نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شکایت به خاطرعدم تمکین

1510
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2285
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb شکایت به خاطرعدم تمکین

با سلام
    من یکسال از ازدواجم میگذره و اختلافات و دردسرهای زیادی رو توی ازدواجم تجربه کردم از همه بزرگتر طرز فکر شوهرم هست که به همه چیز بدبینه از جمله مادر مطلقه ام که هرچند الان رجوع کرده به پدرم ولی شوهرم میخواست من بین اون یا خونوادم کی رو انتخاب کنم که به خاطر زندگیم من یه مدتی خونوادمو ندیدم اما قبلش توی دعوا من قهر کردم و به خونه مادرم رفتم و شوهرم شکایت عدم تمکین کرد ولی من برگشتم بعداز یه هفته به خونه الان شکایتو پس نمیگیره یکماه دیگه است آیا میتونه برام بد بشه اگه نرم دادگاه - چیکار کنم راهی هست که توسط همین شکایت و اینکه بگم تمکین کردم ومنوحبس کرده نذاشته برم دادگاه اونرو زبون بند کنم
    ممنون از کمکتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شکایت به خاطرعدم تمکین

سلام عزیزم بله اگر نری دادگاه وثابت نکنی که برگشتی میتونه ازدواج مجدد بگیره وتو رو هم طلاق نده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

در این مورد طبق اینکه دادگاه خانواده چه حکمی داده باید به اجرای احکام مراجعه کنید

در این مورد میتونید برای راهنمایی بیشتر به واحد " ارشاد و معاضدت " مراجعه کنید

و از وکلایی که در اونجا هستن راهنمایی بخوایت ولی رفتن به واحد اجرای احکام میتونه کار پرونده رو تموم کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18599
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام من دختری هستم 20 ساله و شش ماه هست که عروسی کردم و خونه بدرشوهرم زندگی میکنم از وقتی که عروسی کردیم همش بدر و مادر همسرم تو زندگیمون دخالت میکردن و ما به خاطر اونا همش با هم دعوا میکردیم نمیزاشتن ما تنهایی بیرون بریم و میگفتن باید با ما بیاین بیرون شوهرمم هیچ وقت بشت من نیست و همش طرف اونا میگیره چند بار هم بهش گفتم بیا از این خونه بریم بیرون یه جای دگ بشینیم قبول نکردن حالا هم من و همسرم هیچ مشکلی باهم نداریم فقط مشکلمون سر خانوادش که همش دخالت میکنن الان 15 روز منو اورده خونه بابام و دگ نیمده دنبالم باباش بهش گفته زنتو ببر دگ نیارش اینم گفته چشم به نظرتون الان من باید چیکار کنم شوهرمم خیلی دوست دارم ایا میتونم از بدرشوهرم شکایت کنم که شوهرم و از من گرفته و همش دخالت میکنن لطفا جواب بدید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط zz@ نمایش پست ها
    با سلام من دختری هستم 20 ساله و شش ماه هست که عروسی کردم و خونه بدرشوهرم زندگی میکنم از وقتی که عروسی کردیم همش بدر و مادر همسرم تو زندگیمون دخالت میکردن و ما به خاطر اونا همش با هم دعوا میکردیم نمیزاشتن ما تنهایی بیرون بریم و میگفتن باید با ما بیاین بیرون شوهرمم هیچ وقت بشت من نیست و همش طرف اونا میگیره چند بار هم بهش گفتم بیا از این خونه بریم بیرون یه جای دگ بشینیم قبول نکردن حالا هم من و همسرم هیچ مشکلی باهم نداریم فقط مشکلمون سر خانوادش که همش دخالت میکنن الان 15 روز منو اورده خونه بابام و دگ نیمده دنبالم باباش بهش گفته زنتو ببر دگ نیارش اینم گفته چشم به نظرتون الان من باید چیکار کنم شوهرمم خیلی دوست دارم ایا میتونم از بدرشوهرم شکایت کنم که شوهرم و از من گرفته و همش دخالت میکنن لطفا جواب بدید؟
    سلام شما باید ی پست جدید رو شروع میکردید.

از نظر قانونی خیر شما نمیتونیین از ایشون شکایت کنید.یعنی
    عنوانی در قانون پجود نداره که این موضوع رو در بر بگیره.

موضوع شما با مشاوره خانواده قابل حل هست.راه حل حقوقی نداره

6. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)