نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: خسته از تنهایی بیش از حد

5310
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته از تنهایی بیش از حد

سلام خدمت همه.من یک جوان ۲۳ ساله هستم تا الان دوست دختری نداشتم.دوبار جلو رفتم و جواب نه شنیدم.هر کدوم از دوستام را میبینم ی دوست دختر دارند ولی من تا الان نتونستم حتی نظر ی دخترو به خودم جلب کنم.از طرفیم احساس تنهایی داغونم کرده.چیکار کنم که نظر ی دخترو به خودم جلب کنم؟لطفا راه حل بهم بدین.نمک نپاشین رو زخمم.راه حلی ندارین ، لطفا نظری ندین.
    ویرایش توسط Arefalone5 : 08-13-2019 در ساعت 12:27 AM
    امضای ایشان
    تنها

2. کاربران زیر از Arefalone5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : خسته از تنهایی بیش از حد

داداش گلم سلام امیدوارم حالت خوب باشه
    من خدای دختر باز ها هستم و تاحالا با دختر های زیادی بودم و میخام تجربمو در اختیارت بزارم
    ببین دختر ها از ادم خشک و کسی که تو خودش باشه بدشون میاد ، دختر رو باید خندوند و یه کاری کرد که بخنده تا ازت خوشش بیاد
    اینکه شخصیت گرفته ای داشته باشی و انتظار داشته باشی بیان طرفت هم یه توقع بی جاییه و از همه مهمتر باید اعتماد بنفس داشته باشی و پر رو و نترس هم باشی

نکته دیگه ای که مهمه باید بدونی تو فقط دوست دختر میخای یعنی وقتی دوست دختر بخای مشکلاتش هم باید بپذیری
    ناز کشیدن ها
    قهر کردن هااا
    خرج های رستوران
    و از همه مهمتر شکست عشقی
    یه جمله هم بهت بگم که زیبا رویان جهان وفا ندارند
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

4. 3 کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییت ولی میشه ی لطف بکنی بگی چطور میشه اعتماد به نفس را بالا برد؟ خیلی ها میگن بالا بردن اعتماد به نفس ، ولی راهشونمیگن. از طرفی میخوام بدون تیپ و قیافه برای دخترا تا چه اندازه اهمیت داره؟
    امضای ایشان
    تنها

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    داداش گلم سلام امیدوارم حالت خوب باشه
    من خدای دختر باز ها هستم و تاحالا با دختر های زیادی بودم و میخام تجربمو در اختیارت بزارم
    ببین دختر ها از ادم خشک و کسی که تو خودش باشه بدشون میاد ، دختر رو باید خندوند و یه کاری کرد که بخنده تا ازت خوشش بیاد
    اینکه شخصیت گرفته ای داشته باشی و انتظار داشته باشی بیان طرفت هم یه توقع بی جاییه و از همه مهمتر باید اعتماد بنفس داشته باشی و پر رو و نترس هم باشی

نکته دیگه ای که مهمه باید بدونی تو فقط دوست دختر میخای یعنی وقتی دوست دختر بخای مشکلاتش هم باید بپذیری
    ناز کشیدن ها
    قهر کردن هااا
    خرج های رستوران
    و از همه مهمتر شکست عشقی
    یه جمله هم بهت بگم که زیبا رویان جهان وفا ندارند
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز ولی میشه راه تقویت اعتماد به نفس رو هم بگی؟
    همه فقط میگن تقویتش کن ولی راه حلی نمیدن.ی سوال دیگه ازت دارم و اون اینکه چقدر تیپ و قیافه تو جذب ی دختر تاثیر داره؟
    امضای ایشان
    تنها

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا دخترا از تنهایی درت نمیارن... کلا یه مشکل به بقیه مشکلاتت اضافه میشه... اینکه فکر کنی هر وقت احساس تنهایی کردی میری پیشش اشتباس... ولی اون هر وقت مشکل داشته باشه اول به تو زنگ میزنه، نه به خاطر علاقه... در کل... موقع دوست شدن با یه دختر حواست باشه در دید اول چی می بینتت؟ یه موجود دم دستی که کنارش فقط وقت بگذرونه یا هرچی... هر انتظاری که از یه دختر داری سعی کن همون روز اول بروز بدی... اگر موند که حله اگر نموند وقتت هدر نرفته...
    در کل دخترا هم آدمن و مشکلات خودشون رو دارن و دوست پسر براشون اولین گزینه برای حل مشکلاتشونه... پس... فکر نکن دختر میاد از تنهایی درت میاره... در ضمن... خیلی خیلی مراقب باشه... بد ذاتی آدما رو اصلا نمیشه از ظاهر معصومشون تشخیص داد...
    و در آخر... ظاهر زندگی دوستات رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن... جلو تو یه جور وانمود میکنن... ولی توی زندگی واقعی شون هزارتا دردسرو تحمل میکنن... ببین آیا برای تو هم قبول این مشکلات و چیزی که در ازاش میگیری ارزش داره؟

8. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    اولا دخترا از تنهایی درت نمیارن... کلا یه مشکل به بقیه مشکلاتت اضافه میشه... اینکه فکر کنی هر وقت احساس تنهایی کردی میری پیشش اشتباس... ولی اون هر وقت مشکل داشته باشه اول به تو زنگ میزنه، نه به خاطر علاقه... در کل... موقع دوست شدن با یه دختر حواست باشه در دید اول چی می بینتت؟ یه موجود دم دستی که کنارش فقط وقت بگذرونه یا هرچی... هر انتظاری که از یه دختر داری سعی کن همون روز اول بروز بدی... اگر موند که حله اگر نموند وقتت هدر نرفته...
    در کل دخترا هم آدمن و مشکلات خودشون رو دارن و دوست پسر براشون اولین گزینه برای حل مشکلاتشونه... پس... فکر نکن دختر میاد از تنهایی درت میاره... در ضمن... خیلی خیلی مراقب باشه... بد ذاتی آدما رو اصلا نمیشه از ظاهر معصومشون تشخیص داد...
    و در آخر... ظاهر زندگی دوستات رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن... جلو تو یه جور وانمود میکنن... ولی توی زندگی واقعی شون هزارتا دردسرو تحمل میکنن... ببین آیا برای تو هم قبول این مشکلات و چیزی که در ازاش میگیری ارزش داره؟
    چیزهایی که گفتی درست ولیکن بنظرم یا ی تجربه تلخ داشتی یا از سر کینه داری حرف میزنی وذیا ازدواج کردی.زندگی یعنی تحمل مشکلات.پس ما کار نکنیم چون سخته.راه نریم چون پامون درد میگیره.یجاهایی از صحبتات بی منطقی کلا مشخص میشه.ازتون راهنمایی خواستم نه اینکه نا امید ترم کنید.به اندازه کافی نا امید هستم. کمک نمیکنید ، حداقل نمک نزنید به زخم.
    امضای ایشان
    تنها

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Arefalone5 نمایش پست ها
    چیزهایی که گفتی درست ولیکن بنظرم یا ی تجربه تلخ داشتی یا از سر کینه داری حرف میزنی وذیا ازدواج کردی.زندگی یعنی تحمل مشکلات.پس ما کار نکنیم چون سخته.راه نریم چون پامون درد میگیره.یجاهایی از صحبتات بی منطقی کلا مشخص میشه.ازتون راهنمایی خواستم نه اینکه نا امید ترم کنید.به اندازه کافی نا امید هستم. کمک نمیکنید ، حداقل نمک نزنید به زخم.
    سلام

من خودم معتقدم هیچ اشکالی نداره آدم اشتباه کنه، اما اگه از اول معقول رفتار کنه و گرفتار نشه خیلی بهتره، یعنی اشتباهات ادم باید سهوی باشن اون موقع است که اشتباه کردن اشکال نداره.
    اگه یه نفر راه درستو میدونه اما باز راه غلط رو بره اون دیگه اشتباه نیست لجبازیه و حماقت.

منظور دوستمون اینه که اگه راه میرید یا کار میکنید یا دوست انتخاب میکنید با چشم باز راه برید و کار کنید و دوست انتخاب کنید نه با چشم بسته که بعداً پشیمون بشید.

منم اینو اضافه میکنم دوست بودن با دخترا هیچ فایده ای نداره و بهتره با تنها بودن خودتون کنار بیاین تا وقتی که شرایط ازدواج فراهم بشه.
    البته تنها بودن معنیش این نیست از دخترا و خانمها فراری باشین، روابط معمول اجتماعیتو باهاشون حفظ کنین.
    ویرایش توسط Experience : 08-12-2019 در ساعت 10:33 PM

11. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

من خودم معتقدم هیچ اشکالی نداره آدم اشتباه کنه، اما اگه از اول معقول رفتار کنه و گرفتار نشه خیلی بهتره، یعنی اشتباهات ادم باید سهوی باشن اون موقع است که اشتباه کردن اشکال نداره.
    اگه یه نفر راه درستو میدونه اما باز راه غلط رو بره اون دیگه اشتباه نیست لجبازیه و حماقت.

منظور دوستمون اینه که اگه راه میرید یا کار میکنید یا دوست انتخاب میکنید با چشم باز راه برید و کار کنید و دوست انتخاب کنید نه با چشم بسته که بعداً پشیمون بشید.

منم اینو اضافه میکنم دوست بودن با دخترا هیچ فایده ای نداره و بهتره با تنها بودن خودتون کنار بیاین تا وقتی که شرایط ازدواج فراهم بشه.
    البته تنها بودن معنیش این نیست از دخترا و خانمها فراری باشین، روابط معمول اجتماعیتو باهاشون حفظ کنین.
    دوست عزیز فکر کنم باید به شما هم همون جواب رو بدم یا مزدوج هستین یا تجربه تلخ دارین یا از سر کینه حرف میزنی و یا خیلی خجسته ای.الان کمتر کسی شرایط ازدواجو داره از طرفی فکر کنم معنای تنهایی را هم نمیدونید چیه؟وقتی نمیتونی حتی با پدر و مادر خودت حرف بزنی و دوستات خیلی باهات حال کنن ماهی یبار باهاشون بری بیرون و تنها دلخوشیت بشه اتاقت و سیگارت ، اونوقت معنای حقیقی تنهاییو میفهمی.نمک نزنین به زخم من وقتی راه حلی براش ندارین.به اندازه کافی هم هواسم سرجاشه و به اندازه کافی هم فکر و منطق دارم که بدونم کجا چیکار کنم.روزگار باهام به قدری بد رفتار کرده که میدونم برای قدم بعدیم باس چقدر احتیاط کنم و مواظب باشم بیشتر صدمه نخورم.باز هم میگم لطفا اگر کمک نمیکنید نمک نپاشین روزخمم.
    امضای ایشان
    تنها

13. کاربران زیر از Arefalone5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

دوست عزیز فکر کنم باید به شما هم همون جواب رو بدم یا مزدوج هستین یا تجربه تلخ دارین یا از سر کینه حرف میزنی و یا خیلی خجسته ای.الان کمتر کسی شرایط ازدواجو داره از طرفی فکر کنم معنای تنهایی را هم نمیدونید چیه؟وقتی نمیتونی حتی با پدر و مادر خودت حرف بزنی و دوستات خیلی باهات حال کنن ماهی یبار باهاشون بری بیرون و تنها دلخوشیت بشه اتاقت و سیگارت ، اونوقت معنای حقیقی تنهاییو میفهمی.نمک نزنین به زخم من وقتی راه حلی براش ندارین.به اندازه کافی هم هواسم سرجاشه و به اندازه کافی هم فکر و منطق دارم که بدونم کجا چیکار کنم.روزگار باهام به قدری بد رفتار کرده که میدونم برای قدم بعدیم باس چقدر احتیاط کنم و مواظب باشم بیشتر صدمه نخورم.باز هم میگم لطفا اگر کمک نمیکنید نمک نپاشین روزخمم.
    میخوای دخترا جذبت بشن؟

برونگرا و جذاب باش.

برایان تریسی یه کتاب در مورد جذاب بودن داره اونو بگیر بخون.

نکته اصلی همین بود دیگه بقیش با خودته چطور از عهدش برمیای؟

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اگر هدفت ازدواجه و دلت میخات با دختر خوبی اشنا باشی ، خب این مدل دخترا یا باید بهشون پیشنهاد ازدواج بدی چون بهترین و خوش قیافه ترین و جذاب ترین مرد دنیا هم باشی بهتون رو خوش نشون نمیدن مگر اینکه بفهمن نیت شما ازدواجه.و راه جذب کردنشون هم احترام و مودب بودن و اینکه حس کنن شما ادم پرتلاشو هدفمندی هستن
    واگر هدفت خوشگذرونیه و صرفا یکی باشه که باهاش حرف بزنی و از تنهایی درت بیاره ، دخترای خوشگذرون و رفیق باز رو به راحتی با یه چشمک و لبخندم هم میتونی جذب خودت کنی و زیاد کاره سختی نیست تازه همون دخترا هم خودشون به پسرا پیشنهاد میدن و سمتشون میان . ولی بازم همین دخترا هدفشون در نهایت ازدواجه و اگرم دارن بهت محبت میکنن و به اصطلاح از تنهایی درت میارن به خاطر اینه که تصمیم دارن باهات ازدواج کنن و و کافیه بفهمن صرفا هدفت خوشگذرونیه دو حالت برات پیش میاد یا به بدترین شکل ممکنه کاری میکنه که دچار شکست عشقی بشی و رهات میکنن و یاا اینکه به دوستی بهت ادامه میدن و سو استفاده مالی رو از شما میکنه ولی هم زمان بهت خیانت میکنه و باافراد دیگه ای ارتباط برقرار میکنه نتیجه دوستی با همچین دخترایی اینه که یه روز دیدی با رفیقت دوست شده زیاد تعجب نکن !
    حقیقت تلخه ...
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

17. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    اگر هدفت ازدواجه و دلت میخات با دختر خوبی اشنا باشی ، خب این مدل دخترا یا باید بهشون پیشنهاد ازدواج بدی چون بهترین و خوش قیافه ترین و جذاب ترین مرد دنیا هم باشی بهتون رو خوش نشون نمیدن مگر اینکه بفهمن نیت شما ازدواجه.و راه جذب کردنشون هم احترام و مودب بودن و اینکه حس کنن شما ادم پرتلاشو هدفمندی هستن
    واگر هدفت خوشگذرونیه و صرفا یکی باشه که باهاش حرف بزنی و از تنهایی درت بیاره ، دخترای خوشگذرون و رفیق باز رو به راحتی با یه چشمک و لبخندم هم میتونی جذب خودت کنی و زیاد کاره سختی نیست تازه همون دخترا هم خودشون به پسرا پیشنهاد میدن و سمتشون میان . ولی بازم همین دخترا هدفشون در نهایت ازدواجه و اگرم دارن بهت محبت میکنن و به اصطلاح از تنهایی درت میارن به خاطر اینه که تصمیم دارن باهات ازدواج کنن و و کافیه بفهمن صرفا هدفت خوشگذرونیه دو حالت برات پیش میاد یا به بدترین شکل ممکنه کاری میکنه که دچار شکست عشقی بشی و رهات میکنن و یاا اینکه به دوستی بهت ادامه میدن و سو استفاده مالی رو از شما میکنه ولی هم زمان بهت خیانت میکنه و باافراد دیگه ای ارتباط برقرار میکنه نتیجه دوستی با همچین دخترایی اینه که یه روز دیدی با رفیقت دوست شده زیاد تعجب نکن !
    حقیقت تلخه ...
    ممنون منتها همونطور ک اشاره کردم شرایط ازدواج فعلا نیست.و چیزی ک گفتین را دیدم و پای حرف خیلی ها نشستم ک تجربیات تلخی در این ضمینه داشتن.قسمت مالیش هم کلا در جریانم.فقط نمیدونم چطور باید برم جلو و چجوری به اصطلاح ی دخترو جذب خودم کنم. همین.البته دوستمون ی کتاب معرفی کرد.امیدوارم کارساز باشه
    امضای ایشان
    تنها

19. کاربران زیر از Arefalone5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41269
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی چراغ خاموش جامعه ما داره به سمتی میره که فرهنگ , قوانین و تربیت بچه هامون به رسانه هایی که در ارتباط هستن مثل اینستاگرام و ماهواره و کارهایی که میکنن هماهنگی نداره !!!
    ببینید حتی در ترکیه اگر دختر و پسر دوست باشن و از رابطه بچه دار بشن همه اش قانون شده و فرهنگ سازی ...
    متاسفانه تو کشور ما بسترش آماده نیست و اینقدر جوونا دوست دارن دنبال دوستی با جنس مخالف باشن که بنظرم بیشتر تهدید آمزی هستش !!!!
    مخالف این روابط نیستم , ولی تو کشور ما شرایط مناسبی برای این مسایل وجود نداره.
    یا باید قوانین و دیدگاه ها عوض بشن یا کلا جوونا و جامعه اسلامی بشه که خیلی خیلی سخت و نشدنی هستش !!!
    مسئولین هم که همه خواب ....
    بنظرم شما هم خیلی این مسایل رو برای خودت بزرگ نکن. چون چیزیکه زیاده دختره و به سن ماها برسی اصلا بیان خودشون رو هم بندازن سرت فرار می کنی و محلشون نمیدی.
    بد جامعه ای شده , افسوس

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nader_1398 نمایش پست ها
    خیلی چراغ خاموش جامعه ما داره به سمتی میره که فرهنگ , قوانین و تربیت بچه هامون به رسانه هایی که در ارتباط هستن مثل اینستاگرام و ماهواره و کارهایی که میکنن هماهنگی نداره !!!
    ببینید حتی در ترکیه اگر دختر و پسر دوست باشن و از رابطه بچه دار بشن همه اش قانون شده و فرهنگ سازی ...
    متاسفانه تو کشور ما بسترش آماده نیست و اینقدر جوونا دوست دارن دنبال دوستی با جنس مخالف باشن که بنظرم بیشتر تهدید آمزی هستش !!!!
    مخالف این روابط نیستم , ولی تو کشور ما شرایط مناسبی برای این مسایل وجود نداره.
    یا باید قوانین و دیدگاه ها عوض بشن یا کلا جوونا و جامعه اسلامی بشه که خیلی خیلی سخت و نشدنی هستش !!!
    مسئولین هم که همه خواب ....
    بنظرم شما هم خیلی این مسایل رو برای خودت بزرگ نکن. چون چیزیکه زیاده دختره و به سن ماها برسی اصلا بیان خودشون رو هم بندازن سرت فرار می کنی و محلشون نمیدی.
    بد جامعه ای شده , افسوس
    خیلی جالبه میگی مخالف نیستی ولی عملا مخالفت خودتو داری نشون میدی..عزیز من شما همه کاراتو کردی به افرادی مثل من که میرسه قضایا گویا وا می رسه.فقط یچیزو تو زندگی کردن در ایران فهمیدم و اون اینه اگه داری میری تو چاه یه لگدم میزنن قشنگ بری ته چاه یا اگر زخم خورده باشی به جای دوا و درمونش روش هی نمک میپاشن.راه حل خواستیم فقط نمک زدین رو زخمم.باز یکی اومد یک کتاب معرفی کرد.ی راه حلی داد.من الان به ی هم صحبت نیاز دارم دو روز دیگه که تو خودم بیشتر از الان غرق شدم هم صحبتمو برا سر قبرم میخوام؟!!تنها چیزی ک فهمیدم تو این سایت اینه هیچکس کمک نمیکنه به ی نفری ک داغونه.فقط داغونترش میکنن.مخصوصا اگه پسر باشه.حالا طرف دختر باشه براش هزار جور راه حل دارن.نداشته باشنم مرحم دردشون میشن.خود شما هم من جمله ی این افرادی.این سایت بنظرم ی سایت کاملا چرتیه چون توش دوتا مشاور واقعی هم نداره.
    امضای ایشان
    تنها

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه کتاب دیگه به اسم « 21 روش عالی برای اینکه با زن دلخواه آشنا شوید و ازدواج کنید » از برایان تریسی هست که فکر میکنم خوندنش براتون مفید باشه.

23. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41076
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چرا فکر میکنید اگه توی ی رابطه باشید از تنهایی در میایید؟
    بنظر من تنهاتر هم میشید
    شما دوستانی ندارید که برید با هم بیرون و خوش گذرونی کنید...
    من تا اونجایی که میدونم پسرا همیشه بیرونن و در حال خوش گذرونی
    شماام اینکارارو کن..
    بخدا اصلا توی ی رابطه بودن خوب نیس
    مگر اینکه تهش ازدواج باشه و طرف حتما شما رو بخواد

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41076
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت همه.من یک جوان ۲۳ ساله هستم تا الان دوست دختری نداشتم.دوبار جلو رفتم و جواب نه شنیدم.هر کدوم از دوستام را میبینم ی دوست دختر دارند ولی من تا الان نتونستم حتی نظر ی دخترو به خودم جلب کنم.از طرفیم احساس تنهایی داغونم کرده.چیکار کنم که نظر ی دخترو به خودم جلب کنم؟لطفا راه حل بهم بدین.نمک نپاشین رو زخمم.راه حلی ندارین ، لطفا نظری ندین.
    ببخشید که اینو میگم ولی ی جورایی حس تنهایی یه تلقینه شما اگه بتونید این حسو از بین ببرین خیلی راحت و بهتر از قبل ب زندگی خودتون ادامه میدید
    منم قبل از اینکه برم توی ی رابطه که فکر میکردم خوبه همه چی خوب بود‌‌‌...
    تا اینکه ...
    هر حس مزخرفیو تجربه کردم
    ولی ی مدت ک جدا شدیم من اون حسم از بین رفت و حس کردم ک واقعا اشتباه میکردم که من خیلی تنهام و در حالی که اصلا اینطور نبود
    البته این نظر شخصیه منه شاید بنظر شما اینطوری نباشه

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh8181 نمایش پست ها
    ببخشید که اینو میگم ولی ی جورایی حس تنهایی یه تلقینه شما اگه بتونید این حسو از بین ببرین خیلی راحت و بهتر از قبل ب زندگی خودتون ادامه میدید
    منم قبل از اینکه برم توی ی رابطه که فکر میکردم خوبه همه چی خوب بود‌‌‌...
    تا اینکه ...
    هر حس مزخرفیو تجربه کردم
    ولی ی مدت ک جدا شدیم من اون حسم از بین رفت و حس کردم ک واقعا اشتباه میکردم که من خیلی تنهام و در حالی که اصلا اینطور نبود
    البته این نظر شخصیه منه شاید بنظر شما اینطوری نباشه
    فکر کنم سر رشته ای از روانشناسی ندارین..لطفا یکم اطللاعاتتونو در مورد روانشناسی ببرید بالا.و معلومه اصلا دقت نکردین ب کل متن‌.راه حل نمیدین نمک نپاشین
    امضای ایشان
    تنها

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh8181 نمایش پست ها
    سلام
    چرا فکر میکنید اگه توی ی رابطه باشید از تنهایی در میایید؟
    بنظر من تنهاتر هم میشید
    شما دوستانی ندارید که برید با هم بیرون و خوش گذرونی کنید...
    من تا اونجایی که میدونم پسرا همیشه بیرونن و در حال خوش گذرونی
    شماام اینکارارو کن..
    بخدا اصلا توی ی رابطه بودن خوب نیس
    مگر اینکه تهش ازدواج باشه و طرف حتما شما رو بخواد
    چون از اونجایی ک جزو استثناها هستم.رفیق باز نیستم یک.دوما راه حل ندارین بدین نظر ندید.ممنون میشم.
    امضای ایشان
    تنها

28. کاربران زیر از Arefalone5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

چون از اونجایی ک جزو استثناها هستم.رفیق باز نیستم یک.دوما راه حل ندارین بدین نظر ندید.ممنون میشم.
    ...

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    من خانم هستم و اونچه به ذهنم میاد واستون میگم
    امیدوارم مفید باشه
    اولا که لباسهای تنگ بپوشین و از بوهای گرم واسه ادکلن استفاده کنین
    یقه رو همیشه باز بزارین موهای سینتون پیدا باشن

جذاب و شوخ و اکتیو رفتار کنین
    دختر موردعلاقتونو به کافی شاپ دعوت کنین و حرفهای زمینه ای واسه شروع دوستی رو در اون محیط مطرح کنین
    خیلی تاثیرگذارتره

جلسات اول دوستی حرف از رابطه جنسی نزنین و بزارین یه مقدار زمان بگذره بعدا حرف اونجور مسایل رو پیش بکشین
    اینجوری اعتماد بهتر شکل میگیره و البته همون رابطه جنسی هم میتونه دوستی و گرمی بین شماها رو عمیقتر کنه
    اما اجازه بدین لااقل ۱ ماه بگذره بعد وارد فاز جنسی بشین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

31. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

خیلیم متاسفم واسه اکثر افرادی که مثلا اینجا نظر دادن اما اصلا مقصود شما رو متوجه نشده بودن و یه مشت پند و اندرز بنجل و کیلویی دوزار نوشتن

شما طبق همون چیزایی که من واستون نوشتم عمل کنین نتیجه دلخواهتونو خواهید گرفت

پارتیها و دورهمی ها و کوه محیطهای مناسبی هستن واسه پیدا کردن دوس دختر

بقیه مراحل هم طبق پست قبلی عمل کنین
    موفق باشین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

33. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41471
    تشکـر
    7
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    خیلیم متاسفم واسه اکثر افرادی که مثلا اینجا نظر دادن اما اصلا مقصود شما رو متوجه نشده بودن و یه مشت پند و اندرز بنجل و کیلویی دوزار نوشتن

شما طبق همون چیزایی که من واستون نوشتم عمل کنین نتیجه دلخواهتونو خواهید گرفت

پارتیها و دورهمی ها و کوه محیطهای مناسبی هستن واسه پیدا کردن دوس دختر

بقیه مراحل هم طبق پست قبلی عمل کنین
    موفق باشین
    ممنون از شما..بله واقعاهمینطوره. اصلا متوجه نشدند چی میگم فقط نصیحت و پند و اندرز.بازهم به شما و یک دوست دیگه که راه حل دادید و کتاب معرفی کردید.
    امضای ایشان
    تنها

35. کاربران زیر از Arefalone5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

ممنون از راهنماییت دوست عزیز ولی میشه راه تقویت اعتماد به نفس رو هم بگی؟
    همه فقط میگن تقویتش کن ولی راه حلی نمیدن.ی سوال دیگه ازت دارم و اون اینکه چقدر تیپ و قیافه تو جذب ی دختر تاثیر داره؟
    راه تقویت اعتماد بنفس اینه که بیخیال باشی و حرفتو بزنی هرسوالی داری بدون صرف اینکه بپرسم چی میشه بپرسی
    بدون توجه به حالاات فرد تو فقط حرفتو بزن نزار تو دلت بمونه و خفه بشی این میشه اعتماد بنفس
    حالا هرکی هرچی میخاد بگه و هرچی میخاد فکر کنه به درک ...
    و اما سوال دومت
    ببین ما یه بحثی داریم به اسم معیار
    اگه معیار من توی انتخاب همسرم خوشگلی باشه خوشگلیشو میبینم
    ولی اگه صداقت و راستگویی و پاکدامنی باشه اونو میبینم
    متاسفانه معیار های دخترا هم این روزا پول و خوشگلی و ماشین شده و خب میتونم بگم خیلی تاثیر داره (:
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

37. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)