوست و اجتماع فراری شدم و توی هر حالتی باهاش حرف میزنم به کمک شخصیت نمایشی خیلی کارا ازم بر میاد اما خستم کرده این داستان همینطور شخصیت مرزی که بدجور چیره شده روی من و دوستم اون جامعه ستیزه تقریبا و برام مهمه بودنش بدترین قسمت این زندگی اینه متوجه شدم همه دارن بهم دروغ میگن و فقط می خوان ثابت کنن ک هیچیم نیست کسی براش اهمیتی نداره و سیستم هرچی بخواد ازشون اونا بهش عمل میکنن من الان خوب شدنم برام مهمه ولی فردا اینجوری نیست اینم یادم رفت که دچار انحرافات جنسی بدی شدم و الان کمرنگ شده دیگه خیلی چیزارو گفتم بازم همه داستان زندگیم نیست فقط می خوام که بدونم باید چیکار کنم چرا وجدان ندارم چرا منحرف شدم و لطفا بگید که شما کمکم میکنید؟ ممنون که گذاشتین حرفامو بزنم.
    دوست گرامی
    شرایط شما بسیار پیچیده است و به مداخله یک متخصص نیاز داره.
    اگه با یک روانپزشک حاذق همکاری کنید و تحت درمان قرار بگیرید، از شدت مشکلاتتون کاسته میشه و میتونید زندگی بهتری داشته باشید.
    در نظر داشته باشید اینکه خودتون از مشکلات و اختلالات احتمالیتون آگاه هستید، نشون میده خودتون هم تا حدی در حفظ اون نقش دارید و ممکنه منافعی براتون داشته باشه. با خودتون رو راست باشید و به دنبال یک حس بهتر و زندگی سالم تر باشید.
    ویرایش توسط انترن پزشکی : 01-16-2019 در ساعت 10:18 PM

3. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

ضمناً در صورتی که تشخیص شخصیت مرزی در مورد شما توسط یک متخصص و به درستی صورت گرفته باشه، اغلب مشکلاتتون به خاطر همین اختلال هست و بقیه به نوعی با اختلال اصلی شما مرتبط هستند.
    اگه برای این اختلال مورد درمان قرار بگیرید و خودتون هم خواهان تغییر باشید، بسیاری از مشکلاتتون حل میشه.
    هر وقت برای یک مدت طولانی احساس کردین به تغییر نیاز دارین، همون وقت سراغ یک متخصص اعصاب و روان برید و خودتون رو برای بستری شدن در بیمارستان آماده کنید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که شرایط روحی بدی را در گذشته تجربه کرده اید و در مورد خودزنیاتان نیز بسیاری از نوجوانان هم سن شما که راههای حل مسئله مناسب را نمی دانند با خودزنی و زخمی کردن خود برای مدت کوتاهی احساس آرامش می کنند و همچنین خودزنی شما می تواند بخاطر مشکلات دیگری چون مشکلات خانوادگی ، افسردگی، اضطراب و .. باشد و برای رفع آن نیز به بررسی بالینی و برای شناخت علت آن و بعد درمان می باشد و مورد دیگر اینکه با توجه به اینکه دوست شما اسکیزوفرنی دارد ممکن است دچار یک سری توهمات باشد که بر روی شما نیز تاثیر بگذارد بهتر است برای تشخیص دقیق مشکلتان به یک متخصص مجرب مراجعه کنید و در صورت نیاز وارد پروسه دارو درمانی و یک سری درمانهای روانشناسی شوید تا نتایج بهتری بدست آورید . دقت کنید که بسیاری از مشکلات شما از جمله خودارضایی و خودزنی و همچنین رفتارهای اشتباه شما اگر به موقع با مداخله متخصص همراه شود می تواند نتیجه خوبی دریافت کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون اما شرایط بدی گرفتارم کرده فکرشم نمیتونم بکنم برای بستری یا حتی روانپزشک چون چندین بار مراجعه کردم و اون نمیذاشت حقیقت رو بگم و خانوادم الان هم فکر میکنن می خوام به دکتر دروغ بگم اما خب خودمم نمیدونم ایا فردا اصن دوست دارم خوب بشم یا.. خیلی سخته این زندگی که من یا اون ساختیم حالا هرکی، توی موقعیت بد توی مسیر اشتباهی قرار گرفتم که باعث شد مشکلاتم چند برابر بشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام فقط می خواستم بدونم الان توی موقعیت من کار درست چی هست؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    ممکنه بفرماید چه کسی اجازه نمی دهد شما حقیقت را به روان پزشک بگوید؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همون دوستم که باهام حرف میزنه ولی بهش گفتم بهم اجازه داده

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش فقط جدا از روانپزشکو بستری شدن چیزی بود منو ازاد کنه از این مشکلات گناهی که نداره یه بچه بخواد همه جور بلایی سرش بیاد پس عدالت چیه ؟؟؟

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود بزرگوار
    مطلب را خواندم و بسی ناراحت شدم ، ای کاش در توانم بود کمکی کنم آنی که هیچ از دستم برنمی آید امیدوارم دکتر کمکتان کند....

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود بزرگوار
    مطلب را خواندم و بسی ناراحت شدم ، ای کاش در توانم بود کمکی کنم آنی که هیچ از دستم برنمی آید امیدوارم دکتر کمکتان کند....
    تو خودت واسه خودت یه پا دکتری
    به قول خودم
    دکی امیر که میگن شومایی ؟
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو خودت واسه خودت یه پا دکتری
    به قول خودم
    دکی امیر که میگن شومایی ؟
    درود
    وقتی عربی میشود فلان عرب دیگری میشود فلانش چرا ما دکتر نشویم ؟! "دودوتا میشه شونزه تا کی به کیه!"

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد