با سلام
با عرض خسته نباشید
من 3سال هست که دوست دختر دارم ومن 22سال دارم و دوست دخترم 21داره و مشکلی که من با دوست دارم این است هست که ساده است و با یکی از دوستای نزدیکم به واسطه من اشنا و بهش داداش میگه و درد و دل میکنه باهاش .
من وقتی حرفی را میزنم از روی سادگی میبینی بهش میگه و من فردا یا یه روزی اون حرف رو از دوستم می شوم و ناراحتم میکنه که چرا گفتی بهش .
مورد دوم :وقتی کاری میخواد انجام بده اگه یه ذره دیر یا نتونه انجام بده زود اعصبانی میشه
مورد سوم :یک روز گوشی تلفن همراهم تو اتاق جا مونده بود و من بعد 15دقیقه یا 25دقیقه بعد برداشتم و 5 بار زنگ زده و 8تا اس داده بود و وقتی زنگید من جواب دادم اعصبانی شد و برگشت بهم گفت که چرا دیر برداشتی نمیدونی من نگرانت میشم قبول حرفش درسته ومورد بول هست چرا با اعصبانیت میگی و همین مورد درمود خودش اتفاق افتاد و گوشیرو گذاشت تو اتاق وبعد از 30یا 45 دقیقه اومد من هیچی نگفتم و با اعصبانیت جواب ندادم گفتم کجا بودی همین
مورد سوم :دوست دخترم یکم کم صبر هست ودوستم داره زیادو من زیاددوستش دارم و دانشجو هستیم مقطع کارشناسی و میگه باید هر هفته ترو ببینم و هر لحظه پشم باشی منم میگم باشد قبول باید موقعیت باشه بیام و خدای نکرده کسی ببینه بده حداکثر هفتی یک بار کافی هست و قسط ازدواج دارم باهاش و تشکر منو راهنمایی کنید ممنون