نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: انحراف جنسی عجیب

7598
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2326
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انحراف جنسی عجیب

سلام دوستان

من 23 سالمه و مجردم و مشکلم اینه که حالم از خودم به هم میخوره. باور کنید بیمار روانی شدم و فقط می خوام بمیرم تا راحت شم.

من از 14 سالگی خود ارضایی می کنم تا این که تو سن 21 سالگی شدت گرفت و مجبور شدم برم پیش روانپزشک رفتم پیش روانپزشک به مدت 2 ماه حالم خوب بود و خود ارضایی نمی کردم اما بعد 2 ماه کم کم شروع شد و شدت گرفت. باز دوباره 2 ماه پیش رفتم پیش یه روانپزشک دیگه ولی اصلا تاثیری نداشت. و الان بدون استثنا روزی 1 بار خود ارضایی می کنم.
    باور کنید همه روش ها رو امتحان کردم شاید سه ساله که می خوام به صورت جدی ترک کنم اما نمی تونم.کاملا غیر ارادیه و قطعا باید هر روز این کار رو انجام بدم.
    10 ها بار فیلم های .... رو از کامپیوترم پاک کردم ولی باز رفتم سراغشون.
    از همون 14 سالگی علاقه شدید به برقراری رابطه جنسی با خانم های بالای 30 سال یعنی بین 30 تا 40 سال هستم و یه جورایی خانم هایی که در این سن هستن رو جادوگر میدونم، باور کنید ازشون می ترسم انگار همشون منو طلسم کردن.
    وقتی خودمو محدود می کنم وضعیتم خیلی بدتر میشه مثلا یکی دو روز همه چیز رو میزارم کنار و نماز می خونم اما بعد دو روز شدیدا تشنه خود ارضایی و شهوت میشم.
    به نظرتون میشه یه جور میل جنسی رو از وجودم حذف کنم و چیزی به اسم میل جنسی در من وجود نداشته باشه؟
    باور کنید مثل دیونه ها شدم نمی تونم خلاص شم خواهش می کنم کمکم کنید.

2. 3 کاربران زیر از مسعود102030 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انحراف جنسی بیش از حد

ببین دوست عزیز خود ارضایی مشکل نیست خود ارضایی پیامده! یعنی اینکه مشکل شما خود ارضایی نیست مشکل شما اعتیاد ذهنتون به یسری افکاره که اونها باعث خود ارضایی میشه!
    یعنی شما به جایه اینکه به این فکر کنی که دیگه خود ارضایی نمیکنم به این فکر کن که دیگه افکار تحریک کننده رو به ذهنم راه نمیدم!
    بنابر این باید سعی رو افکاری که به ذهنت خطور میکنه کنترل داشته باشی و به محض اینکه به خود اگاهی رسیدی که داری به یه چیز تحریک کننده فکر میکنی اون فکر رو کات کنی و ذهنتو مشغول یه چیز دیگه بکنی!
    در واقع دوست عزیز یاد بگیر که برای ذهنت چهار چوب بزاری این خیلی تو همه مراحل زندگیت کمکت میکنه!

4. 2 کاربران زیر از arman1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam

6. کاربران زیر از sinarayman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2519
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam mishe baghiye ham nazareshon ro began?faghat ye nafar javab dade!

8. کاربران زیر از azim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز
    بنظر من نباید انقدر ناامیدانه فکر کنید شما تنها نیستید و خیلیها مثل شما بودن و تونستن خودشون رو نجات بدن.
    بنظر من هم شما اولین کاریکه در این جهت باید بکنید این هست که تحریکات رو از خودتون دور کنید و این مسئله رو باین شکل تحت کنترل در بیارین.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

خب اگه مشکل شما فقط خودارضایی هست اون هم روزی یکبار شما منحرف نیستید. خیلیا این مشکل رو دارن در ضمن خودارضایی انحراف نیس . فقط یک راه غلط برای تخلیه روحی و فیزیکیه که به خاطر ضرر هایی که داره می گن انجام ندید وگرنه بعد از ازدواج شما هرقدر دوست داشتی رابطه جنسی برقرار کن با خانومت. خب حالا راه حل: سعی کن به این قضیه خیلی بد نگاه نکن. یعنی نگو که من چه آدم بدی ام که خودارضایی می کنم. نه تو آدم بدی نیستی.بلکه خودت خودتو تشویق کن. ورزش کن. برو سر کار. اونقدر بدنتو خسته کن که اصلا فکر خودارضایی به مغزت نیاد. بهترین راه حله باور کن.

11. 3 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

برو ورزش خیلی سنگین انجام بده ( منظورم بدنسازی نیست ) ورزشهای رزمی سخت و سنگین جووونت درمیاد حال نداری جق بزنی . تازه اگرم جق بزنی تو باشگاه پدرت درمیاد اینطوری ترک می کنی . البته همه هم اینکارو میکنن پیر و جون متاهل مجرد همه و همه . دختر پسرم نداره . عرض کنم من به مدت سه ماه مشغول به شغل شریف کارگری در مبل فروشی بسیار بزرگ شدم از شدت کار به قدری بی حال میوفتادیم خووونه که اصلا به یادمون نمی افتاد . گذاشته بودم رو اتوماتیک شبایی که خودکار دستگاه روشن میشد صبحش دیگه زیرکار از کمردرد هفت جدم میومد جلو چشمم . خیلی سخت میگذشت اون روز . در ضمن من خودم ترک رو چندباری امتحان کردم ادم اینطوری میشه که روز اول حالا نمی زنی یکم به ذهنت میاد مقاومت میکنی میگذره . دو سوم همینجور خووب میگذره . بعد چند روووز یهو میچسبه به گلوووت خرتو میگیره میکوبه زمین اصلا اروم قرار نداری هی استرس و فکر مشغولی اگه اون زمان خودتو نگه داری از ذهنت کامل خارج میشه و ترک میکنی تا دفعه بعد که خودت بخوای و باز شروع میشه. یکبار واقع وایسا دست نزن .

13. کاربران زیر از patteerr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

این مشکل اکثر جووناست فقط مشکل تو نیست به نظر من یه هو ترک نکن ذره ذره کمش کن چون اگه دو ماه اینکارو نکنی بعدش با عطشی خیلی زیادتر دنبالش میری مثلا گفتی هر روز این کارو میکنی سعی کن یک ماه هفته ای 6 بار انجام بدی ماه بعدی هفته ای 5 بار انجام بدی همین طور کمش کن تا به یه اندازه ی قابل قبول برسی

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1983
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما دچار هایپرسکشوالیتی و وسواس فکری هستید که این رو باید درمانش کنید

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10929
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان من هم همین مشکل رو دارم. تازه اینا میرن مشاوره من خجالت میکشم اصلا تا حالا تو عمرم اینو با کسی در میون نذاشتم این اولین باره. روم نمیشه. دوستانم صحبت ازدواج که میکنن من فقط سرم رو میندازم پایین هیچی نمیگم 26 سالمه. اصلا یک جقی میتونه ازدواج کنه یا نه ؟ چی بگم چند روزی هست به خودکشی فکر میکنم. دوستان کمک کنید. برا مدت طولانی میتونم ترکش کنم. مثلا 3 الی 4 ماه اما باز میرم سمتش. از کجا باید شروع کرد ؟

17. کاربران زیر از akbarjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط akbarjoon نمایش پست ها
    دوستان من هم همین مشکل رو دارم. تازه اینا میرن مشاوره من خجالت میکشم اصلا تا حالا تو عمرم اینو با کسی در میون نذاشتم این اولین باره. روم نمیشه. دوستانم صحبت ازدواج که میکنن من فقط سرم رو میندازم پایین هیچی نمیگم 26 سالمه. اصلا یک جقی میتونه ازدواج کنه یا نه ؟ چی بگم چند روزی هست به خودکشی فکر میکنم. دوستان کمک کنید. برا مدت طولانی میتونم ترکش کنم. مثلا 3 الی 4 ماه اما باز میرم سمتش. از کجا باید شروع کرد ؟
    سلام، این تاپیکو مطالعه کنین: http://forum.moshaver.co/f146/%D8%B1...C%DB%8C-12158/
    امضای ایشان

19. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11266
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انحراف جنسی عجیب

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود102030 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 23 سالمه و مجردم و مشکلم اینه که حالم از خودم به هم میخوره. باور کنید بیمار روانی شدم و فقط می خوام بمیرم تا راحت شم.

