نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: ازدواج از طریق دوستی

3691
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ازدواج از طریق دوستی

سلام من 2 ساله با دوستم آشنا شدیم تو این دوسال قهرو آشتی داشتیم اما همیشه با هم خوب بودیم قصدمون ازدواجه مشکل ما از جایی شروع شد که هر کاری برا پول در آوردن کرد خورد به بن بست الان 2 ساله می خواد پس انداز کنه اما دستش بازم خالیه خونوادمم در جریانن و همش می گن اکه می خوادت بیاد جلو منم نمی تونم بگم هیچی دستش نیس و تو این دوسال هیچ کار نتیجه داری نکرده مشکل بعدی ما اینه که زیادی حساسه مثلا برا دانشگاه رفتنام میگه محیطش خوب نیس بعد ادواج نمیذارم بری یا نمیذاره تنهایی بیرون برم یا با دوستام برم بیرون من هر کاری برا رضایتش کردم اما هیچ وقت راضی نیس ازم کمکم کنید من چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ازدواج از طریق دوستی

سلام
    تا چه مقطعی درس خونده . مدرک داره ؟ یا دنبال کار آزاد رفته ؟

بعدش اینکه میگه نمیذارم دانشگاه بری و... این ممکنه ناشی از تعصبش باشه تو یه دوره ایی از دوستیتون .( که ممکنه ناشی از دوست داشتنش باشه و...) و باحرف زدن و... میتونه حل بشه

بعدش اینکه .2 سال .چیز کمی نیست .که ادم که وقتشو عمرشو از سر راه نیاورده . بهش بگو باید یه فکر جدی کنه .از روی دوست داشتن و به فکرش بودن باهاش صحبت کن .

ایشالا موفق باشید

3. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اون سیکل داره ومن کارشناسی حسلبداری می خونم کمکش کردم تو این 2 سال دیپلم گرفته و می خوام بعد این برا کاردانی بفرستمش اما دنبال کار آزاد رفته یه مدت بازاریابی یه مدت کار کارخونه اما ثمری نداشته میئونم دوسم داره اینو مطمئنم اما این حساسیتهای بی دلیلش خیلی محدودم میکنه از نظر مالی خونواده من سرتره اما من از اول دوستمون می دونستم و گفتم که پیشرفت کن و خودمم خیلی کمکش کردم اما نمی دونم چرا همش نمیشه !! می دونمم از ته دل می خواد که پیشرفت کنه اما با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمیشه. واقعا درموندم نمیدونم چیکار باید بکنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

ع سلام .

خوب .دنبال کار ازاد رفته ( همین بازاریابی و کارخونه ) خوب چرا همونجا مشغول نشده؟ ولخرجه ؟ میتونه پس انداز کنه؟

نگاکن . دوست داشتن یه طرفه قضیه س . شغل داشتن .درامد داشتن .مرد زندگی بودن .
    تو مشکلی با مشکلاتی که ممکنه تو اینده برات پیش بیاد نداری .( ازقبیل .نداری یا سخت زندگی کردن یاهرچی دیگه )

اینجور خو نمیشه زندگی کرد . طرف عاشقته .درست . ولی آیندتون چی ؟ فرداتون چی ؟

6. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد کارش باید بگم رفته کارخونه یا ورشکست شده یا طرف پولشونو نداده اومده بیرون تو بازاریابی هم کلاه برداری می کردن قول 1 تومنو می دادن آخرش 500 یا 400 می دادن بهش دوست داشتنم یه طرفه نیس می دونم دوسم داره ولخرجی ام فقط برا من می کنه کادو می خره و اینا اما برا خودش نه . مشکل با آینده که می گی رو دارم ما اوم قول قرارایی که گذاشته بودیم و نشد که اجرا کنیم مثلا خونه خریدن گفته ود 1 ساله اما الان 2 سال شده و هیچی نیس خونواده من منو به کسی که هیچ موقیت متلی و جایکاه اجتماعی نداره نمیدن من سعی کرئم تو این 2 سال جور شه اما نشد من می گفتم فوقش 2 سال اول زندگیم سختی میکشم بعد پسشرفت می کنیم اما می ینم این الام که نه خرج خونه نه هیچیز دیگه نیس نمیتونه پس انداز کنه پس تو زندگی مشترک چیکار می خواد بکنه؟؟

8. کاربران زیر از sevda بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام خانم... اسمتونو نمیدونم .ولی درکل باید زوترازاینها تصمیم میگرفتید . یه تصمیم جدی .نه الانی که حتما خیلی بهم وابسته شدید .

نگاکن .به نظر من دوراه حل هست :
    اولی اینکه .باید بسازی .خودت به جایی برسی و خرج هردوتونو (یعنی بیشترشو ) خودت بدی و باهمه مشکلا کناربیای

دومی : قشنگ بری با مادرت یا اگه باپدرت خیلی راحتی مثل یه رفیق . باهاش به حرفی و بگیش که من یه آقا پسری رودوست دارم و میخوام ازدواج کنم باهاش و تنها بااین آقا ازدواج میکنم ( اینجوربهش بگی که بدونه تو تصمیمت جدی هستی ) .و بعدش بهش بگی یه مشکلاتی داریم و مشکل بیکاریشو بهشون بگی و ازشون کمک بخوای وتمام وکمال بهشون بگی که چقد سعی کرده بره سرکار ولی چه مشکلاتی پیش اومده براش و هرچی داره به پای من میریزه و.....

به نظرمن آدم با پدرمادرخودش رو راست باشه هیچ مشکلی نداره ( که بعضیا میگن دختر باید خجالت بکشه این حرفارو بزنه ). دخترموقعی باید خجالت بکشه که چندین سال باپسری همه جوره رابطه داشته و اخرین نفری که میفهمن پدرمادر طرفه ( این خجالت داره )

منظورمو فهمیدی ؟ پس خجالتو بذار کنار از نظر من .برو با پدر یا مادر باهرکدومشون که راحت تری و احساس بهتری باهاش میکنی .قشنگ صحبت کن و بگو این مشکل رو داریم .کمکمون میکنی ؟

اگه میشه زودتر جواب سوالمو بده .که میخوای چکار کنی ؟

10. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من نمیتونم به خونوتدم اینطور راحت بگم چون تو خونه ما این جور رابطه ها عاقلانه نیس خونواده سنتی دارم و نمی تونم باهاشون رک باشم چون تنها کاری که بعد گفتن این حرفم میکنن اینه که محدودم کننو بخوان که باهاش رابطمو تموم کنم
    اما واقعا اون برا من هرکاری که از دستش بر میاد می کنه الانم بهم قول داده 1 ساله همه چیو درست کنه رو قولش حساب واکردم و گفتم که فقط یه سال فرصت برا اثبات حرفش داره ما فلا با محبت به کار تشویقش می کردم الان با تهدید به جدایی اما خودمم می دونم که نمیتونم ازش جدا شم من خیلی به این چیزا حساسم چون میدونم بعد جداییمون نمی تونم رو در روی یه مرد دیگه وایسم و بگ که تا حالا کس دیگه ای تو زندگیم نبوده اگه هم راستشو بگم دیدش نسبت بهم عوض میشه پس یا باید درست بشه مشکلاتمون یا همیشه تنها بمونم صبر می کنم بازم 1 سال دیگه تا اون موقع خودمم درسم تموم میشه و یه کار جور میشه خودمم کمک خرج میشم البته اگه بذاره
    امضای ایشان
    اگه تمایلی به شـنـیـدن دروغ نداری ،
    اصـراری برای شنیدن حـقـیـقـت نداشته باش.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اسمم هم سودا هس اسم آذری
    امضای ایشان

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مشکلی هم که دارم وقتی فکر می کنم که بعد ازدواج دخترای هم سن فامیلمون سر تر از من باشه زندگیشون من چه احساسی پیدا می کنم؟ دلم نمی خواد فکر کنم شوهر من بی دست و پا هس یا نمیتونه خواسته هامو بر آورده کنه اما اینم میدونم که اگه داشته باشه کم نمیذاره منم زیاده خواه نیستم یه خونه جمع و جور باشه واسه حفظ ظاهر برام کافیه فامیلای ما یه جورین همه چشمشون به ماست ببینن من کیو انتخاب میکنم
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از sevda بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چند نکته بنظرم رسید که بگم بهت
    - تو که می گی خانوادم در جریانن پس چطور نمی تونی باهاشون راحت حرف بزنی
    - چشم و هم چشمی اصلا کار خوبی نیست تو نباید به این چیزا فکر کنی
    - از نظر اینکه میگه دانشگاه محیطش خوب نیست که واقعا حق داره البته نمی دونم کدوم دانشگاه میری ولی الان دانشگاها شده سالنه مُد متأسفانه ولی خب باید مدرکتو بگیری بعد بیای بیرون دیگه نمیزارم یعنی چی؟
    - بعد ازدواج هم آدم میتونه با همسرش بره بیرون نیاز نیست تنها بره البته اگه دوستانه مورد اعتماد و خوبی داشته باشی باید توجیهش کنی که گاهی لازمه آدم با دوستاش باشه
    - یعنی چیزی ازت راضی نیست ؟ تو چی ؟ ازش راضی هستی ؟ اصلا می دونی با کی میره با کی می آد ؟ پولاشو کجا خرج می کنه ؟
    - خانوادش چجورین ؟ بعد اینکه شرایطشو پیدا کرد ، خانوادش راضین که با تو ازدواج کنه ؟ این خیلی مهمه
    چقد خوبه که آدم قبل از ازدواج عاشق نشه
    ای کاش می شد آدم پا رو دلش بزاره تا موقعیت مناسب برای ازدواج جور شه
    خدایا کمکمون کن
    موفق باشی

16. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خوب سودا جان . به نظرم بشین باهاش صحبت کن جدی . بهش بگو من تاکی میتونم منتظر تویی که دوستت دارم بمونم ؟

بعدش بهش بگو این شغل هایی که تو انتخاب میکنی .مثلا بازاریابی .این ها بستگی به زرنگ بودن ادم داره و شرایط فصلی و کاری و... چیزی نیست که بشه روش حساب بازکرد . مقطعیه . منظورمو میفهمی ؟

به نظر من اگه درسش بخونه و فوق دیپلم بگیره هم شرایط کاریش حداقل بهتره ( مثلا نیروانتظامی و چنداا ارگان دیگه حتی با فوق دیپلم هم استخدام میکنن ) و یه راه حل دیگه . بهش بگو بع جای اینکه بره دنبال بازاریابی و کارهای مقطعی مثل این . چرا نمیره یه حرفه یاد بگیره ؟ مثلا مکانیکی خودرو . برق خودرو .هم یه فنی بلده هم میتونه کلاس هاشو طوری تنظیم کنه که مثلا بهدظهرها دانشگاه بره

.ممکنه یه سال دوسال سختی بکشه .ولی بعدش خیالش راحته .هم میتونه مدرکی بالاتر بگیره و هم یه حرفه ایی مثل مکانیکی یا برق و... بلد باشه . چون هم پولش و دستمزدش خوبه هم یه چیز ثابت شده س تو هرجامعه ایی . خودت بهتر میدونی

18. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام تک ستاره مامانم و خواهرام میدونن اما در جریانه اینکه الان پس انداز نداره نیستن
    من اهل چشم هم چشمی نیستم می ترسم که تحت شرایط اینجوری رفتار کنم
    محیط دانشگاه و دوستامو حق می دو بهش و گفتم که اینا تا وقتی من دانشگاه میرم باهامن بعدش هرکی یه جایی میره من که نمیتونم تو دانشگاه تک وتنها بمونم
    بعد ازدواج من اصلا نیازی به دوستام ندارم همسرم باشه واسم کافیه
    ازم راضی نیس یعنی میگه لباس روشن نپوش در شان تو نیس لباست تنگه آرایش نکن موهاتو زیاد بیرون نذار من خودم حدو حدود خودمو خوب میدونم نه زیاد آرایش میکنم نه موهام زیادی بیرونه یا مثلا اگه با همکلاسسی پسر حرف بزنم ناراحت میشه اونم در مورد درس در حالی که منو تو جمع پسرا دیده و پسندیده
    خونوادش در جریانن مامانش خیلی خاطرمو می خواد همه فامیلشون میدونن یعنی
    خودش اصلا با دوستاش بیرون نمیره یعنی از وقتی با من آشنا شد قید همه دوستاشو زد و از منم انتظار داره بزنم
    پولاشو بغیر من خرج هیج چسز دیگه نمی کنه
    آره دوست عزیز حق با شماس اما این یه حسیه که نمیتونم ازش بگذرم دلم گیره دوسش دارم
    امضای ایشان

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

منم همینو گفتم برا همین خواستم ادامه تحصیل بده می خوام تو جامعه یه جایی برا خودش داشته باشه نه یه خورده پا اما الان می خوام تا عصر کار کنه عصرام بره سر درسش
    بابای خودش رنگ کار ماشینه درآمدش خوبه اما میگه می خوام رو پای خودم وایسم
    امضای ایشان

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

حرفاتو قبول دارم . و اینکه قید دوستاشو زده . نشون میده که میخواد مرد باشه .بهت میگه مانتو تنگ نپوش . داره تعصبشو مشون میده. روش تاثیرگذاشته .حس مردونگی بهش دست میده . حس مسولیت نسبت به تو . وبرعکس که تو ناراحتی .باید خوشحال باشی که یکی حواسش به تو هست .نگفتت که چادربزن صورتتو هم به پوشون و...
    همین که پولشو فقط واسه تو خرج میکنه .نشونه این نیست که دلش نمیاد به جزتو کسی رو خرج کنه؟ منظورمو میفهمی . چرا ازاین دید نگاه نمیکنی

به نظر من پاش بمون .کسی که اینقد به تو اهمیت میده .خودشو به کاری میزنه . درسته که بدشانسی میاره ولی دسته خودش خو نیست . بدشانسی اورده . ولی اخرش یه کاری که پیدا میکنه .بذار حس کنه که حسابی کنارشی .بهش امید بده .بخدا زندگی با کمی قناعت ولی پرازعشق . صد شرف داره به زندگی پراز پول و چشم به هم چشمی . خودت قبول داری ؟ حالا نظر خودت چیه ؟
    ویرایش توسط a : 02-09-2014 در ساعت 08:05 PM

22. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من همه اینا رو میدونم می دونم که همه اینا از رو دوست داشتنشه فقط نا امیدم می ترسم این یه سال م مثله سالای قبل باشه می ترسم مثل یه خانوم نرم سر زندگیم می ترسم پای حرفش نتونه بمونه نتونه عمل کنه می خواد عمل کنه می دونم اما از پسش بر نیاد من نه ازش زندگی تجملی خواستم نه عروسی آنچنانی نه حتی سرویس طلا بهشم گفتم من اهل طلا اینا نستم و برا اینکه نگن چیزی نخریده نقره می خریم کسی هم متوجه نمیشه اون بهترینا رو واسم می خواد اما نتونسته عمل کنه من فقط ترسم از اناست که تو زندگی مشترکمونم اینجوری بمونه ترسم از اینه که نتونه .
    امضای ایشان

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من قبلا خیلی امید میدادم لهش که اشکالی نداره این کار نشد یه کار دیگه عیب نداره تجربه شد مهم نیس پیش میاد اما دیگه خودم امیدی ندارم که به اونم امید بدم می دونم پشتش خالیه خونوادشم کمکش نمی کنن اما با این حال دیگه نمیتونم امید به چیزی بدم که خودم ندارم
    امضای ایشان

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

والا دیگه نمیدونم چی بهت بگم . هرجورمیلته . حرفاتو کاملا قبول دارم .ولی خدایی دلت میاد کسی که اینقد داره برای رسیدن به تو همه کاری میکنه راحت بهش بگی برو ؟ فقط همینو میخوام بدونم . و حرفی دیگه ایی ندارم

26. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه هیچ دلم نمیاد نمیتونمم جدابشم ازش من 5دیقه ازش بی خبر باشم کلی نگران میشم اونم همینطور واقعا دوسش دارم بهش فرصت دادم 1 سال دیگه امیدوارم تو این یه سال همه چی تغییر کنه چون من از پنهونی دوست داشتن خسته شدم می خوام که تو آرامش دوسش داشته باشم نه با ترس مرسی از دلگرمیتون و اینکه وقت میذارین دلم آروم میشه وقتی حرفامو می زنم
    امضای ایشان

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نگاکن . دیوووونه شما همدیگه رودوست داری . درسته یه سال بهش فرصت دادید .ولی اوضاع جامعه الان هم درنظر نمیگیری .

چرا ترغیبش نمیکنی که بره پیش پدرش کار کنه . اگه مادرش هم همینطور که تو میگی خیلی خاطرتو میخواد . چه طور میتونن کمکش نکنن .

میدونم سخته برات .میفهمم دوست داشتن پنهونی چقد ادمو اذیت میکنه .ولی تاالانشو صبر کردی تحمل کردی . حالاهم یه خورده بیشتر صبر کن .
    نگا /اون پسره دلش به تو خوشه . چطور میتونی ناامید بشی . . حالاهم عیبی نداره .یه خورده فکرکن و بهتر تصمیم بگیر . میدونی چقد لذت بخشه که بدونی یه نفر ازته دل عاشقته طوری که واست همه کاری میکنه و ازهمه دوستاش میگذره .

درکل .ایشالا کارپیدا کنه . شماهم واسش دعا کن .

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

29. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همین کارو میکنم مرسی از راهنمایی و دلگرمیت خدا خودش کمک هممون بکنه
    امضای ایشان

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم . ایشالا

32. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

سلام سودا جان
    واقعا چیزایی که میگی خیلی شبیه ماجرای منه البته با ی تفاوتایی
    مثلا اینکه میگی روت حساسه یا میگه دانشگاه نمی خواد بری یا بخاطرت قیده دوستاشو زده
    همه اینا برا منم اتفاق افتاده
    ولی با این تفاوت که خانوادش الان نمیزارن ازدواج کنیم و می گن بعد سربازی
    حق با امینه اینکه در مورد لباست حساسه حق داره و این نشونه خوبیه مردی که غیرت داشته باشه همینطوریه
    من با اینکه چادری هستم بازم ازم می خواد که لباسای تنگ و روشن که جلب توجه می کنه نپوشم ولی می گه تو خونه باید بهترین لباسا رو بپوشی
    واقعا هم خدا و پیغمبر صلی الله علیه و اله همینو از ما خانما می خوان
    تو هم بهتره اصلا موهاتو بیرون نندازی مگه ما مسلمون نیستیم ؟ مگه نشنیدی اون دنیا خانمایی که موهاشون بیرون بوده و نامحرم دیده از موهاشون آویزون میشن ، مطمئن باش خیر دنیا و آخرت پیروی از خدا و رسولش هست
    اینم ی حدیث
    در حدیث معراج آمده است :
    در شب معراج پیامبر اکرم ( صلی الله علیه و اله و سلم ) زنانی را با انواع عذاب ها مشاهده فرمودند ، سپس دربارۀ علت آن عذاب ها فرمودند :
    « زنی به موهایش آویزان بود ، به خاطر اینکه موهایش را از نامحرم نمی پوشاند و زنی گوشت بدنش را با قیچی پاره پاره می کردند به خاطر آنکه خودش را در معرض مردان نامحرم قرار می داد و زنی گوشت بدنش را می خورد به خاطر اینکه خود را برای مردم آرایش می کرد سپس فرمود : وای به حال زنی که شوهرش را خشمگین کند و خوشا به حال زنی که شوهرش از او راضی باشد . » ( بحار الانوار جلد 8 ص 309 )
    موفق باشی

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تک ستاره جان ممنون که حرفمو می فهمی و مرسی بابت نظرت اما کسی که منو با این وضع پسندیده چرا باید تغییرم بده؟ باور کن من اصلا مدلی به موهام نمیدم که جلب توجه کمه فقط از رو عادته نه برا جلب توجه ولی خب ملاحظه ام می کنم اونم نمی گه مکه باید چادر سر کنی اما میگه میری دانشگاه به خودت میرسی پیش من موهاتو میذاری تو ولی اینطور نیس
    خونواده اون می خوان ازدواج کنیم اما کمکش نمی کنن و البته شرایط کمک کردن و هم ندارن
    خونواده تو چی؟ راضین به این ازدواج؟
    خب سربازی الان خیلی به درد می خوره اما میتونین نامزد کنین و سربازیشم بره اگه همه شرایطتون جور باشه
    امضای ایشان

35. کاربران زیر از sevda بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خانواده من چون ما همو دوست داریم حرفی ندارن
    ما هم با حرفات موافقیم دوست داریم نامزد کنیم
    ولی خونواده اونا راضی نمیشن!!!
    بنظرت در کل این ازدواج اشکالی نداره؟
    شما مورد مشابه ندیدی؟
    ممنون

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2301
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه چه اشکالی داره وقتی 2 نفر هم و دوست دارن چرا مخالفت
    اگه همه شرایط خوب باشه و مشکل فقط سربازی باشه این حل شدنیه
    امضای ایشان

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sevda نمایش پست ها
    نه چه اشکالی داره وقتی 2 نفر هم و دوست دارن چرا مخالفت
    اگه همه شرایط خوب باشه و مشکل فقط سربازی باشه این حل شدنیه
    این تاپیک مال کی هست؟ مشکلتون حل شد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)