نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نداشتن دوستان زیاد

845
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29574
    تشکـر
    6
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    8

نداشتن دوستان زیاد

سلام.
    من یه پسرم و 19 سالمه، کلا دو تا دوست دارم که زیادم نمیبینمشون. بیشتر وقتم رو تو خونه هستم با گوشی و اینترنت، خانوادمونم با اقوام تقریبا هیچ رفت و امدی نداریم، از این که بیشتر وقتمو تو خونه هستم عذاب میکشم، رفت و امد خانوادگیمون رو نمیتونم بهتر کنم ولی پیدا کردن دوست رو شاید.

لطفا بگین چطوری میتونم دوستای بیشتری پیدا کنم، لطفا راهکار اساسی بگین راهکاری که واقعا جواب بده، منم میخوام دوستای زیادی داشته باشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نداشتن دوستان زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط bande_kgoda8899 نمایش پست ها
    سلام.
    من یه پسرم و 19 سالمه، کلا دو تا دوست دارم که زیادم نمیبینمشون. بیشتر وقتم رو تو خونه هستم با گوشی و اینترنت، خانوادمونم با اقوام تقریبا هیچ رفت و امدی نداریم، از این که بیشتر وقتمو تو خونه هستم عذاب میکشم، رفت و امد خانوادگیمون رو نمیتونم بهتر کنم ولی پیدا کردن دوست رو شاید.

لطفا بگین چطوری میتونم دوستای بیشتری پیدا کنم، لطفا راهکار اساسی بگین راهکاری که واقعا جواب بده، منم میخوام دوستای زیادی داشته باشم
    سلام
    خب برای پیدا کردن دوست بهتره وقت بیشتری رو برای بیرون رفتن وفعالیت های بیرون از خونه اختصاص بدی یکی از راه هایی که می تونه کمکت کنه اینه که بری توی کلاسای مختلف مثل ورزشی ،کامپیوتر،زبان و...ثبت نام کنی اینجوری با آدمای بیشتری درارتباطی وبهتر می تونی دوست پیدا کنی .
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نداشتن دوستان زیاد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هرچه میزان روابط اجتماعی و حضور شما در اجتماع بیشتر باشد امکان آشنایی با افراد بیشتری را خواهید داشت و همچنین حق انتخاب دوست های بیشتری که با موقعیت شما هماهنگی بیشتری داشته باشند. مثلا : شرکت در کلاس های ورزش ، موسیقی ، سمینارها و کلاس کنکور و... میتواند امکان آشنایی شما را با افراد زیادی فراهم کند دقت کنید که قابل درک است که در سن قرار دارید که روابط دوستی برایتان ارزش بالایی دارد اما بهتر است مراقب باشید که با چه افرادی رفاقت می کنید چون دوستی هم می تواند باعث پیشرفت فرد هم پس رفت فرد شود. در این مسیر تقویت روابط عمومی خودتان برای برقراری ارتباط می تواند به شما کمک زیادی کند. سعی کنید رد جمع حضور داشته باشید و قبل از ورود به جمع در مورد چیزهایی که ممکن است بخواهید در مورد ان صحبت کنید تمرین کنید اگر یک معرف برای رفتن به بعضی جمع ها پیدا کنید روند آشنایی بهبود می یابد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)