نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نمیتونم به خانوادم بگم که نیاز به ازدواج دارم

1603
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40655
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم به خانوادم بگم که نیاز به ازدواج دارم

سلام من پسری ۲۶ ساله هستم تا حالا با هیچ دختری دوست نبودم و شرایط ازدواج هم دارم الان به شدت از لحاظ عاطفی و جنسی احساس نیاز میکنم یه کم اعتماد به نفسم کمه و خجالت میکشم این موضوعا به خانوادم بگم از طرفی هم اطرافم کسی نیست که بتونم یه مورد را خودم برای خودم پیدا کنم به نظر شما باید چکار کنم؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نمیتونم به خانوادم بگم که نیاز به ازدواج دارم

سلام

بهتر هست خودتون یه نفرو برا ازدواج پیدا کنید و در موردش عجله نداشته باشید و صبر کنید مورد مناسب پیدا میشه.

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نمیتونم به خانوادم بگم که نیاز به ازدواج دارم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در مورد اعتماد به نفستان که نیاز است یک دوره خودشناسی را بگذرانید تا بتوانید ویژگی های مثبت و منفی خودتان را بهتر بشناسید و در عملکرد بهتر برای زندگی خود گام بردارید . دقت کنید که افراد بسیاری شرم را با خجالت اشتباه می گیرند شرم یک ویژگی مثبت است که باعث می شود فرد به هنجارهای دیگران احترام بگذارد و حدود خود را رعایت کند و با شرم آسیبی به زندگی خود و دیگران نمی زند اما فرد خجالتی با نادیده گرفتن نیازها و خواسته های خود اولین آسیب را به خودش وارد می کند بهتر است سعی کنید با شناخت بیشتر نسبت به خودتان و با برقراری ارتباط بیشتر با دیگران از این ویژگی منفی خارج شوید و با تمرین سعی کنید در مورد خواسته های خودتان صحبت کنید . البته در مورد احساس خجالت و اعتماد به نفس شما نیاز است که بررسی بالینی صورت گیرد و دیدگاه شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم با توجه به آنها به شما کمک کنیم.
    اما با توجه به اینکه شرایط ازدواج را دارید بهتر است این موضوع را با فردی از خانواده که احساس راحتی بیشتری با او دارید در میان بگذارید تا او این مسئله را به افراد مد نظرتان بیان کند البته نیاز است که خودتان در این موضوع مشارکت داشته باشید آنها تنها می توانند به شما کیس معرفی کنند نیاز است که شما معیارهای برای همسرآینده خود داشته باشید و در کنار آن نیز بتوانید در دنیای واقعی شناخت لازم را در مورد این خانم بدست آورید . دقت کنید که بخاطر نیاز جنسی و عاطفی سریع وارد یک رابطه نشوید و سعی کنید شناخت لازم ، تحقیق ، مشورت با خانواده و مشاوره پیش از ازدواج را تجربه کنید تا به هردوی شما در این مسیر کمک شود.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304
    شاد باشید

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد