نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: دست دادن شوهرم به زن دوست صمینیش علیرغم صحبت در مورد این مساله

11993
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    تشکر شده 14 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    5

دست دادن شوهرم به زن دوست صمینیش علیرغم صحبت در مورد این مساله

سلام وقت همگی بخیر. شاید از نظر خیلیا مسخره به نظر بیاد ولی این مساله برای من مهمه. قبل از عقدمون در مورد این مساله صحبت شده بود که به شوهرم گفتم دوس ندارم به زن نامحرم دست بدی. گفت فقط دوتا از دخترای فامیله که هم شوهر دارن و هم از من بزرگترن گفتم باشه عیبی نداره فقط فردا اضافه نشه هر روز . گفت نه اینطور نیست. موقع عید شد دیدم دوتا از خانما فامیلشون بهش دست دادن. متوجه هم بودم با بی میلی اینکارو میکنا و اون خانما دست دراز میکنن. یه هفته پیش با دوست صمیمیش و خانم دوستش ۴ تایی رفتیم بیرون خانم دوستش سریع دستشو اورد جلو شوهرمم دست داد بهش . البته من اینو کمال بی ادبی اون خانم میدونم هرچند براش یچیز عادی باشه وقتی رو من هیچ شناختی نداره نباید به شوهرم دست بده حتی اگه قبل از ازدواج ما اینکارو میکرده. این مساله خیلی منو اذیت کرد که چرا شوهرم گفته فقط دونفر بودن. ولی بیشتر شده. خیلی خود خوری کردم چیزی به زبون نیاوردم چون واقعا میدونم عمدی اینکارو نکرده و قصدش ناراحت کردن من نبوده. سکوت کردم . حتی حس میکنم دلیل سکوتمو فهمیده.ولی واقعا نمیدونم چکار کنم هر بار اگه این اتفاق بیفته تا کی باید انقد ناراحت بشم.
    ویرایش توسط Hds : 12-24-2019 در ساعت 06:38 PM دلیل: غلط املایی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دست دادن شوهرم به زن دوست صمینیش علیرغم صحبت در مورد این مساله

نقل قول نوشته اصلی توسط Hds نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر. شاید از نظر خیلیا مسخره به نظر بیاد ولی این مساله برای من مهمه. قبل از عقدمون در مورد این مساله صحبت شده بود که به شوهرم گفتم دوس ندارم به زن نامحرم دست بدی. گفت فقط دوتا از دخترای فامیله که هم شوهر دارن و هم از من بزرگترن گفتم باشه عیبی نداره فقط فردا اضافه نشه هر روز . گفت نه اینطور نیست. موقع عید شد دیدم دوتا از خانما فامیلشون بهش دست دادن. متوجه هم بودم با بی میلی اینکارو میکنا و اون خانما دست دراز میکنن. یه هفته پیش با دوست صمیمیش و خانم دوستش ۴ تایی رفتیم بیرون خانم دوستش سریع دستشو اورد جلو شوهرمم دست داد بهش . البته من اینو کمال بی ادبی اون خانم میدونم هرچند براش یچیز لادی باشه وقتی رو من هیچ شناختی نداره نباید به شوهرم دست بده حتز اگه قبل از ازدواج ما اینکارو میکرده. این مساله خیلی منو اذیت کرد که چرا شوهرم گفته فقط دونفر بودن. ولی بیشتر شده. خیلی خود خوری کردم چیزی به زبون نیاوردم چون واقعا میدونم عمدی اینکارو نکرده و قصدش ناراحت کردن من نبوده. سکوت کردم . حتی حس میکنم دلیل سکوتمو فهمیده.ولی واقعا نمیدونم چکار کنم هر بار اگه این اتفاق بیفته تا کی باید انقد ناراحت بشم.
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام قبل از هر چیز توجه کنید همسرتون بلوغ کامل دارن وباید برای صلح و آرامشتون و برقراری یک حالت پذیرش شده توسط طرفین در تعاملات اجتماعیتون با همسرتون در یک موقعیت مناسب صحبت کنید

خُب هر انسانی قبل از ازدواج یک سری از استاندارد هارو داره که حتی اگر بخواد تغیر شون بده ممکنه عوامل دخیل در این استاندارد ها تغیر نکنن
    برای مثال شوهر شما طبق استاندارد ها و نوع پذیرش شون نسبت به رفتار های اجتماعی قبلا به خانم ها دست میداده اما بعد از ازدواج
    به خاطر شما قبول کرد از اون استاندارد ها صرف عقیده کنه اما در حال حاضر افرادی که درگذشته با ایشون در تعامل بودن مثل سابق
    رفتار میکنن درسته ممکنه کنش هاشون با استاندارد شما در تضاد باشه فراموش نکنید اون افراد بالغ هستن و شما نمیتونید به دیگران نحوه تعاملاتشون رو دیکته کنید

الان شما فاکتور مهم وبا ارزشی دارین شوهرتون با میل ورقبت اینکارو نمیکنه بلکه برای وجهه ایشون مناسب نیست که وقتی فی البداهه ( درآن واحد ) به طرفش دست دراز کردن رد کنه

شوهر شما باید از استاندارد های جدیدش بعد از ازدواج با رفقا و فامیل صحبت کنه تاهیچ کدورتی به وجود نیاد

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام قبل از هر چیز توجه کنید همسرتون بلوغ کامل دارن وباید برای صلح و آرامشتون و برقراری یک حالت پذیرش شده توسط طرفین در تعاملات اجتماعیتون با همسرتون در یک موقعیت مناسب صحبت کنید

خُب هر انسانی قبل از ازدواج یک سری از استاندارد هارو داره که حتی اگر بخواد تغیر شون بده ممکنه عوامل دخیل در این استاندارد ها تغیر نکنن
    برای مثال شوهر شما طبق استاندارد ها و نوع پذیرش شون نسبت به رفتار های اجتماعی قبلا به خانم ها دست میداده اما بعد از ازدواج
    به خاطر شما قبول کرد از اون استاندارد ها صرف عقیده کنه اما در حال حاضر افرادی که درگذشته با ایشون در تعامل بودن مثل سابق
    رفتار میکنن درسته ممکنه کنش هاشون با استاندارد شما در تضاد باشه فراموش نکنید اون افراد بالغ هستن و شما نمیتونید به دیگران نحوه تعاملاتشون رو دیکته کنید

الان شما فاکتور مهم وبا ارزشی دارین شوهرتون با میل ورقبت اینکارو نمیکنه بلکه برای وجهه ایشون مناسب نیست که وقتی فی البداهه ( درآن واحد ) به طرفش دست دراز کردن رد کنه

شوهر شما باید از استاندارد های جدیدش بعد از ازدواج با رفقا و فامیل صحبت کنه تاهیچ کدورتی به وجود نیاد
    ممنونم از پاسخگوییتون. حقیقتا خودمم بارها با خودم تمرین کردم چطور این مساله رو مطرح کنم ولی دوست داشتم قبلش با یکی مشورت کنم که اشنا نباشه برای همین اومدم اینجا. من واقلا شوهرمو زندگیمو دوست دارم میدونمم اونم منو خیلی دوست داره واسه همین دوست ندارم ناراحتش کنم دو شب از فکر و خیال نخوابیدم. چیزی که بیشتر از همه ناراحتم کرده اینه که بهم گفته بود فقط دونفر. البته اینو بگم دخترعمش دیگه اینکارو نکرد بعد از عقدمون. یبار با خودم فکر کردم خودم به اون خانم بگم دیگه به شوهرم دست نده . چون خانم دستشو میاره جلو. باز گفتم شاید این حرف جور دیگه ای انتقال داده بشه .نتیجه معکوس بده.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم از پاسخگوییتون. حقیقتا خودمم بارها با خودم تمرین کردم چطور این مساله رو مطرح کنم ولی دوست داشتم قبلش با یکی مشورت کنم که اشنا نباشه برای همین اومدم اینجا. من واقلا شوهرمو زندگیمو دوست دارم میدونمم اونم منو خیلی دوست داره واسه همین دوست ندارم ناراحتش کنم دو شب از فکر و خیال نخوابیدم. چیزی که بیشتر از همه ناراحتم کرده اینه که بهم گفته بود فقط دونفر. البته اینو بگم دخترعمش دیگه اینکارو نکرد بعد از عقدمون. یبار با خودم فکر کردم خودم به اون خانم بگم دیگه به شوهرم دست نده . چون خانم دستشو میاره جلو. باز گفتم شاید این حرف جور دیگه ای انتقال داده بشه .نتیجه معکوس بده.

کاملا درسته
    وقتی یک مرد از استاناندارد های گذشته (دست دادن و......) به خاطر
    خانمش صرف عقیده کنه یعنی علاقه یعنی دوست داشتن نسبت به شما وبر عکس این هم همین طور
    نه خودتون به خانم دوست همسرتون نگین چون به هرحال صمیمی نیستین هنوز و به قول خودتون ممکنه نتیجه عکس بده تو این زمینه شوهرتون باید این موضوع رو به رفقا مطرح کنه

بهترین کارو کردین که عاقلانه تصمیم گرفتین وهمسرتونو ناراحت نکردین

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

دوتا سوال اینجا برام مطرحه اول اینکه چرا بهم گفته فقط به نفره دست میدم ولی بیشتر از دوتاست و دوم اینکه چرا وقتی خانمه دستشو اورده جلو حاضر شده به خاطر احترام یا هرچیزی به اون دست بده ولی منو ناراحت کنه. یعنی ناراحتی من مهم نبود ولی احترام به اون خانم مهم بود؟ اینارو بپرسم ازش؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

کاملا درسته
    وقتی یک مرد از استاناندارد های گذشته (دست دادن و......) به خاطر
    خانمش صرف عقیده کنه یعنی علاقه یعنی دوست داشتن نسبت به شما وبر عکس این هم همین طور
    نه خودتون به خانم دوست همسرتون نگین چون به هرحال صمیمی نیستین هنوز و به قول خودتون ممکنه نتیجه عکس بده تو این زمینه شوهرتون باید این موضوع رو به رفقا مطرح کنه

بهترین کارو کردین که عاقلانه تصمیم گرفتین وهمسرتونو ناراحت نکردین
    دوتا سوال اینجا برام مطرحه اول اینکه چرا بهم گفته فقط به نفره دست میدم ولی بیشتر از دوتاست و دوم اینکه چرا وقتی خانمه دستشو اورده جلو حاضر شده به خاطر احترام یا هرچیزی به اون دست بده ولی منو ناراحت کنه. یعنی ناراحتی من مهم نبود ولی احترام به اون خانم مهم بود؟ اینارو بپرسم ازش؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام مجدد
    سوالات شما ناشی از احساسات شما در لحظه دست دادن همسرتون به اون خانم و احساسات عاطفی شما هست که مشخصه های بانوان هستند.

اما فراموش نکنید دراون لحظه شوهر شما درجایگاه یک مرد نمیتونسته احساسی فکر کنه و واکنش عاطفی بروز بده به خاطر شما ودست نده درواقع سرد بودن ایشون در اون لحظه بیانگر مدل احساس یک مرد در عدم علاقه به دست دادن بایک خانم بوده اونم به خاطر شما پس واقعا بیشتر از این ازش توقع نداشته باشین

شوهر شما در دادن آمار تعداد کسانی که باهاشون دست میداده سانسور کرده چون اون زمان ممکن بود شما به خاطر کم ترین مسائل از ازدواج باهاش صرف نظر کنی پس موضوع رو کتمان نکرد فقط در تعداد افرادی که بهشون دست میداده سانسور حاصل کرد

بله پرسش وپاسخ از جمله فاکتور های نیاز برای رفع سوء تفاهم هستند پس در شرایط عاطفی ومناسب سوالات خود را مطرح کنید اما سعی کن حالت عامرانه نداشته باشه

10. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

سلام مجدد
    سوالات شما ناشی از احساسات شما در لحظه دست دادن همسرتون به اون خانم و احساسات عاطفی شما هست که مشخصه های بانوان هستند.

اما فراموش نکنید دراون لحظه شوهر شما درجایگاه یک مرد نمیتونسته احساسی فکر کنه و واکنش عاطفی بروز بده به خاطر شما ودست نده درواقع سرد بودن ایشون در اون لحظه بیانگر مدل احساس یک مرد در عدم علاقه به دست دادن بایک خانم بوده اونم به خاطر شما پس واقعا بیشتر از این ازش توقع نداشته باشین

شوهر شما در دادن آمار تعداد کسانی که باهاشون دست میداده سانسور کرده چون اون زمان ممکن بود شما به خاطر کم ترین مسائل از ازدواج باهاش صرف نظر کنی پس موضوع رو کتمان نکرد فقط در تعداد افرادی که بهشون دست میداده سانسور حاصل کرد

بله پرسش وپاسخ از جمله فاکتور های نیاز برای رفع سوء تفاهم هستند پس در شرایط عاطفی ومناسب سوالات خود را مطرح کنید اما سعی کن حالت عامرانه نداشته باشه
    ممنونم حرفایی که میزنین منطقی به نظر میرسه. واقعا ممنونم از حسن توجه شما و راهنماییاتون. واقعا نیاز داشتم در این مورد با یکی صحبت کنم که از خونوادم و دوستام نباشن. حتما در موقعیت مناسب باهاش صحبت میکنم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم حرفایی که میزنین منطقی به نظر میرسه. واقعا ممنونم از حسن توجه شما و راهنماییاتون. واقعا نیاز داشتم در این مورد با یکی صحبت کنم که از خونوادم و دوستام نباشن. حتما در موقعیت مناسب باهاش صحبت میکنم
    خواهش میکنم
    شما خودتون خانم فهمیده هستین ومن کاری نکردم

13. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام وقت همگی بخیر. شاید از نظر خیلیا مسخره به نظر بیاد ولی این مساله برای من مهمه. قبل از عقدمون در مورد این مساله صحبت شده بود که به شوهرم گفتم دوس ندارم به زن نامحرم دست بدی. گفت فقط دوتا از دخترای فامیله که هم شوهر دارن و هم از من بزرگترن گفتم باشه عیبی نداره فقط فردا اضافه نشه هر روز . گفت نه اینطور نیست. موقع عید شد دیدم دوتا از خانما فامیلشون بهش دست دادن. متوجه هم بودم با بی میلی اینکارو میکنا و اون خانما دست دراز میکنن. یه هفته پیش با دوست صمیمیش و خانم دوستش ۴ تایی رفتیم بیرون خانم دوستش سریع دستشو اورد جلو شوهرمم دست داد بهش . البته من اینو کمال بی ادبی اون خانم میدونم هرچند براش یچیز عادی باشه وقتی رو من هیچ شناختی نداره نباید به شوهرم دست بده حتی اگه قبل از ازدواج ما اینکارو میکرده. این مساله خیلی منو اذیت کرد که چرا شوهرم گفته فقط دونفر بودن. ولی بیشتر شده. خیلی خود خوری کردم چیزی به زبون نیاوردم چون واقعا میدونم عمدی اینکارو نکرده و قصدش ناراحت کردن من نبوده. سکوت کردم . حتی حس میکنم دلیل سکوتمو فهمیده.ولی واقعا نمیدونم چکار کنم هر بار اگه این اتفاق بیفته تا کی باید انقد ناراحت بشم.
    سلام
    مشکل اینجاست که خیلیها فکر میکنن میتونن طرزفکر طرف مقابلشونو تغییر بدن
    درحالیکه ازدواج بر مبنای شباهت اولیه فکری ،عقیدتی ،اجتماعی و فرهنگیه
    نهایتش در طی زندگی مشترک دو طرف بتونن ۲۰ درصد همدیگه رو تغییر بدن(این چیزیه که روانشناسها میگن و ظاهرا دوطرفه هم هست یعنی سهم تغییر هر طرف نهایتا ۲۰ درصد)

دوست عزیز اینجور مسایل با شرط گذاشتن حل نمیشه
    واقعیت اینه همونقدر که دست دادن زن و مرد بنظر شما خیلی زشته اما بنظر شوهرتون و یا اون خانمهایی که باهاش دست میدن و بسیاری افراد دیگه خیلی عادی و معمولیه

واقعیتش اینجور شرطهای پیش از ازدواج هیچ اعتباری ندارن
    انسانها در گذر زمان دچار تحولات میشن
    شرایط جامعه هم درحال دگرگونیه
    زندگی مشترک هم یه روز و دو روز نیست بلکه بخش مهمی از عمر ادمه
    پس چطور میشه روی این شرطها حساب باز کرد؟!

فرض کنین همسر شما قبل از ازدواج شرط گذاشته بوده که شما نباید روسری سفید بپوشین
    شما در اون تایم که به اصطلاح داغ بودین این موضوع بنظرتون خیلی پیش پا افتاده اومده و راحت قبول کردین
    اما گذر زمان اولا اون داغی و شور و حرارت اولیه رو کم کرده
    بعدشم شما میبینین روسری سفید مد شده و همه دارن میپوشن
    و حتی از طرف یکی از نزدیکانتون به شما کادو داده میشه
    اونوقت چیکار میکنین؟

اون شرط رو تاریخ مصرف گذشته حساب میکنین و روسری سفید میپوشین
    به همین راحتی!

بهتر بود بجای این نوع شرط گذاشتنها با یه مرد مذهبی ازدواج میکردین
    البته مردهای مذهبی سختگیریهای غیر استانداردی هم ممکن بود به شما اعمال کنن
    اما خب انتخاب خودتون بود و در عوض هیچ لزومی به اینجور شرطها نبود
    چون یه مرد مذهبی لااقل در منظر عموم با خانمها دست نمیده!

شروط پیش از ازدواج بایستی پایه و اساس داشته باشن و با ساختار شخصیت طرف مقابل جور دربیان
    شرطی که شما گذاشته بودین متاسفانه محکوم به ابطال بود و دیدین که به راحتی ابطال شد

پیشنهاد میشه که با این قضیه کنار بیاین و زندگی رو به کام خودتونو شوهرتون تلخ نکنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    مشکل اینجاست که خیلیها فکر میکنن میتونن طرزفکر طرف مقابلشونو تغییر بدن
    درحالیکه ازدواج بر مبنای شباهت اولیه فکری ،عقیدتی ،اجتماعی و فرهنگیه
    نهایتش در طی زندگی مشترک دو طرف بتونن ۲۰ درصد همدیگه رو تغییر بدن(این چیزیه که روانشناسها میگن و ظاهرا دوطرفه هم هست یعنی سهم تغییر هر طرف نهایتا ۲۰ درصد)

دوست عزیز اینجور مسایل با شرط گذاشتن حل نمیشه
    واقعیت اینه همونقدر که دست دادن زن و مرد بنظر شما خیلی زشته اما بنظر شوهرتون و یا اون خانمهایی که باهاش دست میدن و بسیاری افراد دیگه خیلی عادی و معمولیه

واقعیتش اینجور شرطهای پیش از ازدواج هیچ اعتباری ندارن
    انسانها در گذر زمان دچار تحولات میشن
    شرایط جامعه هم درحال دگرگونیه
    زندگی مشترک هم یه روز و دو روز نیست بلکه بخش مهمی از عمر ادمه
    پس چطور میشه روی این شرطها حساب باز کرد؟!

فرض کنین همسر شما قبل از ازدواج شرط گذاشته بوده که شما نباید روسری سفید بپوشین
    شما در اون تایم که به اصطلاح داغ بودین این موضوع بنظرتون خیلی پیش پا افتاده اومده و راحت قبول کردین
    اما گذر زمان اولا اون داغی و شور و حرارت اولیه رو کم کرده
    بعدشم شما میبینین روسری سفید مد شده و همه دارن میپوشن
    و حتی از طرف یکی از نزدیکانتون به شما کادو داده میشه
    اونوقت چیکار میکنین؟

اون شرط رو تاریخ مصرف گذشته حساب میکنین و روسری سفید میپوشین
    به همین راحتی!

بهتر بود بجای این نوع شرط گذاشتنها با یه مرد مذهبی ازدواج میکردین
    البته مردهای مذهبی سختگیریهای غیر استانداردی هم ممکن بود به شما اعمال کنن
    اما خب انتخاب خودتون بود و در عوض هیچ لزومی به اینجور شرطها نبود
    چون یه مرد مذهبی لااقل در منظر عموم با خانمها دست نمیده!

شروط پیش از ازدواج بایستی پایه و اساس داشته باشن و با ساختار شخصیت طرف مقابل جور دربیان
    شرطی که شما گذاشته بودین متاسفانه محکوم به ابطال بود و دیدین که به راحتی ابطال شد

پیشنهاد میشه که با این قضیه کنار بیاین و زندگی رو به کام خودتونو شوهرتون تلخ نکنین
    سلام ممنونم از توجهتون. شاید من درست حرفمو انتقال ندادم. من شرط نذاشتم براش ازش سوال پرسیدم اونم گفت فقط با دونفر و علیرغم اینوه بهش گفتم باشه همین دونفر اشکالی نداره خودش گفت باهاشون صحبت میکنم دوس ندارم تو اذیت بشی. و گفت من اصلا به کوچیکتر از خودم دست نمیدم فقط همین دوتا هستن که ازم بزرگترن و شوهرم دارن. در ضمن من اصلا ادم مذهبی نیستم. فقط یسری علایق و یسری خط قرمزا دارم که هر ادمی داره. در هر حال ممنونم از صحبت ها و راهنماییاتونو با کمال میل پذیرا هستم فقط اینارو خواستم بگم که انگار درست انتقال نداده بودم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

سلام ممنونم از توجهتون. شاید من درست حرفمو انتقال ندادم. من شرط نذاشتم براش ازش سوال پرسیدم اونم گفت فقط با دونفر و علیرغم اینوه بهش گفتم باشه همین دونفر اشکالی نداره خودش گفت باهاشون صحبت میکنم دوس ندارم تو اذیت بشی. و گفت من اصلا به کوچیکتر از خودم دست نمیدم فقط همین دوتا هستن که ازم بزرگترن و شوهرم دارن. در ضمن من اصلا ادم مذهبی نیستم. فقط یسری علایق و یسری خط قرمزا دارم که هر ادمی داره. در هر حال ممنونم از صحبت ها و راهنماییاتونو با کمال میل پذیرا هستم فقط اینارو خواستم بگم که انگار درست انتقال نداده بودم
    خواهش عزیزم
    بله با توضیح کامل شما مشخص شد که قضیه چی بوده
    خب تا اینجاش که شما هیچگونه تقصیری ندارین

ضمن اینکه حتی ادمی مث منم بهرحال یه خط قرمزهایی دارم
    هر انسانی خط قرمز داره و این کاملا طبیعیه
    اشنایی قبل از ازدواج دختر و پسر هم خیلی وقتها کمک به شناخت همین خط قرمزهاست

اما خب جامعه در گذر تحولاته و همونطور که هنجارهای اجتماعی عوض میشن ادمها هم عوض میشن

من خودم کسی رو سراغ دارم که ۲۰ سال پیش کویتی پور گوش نمیداد که یوقت لهو و لعب نباشه!!! الان ساسی مانکن گوش میده
    ازش بپرسین هم بهتون میگه همون ادمه که بود!
    بله همچنان مذهبیه همسرشم هنوز باهاش زندگی میکنه
    شکاف واضحی هم بینشون نیفتاده اما خب گذر زمانه و تحولات فرهنگی جامعه تا حد زیادی باعث تغییر ادمها میشه

اینکه هرکسی چقد تغییر کنه بستگی به یکسری عوامل داره اما بهرحال این تغییرات زیرمجموعه تحولات طبیعی جامعه هستن

بنظرت بهتر نیست همسر شما هر کار میکنه جلو چشم خود شما انجام بده؟
    فکر نمیکنین تحت فشار گذاشتنش ایشون رو به سمت مخفی کاری ببره و این مخفی کاریها دیگه منحصر به دست دادن نباشن و فراتر ازین حرفا باشن؟

بنظر میاد در اینجور موارد اگه چشم پوشی کنین به نفع زندگی مشترک خودتون باشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

17. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.........
    ویرایش توسط Saltanat : 12-24-2019 در ساعت 11:17 PM

19. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام توی بحث تشریفات میگن
    اگه خانمی دست دراز کرد و خواست با آقای دست بده و آقا تمایل نداشت باهاش دست بده میتونه 2 تا دستش را مثل هندی ها به هم بچسبونه و اینطوری اظهار احترام کنه

این عکسو ببینید :

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/139...468028_828.jpg

21. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.......

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

خواهش عزیزم
    بله با توضیح کامل شما مشخص شد که قضیه چی بوده
    خب تا اینجاش که شما هیچگونه تقصیری ندارین

ضمن اینکه حتی ادمی مث منم بهرحال یه خط قرمزهایی دارم
    هر انسانی خط قرمز داره و این کاملا طبیعیه
    اشنایی قبل از ازدواج دختر و پسر هم خیلی وقتها کمک به شناخت همین خط قرمزهاست

اما خب جامعه در گذر تحولاته و همونطور که هنجارهای اجتماعی عوض میشن ادمها هم عوض میشن

من خودم کسی رو سراغ دارم که ۲۰ سال پیش کویتی پور گوش نمیداد که یوقت لهو و لعب نباشه!!! الان ساسی مانکن گوش میده
    ازش بپرسین هم بهتون میگه همون ادمه که بود!
    بله همچنان مذهبیه همسرشم هنوز باهاش زندگی میکنه
    شکاف واضحی هم بینشون نیفتاده اما خب گذر زمانه و تحولات فرهنگی جامعه تا حد زیادی باعث تغییر ادمها میشه

اینکه هرکسی چقد تغییر کنه بستگی به یکسری عوامل داره اما بهرحال این تغییرات زیرمجموعه تحولات طبیعی جامعه هستن

بنظرت بهتر نیست همسر شما هر کار میکنه جلو چشم خود شما انجام بده؟
    فکر نمیکنین تحت فشار گذاشتنش ایشون رو به سمت مخفی کاری ببره و این مخفی کاریها دیگه منحصر به دست دادن نباشن و فراتر ازین حرفا باشن؟

بنظر میاد در اینجور موارد اگه چشم پوشی کنین به نفع زندگی مشترک خودتون باشه
    اتفاقا دقیقا به همین مساله فکر میکنم. دوس ندارم جلوی من یجور باشه در نبود من یجور دیگه. واس همین خیلی دست دست کردم تو گفتنش . شاید اصلا به قول دوست عزیمون شوهرم سانسور کرده چون نگران بود من از ازدواج با ایشون صرف نظر کنم. خیلی با خودم کلنجار میرم اخه میدونم بی قصد و منظور بوده. بیشتر از کار اون خانم عصبانیم حتی با خودم میگم دیگه همراشون نرم بیرون یه بهونه ای بیارم. باز بریم و این خانم اینکارو تکرار کنه باز من حرص بخورم به خاطر کار یه نفر دیگه.

24. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

بالاخره حرفمو زدم بدون هیچ دعوایی. تو دلم میموند اگه چیزی نمیگفتم. در جوابم گفت من هیچوقت خودم پیش قدم نمیشم و دست دادن به نطرم احترام گذاشتنه. و در مورد اینکه چرا بهم گفت دوتا گفت نمیخواستم اذیت بشی و میدونستم این دوتا رو شاید بیشتر ببینی. ولی خب حرفامو زدم خالی شدم

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

بالاخره حرفمو زدم بدون هیچ دعوایی. تو دلم میموند اگه چیزی نمیگفتم. در جوابم گفت من هیچوقت خودم پیش قدم نمیشم و دست دادن به نطرم احترام گذاشتنه. و در مورد اینکه چرا بهم گفت دوتا گفت نمیخواستم اذیت بشی و میدونستم این دوتا رو شاید بیشتر ببینی. ولی خب حرفامو زدم خالی شدم
    سلام

خیلی خوشحالم که نتیجه گرفتین خیلی ممنون که در جریان قرار دای
    از اتفاقاتی که افتاد
    براتون خوشحالم
    موفق باشین

27. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

سلام
    گفته بودم همسرت دوستت داره واگر احساسات مردونه اش رو جریحه دارنکنی خیلی متین باهات کنار میاد
    گفته بودم توتعداد افراد سانسور کرده تا شما از ازدواج باهاش منصرف نشین حالا باورتون شد

خیلی خوشحالم که نتیجه گرفتین خیلی ممنون که در جریان قرار دای
    از اتفاقاتی که افتاد
    براتون خوشحالم
    موفق باشین
    ممنونم از راهنماییاتون. برلی شما هم خوبیها رو آرزو میکنم. علیرغم میل باطنیم مجبورم کنار بیام. چون طرز فکرش اینه که اینکار نشانه ادب و احترامه.به منم گفت این مساله بی ارزشیه چیزی نیس تو ذهنتو درگیرش کنی.منم نمیخوام حساسیت من باعث بشه مخفیکاری کنه. تنها نکته مثبتش اینه میدونم اون اول دست نمیاره جلو. امیدوارم این قدرتو داشته باشم هربار انقد ناراحت نشم

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

اتفاقا دقیقا به همین مساله فکر میکنم. دوس ندارم جلوی من یجور باشه در نبود من یجور دیگه. واس همین خیلی دست دست کردم تو گفتنش . شاید اصلا به قول دوست عزیمون شوهرم سانسور کرده چون نگران بود من از ازدواج با ایشون صرف نظر کنم. خیلی با خودم کلنجار میرم اخه میدونم بی قصد و منظور بوده. بیشتر از کار اون خانم عصبانیم حتی با خودم میگم دیگه همراشون نرم بیرون یه بهونه ای بیارم. باز بریم و این خانم اینکارو تکرار کنه باز من حرص بخورم به خاطر کار یه نفر دیگه.
    دقیقا نکته همینجاست
    منم منظورم همین بود
    هرچی ریلکس تر برخورد کنین به نفع خودتونه

و خوب شد که بالاخره حرف دلتونو با ارامش زدین و ایشونم جواب صحیح و واقعی به شما داد ‌

حالا که فهمیدین همسرتون هیچوقت دست جلو نمیاره و ظاهرا اصراری هم به اینکار نداره پس لزومی هم به ندیدن اون خانم و بهانه اوردن نیست

اگه بازم دعوتتون کردن برین
    عادی سازی به نفع شماست اما اگه پاتونو از وسط گود بیرون بکشین بدتر شاید به ضررتون بشه
    بزارین هرچی هست جلو چشم خودتون اتفاق بیفته نه دور از چشم شما!
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

30. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

دقیقا نکته همینجاست
    منم منظورم همین بود
    هرچی ریلکس تر برخورد کنین به نفع خودتونه

و خوب شد که بالاخره حرف دلتونو با ارامش زدین و ایشونم جواب صحیح و واقعی به شما داد ‌

حالا که فهمیدین همسرتون هیچوقت دست جلو نمیاره و ظاهرا اصراری هم به اینکار نداره پس لزومی هم به ندیدن اون خانم و بهانه اوردن نیست

اگه بازم دعوتتون کردن برین
    عادی سازی به نفع شماست اما اگه پاتونو از وسط گود بیرون بکشین بدتر شاید به ضررتون بشه
    بزارین هرچی هست جلو چشم خودتون اتفاق بیفته نه دور از چشم شما!
    ممنونم از توجهتون. چیزی که بیشتر نگرانم میکنه اینکار یجور دروغ گفتن بود. نکنه بازم بخواد به خاطر خوشایند من دروغی بهم بگه. نه تنها من بلکه هیچ ادمی دوست نداره دروغ بشنوه. البته بارها گفتم دوس دارم راست بشنوم هرچند اون حقیقت تلخ باشه. بقیه رو مثال زدم براش که کسی که دروغ میگه از چشم میفته و دیگه به چشمم نمیاد. واقعا همه ادما از دروغ شنیدن متنفرن. در هر حال ممنونم از شما و دوستانی که هم صحبت خوبی برام بودین. چون واقعا این حرفارو نمیتونستم و نمیخواستم به اشنا بزنم.

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم از راهنماییاتون. برلی شما هم خوبیها رو آرزو میکنم. علیرغم میل باطنیم مجبورم کنار بیام. چون طرز فکرش اینه که اینکار نشانه ادب و احترامه.به منم گفت این مساله بی ارزشیه چیزی نیس تو ذهنتو درگیرش کنی.منم نمیخوام حساسیت من باعث بشه مخفیکاری کنه. تنها نکته مثبتش اینه میدونم اون اول دست نمیاره جلو. امیدوارم این قدرتو داشته باشم هربار انقد ناراحت نشم
    سلام
    شوهر شما به فکر پرستیژ اجتماعی شون هستند این خصلت بسیاری از مرداست که دوست دارن وجهه اجتماعیشون جریهه دار نشه

یه چیز رو بدونید مردایی که حقیقت خودشون رو نشون میدن حتی اگر در جهت منفی ( رد نکردن دست بانوان در دست دادن ) هزار بار بهتر از مردایی هستن که در ظاهر پرهیز گار اما چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنن هستند !!

درحقیقت مکمل اجتماعی شوهرت باش و نگرش امروزی رو درخودت تقویت کن نمیگم شما امروزی نیستی ! نه شما به همسرت تعصب داری واین از یک خانم عاشق قابل قبوله ! به هیچ عنوان ذهنت رو درگیر این مسئله نکن !!

مردایی مثل شوهر شما که نگرش باز دارن در انتخاب هاشون بهترین رو متناسب با علایق وسلیقه شون انتخاب میکنن !! پس مطمئن باش شما تنها انتخابش بودی که حتی برای به دست آوردنت خودشو ملزم دونست درتعداد افراد سانسور کنه اما کتمان هرگز !!
    پس به این فکر کن که واقعا دوست داره فقط همین ودر آرامش به خاطر یه مورد جزئی روزگارت رو تلخ نکن
    ویرایش توسط Saltanat : 12-27-2019 در ساعت 12:59 PM

33. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

سلام
    شوهر شما به فکر پرستیژ اجتماعی شون هستند این خصلت بسیاری از مرداست که دوست دارن وجهه اجتماعیشون جریهه دار نشه

یه چیز رو بدونید مردایی که حقیقت خودشون رو نشون میدن حتی اگر در جهت منفی ( رد نکردن دست بانوان در دست دادن ) هزار بار بهتر از مردایی هستن که در ظاهر پرهیز گار اما چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنن هستند !!

درحقیقت مکمل اجتماعی شوهرت باش و نگرش امروزی رو درخودت تقویت کن نمیگم شما امروزی نیستی ! نه شما به همسرت تعصب داری واین از یک خانم عاشق قابل قبوله ! به هیچ عنوان ذهنت رو درگیر این مسئله نکن !!

مردایی مثل شوهر شما که نگرش باز دارن در انتخاب هاشون بهترین رو متناسب با علایق وسلیقه شون انتخاب میکنن !! پس مطمئن باش شما تنها انتخابش بودی که حتی برای به دست آوردنت خودشو ملزم دونست درتعداد افراد سانسور کنه اما کتمان هرگز !!
    پس به این فکر کن که واقعا دوست داره فقط همین ودر آرامش به خاطر یه مورد جزئی روزگارت رو تلخ نکن
    ممنونم. چقد شما مثبت فکر میکنین. چقد خوبه این

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم. چقد شما مثبت فکر میکنین. چقد خوبه این
    ممنون نظر لطف شماست
    اما باور کنید شرایط زندگی شما طوری نیست که مثبت اندیشی باهاش سنخیت نداشته باشه
    همه چیز مثل روز روشنه ( شما اصول خوشبختی رو دارین )پس چرا از خودت زندگیت و شوهرت لذت نبری ?!! ...................

36. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

من یک چیزی مشابه این برام پیش امده منم باهاش حرف زدم گفتم دوست ندارم تکرار شه بهش گفتم اگه بلعکسش من به یک جنس مخالف دست بدم چه حسی داری؟خوب اونم حالش خراب میشد اینکارم تکرار نکرد البته هربار دختره دست دراز میکرد و اون مجبور میشد وقتی دید من خوشم نمیاد به دختره گفته دست نده منم بادختره حرف زدم گفتم کارتو دوست ندارم و متقابلا هرپسریم دست دراز میکرد من حتی جلو جمع و کلی آدم صایعش میکردم میگفتم نه من نمیتونم باشما دست بدم شما اگه نمیتونی این کارو انجام بدی فقط خودتو آروم کن که شوهرتون هیچ قصد بدی نداره بنده خدا ایشون که دست دراز نمیکته اما واقعا الان فهمیدم واقعا شجاعت میخواد نه گفتن جلوی جمع!من نه میگفتم همه برمیگشتن بدبد نگاه میکردن اما برام مهم نبود هرآدمی ی جوریه دیگه

38. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

ممنونم از توجهتون. چیزی که بیشتر نگرانم میکنه اینکار یجور دروغ گفتن بود. نکنه بازم بخواد به خاطر خوشایند من دروغی بهم بگه. نه تنها من بلکه هیچ ادمی دوست نداره دروغ بشنوه. البته بارها گفتم دوس دارم راست بشنوم هرچند اون حقیقت تلخ باشه. بقیه رو مثال زدم براش که کسی که دروغ میگه از چشم میفته و دیگه به چشمم نمیاد. واقعا همه ادما از دروغ شنیدن متنفرن. در هر حال ممنونم از شما و دوستانی که هم صحبت خوبی برام بودین. چون واقعا این حرفارو نمیتونستم و نمیخواستم به اشنا بزنم.
    سلام

در مورد راست و دروغ حرف زدن افراد باید به یکی از موارد زیر راضی باشید:

1- یا تلخی حرف راست رو به جان بخرید و واکنشهای تند نداشته باشید تا شخص مقابل از گفتن حقیقت امتناع نکنه.

2- یا بذارید شخص دروغ بگه و با حرف دروغ دلخوش باشید.

40. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

1- یا تلخی حرف راست رو به جان بخرید و واکنشهای تند نداشته باشید تا شخص مقابل از گفتن حقیقت امتناع نکنه.

افرین تجربه
    جان کلام رو گفتی منم میخواستم همینو به ایشون بگم دیدم اینقد موجز و موثر نوشتی من دیگه نیاز نیست همین حرفها رو تکرار کنم
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

42. 2 کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

ممنون نظر لطف شماست
    اما باور کنید شرایط زندگی شما طوری نیست که مثبت اندیشی باهاش سنخیت نداشته باشه
    همه چیز مثل روز روشنه ( شما اصول خوشبختی رو دارین )پس چرا از خودت زندگیت و شوهرت لذت نبری ?!! ...................
    باید خیلی رو خودم کار کنم. هربار یادم میفته خب ناراحت میشم. خودمو با این مساله راضی میکنم که من و شوهرم که مشکلی باعم نداریم نباید کار یه نفر دیگه باعث بشه برنجم ازش. سعی میکنم ذهنمو منحرف کنم. البته زیادم این مساله اتفاق نمیفته ها ولی خب چه میشه کرد همیشه شرایط ایده آل نیس. شاید برای اون هم همینطور باشه. واقعا حس میکنم چقد منو دوست داره منتها طرز فکرش اینه دیگه. شایدم منم از اول اینطور بودم واسم عادی بود. ولی خود من تا از یکی شناخت ندارم کاری نمیکنم که شاید طرف مقابلم ناراحت بشه سعی میکنم حواسم باشه. بهتر بود اون خانم اینکارو نمیکرد صرف اینکه عادت داره و جز فرهنگشه دلیل نمیشه همه اینکارو بپسندن.

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط یک تنهای خسته نمایش پست ها
    من یک چیزی مشابه این برام پیش امده منم باهاش حرف زدم گفتم دوست ندارم تکرار شه بهش گفتم اگه بلعکسش من به یک جنس مخالف دست بدم چه حسی داری؟خوب اونم حالش خراب میشد اینکارم تکرار نکرد البته هربار دختره دست دراز میکرد و اون مجبور میشد وقتی دید من خوشم نمیاد به دختره گفته دست نده منم بادختره حرف زدم گفتم کارتو دوست ندارم و متقابلا هرپسریم دست دراز میکرد من حتی جلو جمع و کلی آدم صایعش میکردم میگفتم نه من نمیتونم باشما دست بدم شما اگه نمیتونی این کارو انجام بدی فقط خودتو آروم کن که شوهرتون هیچ قصد بدی نداره بنده خدا ایشون که دست دراز نمیکته اما واقعا الان فهمیدم واقعا شجاعت میخواد نه گفتن جلوی جمع!من نه میگفتم همه برمیگشتن بدبد نگاه میکردن اما برام مهم نبود هرآدمی ی جوریه دیگه
    الان که نه ولی قبلا حرفشو زده بودیم گفتم من دست بدم گفت از نظر من مشکلی نداره. من خودم نه گفتم به این مساله برام اتفاق افتاده قبلا. واقعا اینطوری که گفتین من نمیتونم و دوس ندارم باهم بحث کنیم دوس دارم خیلی با ملایمت مسائل رو حل کنیم. خود من وقتی یکی با توپ و تشر چیزیو بهم بگه هیچوقت نمیپذیرم

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

گزینه اول رو میپسندم

46. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

افرین تجربه
    جان کلام رو گفتی منم میخواستم همینو به ایشون بگم دیدم اینقد موجز و موثر نوشتی من دیگه نیاز نیست همین حرفها رو تکرار کنم
    اره قبول دارم این حرفو. راهیو میدونین ادم از ناراحتیش کم کنه؟

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

یکم ریلکس و بیخیال باشید
    هیچ وقت با دست دادن، زمینه فساد و ************ و گناه و خیانت پیش نمیاد
    ما در یک گذار فرهنگی هستیم و بیست سال دیگه دست دادن در ایران مثل بقیه دنیا یک اتفاق عادی و رایج و ابراز ادب خواهد بود
    بهتره به مسائل مهمتری فکر کنید
    با دست دادن اتفاقی برای رابطه تون نمیوفته اما با تمرکز شما روی این مورد بی اهمیت، اتفاقای بدی برای رابطه تون ممکنه بیوفته

49. کاربران زیر از boshiant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hds

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    یکم ریلکس و بیخیال باشید
    هیچ وقت با دست دادن، زمینه فساد و ************ و گناه و خیانت پیش نمیاد
    ما در یک گذار فرهنگی هستیم و بیست سال دیگه دست دادن در ایران مثل بقیه دنیا یک اتفاق عادی و رایج و ابراز ادب خواهد بود
    بهتره به مسائل مهمتری فکر کنید
    با دست دادن اتفاقی برای رابطه تون نمیوفته اما با تمرکز شما روی این مورد بی اهمیت، اتفاقای بدی برای رابطه تون ممکنه بیوفته
    بله دقیقا همه این حرفارو قبول دارم. فکر کنم باید بذارم گذر زمان این مساله رو برام کمرنگ بکنه.

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44588
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

راست میگن آقای دکتر هلاکویی که یک عده زن خراب کن و یا شوهر خراب کن هستن ! ینی اگر طلا هم بدی بهشون با اخلاق و رفتارشون ازش یه بیمار روانی میسازن !!!!

چقدر متاسف شدم با خوندن این تایپیک !!!
    به امید تغییر رفتار با کسی و قول گرفتن ازش ازدواج کردید و مدااااااااااام تاکید میکنید که گفته من به دو نفر دست میدم که بعدش بخاطر تو نمیدم و فلان و .....!!!!!

برید ذهن‌منحرف خودتون رو درمان کنید و قطعاشاید امروز شما بتونید این مسئله رو حل کنید و شاد و مسرور باشید ولی به مرور زمان مسایل بزرگتری پیش میاد که دیگه همسرتون کشش گیر دادنهای شما و تغییر رفتار ندارن و زندگی میشه میدون جنگ که من اینو گفتم تو اینو کردی و ....

وقتی اون خانوم دست دراز کردن همسرتون دیگه خیلی باید مذهبی باشن که بی ادبی دست ندادن رو ترجیح بدن !!!!

اتفاقا من از قبل ازدواج به دامادام و پسر عمه و ..دست میدادم که همسرم بعدش منع کردن و همون وقتی که دیگه من دست ندادم و همه فهمیدن بخاطر همسرم بوده از چشم همشون افتاد ینی خودشو خراب کرد چون بی نیت مثل یه خواهرکوچولو بمن دست میدادن و فکر کردن چقدر باید ذهن کسی منحرف باشه که یهو با وارد شدنش به زندگی دست دادن رو برا همسرش منع کنه !!!

ینی دقیقا نظری که فامیل همسرتون در مورد شما خواهند داشت

و این مسئله فقط دست دادن نیست با خودتون فکر کنید این بدبینی در همه جنبه های زندگیتون بوجود خواهد اومد پس از الان جلوشو بگیرید و مثبت نگر باشید ..
    اگر امروز شما به شمارش تعداد اشتباهات ایشون مشغول بشید فردا ایشونم به شمارش اشتباهات شما مشغول میشن و چه بسا که خانوم ها حساس تر و زودرنج تریم و تحملش برای شما سخت تره !!!

توصیه من از تجربه غلط و درست در زندگی خودم و دیگران اینه که بیخیال اینجور مسایل کوچک و بی ارزش بشید که راه دراز و پر فراز و نشیبی در پیش دارید !
    ویرایش توسط yas_m : 07-11-2020 در ساعت 07:25 PM

52. کاربران زیر از yas_m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_m نمایش پست ها
    ... توصیه من از تجربه غلط و درست در زندگی خودم و دیگران اینه که بیخیال اینجور مسایل کوچک و بی ارزش بشید که راه دراز و پر فراز و نشیبی در پیش دارید !
    درسته توجه زیاد به مسائل جزئی، فکر انسان رو از پرداختن به مسائل اصلی بازمیداره.

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_m نمایش پست ها
    راست میگن آقای دکتر هلاکویی که یک عده زن خراب کن و یا شوهر خراب کن هستن ! ینی اگر طلا هم بدی بهشون با اخلاق و رفتارشون ازش یه بیمار روانی میسازن !!!!

چقدر متاسف شدم با خوندن این تایپیک !!!
    به امید تغییر رفتار با کسی و قول گرفتن ازش ازدواج کردید و مدااااااااااام تاکید میکنید که گفته من به دو نفر دست میدم که بعدش بخاطر تو نمیدم و فلان و .....!!!!!

برید ذهن‌منحرف خودتون رو درمان کنید و قطعاشاید امروز شما بتونید این مسئله رو حل کنید و شاد و مسرور باشید ولی به مرور زمان مسایل بزرگتری پیش میاد که دیگه همسرتون کشش گیر دادنهای شما و تغییر رفتار ندارن و زندگی میشه میدون جنگ که من اینو گفتم تو اینو کردی و ....

وقتی اون خانوم دست دراز کردن همسرتون دیگه خیلی باید مذهبی باشن که بی ادبی دست ندادن رو ترجیح بدن !!!!

اتفاقا من از قبل ازدواج به دامادام و پسر عمه و ..دست میدادم که همسرم بعدش منع کردن و همون وقتی که دیگه من دست ندادم و همه فهمیدن بخاطر همسرم بوده از چشم همشون افتاد ینی خودشو خراب کرد چون بی نیت مثل یه خواهرکوچولو بمن دست میدادن و فکر کردن چقدر باید ذهن کسی منحرف باشه که یهو با وارد شدنش به زندگی دست دادن رو برا همسرش منع کنه !!!

ینی دقیقا نظری که فامیل همسرتون در مورد شما خواهند داشت

و این مسئله فقط دست دادن نیست با خودتون فکر کنید این بدبینی در همه جنبه های زندگیتون بوجود خواهد اومد پس از الان جلوشو بگیرید و مثبت نگر باشید ..
    اگر امروز شما به شمارش تعداد اشتباهات ایشون مشغول بشید فردا ایشونم به شمارش اشتباهات شما مشغول میشن و چه بسا که خانوم ها حساس تر و زودرنج تریم و تحملش برای شما سخت تره !!!

توصیه من از تجربه غلط و درست در زندگی خودم و دیگران اینه که بیخیال اینجور مسایل کوچک و بی ارزش بشید که راه دراز و پر فراز و نشیبی در پیش دارید !
    باید قبول کرد هرکسی یک عقیده ای داره. شما هم لحن حرف زدنتون خیلی بی ادبانس. ولی نظرتون قابل احترامه. ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)