من از 14 سالگی خود ارضایی می کنم تا این که تو سن 21 سالگی شدت گرفت و مجبور شدم برم پیش روانپزشک رفتم پیش روانپزشک به مدت 2 ماه حالم خوب بود و خود ارضایی نمی کردم اما بعد 2 ماه کم کم شروع شد و شدت گرفت. باز دوباره 2 ماه پیش رفتم پیش یه روانپزشک دیگه ولی اصلا تاثیری نداشت. و الان بدون استثنا روزی 1 بار خود ارضایی می کنم.
    باور کنید همه روش ها رو امتحان کردم شاید سه ساله که می خوام به صورت جدی ترک کنم اما نمی تونم.کاملا غیر ارادیه و قطعا باید هر روز این کار رو انجام بدم.
    از همون 14 سالگی علاقه شدید به برقراری رابطه جنسی با خانم های بالای 30 سال یعنی بین 30 تا 40 سال هستم و یه جورایی خانم هایی که در این سن هستن رو جادوگر میدونم، باور کنید ازشون می ترسم انگار همشون منو طلسم کردن.
    وقتی خودمو محدود می کنم وضعیتم خیلی بدتر میشه مثلا یکی دو روز همه چیز رو میزارم کنار و نماز می خونم اما بعد دو روز شدیدا تشنه خود ارضایی و شهوت میشم.
    به نظرتون میشه یه جور میل جنسی رو از وجودم حذف کنم و چیزی به اسم میل جنسی در من وجود نداشته باشه؟

پاسخ
    دوستان همه میگن که باید فکرتو سالم کنی ولی نظر من اینه که برای سالم کردن فکر باید اول به اندازه کافی به چیزایی که میخای برسی مثلا با خانمی ازدواج موقت کنی و تمام فنتزی هات رو اجرا کنی بعدا میتونی به تعادل برسی به نظر من تنهایی نمیتوان به تعادل رسید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

21. کاربران زیر از maralani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه شرایطش رو داری ازدواج کن تا بیش از این به خودت ضرر نزدی. البته ازدواج نه فقط با هدف رابطه جنسی.

با هدف تشکیل خونواده و داشتن یه زندگی خوب...

23. 2 کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه مرجع تقلید داری به سایتش برو و توی قسمت پرسش و پاسخ یا استفتا شرایطت را بگو بعد از چند روز کمتر از یک هفته جواب میده....اگر هم مرجع نداری با مشورت با دیگران یه نفرو انتخاب کن.راه حل های کاربردی ارائه میدن.کتاب مشکلات جنسی جوانان از اینترنت دانلود کن و مطالعه کن.هیچ وقت هم از رحمت و مغفرت خدا مایوس نشو همیشه استغفار کن تا روحیه خدا جویی و خدا ترسی در تو زنده بشه.امیدوارم موفق باشی

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان

شما اولین کاری که باید بکنی اینه که قبول کنی شما مثل همه انسان های دیگه دارای میل جنسی هستی و این میل به خودی خود زشت و ناپاک نیست،

شما باید بپذیری که این نیاز تو وجود شما هست، نه اینکه بخوای حذفش کنی.

وقتی وجود این غریزه رو پذیرفتی حالاست که باید تصمیم بگیری با این غریزه چه کار کنی و چه طور هدایتش کنی.

26. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17226
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترین راه ترک خود ارضایی
    خود ارضایی برای فرار از احساساتی مانند تنهایی و بی همدمی شکل میگیره.در خودارضایی باور کنین چیزی به اسم علاقه وجود نداره بلکه انگیزه رهایی از وضعیت بد هستش.وضعیت تحریک و نعوذ و ...
    برخی بیماران به من میگن برای این خودارضایی میکنم تا از حس حسادتی که در وجودم به فلان زوج خوشبخت هست رها بشم.یکی دیگه میگه من متاعلم و میلی به زنم ندارم و خودارضایی میکنم که بهش خیانت نکنم و سراغ زنی دیگه نرم.یکی میگه وقتی فکر میکنم در آینده با پسری هم حرف میشم دست به خودارضایی میزنم.اینها همه نشان دهنده استفاده از خودارضایی برای رهایی از یک وضعیت بد هست و امید به اینکه خودارضایی اونها رو رها کنه

چرا به علایقتون فکر نمیکنین؟ با ایجاد علاقه میتونین خودارضایی رو ترک کنین
    من خودم با وجود اینکه پزشک هستم ، علاقم رو در این پیدا کردم که به سمت علوم کامپیوتری و برنامه نویسی اندروید و طراحی وبسایت برم
    نمیگم برای ترک خودارضایی این کار رو میکنم بلکه کمکم میکنه از تنهایی خارج بشم و به سمت های خودارضایی و دیگه نرم.شما هم به علایقتون فکر کنین . این میتونه به شما اعتماد به نفس بده که به وضعیت آزاردهنده مانند حسادت و غیره نرسین و ببرای رهایی از اون به سمت اینجور کارهای آزار دهنده روحی نرین
    مشاور شما در این زمینه هستم همیشه
    امضای ایشان
    دکتر مریم راهور - متخصص زنان و زایمان - دارای بورد تخصصی از کانادا

28. 4 کاربران زیر از Doctor.Maryam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Maryam نمایش پست ها

من خودم با وجود اینکه پزشک هستم ، علاقم رو در این پیدا کردم که به سمت علوم کامپیوتری و برنامه نویسی اندروید و طراحی وبسایت برم
    عجب!

دکتر جون من یه عمویی داشتم اونم مس شما دکتر بود

ولی دکترای امنیت داشت از اینا ک میگن Dr.Security

از این چیز میزایی ک شما بلدین بلد بود ، میشناسیش؟؟؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

30. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17226
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پسرم علاقه به علم در وجود همه ما وجود داره.علاقه به علم شاید کم خرج ترین راه در مشغول کردن ذهن به راه های درست و صحیح باشه
    امیدوارم شما هم علاقه مند بشین
    امضای ایشان
    دکتر مریم راهور - متخصص زنان و زایمان - دارای بورد تخصصی از کانادا

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Maryam نمایش پست ها
    پسرم علاقه به علم در وجود همه ما وجود داره
    عجب بابا

دیگه دارم مطمئن میشم یا خوده عمومی ! یا خواهرشی

دخترم دخترما شده پسرم پسرم

جون من با پسرا کاری نداشته باش گناه داریم من میترسم
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

33. 2 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23966
    تشکـر
    14
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

باور کن شهوتی نداری تو وجودت...

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان

میل جنسی رو نمیشه از بین برد

میشه کنترلش کرد ، راستشو بخواید اگر توی زندگیتون درگیر اتفاقای زیاد باشید خیلی کمتر میشه ( بازم نمیشه صفرش کرد )

انحراف جنسی عجیب

من واقعا متوجه عنوان سوالتون نشدم . خود ارضایی چیز عجیبی نیست . اینقدر ( صد رد صد زیادش اسیب میرسونه بهتون ) همون طور که رابطه جنسی زیاد اسیب میرسونه .

و اینکه خانم های سن بالا . خیلی چیز عجیبی نیست ( اما بهتره کنترل بشه ) چون به زندگیتون اسیب میرسونه .

راه حل سادست ( سعی و تلاش ، اول برای اینکه وقتی دیدید به یک خانم اینجوری حسی دارید ، جولوی خودتون وایسید . صد در صد سخته ، اما شدنیه ) وقتی اینطور شدید حتما و حتما به خودتون یاد اوری کنید ، که نمیخواید این حس باشه . وقتی شما اون موقع به خودتون این رو یاد اوری کنید ، اون حس کمتر میشه .

موفق باشید

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30742
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستم یه عموداره که تعادل رفتاری نداره ازلحاظ جنسی.ب غریبه ها و کسایی ک اینکاره ان عرضه نداره نزدیک شه گیرمیده ب زنداداشاش.چند بارداداشاش ب خاطراین کاراش باهاش دعوای شدیدکردن ولی ادم نمیشه.راهکارش.زن گرفتنه ک قبول نمیکنه.ترو خدا بگید بایدباهاش چیکارکرد چ رفتاری کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد