نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خستگی از همه چی لطفا حتما راهنماییم کنید

1068
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21636
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خستگی از همه چی لطفا حتما راهنماییم کنید

سام دوستان.من 27 سالمه و حسابدارم تقریبا 6،7 ساله که کار میکنم.لیسانسم هم حسابدری بوده.نزدیک 2 سال هست ازدواج کردم.چند روزیه به شدت افسرده و بی حوصله ام و از همه چی خسته ام میخوام از همه چی استعفا بدم.از کارم. زندگیم... امسال ارشد هم قبول شدم ولی خیلی خیلی برام سخته بخونم چون شاغلم پیام نور شرکت کردم که کلاس نرم ولی شرایط خیلی سختی داره .کارم خیلی زیاده تازه بعد از عید باید ساعت کاری بیشتری بمونم .ولی انقدر که کار میکنم حقوق نمیگیرم.همش فکر میکنم همه ی راه زندگیمو اشتباه اومدم اصلا من به درد این کار نمیخورم بعضی وقتا فکر میکنم کشش ندارم با اینکه همه ازم راضین خیلی تو کارم.نمیدونم همه میگن خودتو باور نداری تو زندگیه شخصیم هم خیلی اذیت شدم خیلی با همسرم مشکل داشتم سر کار نمیرفت و اذیتم میکرد جوری که دیگه کاملا ازش زده شدم حالا داریم معمولی زندگی میکنیم چون من تصمیم به طلاق گرفتم ولی به خاطر شرایط خانوادم و اینکه نمیشد برگردم خونه ی پدرم و اصلا هم راضی نمیشدن برم جای دیگه تصمیم گرفتم همینجوری بمونم و زندگیمو کنم.خلاصه که تا حالا انقدر خستهو بی انگیزه نبودم اصلا نمیدونم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : خستگی از همه چی لطفا حتما راهنماییم کنید

سلام خوبین
    ببینید حال و احساسات ما بیانگر طرز تفکر و شیوه نگاه و نگرش ما به زندگی و مشکلات اونه و بیشتر ما بدلیل حجم مشکلات و زیادی افکارمون و از طرفی نداشتن هیچ چشم انداز و هدف روشنی از اینده و حتی فردای خودمون دچار پریشانی و سردرگمی و کلافگی میشیم ' من هم روزایی رو پشت سر گداشتم ک حتی خودم نمیتونستم چمه اما با تغییر توجه و افکارم تونستم حال بدمو به خوب تبدیل کنم . شما هم میتونین و ازتون میخام از همین الان فقط رو چیزهای مثبت زندگیتون توجه کنید و همین الان همین امروز اولا بشینید چند هدف روشن از چیزایی ک میخاین داشته باشین یا باشین و بودن و داشتنش حالتونو خوب میکنه رو بنویسید تا هم انگیزه برای زندگی و حتی زنده موندن بگیرید. من نمیدونم شاید اون هدف یک شغل پردرامد باشه اصلا نترس و فقط بنویس و یادت باشه زندگی چیزی جز داد و ستد خواسته ها نیست اگر شغل یهتر میخاین اولا این مهمه ک از شغل فعلیتون همواره سپاسگزاری کنید چون تا وقتی نسبت به یک چیز مثل شغل بجای عشق نفرت می ورزید راه ها رو برای رسیدن به شغل و درامد بهتر میبندید . دوما اگر به هیچ وجه نمیتونید به این شغل نگاه خوب داشتید همین امروز استعفا بدید و رو اهدافی ک نوشتید متمرکز بشید و همه انرژی و انگیزتونو بزارید برای رسیدن بهش ...و شک نکنید و بهتون قول میدم فردای شما خیلی روشن تر از امروزتونه ..ناراضی بودن از وضع فعلی و دوست نداشتن تاریکی ها خود کلید رسیدن به روشنی هاست ک در شما این عناصر هست و فقط باید هدایتش کنید و با نوشتن اهداف این هدایت میسره پس از امروز دست بکار بشید
    موفق باشید
    ویرایش توسط Armin_EM : 03-17-2019 در ساعت 10:03 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21636
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی ممنونم از توجه و لطفتتون بله درست میفرمایید سعی خودم رو میکنم فط متاسفانه الان اصلا هیچی دلم نمیخواد نه کار بهتر نه هیچ هدف دیگه ای.نمیدونم بعضی وقتا فکر مینم دوست دارم بمونم خونه برم ورزش برم کلاس ولی متاسفانه به خاطر شرایط مالی نمیشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نگرانی های شما قابل درک می باشد اما بهتر است در اول به این موضوع دقت کنید که مشکلات در زندگی شخصی و زناشویتان می تواند یکی از دلایل بی انگیزگی های شما محسوب شود بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در اول بتوانید آرامش خودتان را بازسازی کنید چون زمانی که شما انرژی لازم را نداشته باشید نمی توانید در مسیر موفقیت گام بردارید نداشتن هدف می تواند باعث شود که شما انرزی لازم را برای ادامه مسیر زندگی نداشته باشید داشتن هدف می تواند باعث ایجاد انگیزه بیشتر در شما شود به نظر می رسد که شرایط کاری سخت و وجود یک سر مشکلات در زندگی مشترکتان باعث شده است شما انرژی لازم را از دست بدهید و اعتماد به نفستان کاهش یابد . برای بهبود عملکرد نیاز است که به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید و سعی کنید مشکلاتتان را مورد بررسی قرار بدهید و همچنین اینکه شما تنها بخواهید با وجود مشکلات در زندگی مشترکتان زندگی کنید و بدون احساس صمیمت و رابطه مناسب زندگی کنید در بهبود زندگی مشترکتان کمکی نخواهد کرد نیاز است در کنار حفظ آرامش خودتان و زندگیتان برای بهبود مشکلاتتان تلاش کنید بهتر است در مورد این موضوع نیز به صورت دقیق با روانشناس صحبت کنید تا بتوانید در بهبود آن قدم بردارید . داشتن یک زندگی مشترک موفق و در صلح و آرامش می تواند باعث انرژی بیشتر برای تحمل شرایط سختت و تلاش بیشتر در زندگی شود.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21636
    تشکـر
    16
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نگرانی های شما قابل درک می باشد اما بهتر است در اول به این موضوع دقت کنید که مشکلات در زندگی شخصی و زناشویتان می تواند یکی از دلایل بی انگیزگی های شما محسوب شود بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در اول بتوانید آرامش خودتان را بازسازی کنید چون زمانی که شما انرژی لازم را نداشته باشید نمی توانید در مسیر موفقیت گام بردارید نداشتن هدف می تواند باعث شود که شما انرزی لازم را برای ادامه مسیر زندگی نداشته باشید داشتن هدف می تواند باعث ایجاد انگیزه بیشتر در شما شود به نظر می رسد که شرایط کاری سخت و وجود یک سر مشکلات در زندگی مشترکتان باعث شده است شما انرژی لازم را از دست بدهید و اعتماد به نفستان کاهش یابد . برای بهبود عملکرد نیاز است که به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید و سعی کنید مشکلاتتان را مورد بررسی قرار بدهید و همچنین اینکه شما تنها بخواهید با وجود مشکلات در زندگی مشترکتان زندگی کنید و بدون احساس صمیمت و رابطه مناسب زندگی کنید در بهبود زندگی مشترکتان کمکی نخواهد کرد نیاز است در کنار حفظ آرامش خودتان و زندگیتان برای بهبود مشکلاتتان تلاش کنید بهتر است در مورد این موضوع نیز به صورت دقیق با روانشناس صحبت کنید تا بتوانید در بهبود آن قدم بردارید . داشتن یک زندگی مشترک موفق و در صلح و آرامش می تواند باعث انرژی بیشتر برای تحمل شرایط سختت و تلاش بیشتر در زندگی شود.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

شاد باشید
    سلام و ممنون از توجه شماو نظرتون .بله اتفاقا قبلا یک بار پیش مشاور رفتم و واقعا متوجه تنیجه مثبتش هستم فقط متاسفانه به خاطر هزینه ها نتونستم ادامه بدم که ایشالا سال جدید سعی میکنم بم حتما ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)