نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: خیانت شوهرم

18856
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهرم

سلام خسته نباشید...حدود شیش ماه عقد کردم...چهارسال قبل عقد با شوهرم دوست بودم...دوسال بعد دوستیمون متوجه شدم با ی خانمی دوست شدن ک فیلم و چتای مبتذلی بین هم ردوبدل میکنن...ایشون خیلی التماس کردن ک جبران میکنن فرصت خواستن منم چون خیلی دوسش داشتم بهش فرصت دادم امروز فهمیدم از دوسال پیش بااون خانم دوست بودن...خیلی حرف بهش زدم گفتم حالم ازش بهم میخوره پشیمونم از ازدواجم باهاش....همسرم میگه هرکاری کردم برا قبل خواستگاری ک بیام برات بوده بعد خواستگاری دیگ اصن جوابشو ندادم...بااینک پیاماشو دیدم تاریخاشو نگاه کردم تا دوماه پیش باهاش چت میکرده ولی اصن خودش قبول نمیکنه میگه قبل خواستگاری اگ هزار تا کار کردم بعد اون ک همه چی جدی شد گذاشتپ کنار گفتم پس این چی میگه دوماه پیش چت کردی میگه نکردیم فقط ی شب پیام داد من جوابشو دادم...الان باخودم فکر میکنم همسرم اگ واقعا نمیخاست باهاش ادامه بده خدافظی میکرد میگفت رن گرفتم دیگ پیام نده ولیی هیچی بهش نگفته الانم ازتون کمک میخام ازتون خواهش میکنم بگید چکار کنم دارم دیوونه میشم دلم داره میترکه

2. کاربران زیر از fatemeh1186 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت شوهرم

سلام
    به نظرم بهتره تا دیر نشده ازش طلاق بگیرید چون شما یه باربهش فرصت دادید ولی بازم خیانت کرده بعید نیست چند وقت دیگه بازم این کارشو تکرار کنه پس از همین الان جدابشید بهتره تا بعد
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم چون خیلی دوسش دارم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1186 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید...حدود شیش ماه عقد کردم...چهارسال قبل عقد با شوهرم دوست بودم...دوسال بعد دوستیمون متوجه شدم با ی خانمی دوست شدن ک فیلم و چتای مبتذلی بین هم ردوبدل میکنن...ایشون خیلی التماس کردن ک جبران میکنن فرصت خواستن منم چون خیلی دوسش داشتم بهش فرصت دادم امروز فهمیدم از دوسال پیش بااون خانم دوست بودن...خیلی حرف بهش زدم گفتم حالم ازش بهم میخوره پشیمونم از ازدواجم باهاش....همسرم میگه هرکاری کردم برا قبل خواستگاری ک بیام برات بوده بعد خواستگاری دیگ اصن جوابشو ندادم...بااینک پیاماشو دیدم تاریخاشو نگاه کردم تا دوماه پیش باهاش چت میکرده ولی اصن خودش قبول نمیکنه میگه قبل خواستگاری اگ هزار تا کار کردم بعد اون ک همه چی جدی شد گذاشتپ کنار گفتم پس این چی میگه دوماه پیش چت کردی میگه نکردیم فقط ی شب پیام داد من جوابشو دادم...الان باخودم فکر میکنم همسرم اگ واقعا نمیخاست باهاش ادامه بده خدافظی میکرد میگفت رن گرفتم دیگ پیام نده ولیی هیچی بهش نگفته الانم ازتون کمک میخام ازتون خواهش میکنم بگید چکار کنم دارم دیوونه میشم دلم داره میترکه

با سلام خدمت شما دوست عزیز

قابل درک است که این اتفاق می تواند در شما دیدگاه منفی ایجاد کند اما توجه داشته باشید که قبل از قضاوت و تصمیم گیری عجولانه با همسرتان صحبت کنید و باور حرفهای او را در اولویت قرار دهید و نگذارید به راحتی زندگیتان توسط شخص سومی مورد تهدید قرار گیرد . شما درمتن پیامتان ذکر کردید ک آخرین پیام همسرتان دوماه قبل بوده شاید این مهم گواه این باشد ک همسرتان صادق بوده و به کسی جز شما فکر نمیکند واز بعد ازدواجتان مرتکب خطایی نشده باشد اگ هنوز به صداقت حرفاش ایمان دارید بهتر است باور حرفای همسرتان را در اولویت قرار بدهید بعد باید به خودتان رجوع کنید ببینید آیا در رابطه تان کم و کاستیی داشتید یا رفتار و اخلاقتون به شکلی بوده ک موجب سرد شدن رابطه یا پناه بردن و گریز همسرتان به دیگران شده باشد کمی به خودتان و همسرتان با درست تصمیم گرفتن فرصت بدهید تا به مرور زمان اعتماد قبلی بین شما برگشت کند و درصورت تفاهم مجدد از یادآوری مداوم این موضوع به همسرتان خوداری کنید . خودتان را سرگرم کنید و از تمرکز و بعد از آن خیال پردازی بپرهیزید چون ممکن است نوعی خطای شناختی در شما ایجاد شود که باعث شود رابطه شما و همسرتان مورد آسیب قرار گیرد. در صورتی که این افکار زیاد از حد باعث اذیت و بر روی عملکردتان در زندگی و روابطتتان با همسرتان تاثیر گذاشت حتما برای بررسی بیشتر با یک روانشناس مجرب به صورت حضوری صحبت کنید

6. کاربران زیر از Fatema123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38144
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم چون خیلی دوسش دارم
    عزیزم همین الان هم داره بهت دروغ میگه... نذار به شعورت توهین بشه... خیانت موقعی قابل بخشش هست که طرف مقابل قبول کنه . نه اینکه هنوز روی دروغ خودش پافشاری کنه اینو از هر مشاور حاذق بپرسی بهت میگه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    عزیزم همین الان هم داره بهت دروغ میگه... نذار به شعورت توهین بشه... خیانت موقعی قابل بخشش هست که طرف مقابل قبول کنه . نه اینکه هنوز روی دروغ خودش پافشاری کنه اینو از هر مشاور حاذق بپرسی بهت میگه
    سلام دوست گرامی ببخشید شما یک مشاور هستید یا نعوذ بالله علم غیب دارید ک با اطمینان اعلام میکنید شوهر این خانم یک دروغگوس درصورتی ک خود این خانم به یقین نرسیدن به نظر من شما یا شکست عشقی خوردید یا تو زندگیتون با مشکلای بزرگی باهمسرتون دچار هستید ک درهمه پیاماتان به همین سادگی بقیه رو تشویق به طلاق میکنید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ببخشید شما یک مشاور هستید یا نعوذ بالله علم غیب دارید ک با اطمینان اعلام میکنید شوهر این خانم یک دروغگوس درصورتی ک خود این خانم به یقین نرسیدن به نظر من شما یا شکست عشقی خوردید یا تو زندگیتون با مشکلای بزرگی باهمسرتون دچار هستید ک درهمه پیاماتان به همین سادگی بقیه رو تشویق به طلاق میکنید عمیقا بهتون پیشنهاد میکنم درسریعترین زمان ممکن خودتونو به یک مشاور یا روانشناس برای حل مشکل بزرگتون معرفی کنید

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38144
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر میکنم شما علم غیب دارید که در مورد زندگی من اینطور قضاوت میکنید .. من نه شکست عشقی خوردم نه با شوهرم مشکلی دارم و معمولا خیلی کم اینجا پیام میذارم نمیدونم من رو با کی اشتباه گرفتید که میگید من کسی رو تشویق به طلاق کردم ...
    ما آدما دوست داریم توی مواقع سخت خودمونو گول بزنیم چون نمیتونیم درست تصمیم بگیریم یا خیلی وقتا میدونیمو شجاعت عمل کردن بهش رو نداریم.. شما اگر پیام دوست عزیز رو بخونید متوجه میشید که پیام هایی که ایشون توی گوشی شوهرشون دیدین مال 2 ماه پیشه تاریخ داره ولی شوهرشون اصرار داره که اینا مال 2 سال پیشه... پس داره دروغ میگه .چرا باید پیام هی دو سال پیش توی گوشیش باشه؟ مگه میشه تاریخ اشتباه باشه؟اگه شوهرش راست میگه و هیچ رابطه ای با اون خانوم نداره پس این پیام ها تو گوشیش چکار میکنه؟
    و بر خلاف چیزی که شما از پیام من متوجه شدید من کسی رو تشویق به طلاق نکردم فقط به ایشون گفتم که با واقعیت روبرو شن ...
    و شدیدا واسه شما احساس تاسف میکنم
    ویرایش توسط saba saberi : 02-12-2019 در ساعت 12:20 PM

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس شما در زمان فعلی قابل درک می باشد اما بهتر است اول آرامش خود را حفظ کنید و بعد از آن دقت کنید که فعلا موضوع را با فرد دیگری در میان نگذارید مخصوصا دوستان یا خانواده چون اگر تصمیم به ادامه زندگی بگیرید دیدگاه دیگران د رآینده می تواند در روند زندگیتان تاثیر گذاردو بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان صحبت کنید و دقیقا برای ایشان مشخص کنید که شما به چه چیزی خیانت می گوید گاهی افراد فکر می کنند که اگر با کسی رابطه جنسی نداشته باشند خیانت نکرده اند و در صورتی که تصمیم به ادامه زندگی مشترک گرفتید بهتر است هردوی شما وارد پروسه مشاوره شوید تا با کمک مشاور بتوانید روابط زندگی مشترکتان را بیشتر مورد بررسی قرار بدهید و دیدگاه همسرتان مورد بررسی بیشتر قرار گیرد . ممکن است واقعا حقیقت آن چیزی باشد که همسرتان بیان کرده اند اما بهتر بود ایشان واکنش دیگری نشان می دانند اما بهتر است به حرفهای ایشان توجه کنید و بعد تصمیم گیری کنید در صورتی که بخواهید به زندگی مشترکتان ادامه بدهید نیاز است که هردو نفر به هم فرصت بدهید تا هم ایشان تلاششان را برای برگشت اعتماد شما انجام بدهند و هم شما بتوانید اعتمادتان را به همسرتان بازسازی کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

12. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید ...واقعا ممنونم از وقتی برام گذاشتید...حرف شما درست شاید من کمو کاستی داشته باشم ولی بهش هر دفعه گفتم حرفی داری بیا بهم بگو تو دلت چیزی نگه ندار...ولی دیدم برا سیگار کشیدنش بااون خانم صحبت کردن ک نامزدم درکم نمیکنه همش میگه نکش نکش...ولی من گذاشتم ب عهده خودش ک هروقت تونست ترک کنه....دیشب بااون دختر خانم صحبت گردم میگفت با نامزدش مشکل داشته از نامزد من مشاوره میگرفته ...ولی با خودم ک هست دریغ از ی کلمه حرف همش تو گوشی بازی میکنه میگم بهش میگه تو بیا صحبت کن من حرفی ندارم ...زندگی خودمون همش دعوا بحث سردیه ی بار نگفت بیا بشین راجب مشکلمون صحبت کنیم بقیه رو راهنمایی میکنه مشورت میده حتی اون دختری ک معلوم نیود کیه ولی زندگی خودمون از سردی یخ زده دیگ...الان میخام بدونم چجور باهاش رفتار کنم ک متوجه اشتباهش بشه بیاد باهام صحبت کنه من ک میخام دیگ محلش نزارم تا چند ماه سرسنگین باشم دیگ هم بی تفاوت باشم باهاش میشه شمام کمک کنید بگید موقع صحبت کردن چی بهش بگم موندم بخدا حالمم خیلی بده دارم دیوونه میشم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که اینگونه اختلافات حتی ریز می تواند باعث شود که شما از یکدیگر فاصله بگیرید و فرد دیگری بتواند راحت تر وارد زندگی شما شود . در هنگام صحبت کردن بهتر است یک سری اصول کلی از جمله احترام به همسرتان و خانواده و هرکسی که برای او عزیز است را نگه دارید، از توهین بپرهیزید ، به او اجازه بدهید صحبت کند و نخواهید سریع به او راحل بدهید بلکه تمرین کنید یک شنونده خوب نیز باشید ، همدلی کنید و نشان بدهید که شرایط سخت او را درک می کنید و اصرار نکنید که بعضی از مسائل را به شما بگویند چون ممکن است جواب برعکس بگیرید ، برای صحبت کردن از چیزهای معمولی شروع کنید ، دقت کنید که زمان صحبت مناسب باشد و همسرتان خسته نباشد و... اینکه شماا بخواهید با کم کردن رابطه یا بی توجهی متوجه همسرتان را به خودتان جلب کنید شاید در کوتاه مدت به شما جواب بدهد اما راحل مشکل شما نیست و در بلند مدت باعث فاصله بیشتر در بین شما خواهد شد. بهتر است خانواده درمانی را تجربه کنید در آن محیط به کمک مشاور میتوانید نحوه صحیح صحبت با یکدیگر را آموزش ببینید . سعی کنید علایق همسرتان را بشناسید و حتی اگر نیاز است تغییرات کوچکی بدهید مثلا با او به دیدن فوتبال بپردازید اگر دوست دارد ف یک غذای مورد علاقه اش را بپذیرد، در رابطه جنسی خود کمی تنوع ایجا کنید ، و هرچیزی که حتی به مقدار کم می تواند روحیه ایشان را بهتر کند و باعث شادی شود در شادی توجه همسرتان به شما بیشتر می شود و شما فرصت بهتری برای صحبت و گفتن احساساتتان دارید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من الان اصن نمیتونم همچین کارایی بکنم براش چون خیلی ازش بدم اومده در کنارشم دوسش دارم نمیخام از دستش بدم...ولی اینجور ک شما میگید یعنی از همین الان باهاش درست رفتار کنم قهر نکنم ک بفهمه اشتباه کرده....اگ از الان مهربون باشم دفعه دیگ هم تکرار میکنه میگه مگ اون دفعه چیکار کرد ک الان بکنه...فقط موندم چند وقت باهاش سرسنگین باشم ی ماه دوماه سه ماه بنظرتون چند وقت...اصن مخم خالی شده اینگاری مسافرتم هستم نمیتونم برم مشاوره حضوری صحبت کنم تا برگردم شهرمم دیوونه میشم اگ کمکم کنید ممنون میشم ازتون

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

خب باید این مسله رو در نظر بگیریم که همسر شما ، شمارو دوست داشته که اومده خاستگاری شما و با شما ازدواج کرده وگرنه میتونست خاستگاری نفر دوم بره .

ببینید بعضی مواقع فاصله های که بین شماا و همسرتون ایجاد میشه یکسری افراد فرصت طلب پیدا میشن و بخوان زندگی دیگران رو خراب کنن

به نظرم شما با توجه به اینکه همسرش هستید و مطمنن دوسش دارید لازمه که یک فرصت از ته دل و واقعی بهش بدین وگرنه اینکه بخواین قهر کنید و فاصله بگیرید یجورایی بیشتر باعث میشید که ایشون ازتون دورودورتر و در تله های بدتری گرفتار بشن. اگر میخاین قهر کنید که بهتره طلاق بگیرید وگرنه اگر هدفتون اصلاح روابطتتونه باید به خواسته های هم گوش کنید به خاطر هم تغییر کنید و رفتارهاتونو بهتر کنید
    قرار نیست دونفری که ازدواج میکنن همدیگرو تحمل کنن بلکه از کنار هم بودن باید لذت ببرن. اگر مسئولیت ازدواج رو پذیرفتید پس به راحتی تسلیم نشید و اگر همسرتون تسلیم شد اونموقع هست که با خیال راحت این رابطه رو تموم میکنید چون از بابت خودتون مطمن هستید که تلاشتونو کردید.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

17. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واااای شما واقعاعالین در این موارد دوبار تاحالا ازتون مشاوره گرفتم دفعه اول جواب گرفتم خداکنه این دفعه هم جداب بگیرم......پس بحرفتون گوش میکنم باهاش صحبت میکنم بهش فرصت میدم...ولی سرسنگین ک میتونم رفتار کنم تا ی مدت یا نه بعد اینک عذرت خواهی کردو ن فرصت دادم رابطمونو مث قبل کنم...ببخشید این همه میگم چون اصن نمیدونم باید چیکار کنم

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41004
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان لطفا راهنمییم کنید. باوجود بارداریم شوهرم بهم خیانت کرده من باید چیکار کنم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi karen نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمییم کنید. باوجود بارداریم شوهرم بهم خیانت کرده من باید چیکار کنم
    سلام بهتره یه تاپیک جدا بزنید ومشکلتون رو اونجا به طور کامل تری شرح بدین تا مشاوران سایت بیان راهنماییتون کنند.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببخشید من بعنوان یک آقا و کسی که بین آقایون بوده نظر میدم , کارشناس نیستم و حس قلبی و از تجربیات و شناخت خودم میگم ....
    بنظر من کسیکه تو رابطه عاطفی قبلی ( زمان دوستی ) متعهد نبوده و حتی دیده داره وارد زندگی مشترک میشه و به خاستگاری میاد این کارهاش رو ادامه داده امتحان پس داده هستش و زودتر جلوی این قضیه رو بگیرید.
    حالا بنظرم خودتون حساب کتاب کنید و این نظرات رو در فکر داشته باشید و یک تصمیم بگیرید
    موفق باشید

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Azi karen نمایش پست ها
    تاسف بر انگیز ترین چیزی که میتونم ببینم همین خیانت شوهران با وجود بارداری خانم هستش
    انشاء الله مشکل شما برطرف بشه و خیلی ناراحت شدم براتون

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خب باید این مسله رو در نظر بگیریم که همسر شما ، شمارو دوست داشته که اومده خاستگاری شما و با شما ازدواج کرده وگرنه میتونست خاستگاری نفر دوم بره .

ببینید بعضی مواقع فاصله های که بین شماا و همسرتون ایجاد میشه یکسری افراد فرصت طلب پیدا میشن و بخوان زندگی دیگران رو خراب کنن

به نظرم شما با توجه به اینکه همسرش هستید و مطمنن دوسش دارید لازمه که یک فرصت از ته دل و واقعی بهش بدین وگرنه اینکه بخواین قهر کنید و فاصله بگیرید یجورایی بیشتر باعث میشید که ایشون ازتون دورودورتر و در تله های بدتری گرفتار بشن. اگر میخاین قهر کنید که بهتره طلاق بگیرید وگرنه اگر هدفتون اصلاح روابطتتونه باید به خواسته های هم گوش کنید به خاطر هم تغییر کنید و رفتارهاتونو بهتر کنید
    قرار نیست دونفری که ازدواج میکنن همدیگرو تحمل کنن بلکه از کنار هم بودن باید لذت ببرن. اگر مسئولیت ازدواج رو پذیرفتید پس به راحتی تسلیم نشید و اگر همسرتون تسلیم شد اونموقع هست که با خیال راحت این رابطه رو تموم میکنید چون از بابت خودتون مطمن هستید که تلاشتونو کردید.
    بنظرم خاستگاری اومدن یک آقا دلیلی بر دوست داشتن یا اینکه نفر دوم رو نخواسته و اومده نیست !!!
    ایشون کار زشتی رو مرتکب شده و ظاهرا یک عادت یا مرامی رو داره و منکه به شخصه برای خواهر خودم بود همه چیز رو تموم می کردم

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtehran نمایش پست ها
    بنظرم خاستگاری اومدن یک آقا دلیلی بر دوست داشتن یا اینکه نفر دوم رو نخواسته و اومده نیست !!!
    ایشون کار زشتی رو مرتکب شده و ظاهرا یک عادت یا مرامی رو داره و منکه به شخصه برای خواهر خودم بود همه چیز رو تموم می کردم
    برام سوال شد .پس مردا خاستگاری چه کسی میرن؟ خاستگاری کسی رو که دوسشون ندارن؟
    پس چرا خاستگاری کسی که مثلا ادعای دوست داشتنشو داشتن نمیرن ؟ مگر غیر این نیست که به اون طرف اعتماد و عشقه کافی رو ندارن

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

برام سوال شد .پس مردا خاستگاری چه کسی میرن؟ خاستگاری کسی رو که دوسشون ندارن؟
    پس چرا خاستگاری کسی که مثلا ادعای دوست داشتنشو داشتن نمیرن ؟ مگر غیر این نیست که به اون طرف اعتماد و عشقه کافی رو ندارن
    تو كيس ايشون اين اقا فقط دلش ميخواد يكي رو بدست بياره و براي جمع كردن كاراي غلط قديمش تن به خاستگاري و اين مسايل زده.
    اكثرا هم بخاطر تمايلات جنسي هست و وقتي عادي بشه دوباره روز از نو ....

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtehran نمایش پست ها
    تو كيس ايشون اين اقا فقط دلش ميخواد يكي رو بدست بياره و براي جمع كردن كاراي غلط قديمش تن به خاستگاري و اين مسايل زده.
    اكثرا هم بخاطر تمايلات جنسي هست و وقتي عادي بشه دوباره روز از نو ....
    خب شاید برای ما که مجردیم گفتن اینکه اره ولش میکنیم کاره سختی نباشه نمیدونم شایدمنم جای ایشون بودم قیده همه چی رو میزدم

ولی خب یکسری چیزها به راحتی به دست نیومده که به راحتی بشه از دست داد مثله عشق.
    ولی به نظر من اگر اشتباهشون در حد چت بوده قابل گذشت هست و بهتره یک فرصت دیگه به کسی که 6 سال بهم عشق ورزیدند داد شاید جبران کرد و از ته دلش پشیمون بود.
    اما همه ی اینا به کنار
    سوال من چیزه دیگری چرا گفتین مردا ممکنه خاستگاری کسی برن که دوسش نداشته باشن در چه صورت این اتفاق میوفته؟

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41009
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خب شاید برای ما که مجردیم گفتن اینکه اره ولش میکنیم کاره سختی نباشه نمیدونم شایدمنم جای ایشون بودم قیده همه چی رو میزدم

ولی خب یکسری چیزها به راحتی به دست نیومده که به راحتی بشه از دست داد مثله عشق.
    ولی به نظر من اگر اشتباهشون در حد چت بوده قابل گذشت هست و بهتره یک فرصت دیگه به کسی که 6 سال بهم عشق ورزیدند داد شاید جبران کرد و از ته دلش پشیمون بود.
    اما همه ی اینا به کنار
    سوال من چیزه دیگری چرا گفتین مردا ممکنه خاستگاری کسی برن که دوسش نداشته باشن در چه صورت این اتفاق میوفته؟
    سال مهم نيست ، احتمالا قدمت اشتباه ايشون ٦ سال بوده و دليل نميشه اين سالها دليلي بر عشق و علاقه باشه !
    بله چت شايد ساده بنظر برسه ولي از تفكر و عقل انسان نشأت ميگيره كه حتي در جرايم و مسايل قضايي هم بعنوان مدرك جرم تلقي ميشه (در صورت اثبات) پس گواهي بر طرز فكر و تمايلات فرد هستش
    در خصوص جواب سوال شما ، بايد بگم شرايط مالي خوب دختر ، عجله و شتاب براي تجربه يك رابطه جنسي و بدون فكر به بقيه زندگي يا مثل كيس ايشون براي بچه بازي و جمع كردن يك گاف و اثبات غلط ميتونه بعضي از دلايل خاستگاري و تن به ازدواج اشتباه باشه

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41000
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Talking پاسخ : خیانت شوهرم...

تا دیر نشده طلاق بگیر ...و تردید نکن .. شوهرشما علاوه بر خائن ..احمق هم هست و به این نوع مرد میگن گاو کهنه خور ...که جون تو جونش کنند کهنه خوردن را دوسداره ..این خائین بنظر من لایق دختر خانمی چون شما نیست ..تمام مردهای عالم اگر دنیا رو یک طرف بزارن و یک دختر خانم باکره را یک طرف مرد اگر مرد باشه میدونه خانم در شرایط سنی ۱۵ تا ۲۵ سال از فرشتگان الاهی هم سر هست چطور میاد خانم عقدی خودش که از برگ گل لطافتش بیشتره را با یک زن مسن تر و حالا در چه شرایطیه بماند ..چطور دلش میاد خانم عقدی خودشو به کسی دیگه ترجیح بده ..پس خانم محترم حتی یک لحظه درنگ نکن و هر زمان تردید پیدا کردی بخودت هشدار بده این آدم که من را در این شرایط بهر صغرا و کبری میفروشه وقتی۴۵ ساله شدم بامن چ میکنه ...
    ممنون

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من عاقلانه ترین کار می تونه طلاق باشه به دو علت.اولیش اینه که تا ابد هر حرفی بزنه دروغ یا راست نمیتونی باور کنی وزندگی واست سخت میشه.شک ٬دعوا٬بحثهای پی در پی و...پیش میاد.دوم هم اینه که احتمال این که باز خیانت کنه زیاده.وقتی هنوز اول راهی این کارو کرده وای به حال آینده

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

واقعا ممنونم از دوستانی که درخواست طلاق کردن برای استارتر
    به گفته دین خداوند آفریدگار تمام هستیه و اونه که چرخانندست و همیشه ما انسانها از آینده که برامون قابل پیش بینی یا برنامه ریزی نیست و تصویر مبهمی از آینده داریم ز ته دل میگیم هرچی که خدا بخواد یعنی اونرو عالمتر از تفکرات و تصورات میدونیم و پناه میبریم بهش درسته
    همون خدا دوتا از ملایکشو مامور نوشتن اعمال شما میکنه با اینکه خود نویسنده اینده یا همون تقدیر ماست
    یا بر فرض مثال دادستان تا زمانی که شاکی در دادگاه حضور نداشته باشه برای مجرم حکم صادر نمیکنه
    شما چطوری یک طرفه قضاوت میکنید الله و اعلم
    استارتر محترم : بنده الان یک ساله زندگیم به اصطلاح زندگی کردنه فقط بخاطر پیش داوریهای خانمم که ساعت 10 شب زنگ زد و منشی بنده جواب داد البته نا عادلانست که بگم قبلا بهم تذکر نداده بود اما خوب بعضی مواقع مثلا 3 ماه یکبار بخاطر حجم کاری بالا و .... مجبوریم باهم تا دیر وقت مثلا ساعت 11 شب در دفتر کار باشیم
    حالا بنظر شما این عادلانست که منشی بنده رو با اینکه متاهله و چندبار دعوت کردیم برای شام که باهاشون آشنا بشه متهم به رابطه پنهانی میکنه
    صدبار توضیح دادم با شواهد و مدارک و کلی صحبت کردم باهاش اما متاسفانه هرچقدر بیشتر سعی در گرم کردن رابطه میدم بیشتر تحقیر میشم که دارم با این حرفها قانع میکنمش یا میخوام خودمو توجیح کنم
    بنظر بنده این یک مشکل بین شماست و از شما دو نفر شروع شده حالا چه شوهرتون خیانتکار باشه یا نه
    در درجه اول سعی کنید با مشورت در زمانهای مناسب علتهای این کار شوهرتون رو با عقل و فکر مثبت درک کنید و در درجه دوم سعی کنید شوهرتون رو هم به این بینش و آگاهی یرسونید که اعمال درستی نداشته و باعث شده شما ناراحت بشید
    به هیچ عنوان نبخشیدش و از راه درست و با مشورت از یک روانشناس راههای تنبیه کردن رو پیاده کنید و کم کم در راستای کمک یه شوهرتون هم قدم برداری تا انشالاه زندگیتون به عشق اولیه زندگی برگرده
    براتون ارزوی بهترینهارو دارم و امیدوارم بیشتر از قبل خوشبخت بشید
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت خیلی بده درکتون میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد