نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بیماری قلبی و ترس از رابطه

1404
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42204
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیماری قلبی و ترس از رابطه

سلام دوستان، من پست اولم هستش و دیدم که نظرات خوبی داده میشه گفتم سوالمو اینجا بپرسم.
    من از بچگی مشکل قلبی داشتم از حدود 6 یا 7 سالگی و همیشه به خاطر این مشکل سعی می کردم که کمتر فعالیت داشته باشم وتحرکاتم کمتر باشه. حدود 5 سال پیش که دانشجو بودم توی خوابگاه دچار ضربان قلب نا منظم شدم ولی دوستام کنارم بودند و اورژانس رو خبر کردند که پیش از اومدن اورژانس من دچار ایست کامل قلبی شدم اما چون دوستام سی پی آر بلد بودن به قلب من ماساژ دادن و هم چنین تنفس مصنوعی دادن و با رسیدن اورژانس اونا عملیات احیا رو ادامه دادن و خداروشکر توی مسیر بیمارستان و داخل آمبولانس با دادن چندین شوک ریتم قلبم برگشت. بعد از اون دوره من مداوم نوار قلب می گیریم و تحت درمان هستم و دکترم توصیه کرده به شدت از هیجانات به دور باشم.
    چند وقتی هستش که می خوام با یک پسری ازدواج کنم اما مسئله ایی که ذهنمو در گیر کرده این هستش که ممکنه ارضای جنسی مشکل قلبی منو تشدید کنه و باعث ایست قلبیه من بشه.
    کسی از دوستان نظری در این مورد داره؟
    علاوه بر اینکه من پیس میکر هم توی قفسه سینم دارم که توی مواقع حساس به قلبم شوک میده.
    ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بیماری قلبی و ترس از رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط amy25 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من پست اولم هستش و دیدم که نظرات خوبی داده میشه گفتم سوالمو اینجا بپرسم.
    من از بچگی مشکل قلبی داشتم از حدود 6 یا 7 سالگی و همیشه به خاطر این مشکل سعی می کردم که کمتر فعالیت داشته باشم وتحرکاتم کمتر باشه. حدود 5 سال پیش که دانشجو بودم توی خوابگاه دچار ضربان قلب نا منظم شدم ولی دوستام کنارم بودند و اورژانس رو خبر کردند که پیش از اومدن اورژانس من دچار ایست کامل قلبی شدم اما چون دوستام سی پی آر بلد بودن به قلب من ماساژ دادن و هم چنین تنفس مصنوعی دادن و با رسیدن اورژانس اونا عملیات احیا رو ادامه دادن و خداروشکر توی مسیر بیمارستان و داخل آمبولانس با دادن چندین شوک ریتم قلبم برگشت. بعد از اون دوره من مداوم نوار قلب می گیریم و تحت درمان هستم و دکترم توصیه کرده به شدت از هیجانات به دور باشم.
    چند وقتی هستش که می خوام با یک پسری ازدواج کنم اما مسئله ایی که ذهنمو در گیر کرده این هستش که ممکنه ارضای جنسی مشکل قلبی منو تشدید کنه و باعث ایست قلبیه من بشه.
    کسی از دوستان نظری در این مورد داره؟
    علاوه بر اینکه من پیس میکر هم توی قفسه سینم دارم که توی مواقع حساس به قلبم شوک میده.
    ممنون.
    سلام
    موضوع تخصصیه اینو حتما از پزشکتون باید بپرسین که ایا منع روابط جنسی دارین یا محدودیت یا کلا مشکلی ازین لحاظ ندارین

اینو فقط پزشک متخصص قلب میتونه بگه که ما درین سایت نداریم
    به هیچ عنوان از افراد عادی نظر نپرسین چون مساله مهم و تخصصیه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد