نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره درباره ی رابطه

977
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40311
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره درباره ی رابطه

سلام خسته نباشید من 18 سالمه و فرزند دوم خانواده هستم و دوتا خواهر دارم و رشته م معماری هست و در شیراز زندگی میکنم من دو سال پیش عاشق یه پسر شدم که ترم بالایی من بود .من زودتر دانشگاه رفتم و اعتماد بنفسم خیلی پایین بود و دوستام همیشه میگفتم این پسره حتی نگاتم نمیکنه اما اون از همون روز اول به من توجه نشون میداد نگام میرد .من دلمو زدم به دریا و گفتم برم بهش بگم دوسش دارم .از یه پیج فیک رفتم و احساسمو بهش گفتم و با هم حرف میزدیم تا اینکه بهم گفت عکستو بده ببینم کی هستی . و من عکس دوستمو براش فرستادم بهش گفتم دروغ گفتم و بهم گفت دیگه پیاماتو جواب نمیدم .قبلا بهم گفت بیا باهم بریم بیرون اما من احمق الکی عکس یکی دیگرو دادم .3ماه بعدش باز رفتم بهش پی ام دادم و باهم حرف زدیم و بهش گفتم بخاطر درئغم ببخشید و گفت باشه .با عصبانیت بهم گفت چون بهم دروغ گفتی برام مردی و من بازم ناراحت شدم .دیگه باهم حرف نزدیم تا یه دعوا بین منو دوستم شد که دوستم رفت خبرچینی کرد و همه جا تو دانشگاه پر کرد که من با این دوستم و اون با دوستش اومد دعوا و ما ابز هم سرد تر شدیم .رفت رل زد و من داغون شئم.به جایی رسیدم که گفتم کاملا نسبت بهش بی تفاوت باشم و همین کارم کردم من که تا قبل هر جا بود بهش خیره میشدم هر وقت میدیدمش جوری رفتار میکردم که انگار اصلا وجود نداره .همینجوری گذشت که بهم توجه میکرد میومد کنارم .نگام میمرد اما دوستش بهم اخم میکنه نمیدونم واسه چی.اما اون همه جا حواسش بهم هست .اما من راجبش دو دلم.راجبش ناراختم .چون اون روز که دعوا شد گفت ابرومو بردی و فهشای زشتی داد من واقعا دلم شکست .لطفا کمکم کنید ببینم چیکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشاوره درباره ی رابطه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام است اما بهتر است به این موضوع دقت کنید که شما هنوز در دوران نوجوانی هستید و گرایشتان به جنس مخالف قابل درک می باشد اما بهتر است به خودتان فرصت بدهید تا از نظر عاطفی و... رشد کامل تری را پیدا کنید و بعد دست به انتخاب بزنید. دقت کنید که در جامعه ما هنوز اینکه از سمت زن ابراز علاقه و درخواست دوستی داده شود مورد پذیرش نیست و می تواند باعث شود دیدگاه های گاه منفی در مورد شما ایجاد شود . بهتر است به احساس خود احترام بگذارید و از رفتارهای ناگهانی خوداری کنید و سعی کنید که به بقیه اهدافتان نیز توجه کنید اگر تمام تمرکز خود را بر این موضوع بگذارید ممکن است از بقیه اهدافتان دور بمانید . ایشان نیز اگر احساس خاصی به شما داشته باشند می توانند جلو آمده و با شما در میان بگذارند . تنها بخاطر نگاه کردن های یک فرد نمی توان گفت که چه احساسی وجود دارد و با توجه به اتفاقی که قبلا رخ داده است حتی اگر احساسی وجود داشته باشد دقت کنید که به صورت جدی در مورد سبک شخصیتی ایشان فکر کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد