نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چه کنم

1740
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چه کنم

متوجه خیانت همسرم شدم البته به گفته خودشش فقط در حد پیام بوده .با وساطت خانواده و پشیمانی خودش به خاطر بچه هام برگشتم ولی متاسفانه یه مورد دیگه دیدم و اظهار کرد این هم مال قبله و بعد از اومدن تو ارتباط پیامک هم باهیچ کسی نبوده.البته که من اصلا بهش اعتماد نکردم تو مغازش دوربین نصب کردیم و سیمکارتهاش را گرفتم .خانوادش خیلی برخورد کردند باهاش .و من هم گفتم اجازه نمیدم آبروی بچه هامو ببره و اگر بار بعد ببینم خودم آبروی اون را پیش فامیلش میبرم.الان نمیدونم تو خونه باهاش چطور رفتار کنم دلم ازش سرده وم حرف نمی زنم.ضمنا چه کارهایی باید بکنم حداقل جلوی تکرارش را بگیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چه کنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که به اعتماد شما نسبت به ایشان آسیب وارد شده است اما بهتر بود در این مواقع آرامش خود را حفظ می کردید و این مشکل را در بین خودتان و با کمک یک مشاور برطرف می کردید با توجه به اینکه شما به ایشان یک فرصت دوباره داده اید بهتر است بگذارید زمان بگذرد تا ایشان تلاش خود را برای باز گرداندن اعتماد شما انجام دهند و خودتان نیز بتوانید این موضوع را در ذهنتان حل کنید و اعتماد از دست رفته خود را بازسازی کنید و این نیاز به گذر زمان دارد . سعی نکنید حالا که فرصت دوباره به ایشان داده اید با رفتارهای سرد و یا سرکوفت و چک کردن ایشان این مشکل را هر روز تکرار کنید چون نه به نفع خودتان و همسرتان است و نه فرزندانتان نمی باشد .سعی کنید دلیل این خیانت را بفهمید یعنی به نظر میرسد یک جایی از رابطه شما دچار مشکل باشد که همسرتان به این مسیر رفته است هرچند در اشتباه بودن مسیر ایشان شکی نیست و این مشکل را برطرف کنید و همچنین سعی کنید حتی در این شرایط احترام همسرتان را حفظ کنید و از بیان این موضوعات در جلوی فرزندانتان خوداری کنید چون ممکن است دیدگاه آنها در این مورد و پدرشان دچار مشکل شود و همچنین با تکرار این موضوع به همسرتان همیشه در ذهن خودتان و او این موضوع را زنده نگه می دارید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم اینکه توی مغازش دوربین نصب کردی و تحت کنترلش گرفتی هیچیو عوض نمیکنه اون اگر بخواد کاریو بکنه صددرصد میکنه و اصلا براش مهم نیست و کلی راه پیچوندن پیدا میکنه باید یه کاری کنی که خودش به این نتیجه برسه و اینکه حتما برای رفع مشکلتون به مشاوره برید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

خب میدونی گاهی وقتا شما زن ها از کاه کوه میسازین
    شاید قضیه اون طوری که تو فکر میکنی نیست
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالب خوبی که تو سایت گذاشتید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد