نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: استرس بالا و ضربه شغل و آینده کاری

2363
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question استرس بالا و ضربه شغل و آینده کاری

سلام
    حقیقتا من خیلی وقته با استرس بالا دست و پنجه نرم می کنم و از بچگی هم خیلی خجالتی بودم. یعنی این مشکل بخاطر ورود بیشتر به جامعه و روبرو شدن با شرایط جدید نیست. زمانیکه کودک هم بودم و چیزی از زندگی نمیدونستم خجالتی و بی قرار بودم !!!
    در این سالها دارو درمانی هم داشتم و الان سرخود در زمان استرس یک نصفه یا یک چهارم آلپرازولام شماره 0.5 مصرف می کنم ...
    متاسفانه این شرایط به وضعیت شغلی من آسیب زده و باعث شده فعلا بیکار بشم و از استرس کار ترجیح بدم یک مدت تو خونه باشم بهتر بشم بعدا باز جای دیگه مشغول بشم.
    کلا تو جمع صحبت میکنم عرق می کنم و بدنم همش سرد و کف دستم عرق کرده و یخ هستش
    مشکل بعدی ام خانم ها هستن که میان سمتم و صحبت میکنم استرس و تشویش میگیرم و پیشونی ام عرق کرده میشه
    این آخری ها بدنم همش مور مور می شد و یخ مجبور بودم هی شرینی جات بخورم فشارم بره بالا
    کلا شرایط عذاب آوری که همش فکرم درگیر کرده که باعث شده بود وقتی عرق میکردم یا دستام یخ بود استرس اینو بگیرم کسی ببینه چیزی بهم بگه و با کسی از همکارا دست بدم و ببینه دستم عرق کرده و یخ هستش یه حس بدی پیدا کنه و یه چیزی بگه که این افکار بدتر حالم رو بیشتر بد میکرد !!!
    بنظر شما من یک مدت شاید مثلا چند ماه حتی تا عید نوروز برم دنبال دارو درمانی و حل مشکلاتم بعدا برم سر کار یا برم دکتر روانپزشک دارو مناسب و زیر نظر دکتر مصرف کنم و در کنارش کارم رو هم ادامه بدم ؟
    در نظر داشته باشید من دوست صمیمی اصلا ندارم و با فامیل هم رفت و آمد نمیکنم و همیشه تنها بیرون میرم
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : استرس بالا و ضربه شغل و آینده کاری

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نشانه هایی که شما بیان می کنید نشانه های اضطراب می باشد اما نیاز است که دلایل این میزان واکنش مشخص شود تا از نظر روحی رد شرایط بهتری قرار بگیرید و شما بتوانید عملکرد بهتری را را تجربه کنید.
    بهتر است از مصرف خودسرانه دارو خوداری کنید چون به نظر می رسد با مصرف این دراو شما بازهم این علایم را تجربه می کنید بهتر است با توجه به اینکه شما از زمان کودکی این مشکلات را تجربه می کنید به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشید تا بررسی دقیق صورت گیرد و در صورت نیاز به روان پزشک نی زارجاع داده شوید و در پروسه درمانی بتوانید به عملکرد و روحیه بهتری برسید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)