نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: چطوری مشکلمو با والدینم در مورد رابطم با یه پسر خارجی حل کنم؟

4527
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41184
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری مشکلمو با والدینم در مورد رابطم با یه پسر خارجی حل کنم؟

سلام،من 17 سالمه، از خانواده تقریبا مذهبی و خیلیییی قانونمند... من تقریبا 13 یا 14 ساله بودم که برنامه ای رو نصب کردم که از طریق اون میشد با افرادی در کشورهای خارجی ارتباط برقرار کرد (چیزی مثل حرف های روزمره و دوستی های عادی) شاید باور پذیر نباشه اما خیلی از دوستای صمیمی من خارجی هستن، مادرم یه روز درمورد برنامه ازم سوال کرد و من بهش نشون دادم که ببینه با جنس مخالف چت نمیکنم، اما از شانس بدم همون موقع یه پسر خارجی به اسم ریمون بهم درخواست داد اما تعجب کردم که مامانم اصلا ناراحت نشد و به بابامم گفت و اونم واکنشی نشون نداد وقتی دلیل ازش پرسیدم گفت چیزی نپرس، فقط بدون اگه همین اتفاق با یه پسر ایرانی یا از شهر خودمون و به صورت حضوری افتاده بود الان شرایطت خیلی فرق میکرد[/b] منم فکر کردم حتما اونا با این موضوع مشکلی ندارن و خوب تصمیم گرفتم درخواستشو قبول کنم (من کلا از وقتی که پروفایل پسره رو دیده بودم ازش خوشم میومد چون به نظرم خیلی خوشگل بود) حالا چند سال میگذره و ما هنوز با هم در ارتباطیم ریمون به یه عضو مهم تو زندگی من تبدیل شده و من واقعا دوسش دارم، اون سه سال از من بزرگ تره و الان 20 سالشه مدیر یه رستورانه و درآمد خوبی داره، چند وقت پیش گفت که دیگه شرایطش جوره که بیاد ایران و همونجوری که من از مراسمات خواستگاری ایرانی براش گفته بودم منو از خانوادم خواستگاری کنه(ریمون میگه الان رو انتخاب کرده چون هم خودش دیگه کاملا میتونه از من نگه داری کنه هم دوس داره من در جایی سطح بالا تر از دانشگاه های ایران تحصیل کنم) من این موضوع رو چند روز پیش به مامانم گفتم اما اون یجوری رفتار کرد انگار سالهاست یه دیو دوسر توی خونش نگه میداره و هیچ جوابی بهم نداد و بعد از اونم هر وقت از خودش یا بابام پرسیدم یجور رفتار کردن که انگار ناشنواعن، به نظرتون بهش بگم بیاد یا تا چند وقت دیگه صبر کنم؟ چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چطوری مشکلمو با والدینم در مورد رابطم با یه پسر خارجی حل کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elena.. نمایش پست ها
    سلام،من 17 سالمه، از خانواده تقریبا مذهبی و خیلیییی قانونمند... من تقریبا 13 یا 14 ساله بودم که برنامه ای رو نصب کردم که از طریق اون میشد با افرادی در کشورهای خارجی ارتباط برقرار کرد (چیزی مثل حرف های روزمره و دوستی های عادی) شاید باور پذیر نباشه اما خیلی از دوستای صمیمی من خارجی هستن، مادرم یه روز درمورد برنامه ازم سوال کرد و من بهش نشون دادم که ببینه با جنس مخالف چت نمیکنم، اما از شانس بدم همون موقع یه پسر خارجی به اسم ریمون بهم درخواست داد اما تعجب کردم که مامانم اصلا ناراحت نشد و به بابامم گفت و اونم واکنشی نشون نداد وقتی دلیل ازش پرسیدم گفت چیزی نپرس، فقط بدون اگه همین اتفاق با یه پسر ایرانی یا از شهر خودمون و به صورت حضوری افتاده بود الان شرایطت خیلی فرق میکرد[/b] منم فکر کردم حتما اونا با این موضوع مشکلی ندارن و خوب تصمیم گرفتم درخواستشو قبول کنم (من کلا از وقتی که پروفایل پسره رو دیده بودم ازش خوشم میومد چون به نظرم خیلی خوشگل بود) حالا چند سال میگذره و ما هنوز با هم در ارتباطیم ریمون به یه عضو مهم تو زندگی من تبدیل شده و من واقعا دوسش دارم، اون سه سال از من بزرگ تره و الان 20 سالشه مدیر یه رستورانه و درآمد خوبی داره، چند وقت پیش گفت که دیگه شرایطش جوره که بیاد ایران و همونجوری که من از مراسمات خواستگاری ایرانی براش گفته بودم منو از خانوادم خواستگاری کنه(ریمون میگه الان رو انتخاب کرده چون هم خودش دیگه کاملا میتونه از من نگه داری کنه هم دوس داره من در جایی سطح بالا تر از دانشگاه های ایران تحصیل کنم) من این موضوع رو چند روز پیش به مامانم گفتم اما اون یجوری رفتار کرد انگار سالهاست یه دیو دوسر توی خونش نگه میداره و هیچ جوابی بهم نداد و بعد از اونم هر وقت از خودش یا بابام پرسیدم یجور رفتار کردن که انگار ناشنواعن، به نظرتون بهش بگم بیاد یا تا چند وقت دیگه صبر کنم؟ چیکار کنم؟
    سلام
    درمورد این اقا بش بگین فعلا یه مدت صبر کنه تا شما بتونین موافقت خانواده رو جلب کنین بعدا بیاد..

اما اینجا مساله خیلی مهمتری نسبت به پدرمادر شما وجود داره و اون مساله مربوط به شخص همین اقاست
    دنیای مجازی فواید و عیوب خودشو داره
    یکی از عیوب دنیای مجازی اینه که چون ادمها پیدا نیستن میتونن هر دروغی بگن(منظورم لزوما به این اقا نیست)
    ادما میتونن عکس فیک بزارن اطلاعات فیک بدن
    از خودشون سن و سالشون شغل و تحصیلات و خانوادشون و.. هزار و یک دروغ بگن و وقتی اینا فاش میشن که دیگه کار از کار گذشته

بنابراین اشنایی اینترنتی فقط میتونه یه استارت باشه و اصل رابطه که موجب شناخت طرفین میشه زمانی شروع میشه که دیدارها حضوری بشن

حتی ۱۰ سال اشنایی مجازی به اندازه ۶ ماه اشنایی حضوری نمیتونه موثر باشه

اشنایی اینترنتی هیچ ایرادی نداره بشرطی که سراغاز اشنایی حضوری باشه

درمورد پدرمادرتونم بهتره که قضیه رو همینطور که من خدمت شما توضیح دادم باشون مطرح کنین
    یعنی که بگین این اقا فعلا بیاد ایران و یه مدت رفت و امد باشه و قرار بیرون بزاریم که من ازش شناخت کافی پیدا کنم

و در مرحله بعدی لازمه که خانواده این اقا حضورا به شما معرفی بشن و بعد از طی شدن این مراحل ،عقد میشین و همراهش میرین خارج از کشور

اگه این مراحل درست طی نشن ممکنه زندگیتون به خطر بیفته

فیلم تیکن رو دیدی؟
    حتما نگاه کن
    متاسفانه خرید و فروش دخترخانمهای تین اجر درسطح بین المللی انجام میشه و چون باندهای مافیایی فوق العاده قدرتمند درین بیزینس کثیف دخیل هستن حتی خیلی از مواقع اینترپل یا حتی اف بی ای حریف اینا نمیشه

تو فیلم تیکن اگه نگاه کنین سرنوشت اون دخترچشم ابی که دوست کیم بود واقعا تلخ و تاسف اوره(البته دور از جون شما)

چون خیلی جوون هستین بهتره که با چشم و گوش کاملا باز عمل کنین

ممکنه این اقا خیلی پسر خوبی باشه و از طرفی ممکنه جزو همین باند کثیف باشه
    پس حواستونو حسابی جمع کنین که اونجور اتفاقا حتی با مداخله اف بی ای هم شاید جبران شدنی نباشن
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41184
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    درمورد این اقا بش بگین فعلا یه مدت صبر کنه تا شما بتونین موافقت خانواده رو جلب کنین بعدا بیاد..

اما اینجا مساله خیلی مهمتری نسبت به پدرمادر شما وجود داره و اون مساله مربوط به شخص همین اقاست
    دنیای مجازی فواید و عیوب خودشو داره
    یکی از عیوب دنیای مجازی اینه که چون ادمها پیدا نیستن میتونن هر دروغی بگن(منظورم لزوما به این اقا نیست)
    ادما میتونن عکس فیک بزارن اطلاعات فیک بدن
    از خودشون سن و سالشون شغل و تحصیلات و خانوادشون و.. هزار و یک دروغ بگن و وقتی اینا فاش میشن که دیگه کار از کار گذشته

بنابراین اشنایی اینترنتی فقط میتونه یه استارت باشه و اصل رابطه که موجب شناخت طرفین میشه زمانی شروع میشه که دیدارها حضوری بشن

حتی ۱۰ سال اشنایی مجازی به اندازه ۶ ماه اشنایی حضوری نمیتونه موثر باشه

اشنایی اینترنتی هیچ ایرادی نداره بشرطی که سراغاز اشنایی حضوری باشه

درمورد پدرمادرتونم بهتره که قضیه رو همینطور که من خدمت شما توضیح دادم باشون مطرح کنین
    یعنی که بگین این اقا فعلا بیاد ایران و یه مدت رفت و امد باشه و قرار بیرون بزاریم که من ازش شناخت کافی پیدا کنم

و در مرحله بعدی لازمه که خانواده این اقا حضورا به شما معرفی بشن و بعد از طی شدن این مراحل ،عقد میشین و همراهش میرین خارج از کشور

اگه این مراحل درست طی نشن ممکنه زندگیتون به خطر بیفته

فیلم تیکن رو دیدی؟
    حتما نگاه کن
    متاسفانه خرید و فروش دخترخانمهای تین اجر درسطح بین المللی انجام میشه و چون باندهای مافیایی فوق العاده قدرتمند درین بیزینس کثیف دخیل هستن حتی خیلی از مواقع اینترپل یا حتی اف بی ای حریف اینا نمیشه

تو فیلم تیکن اگه نگاه کنین سرنوشت اون دخترچشم ابی که دوست کیم بود واقعا تلخ و تاسف اوره(البته دور از جون شما)

چون خیلی جوون هستین بهتره که با چشم و گوش کاملا باز عمل کنین

ممکنه این اقا خیلی پسر خوبی باشه و از طرفی ممکنه جزو همین باند کثیف باشه
    پس حواستونو حسابی جمع کنین که اونجور اتفاقا حتی با مداخله اف بی ای هم شاید جبران شدنی نباشن
    از نظرتون واقعا متشکرم، خودمم درمورد آشنایی حضوری با شما هم عقیده هستم، با اینکه ۴ ساله باهمیم ولی تا وقتی نبینمش نمیتونم همینجوری بهش اعتماد کنم،مشکل من اینه که مادر و پدرم هیچ جواب مشخصی به من نمیدن و من الان به چیزی نیاز دارم که اونا رو به حرف بیاره، ینی داخل عمل انجام شده بزارمشون و بهش بگم بیاد ایران؟ یا صبر کنم تا بلاخره حرف بزنن؟

5. کاربران زیر از Elena.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41184
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی درکل اگر قصدش واقعا جدی نبود یا دروغی درکار بود هیچوقت نمیگفت که میخواد بیاد ایران، ازون گذشته من حتی با مادرشم حرف زدم و اون منو دخترم صدا میزد..

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

از نظرتون واقعا متشکرم، خودمم درمورد آشنایی حضوری با شما هم عقیده هستم، با اینکه ۴ ساله باهمیم ولی تا وقتی نبینمش نمیتونم همینجوری بهش اعتماد کنم،مشکل من اینه که مادر و پدرم هیچ جواب مشخصی به من نمیدن و من الان به چیزی نیاز دارم که اونا رو به حرف بیاره، ینی داخل عمل انجام شده بزارمشون و بهش بگم بیاد ایران؟ یا صبر کنم تا بلاخره حرف بزنن؟
    بله میتونین به این اقا بگین با خانوادش بیان ایران و بقول خودتون مادرپدر شما تو عمل انجام شده قرار بگیرن
    فکر خوبیه

من هیچی به قطعیت نگفتم عزیزم
    همه این چیزا حدس و احتمال هستن و تاکید میکنم ممکنه این اقا صداقت کامل داشته باشه و ممکنه نه!

تمایلش به اینکه بیاد ایران نشونه خوبیه اما بازم تضمین قاطع نیست که شما بتونین بش اعتماد صددرصد کنین!
    بازم جای شک و ابهام هست و جای تحقیق فراوون درمورد ایشون

اگه شما ۲۵ ساله بودین اون خطرات که پست قبلی نوشتم احتمالش نزدیک صفر بود اما چون ۱۷ ساله هستین خیلی خیلی باید مراقب باشین

ضمنا باز تاکید میکنم فیلم taken رو حتما تهیه و تماشا کن
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41184
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    بله میتونین به این اقا بگین با خانوادش بیان ایران و بقول خودتون مادرپدر شما تو عمل انجام شده قرار بگیرن
    فکر خوبیه

من هیچی به قطعیت نگفتم عزیزم
    همه این چیزا حدس و احتمال هستن و تاکید میکنم ممکنه این اقا صداقت کامل داشته باشه و ممکنه نه!

تمایلش به اینکه بیاد ایران نشونه خوبیه اما بازم تضمین قاطع نیست که شما بتونین بش اعتماد صددرصد کنین!
    بازم جای شک و ابهام هست و جای تحقیق فراوون درمورد ایشون

اگه شما ۲۵ ساله بودین اون خطرات که پست قبلی نوشتم احتمالش نزدیک صفر بود اما چون ۱۷ ساله هستین خیلی خیلی باید مراقب باشین

ضمنا باز تاکید میکنم فیلم taken رو حتما تهیه و تماشا کن
    خیلی ممنون، حتما تماشاش میکنم
    امضای ایشان
    یه رویا همیشه یه رویاست 💔 تا وقتیکه تصمیم بگیری اونو واقعی کنی💫✨

9. کاربران زیر از Elena.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

خیلی ممنون، حتما تماشاش میکنم
    قربانت
    لطفا دقت کن با یه taken دیگه اشتباه نشه
    چون اسم تک کلمه ای ممکنه چند فیلم به همین نام ساخته شده باشه

ترجمه فارسیش میشه ربوده شده
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

زیبا رویان جهان وفا ندارند
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41184
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    زیبا رویان جهان وفا ندارند
    الان منظورتون چیه :/؟؟
    امضای ایشان
    یه رویا همیشه یه رویاست 💔 تا وقتیکه تصمیم بگیری اونو واقعی کنی💫✨

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)