نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شوهرم بیکار شد

952
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

شوهرم بیکار شد

سلام شوهرم ۵ سال پیمانی استخدام نیروی انتظامی بود الان حفاظت ردش کرده و جواب منفی بهش داده و به ما هم درست و حسابی نمیگن چرا اینجوری کردن فقط یه چیزای کوچیک و بی اهمیت تحویل ما میدن که بیشترش تهمت و حاشیه هایی هستش که فرمانده سابق شوهرم که باهاش حسابی لج بود براش درست کرد و خودمونم شک داریم که شاید شوهرم رو بخاطر پدرش و خواهرش که فساد اخلاقی دارن رد کردن و میترسن به ما بگن دلیلش اینه و در اصل دارن ما رو میپیچونن . منظورم اینه که ما حتی خودمونم نمیدونم چرا اینجوری شد و الان شوهرم حدود دوماهه بیکاره و رسمی نشد و از کار بیکار شد البته رفتیم درخواست تجدید نظر کردیم و منتظریم جوابش از تهران بیاد . حالا مشکل من با کار شوهرم نیست چون روزی رسون خداس این کار نشد یه کار دیگه ولی مشکل من با آبروی از دست رفته اس خیلی ها دارن پشت سرمون حرف میزنن و تهمت میزنن که حتما شوهرم کاری کرده و جرمی مرتکب شده که بیرونش کردن و حتی یه چیزایی هم بهمون میبندن که ما روحمونم بی خبره ! نمیدونم چیکار کنم چه واکنشی نشون بدم چطور از حیثیت شوهرم و زندگیم دفاع کنم نگین که در دروازه رو میشه بست دهن مردم رو نمیشه بست و من باید بی تفاوت باشم چون خیلی سخته و جای ما نیستین وقتی فشار مالی روت باشه فشار روانی روت باشه و پشت سرت بشینن حرف بزنن و بهت تهمت بزنن و خجالت بکشی حتی از خونه دربیای و با مردم برخورد داشته باشی و رفت و آمد کنی . لطفا راهنماییم کنید چطور از این شرایط خارج بشم و موقعیت رو عادی کنم و تهمت ها و حرف ها رو بی اثر کنم و از سرمون رفع کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهرم بیکار شد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که اگر شما بخواهید به صحبت های دیگران توجه زیادی نشان بدهید انها بیشتر ترغیب می شوند که به این مسیر ادامه بدهند بهتر است تمرکز خودتان و همسرتان به مسیر زندگی خدتان باشد چون در زمان فعلی با اخراج همسرتان فشارهای روحی و مالی برای شما و همسرتان وجود دارد و اگر بخواهید بخواهید مداوم در مورد دیدگاهای دیگران صحبت کنید این فشار به هردویتان بیشتر می شود و گاهی حتی کنترل زندگی مشترک را برای هردویتان سخت می کند .
    بهتر است اجازه بدهید همسرتان در آرامش مسائل خود را پی گیری کنند و در صورتی که این بازگشت رخ نداد با توجه به سابقه کارشان و ایجاد یک محیط امن و آرامش بخش به ایشان کمک کنید که در مسیر دیگری به رشد خود ادامه بدهند.
    بهتر است از وارد صحبت شدن با اینگونه افراد خوداری کنید و به صحبت های انها توجه نشان ندهید تا انها نیز با دریافت نکردن توجه از سمت شما از این مسیر خوداری کنند دقت کنید که افرادی که مداوم بر زندگی دیگران سرک می کشند و یا صحبت های نامناسبی انجام می دهند خودشان مشکلات بیشتری دارند که از یان سمت سعی در پنهان کردن آن دارند و بهتر است شما نیز با توجه به اینکه پدر شوهرتان و خواهرشوهرتان جز دارایی ها و خانواده همسرتان محسوب می شوند از صحبت در مورد انها در مقابل همسرتان بدون احترام و با توهین خوداری کنید چون این مشکلات اگر در واقعیت نیز وجود داشته باشد بازهم کمکی به بهبود مشکلات شما در زمان فعلی نمی کند و تنها فشار بیشتری را از نظر روحی به همسرتان وارد می کند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

ما، که، از، رو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد