نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: رفتار عجیب دوست پسرم

1561
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رفتار عجیب دوست پسرم

سلام.دختریم 16 ساله.حدوده 1 سال 3 ماه که با پسری اشنا شدم ک طریقه اشناییمونم این بود که شماره ای اشتباهی گرفتم و اون شماره مال ایشون بود.بماند اوایلش میگفت منو خیلی دوست داره و من ابجیش شده بودم. و ب من گفته بود 18 سالشه.اون زمان با ی دختری دوست بود ک میگفت اصلا دوسش ندارم و دختره بهم پیله کرده و تا اینکه من بخاطر اینکه از دوستی خوشم نمیومد و حسی بهش نداشتم باهاش تموم کردم.تا اینکه بع داز عید دوباره با من تماس گرفت و منم نمیدونم چیشد با ایشون دوست شدم و به من گفت با دختری که دوست بوده تموم کرده چون دختره بهش پیشنهاد ************ داده و اهل این کارا نیست.بعدا بهم گفت که 22 سالشه و وقتتی از شرایط خانوادگیم آگاه شد ک شبیه همیم گفت منو برای ازدواج میخواد اینکه من خیلی دختر خوبیم خانواده ی مذهیبیم دارند.بعد که قرار ازدواج شد بعدها حدوده 2 ماه که اس و تلفنی درمورده ************ حرف میزنه و میگه که میخوام رابطه ی صمیمی تری داشته باشیم.خیلیم روم حساسه چادر سرم کنم ارایش نکنم حتی خواستم ببینمشم اصلا ارایشی نکنم.بعضی شبا میگه قبل ازدواج ************ کنیم صبح ک میگم دیشب چی میگفتی؟میگه ببخشید حالم خوب نبود جوگیر شده بودم وگرنه من گناه نمیکم که خدا روبرگردونه ازم و ..../اما از من عکس ************یم میخواد{عکس تن برهنمو}.میگه نه برای شهوت.منو تو ک مال همیم و من انتخاب خودمو کردم چون تاحالا هیچ عکس ************یم ندیدم و فیلمشو برام جذابیت داری.حتی گاهی که دعوامون شده میگه تو اعتماد نداری خاک بر سر من که غرورمو خورد میکنم و راجبم فکر بد کردی و قهر میکنه اما بعد بازم میگه.با چنتا پسر مشورت کردم میگن تورو برای ************ میخواد و با کس دیگه ای هم هست و تو رو فنچ ب حساب میاره.من الان خیلی دوسش دارم و وابستم در صورتی که خیلی بارها دلم شکسته گریه کردم.الانم هه از جوابی که شما میخواین بدین میترسم.اما نمیخوام ایندمو اگه این اقا واقعا بد هستش خراب کنم.لطفا راهنماییم کنین.خواهش میکنم وضع روحیم افتضاحههههه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : لطفا کمکم کنید!!!!!!!!!!!!

In the name of god
    سلام
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

saraخانم به نظرم یه کم فکر کنیداگه کسی واقعامذهبی باشه وخدا رو توزندگیش حس بکنه چنین خواستهای از یه نامحرم میکنه؟
    اصلا به خودش جرات میده که چنین فکری به سرش بزنه،وااای بعد هم بیاد مطرح کنه؟
    واسه من قابله قبول نیست ،اصلا این طرز رفتارش با یه فرد مذهبی که خدارو دوست داره هیچ اشتراکی نداره .
    به فرض محال قصد بدی نداره، آخه یه فرد باایمون چطور خودشو راضی میکنه که عکس برهنه ی کسی رو که دوست داره تو ارتباطات مجازی عبور کنه اونم با این همه هک کردنو سوء استفاده که میشه تو این ارتباطات مجازی ،بنده که اجازه نمیدم همسرآیندم که نمیدونم کیه حتی اگه خودش خدای نکرده بخواد این کارو بکنه ، ایشون رو تهدید به جدایی میکنم
    آخه معنی نمیده ،حتی اگه همسر هم باشین باز این یه ریسک بزرگیه.
    پایه آبرتون ،آیندتون ،آبرویه خانوادتون درمیونه،

3. 3 کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

saraخانم میتونید تو این سایت ببینید چند نفر بابت دوستی های قبل ازدواج به شکل های ************اگون ضربه خوردن،به نظرم مدت زمانی که یه پسرودختر نامحرم میتونن باهم دوست باشن صفرثانیه(هیچ)هست،میگی وابسته شدی ،نه این یه تلقینه (عادته)،نذار تکرار بشه وبعد بشه باور.
    هر موقع این افکار به ذهنتون اومد ،بلا فاصله با افکاردیگه عوضش کنین.
    شماهنوز جونید الکی آیندتو بااین روابط نامشروع خراب نکن،واقعا نمی ارزه
    به نظرم این رابطه رو قطع کن ،سیمکارتتو بشکن بنداز دور ،اگه تو سایتی هم باهم ارتباط دارین دیگه اونجا نرو و...
    به نظرم منظور اون پسره از "
    میخوام رابطه ی صمیمی تری داشته باشیم"اینه که مثل اون دختر قبلی که ولش کرده ،از تو هم سوء استفاده کنه از هر نظر بعد تو رو ولکنه بره سراغ یکی دیگه.
    saraخانوم ببینید تاریخ همینطور داره تکرار میشه به خاطر جهل وغفلت
    دیروز یه دختری که هم سن وسال شما بودسراین دوراهی اشتباه رفت و ادامه داد وآبروش رفت و تا مرز خودکشی رفت و دیگه خبری ازش نداریم وامروز شما روبرویه این دوراهی هستین ،خداررو شکر هنوز فرصت دارین برگردین برین تو خط اصلی باتوکل برخدا ،یقین دارم ویقین داشته باشید که بابت هرقدمی که تو خط اصلی برمیدارید خدا هم به شما نزدیکتر میشه وهمیشه همراه شماست وازشما مراقبت میکنه ،راه رو بهتون نشون میده.
    میدونم باایمان وقوی هستین ،ازتون میخوام که ازاین به بعد سنجیده تر ومحکم تر حرکت کنید.

راستی امروز عیده،چقدر خوب از همین حالا شروع کنید،عید شما مبارک

ویرایش توسط mhtaheri : 01-19-2014 در ساعت 04:47 AM

5. 4 کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله اینا میدونم.اما اخه من دیدم پسرایی که برای ************ دوست میشن و نهایتا بعد 1 ماه پیشنهاد میدن اما اخه چرا بعد 1 سال و 3 ماه؟؟؟رفتاراش همه ضد و نقیضه همه چند بار هم باهاش تموم کردم اما اصرار اصرار که بعد دوباره رابطه شروع کردیم.خودمم از آبرو خیلی میترسم..ی سری از دوستام گفتم امتحانش کن اونوقت اگر دیدی نه اونطوری ک میگه نیست ترکش کن ی بهانه ای اخه باشه؟موضوع دیگه این که اغراق نباشه هر کی منو دیده گفته زیبام یا به مادرم گفته چه دختر زیبایی دارین اما این اقا همیشه میگه نه تو زشتی قشنگ نیستی در مقابل خانواده من.بچه خئاهرای من.من از تو زیباترم{هه}طوری که چند وقت اعتماد به نفسم پایین اومده بود هیاز مامانم میپرسیدم من خوشگلم؟کسی ک کسیو دوست داشته باشه که اونو زشت نمیبینه اما از طرفی همه حرفاش راجبه آیندمونه حتی چند بار گیر شدشد داده که بیاد خواستگاری و نامزد شیم و به مامانش بگه که من زمانی که فهمیدم واقعا این کارو میکنه گفتم نه نمیشه نیا!گیج شدم رفتاراش ضده همه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

من نمیدونم چرا دخترای این سرزمین انقد بیخیال هستن تو فکر کن یه درصد هم به این آق نرسی اونوقت چجوری میتونی در آینده تو چشمای شوهرت نگاه کنی شما مسلمونی??درباره دوستی دختر و پسر چیزی میدونی?خدا همه چیزو میدونه که گفته دخترو پسر نامحرم اگ با هم دوست بشن چه اتفاقاتی نمیوفته دس دادن به پسر نامحرم حکمش مثل زنا چه برسه به....
    به قول ایت دوستمون دوستی دخترو پسر توی صفر ثانیه باید باشه
    به اینم فک کن که خدا گفته دختران پاک برای مردان پاک هست اگ ن میخوایی شوهر آیندت مث این آقا با همه رابطه داشته باشه پس تن به این کار نده و دوستی تو قطع کن آبرو دختر کم چیزی نیست

8. 2 کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا اینطوری میگین؟این قضاوت عجولانست؟شما از دید خودتون بدون در نظر گرفتن سوال من میگید که این کار اشتباه.بله میدونم اشتباه اما حسی هم هست در این بین که اگر اون اقا مرد خوبی نباشه مجبورم که تموم کنم بدون در نظر گرفتن حسم بهش

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1894
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سارای عزیز بر اساس اخلاقیات یک مرد اگر زنی را برای ازدواج انتخاب کند در زمان اشنایی هیچگاه از این موارد صحبت نخواهد کرد

چرا بعد یکسال.... ؟ شاید سرش خیلی شلوغ بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امضای ایشان

11. 3 کاربران زیر از تبسم 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    بنظرم شما خودت پاسخت رو می دونی خودتون رو فریب ندین ایشون کاملا مشخصه شمارو برای ازدواج نمیخوان. در ضمن شما تازه شانزده سال داری اصلا اشتباه کردین وارد رابطه شدین تا دیرتر نشده و زیان های جبران ناپذیری ندیدین رابطه رو قطع کنید و اگر ایشون دست بردار نبود با خانوادتون صحبت کنید که جلوی مزاحمت این آقارو بگیرن.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

13. 3 کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام

یادتونه گفتم تاریخ داره تکرار میشه
    قدیما افرادی حتی بادیدن معجزات خدا باز هم به خداوند ایمان نیاوردن،عاقبت کارشون چی شد؟
    شما که به خداوند ایمان دارین ،حالا شما هم میدونید مثلا در فلان کار خدابه صراحت چی میفرمایند اگر نه برید دنبالش که چی فرمودند.

ببینید هر انسانی یه تابلویه ارزشی واسه خودش داره،که تویه اون باورهاش واعتقاداتش قرار میگیره وزمانی که میخواد تصمیمی بگیره ،طبق این تابلو انتخاب میکنه وعمل میکنه مثلاچرا بنده از دروغ خوشم نمیاد طبق تابلویه ارزشیم:
    چون خداوند مرا ازین کار منع کردهاند،به خداایمان دارم وباوردارم که اگه مطلبی رو مطرح کردند به نفع خودم هست ،ازنظر اخلاقی درست نیست،باید سعی کنم این خصلت رو ازخودم دور کنم(بیزار بشم)،به ضرر من تموم میشه،باعث میشه من ازخداونددوربشم،زندگیم خراب میشه و...
    بدونید که اگه فردی دروغ میگه ،تو تابلوش در مورد دروغ خوب ننوشته یاکامل باورنکرده وعمل نمیکنه.
    به نظرم شما هم به تابلوتون سربزنید واگه ایمان به خدادارین ،تابلوتون رو براساس سخنان واقعیه خدا بسازید وثابت قدم باشید.

برداشت بنده از مطالب اخیرتون اینه که اون پسر باشناختی که ازشماداره چیزهایی رو مطرح میکنه که شما قبول نمیکنین،مثلا همین که میگه شما زبیا نیستی ،شماقبول نمیکنی باعث میشه هی واسش حرف بزنی ،درارتباط باشی. درضمن این حس هم واسه همه وجود داره ببینید آیا این حس درسته؟شاید یه حسه نفسانی باشه؟
    بابت اون بهونه هم همه مااستاد بهونه آوردنیم.

به هر حال،میدونید که امام علی علیه السلام میفرماید:
    عاقبت اندیشی پیش از عمل تورا از پشیمانی بازمیدارد.

15. 3 کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید تیم مشاوره سایت میشه جوابی یا راهی بگن؟

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گلم
    ببین به عنوانه یه دختر بایدبهت بگم میدونم که الان همه چیزو میشنوی میدونم میخوای از همه کمک بگیری اما باید بهت بگم سواله تو واقعا چیه؟؟

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سوالت داشتن رابطست؟؟ نه به هبچ وجه دخترای مغرور برای پسرا جذابیته بیشتری دارن نذار تنت براش یاداور خاطره باشه

19. کاربران زیر از بیتا99 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    میدونی سوال واقعیم اینه که من خودم این اقا خیلی دوست دارم اوایل حسی بهش نداشتم اما اون بعد چند ماه اصرار و ابراز علاقه منو به خودش علاقه مند کرد حالا که میگه قصد ازدواج داره و خوانواده هامون بهم خیلی نزدیکن و خودمون بعد 1 سال و 3 ماه خوب گفتم حرفای ************ی و درخواست عکس از طرفی حرفاشه که همش تو مساجد و هیئت و رفتن ب کربلاست و .... نمیخوام زود قضاوت کنم بهم میگه چون تورو زن ایندم میدونم میخوام همه چیم با تو باشه خوب یه پسر 22 سالست و نیازهاییم داره حالا نمیدونم که فکر سواستفادست و فقط فکر ************ه یا اینکه نه منو دوسم داره و قصدشم واقعا ازدواجه و به خاطر نیازهایی که هر پسر 22 ساله ای داره چون منو ب قول خودش زن ایندش میدونه میخواد با این حرفا و ..... با من داشته باشه و نمیدونم با دختر دیگه ای نره {البته بهم پیشنهاد ************ حضوری نداده}نمیخوام زود قضاوت کنم چون حسم بهش دارم خودمم عذاب میکشم

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1374
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه داشتن رابطه نیست نمیدونم منو برای چی میخواد؟چی کار کنم؟دوسم داره واقعا و قصدش ازدواجه یا نه همه ی اینا برای سواستفادست.یکی از دلایلشم اینه که من پسرایی دیدم که قصدشون ************ که نهایتا بعد 1 ماه پیشنهاد میدن یا از همون اول اما بعد 1 سال و 3 ماه؟ب قول دوستی اگر سرشم شلوغ بوده باشه برای ی رابطه 1 سال و سه ماه وقتشو اینجوری تلف میکنه؟ما خیلی در ارتباط بودیم اخه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

به هر حال چه بعد از یه ماه چه یه سالو سه ماه چه پنج سال این رابطه درست نیس به هیچ وجه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)