نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: همسر بي احساس

2364
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40523
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر بي احساس

با سلام بنده يك هفته است عقد كردم فعلا نامزد هستيم با همسرم قبلا رابطه اي نداشتيم همسرم هم قبل از من رابطه اي نداشت يعني من اولين مرد زندگي او هستم من25ساله و همسرم 17سال دارد.احساس ميكنم نسب به من سرد است هميشه حالت اخمو به صورت دارد و با اصرار من لبخند مي زد.قبلا از عقد و آزمايش هم سوال كردم ايا قلبا از اين وصلت رازي هستي با لبخندي خجالت زده گفت بله.وقتي او را مي بوسم كاملا بي احساس است و حتي او هيچ اشتياقي براي بوسيدن من ندارد و اين را من ازش سوال كردم كه چرا منو نمي بوسي گفت نميدونم.در جواب پيام احساسي و ابزار علاقه اي 6سطري من يه كلمه مرسي مي نويسد.با خودش در ميان ميذارم گفت خوب بايد چي ميگفتم.با من كم حرف ميزند.ممنون ميشم راهنماييم بكنين.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : همسر بي احساس

نقل قول نوشته اصلی توسط farzinal نمایش پست ها
    با سلام بنده يك هفته است عقد كردم فعلا نامزد هستيم با همسرم قبلا رابطه اي نداشتيم همسرم هم قبل از من رابطه اي نداشت يعني من اولين مرد زندگي او هستم من25ساله و همسرم 17سال دارد.احساس ميكنم نسب به من سرد است هميشه حالت اخمو به صورت دارد و با اصرار من لبخند مي زد.قبلا از عقد و آزمايش هم سوال كردم ايا قلبا از اين وصلت رازي هستي با لبخندي خجالت زده گفت بله.وقتي او را مي بوسم كاملا بي احساس است و حتي او هيچ اشتياقي براي بوسيدن من ندارد و اين را من ازش سوال كردم كه چرا منو نمي بوسي گفت نميدونم.در جواب پيام احساسي و ابزار علاقه اي 6سطري من يه كلمه مرسي مي نويسد.با خودش در ميان ميذارم گفت خوب بايد چي ميگفتم.با من كم حرف ميزند.ممنون ميشم راهنماييم بكنين.
    دوست عزیز ایشون یک کودک 17 ساله هستند نه همسر.

3. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام اول اینکه ازدواجتونو تبریک میگم
    بعد اینکه نگران نباشید شما اول راه هستین مدتی طول میکشه تا یخ همسرتون هم باز بشه چون از قبل که باهم رابطه ای نداشتین و دد اوایل این خشک بودن و کم حرف بودن طبیعیه به مرور درست میشه بسپارین به زمان خیلی سوال پیچش نکنین که چرا ساکتی چرا منو نمی بوسی راحتش بزارید فقط سعی کنین همیشه خوشحالش کنین مطمئنا به مرور زمان ایشون هم با شما راحت برخورد میکنن و همه پی همونطور که شما میخواین میشه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

بعد اینکه نگران نباشید شما اول راه هستین مدتی طول میکشه تا یخ همسرتون هم باز بشه چون از قبل که باهم رابطه ای نداشتین و دد اوایل این خشک بودن و کم حرف بودن طبیعیه به مرور درست میشه بسپارین به زمان خیلی سوال پیچش نکنین که چرا ساکتی چرا منو نمی بوسی راحتش بزارید فقط سعی کنین همیشه خوشحالش کنین مطمئنا به مرور زمان ایشون هم با شما راحت برخورد میکنن و همه چی همونطور که شما میخواین میشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت بیشتری کنید اگر ایشان با رضایت خودشان با شما ازدواج کرده اند بهتر است سعی کنید بیشتر با یکدیگر وقت بگذرانید و علایق و دیدگاه او را در مورد ازدواج بیشتر آگاه شوید . دقت کنید که او 17 ساله است و هنوز در سن بلوغ قرار دارد و حساسیت های این سن هنوز برای او وجود دارد و با توجه به اینکه به نظر می رسد شما فرصت کافی برای شناخت یکدیگر نداشته اید بهتر است این فرصت را در زمان فعلی به هردویتان بدهید در این مسیر بهتر است مشاوره را نیز تجربه کنید تا در صورت نیاز یک سری آگاهی و اطلاعات بسته به سبک شخصیتی هریک از شما به شماها داده شود. در مورد مسائل مختلف با ایشان صحبت کنید بیشتر به صورت حضوری گفت و گو کنید تا بتوانید احساساتتان را به او نشان بدهید و راحت تر حرف ها و احساستان را انتقال بدهید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762
    شاد باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ♡Reyhaneh♡ نمایش پست ها
    بعد اینکه نگران نباشید شما اول راه هستین مدتی طول میکشه تا یخ همسرتون هم باز بشه چون از قبل که باهم رابطه ای نداشتین و دد اوایل این خشک بودن و کم حرف بودن طبیعیه به مرور درست میشه بسپارین به زمان خیلی سوال پیچش نکنین که چرا ساکتی چرا منو نمی بوسی راحتش بزارید فقط سعی کنین همیشه خوشحالش کنین مطمئنا به مرور زمان ایشون هم با شما راحت برخورد میکنن و همه چی همونطور که شما میخواین میشه.
    میدونی ریحانه این همسرش فقط 17 سالشه و ظاهرا به زور خانواده در این سن ازدواج کرده
    این بدبخت رو هم باید درکش کرد فکرشو بکن با ته قلبت یه متن عاشقانه برا عشقت بنویسی بعدش فقط بگه مرسی!
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40482
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    میدونی ریحانه این همسرش فقط 17 سالشه و ظاهرا به زور خانواده در این سن ازدواج کرده
    این بدبخت رو هم باید درکش کرد فکرشو بکن با ته قلبت یه متن عاشقانه برا عشقت بنویسی بعدش فقط بگه مرسی!
    نه اینطور نیست الان که قدیم نیست کسی هم با زور ازدواج نمیکنه حس خانم ایشون رو درک میکنم خوب سخته اول بخواد بعد یک هفته عقد و بدون هیچ رابطه ی قبلی ابرار احساسات کنه بالاخره حجب و حیایی هم هست و زمان می بره در عرض یک هفته که نمیشه انتظار داشت برای یه متن عاشقانه و بوسیدن ذوق کنه و خوشحال بشه بعدش هم همه ی دخترهای 17 ساله یکی نیستن دختر 17 ساله داریم ماشالا اندازه ی یه زن 70 ساله می دونه و دختر 17 ساله داریم که چشم و گوش بسته بوده و حجب و حیا داشته و هم خجالتیه.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    دوست عزیز ایشون یک کودک 17 ساله هستند نه همسر.
    کودک نیست یه دختر 17 ساله اندازه پسر 30 ساله همه چیزو متوجهه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد