نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نفرینم کردن!!!!!!!!!

1583
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

نفرینم کردن!!!!!!!!!

سلام
    چند ماه پیش ی پسری که ازقبل تو دانشگاهون بود بهم پیام داد و شروع کرد از وضع مالی خانواده من پرسیدن. منم از روی سادگی براش تعریف کردم. اونم بعد از کلی پرسش شاید نو دهنش براش پیش اومد که منم از اون خوشم اومده. و بهم پیشنهاد داد که باهم باشیم و گفت به نظر کیس خوبی هستتی. من اصلا هدفم این نبود. تا بخ ودم اومدم همه چی رو به هم زدم. و ارتباطمو باهاش قطع کردم.
    دقیقا بعذ از اون روز دیگه نتونستم راه برم. تمام عضلاتم گرفت. و حتی کمرم مشکل پیدا کرد. کامل 3 ماهه از زدندگی کردن ساقط شدم و ذکترها گفتن باید تا حالا خوب میشدی.
    به نظرم اون پسره نفرینم کرده.
    مگه گرفتگی عضلات باید 3 ماه طول بکشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نفرینم کردن!!!!!!!!!

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نگرانی شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید گرفتگی عضلات شما ربطی به این موضوع به شکل نفرین ندارد ممکن است به دلیل فشارهای عصبی حاصل از این موضوع رخ داده باشد و یا به دلایل پزشکی که نیاز به بررسی توسط متخصص دارد و ممکن است نیاز به پروسه درمانی داشته باشد. بهتر است در اول سعی کنید با متخصص در این زمینه صحبت کنید و در کنار آن نیز سعی کنید در صورتی که مشکل پزشکی وجود ندارد با متخصص روانشناسی در این زمینه صحبت کنید تا بعد روانی ان نیز مورد بررسی قرار گیرد . دقت کنید که اگر باورهایی به شکل نفرین در شما وجود دارد این موضوع نیاز به بررسی دقیق تر توسط متخصص دارد بهتر است در این زمینه به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید . دقت کنید که شما به عنوان یکی از طرفین این رابطه بنا بر شرایطتان می توانید این رابطه را قبول کنید و یا از ان خوداری کنید و فرد مقابل نیز بهتر است این موارد را درک کند .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762
    شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh-rahimi نمایش پست ها
    سلام
    چند ماه پیش ی پسری که ازقبل تو دانشگاهون بود بهم پیام داد و شروع کرد از وضع مالی خانواده من پرسیدن. منم از روی سادگی براش تعریف کردم. اونم بعد از کلی پرسش شاید نو دهنش براش پیش اومد که منم از اون خوشم اومده. و بهم پیشنهاد داد که باهم باشیم و گفت به نظر کیس خوبی هستتی. من اصلا هدفم این نبود. تا بخ ودم اومدم همه چی رو به هم زدم. و ارتباطمو باهاش قطع کردم.
    دقیقا بعذ از اون روز دیگه نتونستم راه برم. تمام عضلاتم گرفت. و حتی کمرم مشکل پیدا کرد. کامل 3 ماهه از زدندگی کردن ساقط شدم و ذکترها گفتن باید تا حالا خوب میشدی.
    به نظرم اون پسره نفرینم کرده.
    مگه گرفتگی عضلات باید 3 ماه طول بکشه؟
    سلام

اگه این قضیه نفرین فکرتونو مشغول کرده باهاش تماس بگیرید حرف بزنید از دلش دربیارید.

برای درمان هم میتونید به پشت و کمرتون روغن زیتون یا روغن بادام بمالید و ماساژ بدید، ده بیست روز انجام بدید خوب میشید انشاءالله.

حالا مجبور بودین اینقد با عجله همه چیزو تموم کنین؟ اگه نفرین کرده باشه حق داره، چرا به خودتون اجازه میدین شخصیت یه نفرو لگدمال کنید؟ این طبیعت زندگیه هر پسری ممکنه از هر دختری خوشش بیاد، با این مسائل بهتره منطقی برخورد بشه.
    ویرایش توسط Experience : 04-21-2019 در ساعت 01:46 AM

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

از دست دادن کنترل عضلات یا فلج موقت میتونه به دلایل هیستیریک باشه... همه چیز در ذهن شماست، درد و درمان... فقط کافیه باور کنید اون پسر به شما به عنوان یک انتخاب نگاه میکرده که حالا میره سراغ انتخاب های بعدی... آدم که قحط نیست... شاید وقتی با شما صحبت میکنه نقش بازی کنه که براش سخت بوده ولی واقعیتش اینه که اون الان دنبال جایگزین دیگریه...
    از جات بلندشو... محکم... انگار که برا جنگهای بعدی دنیا آماده شدی...

7. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

اگه این قضیه نفرین فکرتونو مشغول کرده باهاش تماس بگیرید حرف بزنید از دلش دربیارید.

برای درمان هم میتونید به پشت و کمرتون روغن زیتون یا روغن بادام بمالید و ماساژ بدید، ده بیست روز انجام بدید خوب میشید انشاءالله.

حالا مجبور بودین اینقد با عجله همه چیزو تموم کنین؟ اگه نفرین کرده باشه حق داره، چرا به خودتون اجازه میدین شخصیت یه نفرو لگدمال کنید؟ این طبیعت زندگیه هر پسری ممکنه از هر دختری خوشش بیاد، با این مسائل بهتره منطقی برخورد بشه.
    الان 3 ماهه گذشته و دکترم میگه باید تا الان خوب میشدی!
    خب دلیل دیگه ای داره اخه
    اصلا من و اون اشتباهی بودیم و نباید بهم پیشنهاد میداد و من فقط در حد ی دوست قبولش داشتم
    انواع روغن ها رو زدم و فیزیوتراپی رفتم و همش تو خونه در حال استراحتم
    فرض کنید 3 ماه ادم نتونه از خونه بره بیرون
    حق نفرین نداشت چون اصلا به هم نمیاومدیم
    ا

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    از دست دادن کنترل عضلات یا فلج موقت میتونه به دلایل هیستیریک باشه... همه چیز در ذهن شماست، درد و درمان... فقط کافیه باور کنید اون پسر به شما به عنوان یک انتخاب نگاه میکرده که حالا میره سراغ انتخاب های بعدی... آدم که قحط نیست... شاید وقتی با شما صحبت میکنه نقش بازی کنه که براش سخت بوده ولی واقعیتش اینه که اون الان دنبال جایگزین دیگریه...
    از جات بلندشو... محکم... انگار که برا جنگهای بعدی دنیا آماده شدی...
    درسته ادم قحط نیست و من خودم اشتباه کردم که خیلی زود احساس صمیمیت کردم باهاش و اون هم حس اشتباهی بهش دست داد
    3 ماهه نمیتونم هیچ فعالیتی بکنم به زور ی کم راه میرم و دوباره از درد پا غش میکنم
    میخوام محکم باشم و عضلات سنگم بهم مجال نمیده
    امیدوارم یکی مثل خودش گیرش بیاد که نفرینش کنه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh-rahimi نمایش پست ها
    الان 3 ماهه گذشته و دکترم میگه باید تا الان خوب میشدی!
    خب دلیل دیگه ای داره اخه
    اصلا من و اون اشتباهی بودیم و نباید بهم پیشنهاد میداد و من فقط در حد ی دوست قبولش داشتم
    انواع روغن ها رو زدم و فیزیوتراپی رفتم و همش تو خونه در حال استراحتم
    فرض کنید 3 ماه ادم نتونه از خونه بره بیرون
    حق نفرین نداشت چون اصلا به هم نمیاومدیم
    ا
    قضیه نفرین رو بیخیال بشید، چون اون روز دچار استرس شدین براتون عین شوک بوده و تاثیر منفی گذاشته.

شما معمولاً دچار استرس میشید؟ درونگرا هستید یا برونگرا؟

این لینک رو بخونید بنظرم اگه به روشهای گفته شده عمل کنید و پیگیر باشید حالتون خوب میشه، اگه سوال داشتین در حد توانم میتونم کمک کنم.

11. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

چشماش شور بوده
    چون از وضع مالی خانوادگیت براش تعریف کردی چنان چشمی بهت زده که تا آخر عمر فلج موقتی مگه اینکه اسفند همراه با کندور دود کنی و 85 بار دور خودت چرخش بدی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد