نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نداشتن اراده

5045
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن اراده

سلام
    راستش خیلی خوب نمیتونم مشکلم رو توضیح بدم یعنی بیانم ضعیفه فقط مشکلی که چندساله داره منو نابود می کنه نداشتن ارادست که تقریبا همه آیندم رو داره نابود میکنه حتی دیگه به حدی که همش فکر خودکشی تو سرمه راستش من همیشه ادم ضعیفی بودم با آرزوهای بزرگ که هیچوقت اونجور که باید نتونستم واسه بدست آوردنشون تلاش کنم
    ولی میخام اینبار دیگه تمام سعیمو بکنم چون دیگه فرصت ندارم که بیشتر صبرکنم
    تورو خدا بگید چیکارکنم که دیگه دست از تلاش نکشم ،شکست نخورم تو این راه بتونم اراده م رو حفظ کنم و ناامید نشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نداشتن اراده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouriaa نمایش پست ها
    سلام
    راستش خیلی خوب نمیتونم مشکلم رو توضیح بدم یعنی بیانم ضعیفه فقط مشکلی که چندساله داره منو نابود می کنه نداشتن ارادست که تقریبا همه آیندم رو داره نابود میکنه حتی دیگه به حدی که همش فکر خودکشی تو سرمه راستش من همیشه ادم ضعیفی بودم با آرزوهای بزرگ که هیچوقت اونجور که باید نتونستم واسه بدست آوردنشون تلاش کنم
    تورو خدا بگید چیکارکنم که دیگه دست از تلاش نکشم ،شکست نخورم تو این راه بتونم اراده م رو حفظ کنم و ناامید نشم
    سلام؛
    اكثرا اراده ي ضعيف به خاطر نبود علاقه ي كافي به مسيريه كه انتخاب كردين
    كه اين علاقه مند نبودن هم به اين خاطره كه يا هنوز ظرفيت هاي خودتون رو نشناختين يا اشتباه شناختين
    و اين استنتاجي از جمله ي معروف شكسپيره كه ميگه
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش كن يا به اندازه ي تلاش هايت آرزو كن
    به همين خاطر اولين اقدامي كه لازمه انجام بدين اينه كه با حقيقت وجودي خودتون متناسب با شرايطي كه دارين كنار بياين و از ظرفيت خودتون مطلع شيد
    بعد يه مسيري رو براساس اين ظرفيت و متناسب با علايقتون تعيين كنيد و براش بجنگيد!
    يادتون نره همه ي ما يك فرصت بودن داريم و كلي جنگ براي تحقق روياها
    به انتهاي فرصت بودن كه برسيم فقط روياهاي دست نخورده ان كه ازارمون ميدن
    يه جوري زندگي كنيد كه وقتي به انتهاي مسير رسيدين و پشت سرو نگاه كردين يه قهرمان بوده باشين براي خودتون( صرفا براي خودتون)
    موفق باشين

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینکه شما نسبت به مشکلات خود بینش دارید می تواند کمک زیادی به ادامه مسیر به صورت موفق تر برای شما باشد . اهداف خود را به طور مکرر و مداوم به خود متذکر شوید حتی شاید ممکن باشد آنها را بنویسید و پیش روی خود داشته باشید برای هدف خود یک برنامه ریزی و نقشه قابل اعتماد و منطقی داشته باشید هیچ موفقیتی بدون برنامه‌ریزی میسر نمی شود و در این مسیر باید از نقشه راه که همان برنامه ریزی است کمک گرفت. سعی کنید برنامه ریزیتان به گونه ای باشد که ورزش ، تغذیه سالم و خواب خوب را نیز در بر بگیرد چون این موارد می توانند در انرزی بیشتر شما کمک کننده باشند . با افراد با انگیزه و موفق صحبت کنید و با از افرادی که همیشه دیدگاه منفی دارند خوداری کنید چون این افراد تنها می توانند جنبه منفی یک قضیه را ببینند و همه افراد را مانند هم می دانند و به توانایی های انسانی خود و دیگران احترام نمی گذاریند. در صورتی که افکار خاصی در مورد خودتان وجود دارد که باعث می شود از ادامه مسیر خسته شوید و یا انگیزه کافی نداشته باشید بهتر است برای بررسی افکارتان به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنید در هرصورت داشتن یک مشاور برای برنامه ریزی و ادامه رسیدن به اهدافتان می تواند به شما کمک زیادی کند . دقت کنید که ممکن است بعضی روزها فرد از نظر بدنی خسته تر باشد و یا انرزی کمتری داشته باشد دقت کنید که این موضوع باعث نشود شما از مسیر خود عقب بمانید و برنامه های خود را کنار بگذارید بعضی افراد تنها با یک روز عقب ماندن از برنامه امید خود را از دست می دهند بهتر است بدانید فرد موفق تلاش می کند که آن یک روز عقب افتاده را در بین برنامه های بعدی خود قرار بدهد و آنها را جبران کند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    پیروز باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanH نمایش پست ها
    سلام؛
    اكثرا اراده ي ضعيف به خاطر نبود علاقه ي كافي به مسيريه كه انتخاب كردين
    كه اين علاقه مند نبودن هم به اين خاطره كه يا هنوز ظرفيت هاي خودتون رو نشناختين يا اشتباه شناختين
    و اين استنتاجي از جمله ي معروف شكسپيره كه ميگه
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش كن يا به اندازه ي تلاش هايت آرزو كن
    به همين خاطر اولين اقدامي كه لازمه انجام بدين اينه كه با حقيقت وجودي خودتون متناسب با شرايطي كه دارين كنار بياين و از ظرفيت خودتون مطلع شيد
    بعد يه مسيري رو براساس اين ظرفيت و متناسب با علايقتون تعيين كنيد و براش بجنگيد!
    يادتون نره همه ي ما يك فرصت بودن داريم و كلي جنگ براي تحقق روياها
    به انتهاي فرصت بودن كه برسيم فقط روياهاي دست نخورده ان كه ازارمون ميدن
    يه جوري زندگي كنيد كه وقتي به انتهاي مسير رسيدين و پشت سرو نگاه كردين يه قهرمان بوده باشين براي خودتون( صرفا براي خودتون)
    موفق باشين
    راستش به هدف خیلی علاقه دارم طوری که میگم ترجیح میدم بمیرم تا اینکه بدستش نیارم ولی به قدری بزرگه که میترسم از اینکه نشه
    و اینم بگم کاملا هدف قابل دسترسی هستش یعنی عقلانی ومنطقی هست
    و از نظر بقیه کاملا شدنیه حتی گهگاه خودشون پیشنهادش رو دادن اما لازمه مهاجرته و من مسئله اصلی همینه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    درود پوریا جان
    خوبید؟
    میتوانید مشکلتان را واضح بگویید؟
    بیان مهم نیست بگویید چیست دوستان کمک کنند ، درس است؟ کار است؟ روابط عاطفیست؟ چیست؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود پوریا جان
    خوبید؟
    میتوانید مشکلتان را واضح بگویید؟
    بیان مهم نیست بگویید چیست دوستان کمک کنند ، درس است؟ کار است؟ روابط عاطفیست؟ چیست؟
    سلام راستش هدف کاریه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام راستش هدف کاریه
    درود
    خیلی یله و بی منطق وارد شوید / شد شد نشد نشد یقین بدانید با ترس بروید قطعا شکست میخورید/پایدار باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد