نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پرده بکارت ارتجاعی - نیازمند به راهنماییتان

3086
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بکارت ارتجاعی - نیازمند به راهنماییتان

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیر
    ی مشکلی واسه من پیش اومده و راهنمایی میخوام. من با یک دختری دوست شدم که به من گفت پرده ارتجاعی داره و اگر رابطه داشته باشه اتفاقی نمیفته و از من خواست که رابطه داشته باشیم. بعد از ی مدت به من گفت که مشخصه که پرده آسیب دیده. رفتیم دکتر زنان. بعد که اومد بیرون به من گفت که دکتر بهم گفته که پرده من ارتجاعی هست ولی آسیب دیده و باید ترمیم بشه. بار دوم که با یکی از دوستام رفت دکتر، دکتر بهش گفت که پرده حلقوی غیر ارتجاعی داری و کاملن باز شده. ولی این بار چون با یکی از دوستام رفت و این موضوع رو دوستم بهم گفت من کاملن شک دارم که از اول ارتجاعی بوده باشه. بعد به من میگه تشخیص دکتر اول اشتباه بوده . و دکتر اول بهش گفته اگر ترمیم کنه پرده از حالت ارتجاعی خارج میشه که به نظر من اشتباه هست. من اصلا اطلاعی از پرده و این جور چیزها نمیدونم فقط الان نگرانم که بهم دروغ داده باشه و من رو تو ی دردسر بزرگ انداخته باشه. ممنون میشم از راهنماییتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : پرده بکارت ارتجاعی - نیازمند به راهنماییتان

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ
    بفاک رفتی بد جوروووووووووووررررررررررر رررررررر
    ترفند جدیدشونه این کارا
    تو دیه مجبوری بری بگیریش
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

3. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام دوست عزیز
    قبل از اینکه جواب سوالتونو بدم یه موضوع مهمتری رو عرض میکنم

تاحالا از خودتون پرسیدین چرا پرده بکارت فقط تو جوامع عقب مونده و جهان سومی مهمه و تو جوامع مترقی و پیشرفته اصلا به این مورد اهمیتی نمیدن؟

به چنددلیل :

۱- پرده بکارت فقط نشون میده اون دختر رابطه واژینال نداشته
    اما اگه رابطه انال و اورال داشته رو بکارت تاثیر نمیزاره

۲- تعهد متقابل بین دختر و پسر از اونجایی شروع میشه که بهمدیگه قول ازدواج داده باشن و عشق حقیقی و تمایل به همیشگی شدن رابطشونو شفاها بهمدیگه گفته باشن
    پس زندگی گذشته هرکسی متعلق به خودشه و جزو سیکیورهای اون شخص محسوب میشه
    حتی کنکاش کردن و تلاش واسه فهمیدن گذشته اون ادم یجور تعرض به حریم شخصی اون ادم محسوب میشه و تو جوامع مترقی انگشت اتهام به سمت سوال پرسنده س نه اون کسیکه بهردلیل دلش نخواد راجع به گذشته ش توضیح بده

۳- حتی بعد از ازدواج هم خیانت واقعی خیانت عاطفیه
    وگرنه شاید زن یا شوهر هرکدوم دلشون بخواد یه شب رو با یه کس دیگه غیر از همسرشون بگذرونن نه بخاطر عشق به اون‌ شخص ثانی بلکه بخاطر یه تجربه جدید یا یه تنوع
    حتی ممکنه زن یا شوهر دلشون بخواد گاهی وقتا با پدر یا مادر خودشون رابطه جنسی داشته باشن و پدرمادرشونو خیلیم دوس دارن(اما جنس دوست داشتن اونا با جنس دوست داشتن همسر تفاوت داره)
    حتی همینم معنیش خیانت نیست بلکه صرفا یجور لذت خواهیه و ایراد منطقی نمیشه ازش گرفت

اما میدونم تو جامعه ما متاسفانه مساله بکارت یه مقدار جنبه حقوقی داره و تو قشر سنتی جامعه هم هنوز بش بها میدن

جواب سوالتون‌ اینه که من بعنوان کسیکه خیلی تو جامعه گشتم خیلیا رو دیدم پای حرف خیلیا بودم از نظر علمی هم تاحدودی تحقیق کردم پرده ارتجاعی و حلقوی اگرم وجود داشته باشه ۱ از ۱۰ میلیون نفر همچی وضعیتی دارن

اما بخاطر همون دلایلی که عرض کردم و فقر فرهنگی و عقب موندگی جامعه ما این مورد یعنی پرده حلقوی یا ارتجاعی تبدیل شدن به حربه واسه دخترایی که میخوان ازاد و خودمختار باشن اما بارفشار طعنه ها و سرزنش ها بشون اجازه نمیده اونجور میخوان زندگی کنن
    یا احیانا ازین حربه واسه تو دام انداختن اقایون استفاده کنن

بسیار بعیده ایشون پرده حلقوی یا ارتجاعی داشته باشن
    شما خودتون از زبون متخصص زنان این دوتا کلمه رو شنیدین؟
    بعید میدونم شنیده باشین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    قبل از اینکه جواب سوالتونو بدم یه موضوع مهمتری رو عرض میکنم

تاحالا از خودتون پرسیدین چرا پرده بکارت فقط تو جوامع عقب مونده و جهان سومی مهمه و تو جوامع مترقی و پیشرفته اصلا به این مورد اهمیتی نمیدن؟

به چنددلیل :

۱- پرده بکارت فقط نشون میده اون دختر رابطه واژینال نداشته
    اما اگه رابطه انال و اورال داشته رو بکارت تاثیر نمیزاره

۲- تعهد متقابل بین دختر و پسر از اونجایی شروع میشه که بهمدیگه قول ازدواج داده باشن و عشق حقیقی و تمایل به همیشگی شدن رابطشونو شفاها بهمدیگه گفته باشن
    پس زندگی گذشته هرکسی متعلق به خودشه و جزو سیکیورهای اون شخص محسوب میشه
    حتی کنکاش کردن و تلاش واسه فهمیدن گذشته اون ادم یجور تعرض به حریم شخصی اون ادم محسوب میشه و تو جوامع مترقی انگشت اتهام به سمت سوال پرسنده س نه اون کسیکه بهردلیل دلش نخواد راجع به گذشته ش توضیح بده

۳- حتی بعد از ازدواج هم خیانت واقعی خیانت عاطفیه
    وگرنه شاید زن یا شوهر هرکدوم دلشون بخواد یه شب رو با یه کس دیگه غیر از همسرشون بگذرونن نه بخاطر عشق به اون‌ شخص ثانی بلکه بخاطر یه تجربه جدید یا یه تنوع
    حتی ممکنه زن یا شوهر دلشون بخواد گاهی وقتا با پدر یا مادر خودشون رابطه جنسی داشته باشن و پدرمادرشونو خیلیم دوس دارن(اما جنس دوست داشتن اونا با جنس دوست داشتن همسر تفاوت داره)
    حتی همینم معنیش خیانت نیست بلکه صرفا یجور لذت خواهیه و ایراد منطقی نمیشه ازش گرفت

اما میدونم تو جامعه ما متاسفانه مساله بکارت یه مقدار جنبه حقوقی داره و تو قشر سنتی جامعه هم هنوز بش بها میدن

جواب سوالتون‌ اینه که من بعنوان کسیکه خیلی تو جامعه گشتم خیلیا رو دیدم پای حرف خیلیا بودم از نظر علمی هم تاحدودی تحقیق کردم پرده ارتجاعی و حلقوی اگرم وجود داشته باشه ۱ از ۱۰ میلیون نفر همچی وضعیتی دارن

اما بخاطر همون دلایلی که عرض کردم و فقر فرهنگی و عقب موندگی جامعه ما این مورد یعنی پرده حلقوی یا ارتجاعی تبدیل شدن به حربه واسه دخترایی که میخوان ازاد و خودمختار باشن اما بارفشار طعنه ها و سرزنش ها بشون اجازه نمیده اونجور میخوان زندگی کنن
    یا احیانا ازین حربه واسه تو دام انداختن اقایون استفاده کنن

بسیار بعیده ایشون پرده حلقوی یا ارتجاعی داشته باشن
    شما خودتون از زبون متخصص زنان این دوتا کلمه رو شنیدین؟
    بعید میدونم شنیده باشین
    واقعا توضیحاتتون عالی بود. من هم به این نتیجه رسیدم که نباید یک دختر را به خاطر یک اشتباه چنان محروم کرد و توی رعب و وحشت قرار داد. الآن هم خوب مد شده که خیلی راحت با یک ترمیم گذشته رو محو میکنن
    بار اول رفت پیش متخصص زنان تنها بود که بعد بهم گفت دکتر گفته ارتجاعی هست ولی بار دوم با یکی از دوستام رفت که بعد بهم گفت دکتر بهش گفته حلقوی هست ولی غیر ارتجاعی
    طبیعتا واضح بود که که بار اول رو نخواسته بهم راسش رو بگه و من به شدت به شک افتادم که قبل از من رابطه داشته و میخواد کتمان کنه. به بهانه پرده ارتجاعی. چون تو رابطه ما خونی مشاهده نشد و وقتی که پرده غیر ارتجاعی باشه خون میاد . ولی باز من شنیدم که تو پرده حلقوی غیر ارتجاعی هم اگر خون بیاد خیلی کم و در حد چند قطره هست . ولی نمیدونم والا. الان مسولیت زدن پرده با منه که اگر با من باشه مسولیتش رو به گردن میگیرم هر چند اشتباه بهم گفته ولی اگر با من نباشه دوس ندارم مسولیتش رو قبول کنم چون من اولین رابطه ام بوده و واقعا کم تجربه بودم و به اصرار اون چنین کاری کردم. بعداز این که رفتیم دکتر این قدر استرس داشت که اصلا دلم نیومد چیزی بهش بگم دیگه هم باهاش در موردش بحث نکردم چون دوس ندارم اذیت بشه و واسم خیلی محترمه . نمیدونم چی بگم و چی کار کنم. ببرمش دکتر ترمیم کنه یا بیخیال موضوع بشم........

7. کاربران زیر از AFSOOS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

درود

من نمی دانم وضعیت مالی این دختر چطوره ولی احتمال دارد که به دلیل رابطه های قبلی بکارتش را از دست داده و چون دیده شما خوب و کم تجربه هستید این نقشه را کشیده که هزینه ترمیم را از شما بگیره یا خودش را بند شما کند
    اگر از رابطه شما زمان زیادی نگذشته باشد پزشکی قانونی می تواند تشخیص بدهد که پرده به تازگی پاره شده یا نه
    بهتر است شما با یک وکیل مشورت کنید

9. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط AFSOOS نمایش پست ها
    واقعا توضیحاتتون عالی بود. من هم به این نتیجه رسیدم که نباید یک دختر را به خاطر یک اشتباه چنان محروم کرد و توی رعب و وحشت قرار داد. الآن هم خوب مد شده که خیلی راحت با یک ترمیم گذشته رو محو میکنن
    بار اول رفت پیش متخصص زنان تنها بود که بعد بهم گفت دکتر گفته ارتجاعی هست ولی بار دوم با یکی از دوستام رفت که بعد بهم گفت دکتر بهش گفته حلقوی هست ولی غیر ارتجاعی
    طبیعتا واضح بود که که بار اول رو نخواسته بهم راسش رو بگه و من به شدت به شک افتادم که قبل از من رابطه داشته و میخواد کتمان کنه. به بهانه پرده ارتجاعی. چون تو رابطه ما خونی مشاهده نشد و وقتی که پرده غیر ارتجاعی باشه خون میاد . ولی باز من شنیدم که تو پرده حلقوی غیر ارتجاعی هم اگر خون بیاد خیلی کم و در حد چند قطره هست . ولی نمیدونم والا. الان مسولیت زدن پرده با منه که اگر با من باشه مسولیتش رو به گردن میگیرم هر چند اشتباه بهم گفته ولی اگر با من نباشه دوس ندارم مسولیتش رو قبول کنم چون من اولین رابطه ام بوده و واقعا کم تجربه بودم و به اصرار اون چنین کاری کردم. بعداز این که رفتیم دکتر این قدر استرس داشت که اصلا دلم نیومد چیزی بهش بگم دیگه هم باهاش در موردش بحث نکردم چون دوس ندارم اذیت بشه و واسم خیلی محترمه . نمیدونم چی بگم و چی کار کنم. ببرمش دکتر ترمیم کنه یا بیخیال موضوع بشم........
    خواهش میکنم دوست عزیزم
    من راجع به انواع پرده بکارت تو نت سرچ کردم
    نوع ارتجاعی احتمال پارگیش تو دفعات س..ک..س کمتره
    اما اونم ممکنه پاره شه

