نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دختری که دوستش دارم ولی ...

4058
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42369
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختری که دوستش دارم ولی ...

نزدیک به دوساله که از دختر خانم بسیار زیبا و با شخصیت خوشم میاد که جدیدا علاوه بر خوش اومدن حتی دوستشم دارم و دو تا خواهراشم میدونن. توی این مدت سلام و علیک با هم داشتیم که الانم بیشتر شده. خودشم میدونه که دوستش دارم. در طول مدتی که ازش خوشم میومد دو بار شمارمو پیش خواهراش بهش دادم بدون اینکه براش توضیح بدم چرا میخوام شمارمو بهش بدم البته فرصت نبود براش توضیح بدم وسط بازار بودیم. اونم با خوشرویی ازم گرفت ولی هیچ وقت تماس نگرفت ( الان که فکرشو میکنم میگم شماره دادن از ارزش کارم کم کرد).تقریبا هر ماه میدیدمش تا اینکه اومد تو یه مغازه بعنوان صندوقدار. اینجا بود که بشکن میزدم. چقد حتل کردم که هر وقت بخوام میتونم ببینمش😋. از اون موقع تا حالا هر جایی بخوام برم از جلوی مغازه اینا باید رد بشم فرقی نداره مسیرم شمال باشه یا جنوب 😊. چند بار ب بهونه خرید رفتم مغازشون خیلی کوتاه باهاش صحبت و بگو بخند میکردم که همکاراش که همه پسرن داشتن به ما ظل میزدن. فهمیدم که حسودیشون میشد از اینکه یه خانم زیبا همکارشونه و یکی از بیرون اومده و داره بگو بخند میکنه. دیگه نرفتم مغازه قضیه تابلو شده بود. یه بار از جلو مغازشون رد شدم خواستم بهش سلام کنم یه دفعه روشو کرد اونور. تیری به قلبم خورد. خیلی ضدحال خوردم. تا چند روز که از اونجا رد میشدم حتی نگاشم نمیکردم چه برسه سلام. ولی داشت جونم در میومد خیلی تو کفِشم بودم. حس کردم که اونم ناراحت شده ولی چه کنم که خودش بی محلی رو شروع کرد. یه روز خواهرشو دیدم بهش گفتم من خواهر‌جان شما رو دوست دارم. ازش خواهش کردم و شمارشو گرفتم که واسطه ما بشه. اونم قبول کرد. من شروع کردم به دادن پیامای صفحه ای ولی اون در حد یکی دو کلمه جواب میداد. بازم ناراحت شدم ولی به رو خودم نمیوردم. عشق خودم از بس جواب نداده بود ک فکر کردم نکنه خواهرش پیامامو بهش نمیده.تصمیم گرفتم برم مغازه. استرس داشتم تقریبا همه چیزو تموم شده میدونستم ولی گفتم بذار بار آخرم که شده تلاش کنم. رفتم مغازه بر خلاف انتظار، عشق‌جان❤️ چه سلام و علیک گرمی کرد. حال کردم ولی چون قبلش استرس داشتم نتونستم سریع این خوشحالیو جذب کنم.قلبم داشت کنده میشد. ایندفعه بر خلاف دفعه های قبل فقط یکی از همکاراش اونجا بود و عشق جان بدون توجه به اون باهام صحبت میکرد. فکر کردم ایندفعه دیگه حله حتما بهم زنگ میزنه ولی اینبارم نشد. من واقعا نمیدونم چرا پیام نمیده. ممکنه کس دیگه ای توی زندگیش باشه و منو بعنوان گزینه بعدی نگهداشته؟ یا منتظره ازش خواستگاری کنم یا هر چیز دیگه‌ای. دوستان نظر مخصوصا خانما. سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دختری که دوستش دارم ولی ...

سلام

تاپیک زیر را بخوانید

https://forum.moshaver.co/f74/%D8%A7...tml#post289287

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط màmád64r نمایش پست ها
    نزدیک به دوساله که از دختر خانم بسیار زیبا و با شخصیت خوشم میاد که جدیدا علاوه بر خوش اومدن حتی دوستشم دارم و دو تا خواهراشم میدونن. توی این مدت سلام و علیک با هم داشتیم که الانم بیشتر شده. خودشم میدونه که دوستش دارم. در طول مدتی که ازش خوشم میومد دو بار شمارمو پیش خواهراش بهش دادم بدون اینکه براش توضیح بدم چرا میخوام شمارمو بهش بدم البته فرصت نبود براش توضیح بدم وسط بازار بودیم. اونم با خوشرویی ازم گرفت ولی هیچ وقت تماس نگرفت ( الان که فکرشو میکنم میگم شماره دادن از ارزش کارم کم کرد).تقریبا هر ماه میدیدمش تا اینکه اومد تو یه مغازه بعنوان صندوقدار. اینجا بود که بشکن میزدم. چقد حتل کردم که هر وقت بخوام میتونم ببینمش😋. از اون موقع تا حالا هر جایی بخوام برم از جلوی مغازه اینا باید رد بشم فرقی نداره مسیرم شمال باشه یا جنوب 😊. چند بار ب بهونه خرید رفتم مغازشون خیلی کوتاه باهاش صحبت و بگو بخند میکردم که همکاراش که همه پسرن داشتن به ما ظل میزدن. فهمیدم که حسودیشون میشد از اینکه یه خانم زیبا همکارشونه و یکی از بیرون اومده و داره بگو بخند میکنه. دیگه نرفتم مغازه قضیه تابلو شده بود. یه بار از جلو مغازشون رد شدم خواستم بهش سلام کنم یه دفعه روشو کرد اونور. تیری به قلبم خورد. خیلی ضدحال خوردم. تا چند روز که از اونجا رد میشدم حتی نگاشم نمیکردم چه برسه سلام. ولی داشت جونم در میومد خیلی تو کفِشم بودم. حس کردم که اونم ناراحت شده ولی چه کنم که خودش بی محلی رو شروع کرد. یه روز خواهرشو دیدم بهش گفتم من خواهر‌جان شما رو دوست دارم. ازش خواهش کردم و شمارشو گرفتم که واسطه ما بشه. اونم قبول کرد. من شروع کردم به دادن پیامای صفحه ای ولی اون در حد یکی دو کلمه جواب میداد. بازم ناراحت شدم ولی به رو خودم نمیوردم. عشق خودم از بس جواب نداده بود ک فکر کردم نکنه خواهرش پیامامو بهش نمیده.تصمیم گرفتم برم مغازه. استرس داشتم تقریبا همه چیزو تموم شده میدونستم ولی گفتم بذار بار آخرم که شده تلاش کنم. رفتم مغازه بر خلاف انتظار، عشق‌جان❤️ چه سلام و علیک گرمی کرد. حال کردم ولی چون قبلش استرس داشتم نتونستم سریع این خوشحالیو جذب کنم.قلبم داشت کنده میشد. ایندفعه بر خلاف دفعه های قبل فقط یکی از همکاراش اونجا بود و عشق جان بدون توجه به اون باهام صحبت میکرد. فکر کردم ایندفعه دیگه حله حتما بهم زنگ میزنه ولی اینبارم نشد. من واقعا نمیدونم چرا پیام نمیده. ممکنه کس دیگه ای توی زندگیش باشه و منو بعنوان گزینه بعدی نگهداشته؟ یا منتظره ازش خواستگاری کنم یا هر چیز دیگه‌ای. دوستان نظر مخصوصا خانما. سپاس
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به نظر من از صفات بارز این دختر خانم حداقل از ظاهر
    تنها به ساکت وصبور واصیل وباهوش بودنشون ختم نمیشه

بلکه درقضاوت ایشون باید گفت یک دختری که از شما خوشش اومده اما یا براساس فرهنگ یا مذهب یا اعتقادات خانوادگی
    یا تفکرات سنتی باروش کاملا قابل قبول واستاندارد جامعه
    مایل هستن شما ازش به واسطه خاستگاری درخواست کنید

شماهم حتما اقدام کن چون به نظرم ایشون هم شمارودوست داره وقصدش ازدواجه

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42369
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سپاس از شما Saltanat و Experience گرامی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط màmád64r نمایش پست ها
    سپاس از شما Saltanat و Experience گرامی
    خواهش میکنم
    روزتون شیک

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینگونه رفتارها ممکن است هم در مورد شما دیدگاه اشتباهی را ایجاد کند و هم در مورد این خانم و در کنار احترام به احساستان بهتر است سعی کنید حدود خود را مشخص شده بدانید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    اینکه شما به فردی احساسی متفاوت دارید قابل احترام می باشد اما نیاز است در اول بدانیم که شما هدفتان از این شماره دادن چیست و می خواهید از بیان احساساتتان چه نتیجه گیری داشته باشید ؟
    2. هریک از شما چند سال دارید؟

10. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42369
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درود ب شما آقای Dehghan
    من سی و چهار سالمه ولی تیپ و قیافم خیلی کوچیکتر نشون میده در حد بیست و هفت هشت و دختر خانم هم بیست و دو سه.
    من حتی دوسدختر هم ک بخوام انتخاب کنم باید ازش خوشم بیاد یعنی صرفا بخاطر مسائل ج ن س ی با کسی دوست نمیشم. این خانم رو جور دیگه‌ای دوست دارم. هدف نهاییم ازدواجه ولی قبل از خواستگاری باید دیدارهایی داشته باشیم یا اینکه تلفنی. اگه قبول نکرد میگم در حضور خواهراش باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)