نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: رابطه جنسی

1471
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42450
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی

سلام من با آقایی یه ماه و نیم آشنا شدم و ایشون از من تقاضای رابطه جنسی دارند و به نظرتون ایرادی داره؟؟ به هم نزدیک شدن رابطه میشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahlaa نمایش پست ها
    سلام من با آقایی یه ماه و نیم آشنا شدم و ایشون از من تقاضای رابطه جنسی دارند و به نظرتون ایرادی داره؟؟ به هم نزدیک شدن رابطه میشه؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    به سایت مشاور خوش اومدین

سوالتون گُنگ هست متوجه نشدم آیا شما نمیدونید رابطه جنسی یعنی چه!!
    که میپرسید به هم نزدیک شدن رابطه میشه ؟ چون بین به هم نزدیک شدن
    ورابطه جنسی زمین تا آسمون تفاوت هست

قبل از هر چیز بستگی به استاندارد های خودتون داره یعنی اگر از لحاظ منطق مذهب وخانواده و........برای شما این کار ( رابطه جنسی با مرد غریب که مدت یک ماه و نیم هست آشنا هستین ) ایرادی نداره هرچقدر هم که من بگم اشتباه محض هست بازم کار خودتون رو میکنید

اما من درقالب استاندارد کل که استانداردی مطابق با اسلام ومذهب و قوانین اجتماع مسائل اُرف و اخلاق وشرع مقدس و جمهوری اسلامی ایران هست ومطابق با عقل سلیم و مطابق با نظر هر انسان فهیم وباشعور پاسخ شما رو میدم ؟؟؟ خیر خیر خیر

برای پرداختن به چرا واما واگر های این پاسخ ( خیر ) باید به سوالات زیر پاسخ دهید ؟

1چند سالتون هست ؟

2 ازدواج کردید یا نه اگر بله آیا طلاق گرفتین یا هنوز با همسرتون هستید ؟

3 قصد نهایی شما واین آقا چی هست ؟ ازدواج ، خوش گزرانی یا...........؟
    ویرایش توسط Saltanat : 12-03-2019 در ساعت 05:18 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42450
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    به سایت مشاور خوش اومدین

سوالتون گُنگ هست متوجه نشدم آیا شما نمیدونید رابطه جنسی یعنی چه!!
    که میپرسید به هم نزدیک شدن رابطه میشه ؟ چون بین به هم نزدیک شدن
    ورابطه جنسی زمین تا آسمون تفاوت هست

قبل از هر چیز بستگی به استاندارد های خودتون داره یعنی اگر از لحاظ منطق مذهب وخانواده و........برای شما این کار ( رابطه جنسی با مرد غریب که مدت یک ماه و نیم هست آشنا هستین ) ایرادی نداره هرچقدر هم که من بگم اشتباه محض هست بازم کار خودتون رو میکنید

اما من درقالب استاندارد کل که استانداردی مطابق با اسلام ومذهب و قوانین اجتماع مسائل اُرف و اخلاق وشرع مقدس و جمهوری اسلامی ایران هست ومطابق با عقل سلیم و مطابق با نظر هر انسان فهیم وباشعور پاسخ شما رو میدم ؟؟؟ خیر خیر خیر

برای پرداختن به چرا واما واگر های این پاسخ ( خیر ) باید به سوالات زیر پاسخ دهید ؟

1چند سالتون هست ؟

2 ازدواج کردید یا نه اگر بله آیا طلاق گرفتین یا هنوز با همسرتون هستید ؟

3 قصد نهایی شما واین آقا چی هست ؟ ازدواج ، خوش گزرانی یا...........؟
    ۱ من ۳۰ سالمه
    ۲ خیر ، مجرد هستم
    ۳ من وارد رابطه سرگرمی نمیشم و نمیدونم هدف ایشون چی هست و نمیتونم که ازش بپرسم بگم هدفش چیه

اشتباهه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahlaa نمایش پست ها
    ۱ من ۳۰ سالمه
    ۲ خیر ، مجرد هستم
    ۳ من وارد رابطه سرگرمی نمیشم و نمیدونم هدف ایشون چی هست و نمیتونم که ازش بپرسم بگم هدفش چیه

اشتباهه؟
    سلام
    عدم توانایی شما در پرسش از ایشون که به چه قصدی با شما طرح دوستی داره و مقصودش از این محبت وعلاقه چیه ؟
    دال بر این هست که شما حتی به اندازه کافی به ایشون شناخت ندارین وبا ایشون نتونستین در مورد اینکه این دوستی قراره به کجا ختم شه وارد بافت موضوع بشین !!!!

یعنی حتی اگر ایشون به شما حتم داده بود که قراره روزی از شما خاستگاری وسپس ازدواج کنه بازم این درخواستش از شما غیر منطقی و غیر اُرف وغیر اخلاقی و غیر شر عی هست

دلیلی نداره وقتی درباره آینده طرحی نریختید که ازدواج کنید و
    باهم صرفا فقط دوست هستید از شما درخاست رابطه کنه
    مگر اینکه یک دختر ساده وخجالتی گیر آورده باشه که بخواد صرفاً ازش سوء استفاده کنه وسپس ترکش کنه

**بله بله بله بله این کار بسیار اشتباه هست **

به این فکر کنید که شما از نظر دوستان ، آشنایان ، وخانواده واز نظر فیزیکی و از نظر محیط اجتماعی که باهاش در تعامل هستین ( محل کار ، دانشگاه یا .............) یک دخترید واگر در رابطه قبل از ازدواج هرگونه مشکلی برای شما پیش بیاد وآسیب ببینید !!! چه اتفاقی براتون میوفته

کم ترینش دیگه نمیتونی خاستگار قبول کنی برای ازدواج

الان هم سعی کن به این شخص بفهمونی که درخواست فوق العاده زشت و نابجایی از شما کرده وبه ایشون بفهمون این دوستی صرفا برای آشنایی بوده که اگر احساس کردین به درد هم میخورین وکیس مناسب برای هم دیگه هستین ازدواج کنید واگرنه خلاف این بود خیلی محترمانه از این دوستی فارغ بشین
    وگر واقعا دوستتون داره باید برای خاستگاری پا پیش بزاره
    اگر هم نه اشتباه کرد درخواست رابطه کرد از کسی که قرار نیست باهاش ازدواج کنه

سعی کنید این دوستی رو در صحبت وگفت گو خلاصه کنید واگر شرایط ازدواج شما محیا نیست دلیل نداره که شما باهاش دردوستی بمو نید حتی اگر دوستش دارید چون به مرور بهش وابسته میشی واونوقته که هر روز اذیت کنه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42137
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    سلام
    عدم توانایی شما در پرسش از ایشون که به چه قصدی با شما طرح دوستی داره و مقصودش از این محبت وعلاقه چیه ؟
    دال بر این هست که شما حتی به اندازه کافی به ایشون شناخت ندارین وبا ایشون نتونستین در مورد اینکه این دوستی قراره به کجا ختم شه وارد بافت موضوع بشین !!!!

یعنی حتی اگر ایشون به شما حتم داده بود که قراره روزی از شما خاستگاری وسپس ازدواج کنه بازم این درخواستش از شما غیر منطقی و غیر اُرف وغیر اخلاقی و غیر شر عی هست

دلیلی نداره وقتی درباره آینده طرحی نریختید که ازدواج کنید و
    باهم صرفا فقط دوست هستید از شما درخاست رابطه کنه
    مگر اینکه یک دختر ساده وخجالتی گیر آورده باشه که بخواد صرفاً ازش سوء استفاده کنه وسپس ترکش کنه

**بله بله بله بله این کار بسیار اشتباه هست **

به این فکر کنید که شما از نظر دوستان ، آشنایان ، وخانواده واز نظر فیزیکی و از نظر محیط اجتماعی که باهاش در تعامل هستین ( محل کار ، دانشگاه یا .............) یک دخترید واگر در رابطه قبل از ازدواج هرگونه مشکلی برای شما پیش بیاد وآسیب ببینید !!! چه اتفاقی براتون میوفته

کم ترینش دیگه نمیتونی خاستگار قبول کنی برای ازدواج

الان هم سعی کن به این شخص بفهمونی که درخواست فوق العاده زشت و نابجایی از شما کرده وبه ایشون بفهمون این دوستی صرفا برای آشنایی بوده که اگر احساس کردین به درد هم میخورین وکیس مناسب برای هم دیگه هستین ازدواج کنید واگرنه خلاف این بود خیلی محترمانه از این دوستی فارغ بشین
    وگر واقعا دوستتون داره باید برای خاستگاری پا پیش بزاره
    اگر هم نه اشتباه کرد درخواست رابطه کرد از کسی که قرار نیست باهاش ازدواج کنه

سعی کنید این دوستی رو در صحبت وگفت گو خلاصه کنید واگر شرایط ازدواج شما محیا نیست دلیل نداره که شما باهاش دردوستی بمو نید حتی اگر دوستش دارید چون به مرور بهش وابسته میشی واونوقته که هر روز اذیت کنه

کاملا موافقم..
    با این حرفاتون دگ جای حرفی نمیمونع..
    خیلی خوب حل و فصل کردین ماجرا رو..
    عالی🍁
    امضای ایشان
    ـــــو خـــــ❤ــــدایـے ڪــہ در ایݩــ نـــَزدیـــڪیـــســـٺــــ ــــــ

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42137
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    5

باید بنده هم بگم که این کار اشتباهه آشکار و حماقت محضع.!!
    آخه چه معنی دارع یه فرد غریبع بعد از یع ماه و نیم حرف و آشنایی درخواست رابطع کنع..!!

چطو ب خودش اجازع همچین درخواست شرم آوری رو دادع واقعا ک..
    استارتر عزیز از نظر من تقریبا میشه گفت که نظر و طرز فکر هر آدمی رو میشه از حرف ها و درخواست هایی ک میکنن فهمید!!
    از نظر من اگ نظر طرف مقابلتون هم ازدواج نباشه..
    دگ باهاش حتی به عنوان هم صحبتی هم کات کنین..
    چون اگ هم الن چیز دگ ای ازتون نخواد!!
    یع مدت که گذشت و شما روز ب روز وابسته تر و احتمال اینکه درخواست رابطه با ایشون رو قبول کنین بیشتر..
    و صرفا میشه گف برقراری رابطع رو با شما میشع هدف نهایی هم صحبتی شما!!
    هیچ پسر عاقل و پاک و فهیمی بعد از یه ماه و نیم هم صحبتی درخواست رابطع نمیکنع..
    اینو مطمئن باشین!!..
    موفق باشین..☆
    امضای ایشان
    ـــــو خـــــ❤ــــدایـے ڪــہ در ایݩــ نـــَزدیـــڪیـــســـٺــــ ــــــ

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh79 نمایش پست ها
    باید بنده هم بگم که این کار اشتباهه آشکار و حماقت محضع.!!
    آخه چه معنی دارع یه فرد غریبع بعد از یع ماه و نیم حرف و آشنایی درخواست رابطع کنع..!!

چطو ب خودش اجازع همچین درخواست شرم آوری رو دادع واقعا ک..
    استارتر عزیز از نظر من تقریبا میشه گفت که نظر و طرز فکر هر آدمی رو میشه از حرف ها و درخواست هایی ک میکنن فهمید!!
    از نظر من اگ نظر طرف مقابلتون هم ازدواج نباشه..
    دگ باهاش حتی به عنوان هم صحبتی هم کات کنین..
    چون اگ هم الن چیز دگ ای ازتون نخواد!!
    یع مدت که گذشت و شما روز ب روز وابسته تر و احتمال اینکه درخواست رابطه با ایشون رو قبول کنین بیشتر..
    و صرفا میشه گف برقراری رابطع رو با شما میشع هدف نهایی هم صحبتی شما!!
    هیچ پسر عاقل و پاک و فهیمی بعد از یه ماه و نیم هم صحبتی درخواست رابطع نمیکنع..
    اینو مطمئن باشین!!..
    موفق باشین..☆

کاملا مفید و حقیقی موضوع رو مطرح کردیدن احسن 🌷

مُبَرهَن هست که این آدم واقعا یه دختر خانم خجالتی رو گیر آورده وحالا هم قصد سوء استفاده داره ازش
    اگر یک درصد ارزش های انسانی این خانم براش جایگاه داشت ومقصد دوستیش در خاستگاری وازدواج ریشه داشت غیرتش اجازه نمیداد قبل از ازدواج همچین نگاهی بهش داشته باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که هر فردی از برقرار رابطه توقعات و هدف خاصی را دنبال می کند و نیاز است که شما به هدف و توقعات خودتان از رابطه و هدف و توقعات یان فرد توجه داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    ایجاد رابطه جنسی می تواند برای شما آسیب های بیشتری به همراه داشته باشد و بهتر است خط قرمزهای خودتان را برای ایشان مشخص کنید روابط بدون محدودیت می تواند آسیب های زیادی برای شما داشته باشد.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. هدف هریک از شما از این رابطه چیست؟
    3. معیارهای شما برای انتخاب این فرد چه ویژگی هایی می باشد؟
    4. رابطه شما رد دنیای واقعی می باشد یا مجازی؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یک دختر ۱۸ساله هستم و ۶ماه است که با دوست پسرم اشنا شدم ما بعد ۲ماه تصمیم گرفتیم که باهم عقد کنیم البته خانواده من تا حدودی خبر دارن از رابطه من با دوست پسرم
    دوست پسرم هم من را به مادر و خواهرش معرفی کرده است
    ولی وضعیت اقتصادی خوبی ندارد یعنی بیکاره دوست پسرم
    من برای اولین بار با دوست پسرم رابطه مقعدی برقرار کردم
    و دوست پسرم میگوید رابطه جنسی برای من یک نیازه وباید حتما باشه ولی من اصلا دوست ندارم اون یک بار روهم بخاطر خودش انجام دادم
    ولی من خیلی دوسش دارم و میخوام بهش برسم
    شبانه روز تو فکر منه
    یک مشکل دیگه ای که دوست پسرم داره اینه که اگه من باهاش لج کنم میره با یک دختره دیگه دوست میشه
    ولی به من میگه من اول اخر میام خاستگاریت
    میشه بیزحمت منو راهنمایی کنید که در
    این رابطه بمونم یا قطع رابطه کنم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما دقت کنید که شما در این مسیر با توجه به شرایط سنیتان دارید یک تصمیم گیری هیجانی می گیرید که می تواند برای شما آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد .
    در اول اینکه شما بیان می کنید با 6 ماه آشنایی با توجه به نداشتن شرایط اقتصادی و رفتارهای آسیب زایی چون رفتن به سراغ خانم های دیگر بجای حل مشکلات شما تصمیم به ازدواج با ایشان گرفته اید و این موضوعاتی می باشد که می تواند حتی با وارد شدن به زندگی مشترک ادامه داشته باشد و برای هردوی شما آسیب های زیادی را ایجاد کند.
    بهتر است از وارد شدن به هرگونه رابطه جنسی برای نکهداشتن ایشان خوداری کنید چون ایشان اگر برای ازدواج بخواهند پیش قدم شوند نیاز است تا زمان مناسب به هنجارها و خط قرمزمهای شما احترام بگذارند و اینکه شما بخاطر ترس از دست دادن ایشان بخواهید وارد رابطه جنسی شوید می تواند برای شما وابستگی زیادی را ایجاد کند که آسیب های زیادی به همراه دارد.
    بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و سعی کنید از تصمیم گیری هیجانی و خیالپردزای خوداری کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)