من پرده معمولی داشتم موقعیکه پاره شد فقط یه تیکه خون لخته شده بیرون اومد
    از دوستامم شنیدم واسه اونام همین حالتی بوده
    معمولا یه تیکه خون لخته شده بیرون میاد

بعید میدونم موقع پاره شدن پرده خون تازه جاری شه
    حتی به اندازه چندقطره
    من بعید میدونم اما بازم میتونین از یه دکتر متخصص زنان بپرسین

ببین دوست من
    شما به ایشون علاقه داری و ایشون واست محترمه
    منم به علاقه شما احترام میزارم
    اما این دلیل نمیشه شما کاری که نکردی گردن بگیری

ایا موقع برنامه باایشون خون لخته شده از ایشون بیرون اومد؟
    اگه جواب مثبته مطمینین اونروز ایشون پریود نبودن؟

درمورد پرده حلقوی ارتجاعی یا غیرارتجاعی خیلی حرف ایشون رو باور نکنین
    در پست قبلی نوشته بودم این ادعای خیلی از دختراس
    اما حقیقت اینه که اکثرا پرده معمولی دارن
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیزم
    من راجع به انواع پرده بکارت تو نت سرچ کردم
    نوع ارتجاعی احتمال پارگیش تو دفعات س..ک..س کمتره
    اما اونم ممکنه پاره شه

من پرده معمولی داشتم موقعیکه پاره شد فقط یه تیکه خون لخته شده بیرون اومد
    از دوستامم شنیدم واسه اونام همین حالتی بوده
    معمولا یه تیکه خون لخته شده بیرون میاد

بعید میدونم موقع پاره شدن پرده خون تازه جاری شه
    حتی به اندازه چندقطره
    من بعید میدونم اما بازم میتونین از یه دکتر متخصص زنان بپرسین

ببین دوست من
    شما به ایشون علاقه داری و ایشون واست محترمه
    منم به علاقه شما احترام میزارم
    اما این دلیل نمیشه شما کاری که نکردی گردن بگیری

ایا موقع برنامه باایشون خون لخته شده از ایشون بیرون اومد؟
    اگه جواب مثبته مطمینین اونروز ایشون پریود نبودن؟

درمورد پرده حلقوی ارتجاعی یا غیرارتجاعی خیلی حرف ایشون رو باور نکنین
    در پست قبلی نوشته بودم این ادعای خیلی از دختراس
    اما حقیقت اینه که اکثرا پرده معمولی دارن
    ضمن عرض سلام و احترام - تو رابطه ما خونی مشاهده نشد اونم طی چندین بار . من از آنجا مطمان شدم که پرده نداشته که خودش پیش دو تا دکتر متخصص زنان و زایمان رفت و بعدش بهم گفت دکتر گفته ارتجاعی هستم
    ولی بعدش که با آشنای من رفت آشنای من گفت اصلا ارتجاعی نیست و کاملا باز شده. بعد به من میگه حتما تشخیص اون دو تا اشتباه بوده .... واقعا نمیدونم چی کارش کنم
    البته خودش میگه بریم ترمیم کنیم
    ولی من از این اتفاق دارم دیوانه میشم .....
    اونم خانواده خطرناکی داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد