نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: افکار منفی

1190
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افکار منفی

سلام خدمت همه. من تازه امروز با این مرکز آشنا شدم.. میخوام مشکلمو بگم تا شماها کمکم کنید لطفا.. من پسری هستم ۲۳ ساله دانشجو.. معاف از سربازی.. دنبال کارم هستم .. حدود ۲ ساله با یه دختر آشنا شدم که ازم ۴ سال کوچکتره.. اینو بگم که من اهل دوست دختر و عاشق بازی نیستم و کلا متنفرم از این داستانا .. سال اول رابطمون هیچی بینمون نبود تا اینکه کم کم به هم علاقه مند شدیم و قول و قرار ازدواج گذاشتیم.. همدیگرو هم خیلی خیلی دوست داریم.. این یه مقدمه بود تا برسم به مشکل اصلی.. چون من این دختر رو به عنوان همسرم انتخاب کردم پس اینجا هم می گم همسرم.. همسر من هر مدت یه بار مثلا دو سه هفته یه بار میره تو فاز تنهایی.. یه سری افکار منفی میان سراغش که میگه دوست دارم تنها باشم و همه رو از خودش دور میکنه حتی من که بهترین کسشم.. هر چی هم تلاش میکنم که دورش کنم از این افکار لج بازی میکنه .. باهاش حرف میزنم میگه نمیتونم از افکار منفی دور شم.. خلاصه اینقدر میمونه تا حالا گریه اش بگیره یا میگه دوست دارم نباشم تو این دنیا و این دنیا رو دوست ندارم و میشه شبیه آدمایی که به سیم آخر رسیده باشند.. بعد خود به خود دوباره برمیگرده به حال سابقش و میشه همون دختری که میشناشس همه.. میخوام بدونم راهی تمرینی حرفی کتابی چیزی هست که از این افکار دورش کنم؟؟ که فقط به چیزهای خوب و مثبت فکر کنه؟ که بفهمه این جهان خیلی هم قشنگه.. ممنون میشم راهنماییم کنید.. با تشکر از همه

2. 2 کاربران زیر از elyas44 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افکار منفی

سلام
    به مشاور خوش اومدین
    باید توجه کنید برای آشنا شدن طرفین و کسب شناخت از هم بمنظور ازدواج حتما باید خانواده ها در جریان باشن و معاشرتها بشکل خانوادگی اتفاق بیفته . و این لازمه یک شناخت کامل هست . در ثانی همه انسانها ممکنه بطور طبیعی گاهی در فاز غم فرو برن و یا در خودشون باشن اما اگر کسی قادر به مهار این مسئاه نباشه و این حالت از حدی خارج بشه این شخص احتمالا دچار اختلال روحی هست و نیاز به درمان داره. اختلالاتی مثل افسردگی ، دوقطبی شیدایی و... که تشخیص آن نیاز به بررسی روانشناس دارد.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام آقا الیاس عزیز
    بهتره ابتدا این رفتارو در ایشون ریشه یابی کنید و بعد دنبال درمان باشید البته شاید به تنهایی از عهده ی اینکار برنیاین و نیازبه همکاری و مراجعه به مرکز مشاوره داشته باشید اما پیشنهاد میکنم اگه واقعا قصد ازدواج با ایشونو دارید نسبت به این مشکل بی تفاوت نباشید و با دقت بررسی کنید
    بدرود

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1612
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر من ایشون از یک ناراحتی در ضمیر ناخودگاهشون رنج میبرن که شاید خودشون هم دلیلشو ندونن ولی این شاید مربوط بشه به دوران کودکی ایشون شاید دچار شوک یا ترس یا چیزهای دیگری در گذشته شدنه که الان اونها تبدیل شدنه به خوره روح ایشون که به نظرم هرچه زودتر و سریعتر باید درمان بشن و حتما حتما حتما باید به یه روانشناس مشکلتون رو بگید تا حلش کنه چون مطمئن باشید خدای نکرده در آینده دچار مشکل خواهید شد چون ایشون بیش از اندازه حالشون بده که به خودکشی هم فکر میکنه پس باید زودتر نجاتش بدید موفق باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست گرامی
    خانواده ها ی شما در جریان دوستی تون هستند؟ ایشون مشکلی تو خانواده یا دربین دوستانشون دارند؟یا اتفاق تلخی درگذشته؟

به احتمال زیاد ایشون از مشکلی رنج می برند اگر بعد ازتحقیق دیدید واقعا بدون دلیل هستش باید حتما به متخصص مراجعه کنند بعضی افراد به طور ژنتیکی دچار اختلال دو قطبی هستند
    اختلال دوقطبی هم حالتی هست فرد یک روز حالت شیدایی دارد روز بعد حالت افسردگی
    که در صورت وخیم شدن فرد نیاز به مصرف دارو هم دارد
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده که من دو تا خواهر دارم که اونا میدونن قصد دارم با این دختر ازدواج کنم ولی پدر مادرامون نمیدونن چون قرار گذاشتیم تا سال بعد که شرایط ازدواجمون مناسب شد من برم خواستگاریش..چند باری از این میگفت که از گذشته م بدم میاد و دوست ندارم بهشون فکر کنم و این جور حرفا منم دقیق نپرسیدم که چیه ولی الان فکر کنم لازم شد برم باهاش در مورد گذشته حرف بزنم و به قول شما تحقیق کنم.. دستتون درد نکنه عزیزان.. اگه بازم راهی هست که میتونه کمک کنه لطفا راهنماییم کنید.. دستتون درد نکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد