صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 59 از 59

موضوع: دوست پسرم از من رابطه میخواد

12654
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست پسرم از من رابطه میخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من جایی از پستم نوشتم موافقم یا مخالف؟؟

من فقط از شما منبع خواستم

مثل اینکه شما روش بحث درست را بلد نیستید که وقتی یه حرفی زده میشه با مدرک گفته میشه نه اینکه حرف را بزنید به شنونده بگید برید خودتون مدرکشو پیدا کنید
    طبق قوانین انجمن من امکان ارسال لینک نداشتم , وگرنه 5 تا لینک از وب سایت های معتبر و خبرگزاری های رسمی مثل فارس , همشهری , ایرنا و جام جم داشتم !!!
    کلا با خوندن پست هایی که توی این تاپیک بود مثل نوشته های کاربرانی همچون Experience و رزمریم و علی خصوص sam127 که قطعا سواد مشاوره ای نداره و از آمار روز طلاق بی خبر بود , متوجه شدم این وب سایت و انجمن بار علمی صفر که هیچ زیر صفر داره و محلی برای انتشار پست های خاله زنکی , اراجیف و پرت و پلا هستش و مطمئن هستم اینها یا تحصیلات مربوط رو ندارن یا از این دانشجوهای دانشگاه آزادی هستن که فقط شهریه دادن مدرک گرفتن و برای گذر عمر یا فرار از سربازی صرفا به دانشگاه رفتن.
    این انجمن بار علمی اش صفر هستش و توصیه میکنم کاربران دیگه سوالات خودشون رو حضوری از یک مشاور حرفه ای پرسن تا از خاله زنک های سر کوچه و جوجه مشاورهای دانشگاه آزادی !!!
    اگر ملت به حساب مشاوره های چرت شما بشینن کل جامعه افسرده و بیمار میشه , طرف از لذت خودش تو رابطه بزنه که به قول رزمریم بی سواد فحشا و فساد کرده ....
    وقتی هیچ چیز سر جای خودش نباشه افراد بی سواد و داغونی مثل شماها مشاور میشن !!!

2. کاربران زیر از yasharnamazi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharnamazi نمایش پست ها
    طبق قوانین انجمن من امکان ارسال لینک نداشتم , وگرنه 5 تا لینک از وب سایت های معتبر و خبرگزاری های رسمی مثل فارس , همشهری , ایرنا و جام جم داشتم !!!
    کلا با خوندن پست هایی که توی این تاپیک بود مثل نوشته های کاربرانی همچون Experience و رزمریم و علی خصوص sam127 که قطعا سواد مشاوره ای نداره و از آمار روز طلاق بی خبر بود , متوجه شدم این وب سایت و انجمن بار علمی صفر که هیچ زیر صفر داره و محلی برای انتشار پست های خاله زنکی , اراجیف و پرت و پلا هستش و مطمئن هستم اینها یا تحصیلات مربوط رو ندارن یا از این دانشجوهای دانشگاه آزادی هستن که فقط شهریه دادن مدرک گرفتن و برای گذر عمر یا فرار از سربازی صرفا به دانشگاه رفتن.
    این انجمن بار علمی اش صفر هستش و توصیه میکنم کاربران دیگه سوالات خودشون رو حضوری از یک مشاور حرفه ای پرسن تا از خاله زنک های سر کوچه و جوجه مشاورهای دانشگاه آزادی !!!
    اگر ملت به حساب مشاوره های چرت شما بشینن کل جامعه افسرده و بیمار میشه , طرف از لذت خودش تو رابطه بزنه که به قول رزمریم بی سواد فحشا و فساد کرده ....
    کسی زورت نکرده خوشت نمیاد نیا انجمن.

بار علمی افرادی مثل تو هیچه که هرزه بودنو باسواد بودن میدونید، هرزگی هرزگیه اسمشو هرچیم بذارید تغییری در اصل مطلب بوجود نمیاد.

با گفتن حرفهای نامعقول و غیرمنطقی خودتونو از ارزش و احترام نیندازید.
    ویرایش توسط Experience : 10-18-2019 در ساعت 10:06 PM

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharnamazi نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده از شما و خانم دلواپس که تشکر میزنن فقط یه منبع خواستم

اگه واقعا علمش را دارید که قطعا ندارید برای بستن دهن من فقط کافی بود یه منبع بهم بدید اینقدر شل کن سفت کن نمیخواد نمیتونید لینک ارسال کنید باشه از متن مقاله و خبر اسکرین شات بگیرید هم قبوله من خودم پیدا میکنم

البته ما به شماها به دید یک رهگذر بی علم نگاه میکنیم و توقعی نداریم
    ویرایش توسط sam127 : 10-18-2019 در ساعت 10:13 PM

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من اصولا با آدمهایی مثل شما بحث نمیکنم چون میدونم آگاهی و علم من را ندارید و به طبع بحث کردن با شماها مثل این میمونه بخوای به یه بچه 1 ماهه علم فیزیک یاد بدی

ولی در این یک مورد تمایل داشته باشید میتونم با شما و خانم دلواپس و باقی دوستان سر هر موضوعی که شماها روش قدرت دارید مناظره کنم

البته اگر میتونید و فرار نمیکنید؟؟

به قول خودتون اگه من آدم بی سوادی هستم پس منو در مناظره فیتیله پیچ و ضایع میکنید بقیه کاربران فعال هم حساب کار دستشون میاد که شماها خیلی عالم هستید

خوبه که
    ویرایش توسط sam127 : 10-18-2019 در ساعت 10:12 PM

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39592
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا سوالی رو مطرح می کنید که نه تقریبا ! بلکه کاملا تمام روانشناسان با قاطعیت منعش کردند !
    رابطه فقط برای شما زمانی ایمن هست (از لحاظ ارامش - مسائل مربوط به آبرو - مسائل فیزیکی و بهداشتی و سلامتی مانند حفظ باکرگی اطمینان از سلامت شریک جنسی - و... ) که طی یک پروسه دقیق و کنترل شده ( شامل تمام موارد مانند در جریان گذاشتن خانواده ها -انجام تحقیقات لازم - صحبت تا رسیدن به نقطه ای که به این نتیجه برسید که مناسب هم هستید -و خلاصه تمام پروسه هایی که خودتان از من وارد ترید) به محرمیت و عقد (به معنای ایجاد تعهد بین طرفین چه از لحاظ قانونی و چه از لحاظ احساسی و انسانی) ختم شود.

7. کاربران زیر از mo-hammad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47448
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh نمایش پست ها
    سلام
    من دختری 29ساله هستم دوست پسرم یه سال ازم کوچیکتره دو ساله میشناسمش, و الان از من رابطه جنسی میخواد میگم بعد رابطه شرایط داشتی باهام ازدواج میکنی میگه قول نمیدم اینو زمان معلوم میکنه, باید چیکار کنم؟
    وقتی باهاشم به خاطر این موضوع میخوام باهاش کات کنم ولی بعد یه هفته دوباره دلتنگش میشم برمیگردم 😭
    میترسم از دستش بدم وبا یکی دیگه دوست شه و یا حتی ازدواج کنه چون میدونم یه نفر دیگه هم هست که عاشقشه. و من به شدت حسودم
    رابطه چیزیه که دو طرف باید دوست داشته باشن. تو ایران به نظرم خیلی بد جلوه میدن

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49098
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh نمایش پست ها
    سلام
    من دختری 29ساله هستم دوست پسرم یه سال ازم کوچیکتره دو ساله میشناسمش, و الان از من رابطه جنسی میخواد میگم بعد رابطه شرایط داشتی باهام ازدواج میکنی میگه قول نمیدم اینو زمان معلوم میکنه, باید چیکار کنم؟
    وقتی باهاشم به خاطر این موضوع میخوام باهاش کات کنم ولی بعد یه هفته دوباره دلتنگش میشم برمیگردم 😭
    میترسم از دستش بدم وبا یکی دیگه دوست شه و یا حتی ازدواج کنه چون میدونم یه نفر دیگه هم هست که عاشقشه. و من به شدت حسودم
    سلام، هرگز زندگی مشترک را بر مبنای حرام بنا نکن، خانم.

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

من جای اون بودم اصلا با تو ازدواج نمیکردم تو میخوای از طرف سواستفاده کنی کاملا مشخصه

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.
    بعضی از دختران فکر می‌کنند که با برقراری روابط جنسی می‌توانند طرف مقابل‌شان را به رابطه پایبند کنند. و آن‌ها را برای بودن و ماندن در کنارشان ترغیب نمایند.
    ولی پسرها اصلا این‌ گونه فکر نمی‌کنند.
    پسرها عطش نیازهای جنسیشان را در پشت عبارات و هیجانات عاشقانه پنهان می کنند و تنها در پی ارضاء نیاز جنسی‌شان هستند. و آنگاه که نیازشان برطرف شد خیلی ساده از شما سرد می شوند.
    آنها در پی احساسات زودگذر و هیجانی به یک دختر نزدیک شوند.
    و متاسفانه قسمت بد ماجرا این است:
    پسر بدون هیچ تعهد و مسئولیتی به شما دست یافته است.
    شما را یک دختر سهل الوصول می داند.
    در نتیجه به سادگی از چشمش خواهید افتاد.
    بعد از ارضا نیاز جنسیشان، شما تازه متوجه میشوید که آن همه ابراز احساست و هیجانات،
    فقط برای رفع عطش جنسی بوده است و بس.
    آنگاه سکانس پایانی و غم انگیز این رابطه ی هیجانی که گاهی هم دردناک هست آغاز می شود.
    شما می مانید و عشقی که سراب بوده و کرامتی که حفظ نشده،
    و آینده ای که با ترس ها و نگرانی ها همراه است.

نتیجه: همه ی ما می دانیم عشق ورزیدن و دوست داشتن زیباست.
    و همه ی ما می دانیم عشق های قبل از ازدواج بدون آسیب نیست، که بعضی وقتها این آسیبهای جسمی و روحی دارای آسیبهای روحی ماندگار هست.
    حال شما دوست عزیز،
    این عشق ورزیدن و محبت روا داشتن پر آرامش و بدون آسیب را می توانید در فضای بعد از ازدواج با نیمه ی گم شده ی واقعی زندگیتان جستجو کنید.

البته با شناخت و شناخت و شناخت کافی.
    اول از خودتان و بعد از شریک زندگیتان.
    از هر کس که می دانید دانش و علمی دارد و می تواند به شما کمک کند،
    کمک بگیرید تا با مشورت کافی این بزرگترین و مهمترین اتفاق زندگیتان را به خوبی رقم بزنید.

البته اگر مثلا از سن و سال کمتری برخورداریم یا هنوز شرایط ازدواج ما فراهم نیست،
    نیاز نیست شبانه روز درگیر افکار و احساسات عاشقانه باشیم.
    برای این که در این افکار غرق نشویم، بهتر است اوقات خود را،
    به فعالیتهای مفید، فعالیتهای جمعی، کارهای خیرخواهانه،
    فعالیتهای هنری، فعالیتهای ورزشی و .... بپردازیم،

موفق باشید.

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)